VEEL VIIS PETTUST, Laguna Hills, California, USA 01.Juuli 2017

Krayon jätkab selles sõnumis vana energia pettustest, mis aitab väljuda sellest, mis ei ole üksnes pidurdamas arengut, vaid võib kutsuda kehas esile haigusi, milliste tõttu lüheneb eluiga .Krayon aitab parandada ja muundada moonutatuid talletusi, millised on tallel vanade harjumustena, mis on kasutusel igapäevaselt. Ta aitab neid avastada ja mõista, ning vabaneda neist igaveseks.

 Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Kallid, ma tahaksin anda sõnumi, mis on sarnane varasemate sõnumitega, kuid siiski erinev neist, kus olen rääkinud peamistest tõdedest ja valedest, ehk isegi vana energia pettustest. Elate praegu sellel planeedil, selles tsivilisatsioonis ja igal ühel on vaid see kogemus, mida ta on saanud oma vanematelt, või teistelt inimestelt. Olete saanud neilt teatuid juhendeid, kontseptsioone ja ettekujutusi ning  harjumusi. Tahaksin taas öelda teile, et kõik, millest olen rääkinud, põhineb liikumisest Pimedusest Valgusesse – ümberhäälestusest, ümberformeerumisest sellest, kes te tõeliselt olete. Mõningad asjad, millest olen rääkinud, on teie stereotüüpsed reageeringud, te teete alateadlikult seda, mida teete ja kuidas käitute, kuna alati olete seda teinud sellisel viisil.  Võimalik, et see on selline pettus, millest ei ole teil nii lihtne aru saada ja välja tulla.

Aasta alguses andsin teile sõnumi mõningatest pettustest (Viis vana energia pettust 2017.01.21), ja mõningatest asjadest, mida olete mingil määral ära õppinud, kuid nüüdseks need on muutunud. Ja nüüd need muutuvad veelgi isiklikumaks, mitte kogu planeedi suhtes, vaid pigem teie suhtes, teie, kes istuvad siin ruumis ja teie. kes on lugemas ja kuulamas seda sõnumit. Kõike seda tehakse täie mõistmise ja austuse juures, läbi teie pingutuste, milliseid läheb tarvis selleks, et minna ühelt paradigmalt teisele. Tahaksin alustada tunnustamise avaldamisest inimolevusele, kõigele, milleks olete. Kõik, mida olete kuulmas-lugemas  on jõudu andev sõnum ja kõik sõnumid on sellised.

Esimene neist. 

Alustame rivaalitsemisega. Milline on teie nägemus sellele, mida on teile õpetatud asjade kohta, mis näivad  konkurenstlikud, rivaalitsevad? Osa sellest, mida peate konkurentsiks, nimetate eluks, kui selliseks (Krayon muigab), õige töö leidmiseks, õige koha leidmiseks, väljanägemise kujundamiseks, kuid see kõik on valesti asjade tegemine. See tuleneb selle energiast, mida on teile õpetanud vahetult need, keda  armastate. Kallid, tahaksin anda teile mõistmist selle kohta, mis võib näida teile kui võitnud-kaotanud süsteemina. Teie uus, ajakohane paradigma ei ole enam selline, kus  teile on õpetatud, et igal võidul on ka kaotaja. Kui oleksite seda filtrit kasutanud oma elule, siis näeksite, et võitja saab kõik. Seega, kas sa oled võitja või kaotaja, või luuser? Kallid, tahaksin, et te kohe alustaksite enda ümber formeerimisega. Ma tahaksin, et te mõistaksite ja räägiksite asjadest  teisiti. Kui  mõtlete endistes terminites, siis teil võivad tekkida raskused. Kuid, ma ütlen teile midagi, mida varem ei ole rääkinud (Krayon tungiva tõsidusega) Kõigile on küllaldaselt kõike. Sedavõrd küllaldaselt, et jagub kõigile nii küllaldaselt armastust, küllaldaselt küllust ja küllaldaselt toitu jne.

Tsivilisatsioonis, milles elate koos oma võimega ilmutada tarkust, mida valdate kui vana vaimsus, siis ma ütlen teile kui Vanadele Vaimsustele, et teil on piisavalt kõike ja seda jagub kõigile. Küllusel ei ole piire ega  piirangud edule, või rahale. See arvamus on vana paradigma, selline mõttelaad on vana energia pettus. Ei teie, ega kellegi teise elu pole võitjat-kaotajat, vaid on võitja-võitja. Seda ehk teil on veel raske mõista. Püüdke muuta oma mõtlemise paradigmat. Igapäevases tavaelus juba praegu te näete toimuvat asju, kus ei ole ei võitjat, ega kaotajat, kõike on piisavalt kõigile. Leidub ka neid teie seast, kes ütlevad, et kõigile ei jätku kõike. Nemad väidavad, et kui ühtedel on kõike, mida soovivad, siis kindlasti on neid, kes on kannatamas puuduse all. Aga see on vana paradigma ja kuulub lineaarsusele. See ei ole esoteerika ja sellel ei ole midagi tegemist Jumala armastusega. Siin on tegemist teie kogemustega. Sellel ei ole midagi tegemist teie püüdlusega kõrgema teadvuse poole. Selline võimalus on kättesaadav teile kõigile. Ei saa olla seda, et keegi pääseb ette ja ehitab mingi energeetilise tõkke, et teised ei jõuaks järele. Selline oli vana paradigma ja selline oli esimene pettus. Kuulajate seas on jätkuvalt neid, kes on ikka uskumas sellesse ja see on põhjuseks, miks me räägime sellest.

Kui ükskord minu partner (Lee Caroll), veel enne Krayoni kanaldamisi, läks raamatukokku, ta vaatas ringi ja nägi palju raamatuid, kõigis tasemeis ja suundades, paljudelt õpetajatelt ja kanaldajatelt. Kui alustasime kanaldust temaga, siis ta küsis ühe asja kohta ikka ja jälle, et ega ometi enne ei ole antud sellist sõnumit? Ta ütles, et raamatukogu riiulitel pole enam ruumi uute raamatute jaoks, et infot on neis küllaga ja seejärel ta ütles imelised sõnad, mis toimivad  tema elus senini, et nemad on paremad, kui mina.

Kallid, see arusaam peab teie elus ümber formeeruma, sest on olemas küllaldaselt kõike igale ühele on piisavalt kõrgemat teadvust, piisavalt valgustumist, piisavalt kõike muud sarnast. Te  ise piirate end, seetõttu, vaadates ringi, ütlete, et ei piisa seda ega teist – see on üksnes teie lineaarsuse tõttu. Teid on õpetatud selliselt, õpetatud  mõtlema selliselt, et olen liiga vana ja see ei ole minu  jaoks. (Krayon muiates) mõnele oli tarvis saada seda teada. Kui hakkate seda ümber formeerima, teades et kõike jätkub kõigile, siis ka teie keha hakkab mõistma seda ja tunnistama, teie teadvus hakkab jagama seda teilegi ning teie elu hakkab muutuma.

Teiseks.

Te pole kunagi üksikuna – selline on Krayoni sõnum.

Kui Lee Caroll istus esimest korda sellele toolile, see hirmutas teda väga. Seda, mida ta tunnetas, oli raske sõnadesse panna, seda ei saanud sõnadega kuidagi  edasi anda. Ta ei kuulnud temale arusaadavaid asju, need olid üksnes kontseptsioonid, mida ta tunnetas. Kohe  kui istus sellele toolile, ta küsis Vaimult – kui sa oled olemas, siis näita end ja see oli hirmutav talle (Krayon pehmelt ja õrnalt). See oli hirmutav seetõttu, et me näitasime end ja sellest alates tema elu muutus. See oli talle hirmutav, kuna ta ei olnud valmis paradigma nihkeks, mis käivitus temas sellel ajal. See, mida ta tunnetas, pani teda nutma. Istudes toolil, midagi rääkimata ja mõistmata, ta teadvustas ja tunnetas enda ümber terve hulga Olendeid, kes olid teda armastamas ja toetasid tema kätt. Ta tunnetas Valguse olemust. Ta ei teadnud, mida teha selle kõigega, seetõttu hakkas nutma. See täitis teda pilgeni, ta ei osanud seda oodata. Ta teadvustas endale esmakordselt, et ta pole kunagi olnud üksi, et oma elus ta pole kunagi üksi. Nüüd ta reisib mööda planeeti ringi, teades seda ja  arvestades sellega. See annab temale rahu. Ja nüüd ma küsiks, kuidas on teiega? Mida on teile räägitud sellest, mis on väljaspool teid?

Ma tahaksin, et te heidaksite lühikeseks ajaks kõik kõrvale ning mõtleksite, mis on teist väljaspool. Ruumidevahelise paljumõõtmelise kogemuse keerulisus on sedavõrd haaramatu, sedavõrd ülisuur, et seda on võimatu mõista ja selgitada, seetõttu ütleme lihtsalt – sa pole kunagi üksi. Me mõistame selle all seda, et reaalselt  sa ei ole kunagi  üksi. Olete selliselt kavandatud ja loodud. – olla kooslustes. Ärge püüdke seda tõlgendada lineaarselt, ärge püüdke anda nimetust kooslusele, loendada selles olevaid – kes kust pärit või kuidas on nende nimed. Kooslus on Vaimsuse osa. Kuna olete paljutahulised, siis olete üksnes osa millestki ühest, olete paljulisuse osa. Vaimsus on paljulisus, see on tema olek, see on atribuut paljumõõtmeliseks eksisteerimiseks. See on paljud Sinad, paljudes mõõtmetes ehk nii on sulle arusaadavam. Ehk selleks koosluseks on – Sina Sinuga.

Mingil viisil olete koos  kui üks, paljudel viisidel, osadena ning aidates teine teist. Kuidas see teile meeldiks, kui ma ütlen, et teie giidideks-juhendajateks olete teie ise. Te pole kunagi üksi. Ma tahaksin, et te teaksite seda, kuigi paljud teie seast tunnevad end üksikuna. Peale selle kohtumise, lugemise või kuulamise, te naasete enda ellu tagasi, kui siis proovite taas tunnetada end  üksikuna, siis see teil  enam ei õnnestu, te ei saa olla üksi. Me oleme alati teiega, koos ja käime läbi teiega koos kõigest. Kallid, see ei ole üksnes Sina Sinuga, vaid see on ühesus enda Vaimuga, enda Jumalaga, kõigi teiste Vaimsustega. Kas suudate kujutada ette inimeste hulka siin ruumis, kes on koos teiega ning lugejad ja kuulajad? Ma kutsun teid kohe praegu tunnistama seda, tunnetama seda, mõistma seda. Selles ilmas olete kindlal eesmärgil, teete suurepärast tööd, mis ei ole kergete killast. Toetav kooslus on teadlik sellest, ta teab, et  sa oled siin Maal kindlal eesmärgil, oled armastatud ja sind teatakse sinu nime järgi ning  tunnetage ja teadke, te pole kunagi üksi.

Kolmandaks.

Teil on harjumus kinnitada, et ilmaelu muutub aina halvemaks (Krayon naerab selle üle). Pange tähele, kunagi ei kõla, et ilmelu muutub aina paremaks. Kui te kuulate uudiseid, siis kuulete, et kõik läheb aina halvemaks. Ei ole vahet, kellega on intervjuu, kuid  ikka on kuulda, et läheb aina halvemaks. Mida on rääkinud teie vanemad, ikka sellest, et läheb aina halvemaks. Kui olete saanud üksteisega kokku ja arutate maailma asju ja teie ühiskonna aspekte, siis juba eelnevalt on teada, et kõik läheb aina halvemaks. Näib, et kõik nagu veereks mööda kaldteed allapoole, kas pole? Näib, et ei ole mingit lootust seda peatada, kas pole? Kui olete rääkimas nendest asjadest, siis vajute üha enam vanadesse energiatesse. Kui ka teisedki tajuvad sama, siis see näib teile ühise haigusena, kaasaelamisena teistele, kes mõtlevad samal viisil. Te ühinete nendega ja tõepoolest, kõik läheb aina halvemaks (Krayon läbi naeru),  kõik läheb aina halvemaks. Kui te ei ole sellega nõus ja ütlete, et minu arvates kõik läheb aina paremaks, siis sõbrad vaatavad teile otsa (Krayon süngelt nende nimel) Sul pole õigus, sõber, sinuga on midagi lahti. Seetõttu teie vahel võib toimuda eemaldumine teine teisest, kuna teie arvates asjad ei lähe halvemaks. Kogu asi ongi selles, et vana ja uus energia lähevad paraku vastuollu, nad ei saagi kulgeda koos. See, mis on tegelikult toimumas planeedil, on valgus-pimeduse suhete ümberhäälestus, hinnangute ümbervaatamine, inimteadvuse ümber formeerumine. Kuid selleks kulub veel palju aega.

Oleme arutanud, et planeedil seisab ees läbida ilmastiku muutusi, käib ettevalmistus uueks teadvuseks. Oleme rääkinud saabuvatest vabadest kaartidest, mis löövad teie juures kõik segi. Oleme rääkinud erinevatest šokkidest, kus mõnigi püüab väita – vaadake ometi, kõik muutub aina halvemaks. Paraku igasugune muutumine ise tähendab inimesele asjade halvenemist. Mida te saaksite siis teha? Kallid, ainus, mida saate teha, on, heita kõrvale kõik see, mida on teile õpetatud. Mõista ja võtta vastu, et nihe, mis oli ennustatud iidsete poolt,  on kõige positiivsem asi, mis on kunagi toimunud inimkonnaga. Te olete osa nihkest, te olete selles. Olete Vana Vaimsus, kellel on kavas saada sellest kogemust. Seega, on aeg rääkida sellest avalikult. Võib olla pole vaja nendest asjadest rääkida  neile, kes kinnitavad halvemaks minekut, vaid rääkida oma lastele, või neile, kes tahavad  ja on huvitatud kuulama teid.

Pühitsedes fakti ennast, et planeet on läbimas ümberhäälestust, mis võib olla küllaltki raske. Kui näib, et asi läheb halvemaks, siis tegelikult see ei ole nii. On tarvis pühitseda Valgust, mida varem siin ei ole olnud. Inimesed kardavad Valguse ilmumist, mida varem pole olnud, kuna ta on erinev olnust, sest sellel on energia, milles asjad näivad teisena ja see tekitabki hirmu. On palju lihtsam väita, et asjad lähevad halvemaks. Kallid, see ei ole nii, vanal viisil elu ei saa enam kunagi olla. See sai olla vanas paradigmas,  kuid mitte uues. Tegelikult selline avanemine alles algab. Kuid ma siiski palun teid, et te jälgiksite oma harjumusi. Kui olete oma kallite sõpradega, kellel on vanad harjumused, siis ärge toetage neid. Igal korral, kui nad hakkavad rääkima halvenemisest, öelge (Krayon, madaldades häält), et see on teie arvamus. Nad võivad hakkata üksikasjalikult selgitama halvenemise põhjusi, kuid te vaikselt jätkuvalt vastate, et olgu, kuid see on üksnes teie arvamus. Seega, kuigi olete nendega koos, pole vaja võtta osa sellisest arutlusest, olge üksnes kõrvaltvaataja. Selline oli kolmas.

Neljandaks.

See ehk on kõige raskem. Te oma harjumuse kohaselt lubate teistel määratleda ja juhtida igapäevaselt oma elu. Sellised arutelud  toimuvad teil kodus, tööl, ühiskonnas. Kallis Vana Vaimsus, on tulnud kätte aeg heita endalt kõik see. Mõista, et ükski inimene,  rääkigu mida tahes, ei saa mõjutada kedagi teist. See on vana energia üks suurimatest pettustest, et teised saavad määratleda ja mõjutada teie elu. Kallid, kui keegi hakkab rääkima teile asju, mida te ei taha kuulda ja mis alandavad teid või see on ebameeldiv olukord teile, siis võite end sellest lihtsalt välja lülituda ning sellega saate teha oma olukorra kergemaks. Mõelge nii, et ma  olen suurepärane, see ei käi minu kohta, see, mida nemad räägivad on nende probleem ja nende raskused, mis ei puutu minusse. Kas olete kunagi mõelnud selliselt? Kui jah,  kui suudate, siis meie tervitused teile. Selline on Vaba Valik. Muide, just seetõttu elate kauem. Praeguses uues Valguse energias saate loobuda oma harjumustest, sest teil on olemas suur vägi selleks. Antud aja punktis Teil on olemas rohkem valgust, rohkem väge ning on puhumas pärituul.  Selles kõiges on Vaba Valik, selles on vägi, reaalne vägi. 

Viiendaks

See on viimane, kuid  sarnaneb eelmistega. Kui te hakkate arvustama teisi inimesi või avaldate rahulolematust, virisete jne, kui te ei suuda rääkida millestki positiivselt, siis parem ärge rääkige üldse, sest teie rakustruktuur kuuleb kõike. Selles on peidus destruktiivsus ja kõike lammutav jõud. Kallid, sellist energiat  loote oma kehale ja ka energiaväljale, kõigele enda ümber. Võite enda õigustuseks mulle vaielda vastu, et kogu minu ühiskond, kogu keskkond on kaeblemas rahulolematuses. Kas teie arvates see on põhjus, miks peate väljendama rahulolematust? (Krayon pehmelt) See ei ole nii, tõepoolest, see ei ole nii. Ma olen hoiatanud teid, et vana energia tõde ja vale muutub isiklikumateks. Praegu  see on juba nii. Teilt ei nõuta kellegi programmide ümberkirjutamist, peale enda oma. Alati on võimalik mõelda positiivselt iseenda suhtes, olukordade suhtes, sellele, millega teised ei ole rahul.

Kas te olete suuteline nägema Jumalat kõikjal ja kõiges? Kas te olete suuteline nägema Jumalat teistes inimestes? Kui olete rahuolematu olukorraga, siis võiksite mõista, miks selline olukord on kujunenud? Võib olla on võimalik näha seda paremast küljest, näha selles Valgust. Kallid, see ei ole valguse kiir pilvede vahel vaid see on paradigma valgus (Krayon rõhutatult) mõtlemises, vestlustes, teadvuses. Vaat, mis see on. Kui rakustruktuur on ühel meelel iseendaga, ja teadvus on ühel meelel iseendaga, siis selles peitub noorenemise saladus. See tõemeeli on nii. Oma suursugususe mõistmises, oma meisterlikkuses olete suuteline tegema oma kehaga kõike, mida tarvis. Selline on kontroll enda üle, mida saate säilitada mistahes olukorras, teades, et olete tervenisti ja täielikult  armastatud ja olete siin Maal oma täie õiguse kohaselt.

Selline oli tänane sõnum.

On asju, millised peavad läbi tegema nihke, et muutuda ja seda oleks vaja olnud teha juba varem. Kui olete noor lapsevanem, siis kuulake, kõik, mida olen teile praegu rääkinud, on ka teie laste jaoks. Kui hakkate neid õpetama, siis nemad näevad seda kõike teis endis. Nendel ei ole vaja kuulata kunagi sellist sõnumit. Kui olete lahkunud nende juurest, siis nemad jäävad meenutama teid positiivsena.

See sõnum oli edasi antud armastuses, see on muutuva inimolevuse jaoks, et ta saaks heita minema vanad harjumused ja paradigmad. Seda teete teie. 

Ma olen siin olnud varemgi, ühiskondades, mis on sellest läbi käinud veel enne teid. Mul on teada, millest olete läbi minemas, ja tean, kuhu olete suundumas. See kõik on enam, kui teostatav, see on loomas Uut Inimolevust. Te veel üllatate iseend sellega, mida olete suutelised tegema.

Täna ei ole enam nii nagu eile. Ma kutsun teid nägema Valgust kõigis asjus.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga