VAIMSUSE AVAMINE Buffalo, New York, USA 25.juuni 2017

Selles sõnumis Krayon häälestab teid Vaimsuse energia tasemele, Kõrgema Mina energia tasemele. Kus õnnestub teil vabaneda kõigest liigsest, nagu soovitab Krayon, siis on võimalik minna neljamõõtmelisuse piiridest välja.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Teise päeva sõnum on suunatud peamiselt neile, kes  istuvad siin saalis. Kuid muidugi ka neile, kes on hiljem kuulamas ja lugemas seda sõnumit.

Täna tahaksin anda teile sõnumi vaimsuse avamisest. Selleks palun, et te unustaksite kõik selle mida arvate ja teate praegu vaimsuse avamisest. Tarvis on vaid heita kõrvale kõik, mida on teile räägitud. See ei sunni teid olema teistsugused, teile  jäävad alles kõik teie omadused ja atribuudid. Loobute kõigest vaid üheks hetkeks, mitte kauaks. Tahaksin, et te kõrvaldaksite oma uskumused kõige suhtes, mida on teile kunagi räägitud, olgu millest tahes.

Nüüd, kui olete istumas siin ja kuulamas, vabastades oma teadvust, ma  alustan.

Ma tahaksin, et te avaksite miski sellise, mida  mul oleks meeldiv teile näidata. Kuid see ei ole kuigi lihtne, kuigi te oma sisemise nägemisega saaksite vaadata kõike seda ka ise.

Mu kallid, veel enne, kui sünnite Maale inimese kujul, veel enne, kui tulete kehastuma, olete Loomise Lätte osa  (Krayon uhkusega),  ma saan näidata teile, kuidas see välja näeb.

Mis te arvate, kas inglil on mingeid piire või piiranguid, neil ei ole ei keha, ei silmi, ega kõrvu. Ka sinul ei ole Loomise Lätte osana mingeid piire, sa oled üksnes nagu Looja supis. tema puhtas armastuses. Kuid sinul on siiski nimi, sa oled igavene vaimsus, oled nii iidne, kuivõrd iidne saad olla. Oled eksisteerinud veel enne selle ilmaruumi eksisteerimist, veel enne kõike olevat, millest sai ilmaruum, enne mistahes ilmaruume. Ja nüüd olid taas valmis kehastuma planeedile. Oled teinud seda varemgi, teistel galaktika ilmaruumide planeetidel. Seda oled teinud palju kordi.

Vaat, kui vana sa oled, sina, Vana Vaimsus. Te võib olla tahaksite küsida, et kuidas on olla Loomise Lätte osana ja kus see võiks olla?

Ei ole olemas mingit „ kus“  ja te olete sellest juba teadlikud. Kui küsiksite, et kus on Jumal? Milline oleks vastus sellele? Vastuseks sellele on – Ta on olemas. Te ei saa osutada Looja Armastuse asukohale. Kuna sa oled Looja supi osa,  nimetusega Vana Vaimsus, koos paljude teistega, oma Vanade Vaimsuste nimetustega, siis oled võimeline nägema kõike. Oled võimeline nägema Ilma kõiki osi, mis  üldse eksisteerivad. Oled võimeline kuulma kõiki sagedusi, mis  eksisteerivad. See kõik tähendab, et kõik on üle kõige, mida üks inimolevus on suuteline kuulma. Sa oled võimeline kuulma valgust. Ei ole olemas mingeid vastuvõtu piiranguid mistahes värvide varjundites. Ei ole mingeid piiranguid.

Selline ongi kogu Galaktika,  imepärane, täis vikerkaari, helisid, vaimsust ja elu. Sa oled võimeline kõike seda nägema.  

Kujuta ette  (Krayon uhkusega), kujuta vaid, nimega Vana Vaimsus, kelleks sa oled. See ei ole üldse see, mida  näed oma peeglis. Kuid sa oled taas valmis olema selleks, keda näed peeglis. Ma tahaksin, et te avaksite selle, kes te olete ja selle teadvustamisest peaksid teil üle keha jooksma külmavärinad. Kas sa ei taju selle tõelisust?

Oled tunnetamas end, mis on kõigest bioloogiline anum, mis tuleb ja läheb. Sa arvad, et mingil moel sa sünnid mingisse energiasse ja millisest lahkud taas, kui ühe päeva liblikas, kui hetkeline vaimsuse helk.

Kallis, üle 80% elanikest planeedil alateadlikult usuvad elusse pärast elu. Millest see räägib teile? See on iseenesest mõistetav, sest sa oled enamat, kui sulle näib.  

Ja nüüd oled taas valmis minema planeedile, hakkad kasutama süsteemi, vaba valiku süsteemi ja veel enne, kui sünnid Maale. Kuid süsteem on pöörlemas selle ümber, kelleks oled varem olnud, millist kogemist oled läbi teinud ja millist kogemist on vaja läbi teha sellel korral.

Eludel planeedil on olemas nimetused, mida me kokku nimetame kehastusteks. See on kõlamas kui kiirestimööduv, kas pole?

Kehastumine on kui hetkeline selle väljendumine, kelleks tegelikult oled. Sa võid olla siin sadakond aastat, kuid see on kõigest  kehastumine. Kuid selle järel tuleb järgmine kehastumine, seejärel veel ja seejärel veel. Ma tahaksin, et sa avaksid ennast, saaksid aru, kuivõrd iidne sa oled ja kuivõrd tark sa oled. Sinule on  teada, mida oled toonud sellele planeedile, olles veel laps  – kõike seda, kes sa oled.  

Niisiis, süsteem on hääles. Oled juba valinud ja tead, kes saavad olema sinu vanemad. Sa ei ole juhuslikult valinud neid ja nende kultuuri. Sa ei saa ka väita, et see on üllatuseks sinu vanematele. Kuid esoteerilisel tasandil, vaimsel tasandil, oled sa juba seda oodatud.

Tea, vana vaimsus, neil on mida sinule ütelda selle elu kohta. Kas sa ei võiks neilt küsida, kui oled veel eesriide taga, miks nemad tegid sellise valiku?

Kuid, kas oled teadlik, kus  asub praegu sinu Kõrgem Mina? Muidugi, sellele on võimalik vastata, et ta on kõikjal. Kui mõelda sellele, siis jooksevad judinad üle keha (Krayon sügaval igaviku häälel) teatud määral kõik vaimsused on teisel pool eesriiet. Sellest oleme varemgi rääkinud, kuid nüüd on kätte jõudnud aeg avada ja avastada seda.

Asi on siiski nii, et, veel enne sinu sündi, sinu vanemad leppisid kokku teha sinuga koostööd, võib olla isegi korduvalt, kuid iga kord teisiti, kui varem. Sa oled valmis laskuma kehastusse, et taas sündida bioloogilises vormis. Kuid sind veel ei ole, sinu jaoks on midagi muud, enne, kui saad seda avada.

Seni oled istumas ja kuulamas sõnumit. Kui tõesti on see tõsi, et kõik vaimsused on eesriide taga,  kui tõepoolest on tõsi, et sinu vaimsus ja sinu Kõrgem Mina, on  samuti eesriide taga – siis võiks olla, et iga inimolevus, keda oled armastanud ja kaotanud sellel planeedil,  on tegelikult jätkuvalt koos sinuga,  vaimsuse tasandil, armastuse ja kaasmõistmise tasandil.

Olen rääkinud ja silmas pidanud, et te  unustaksite kõik, mida on teile räägitud. On tarvis oma loogika anum teha puhtaks, siin ja praegu. Ma tahaksin, et sa näeksid seda, ma tahaksin, et sa avastaksid selle, ma tahaksin, et sa teaksid, et sa pole kaotanud kedagi lähedastest, nemad on jätkuvalt sinu kõrval. Nimetusega Vaimsus on teadlik, kes sa oled. Teie kadunud vanemad, vennad ja õed või lapsed, on jätkuvalt teie kõrval. Energia võib olla neil teine, kehalik vorm neil puudub, kuid nad on sinu kõrval. Oled alati nendega ja kogu aeg. Unusta kõik, mida on teile räägitud surmajärgsest, eesriidetagusest,  kõik on sootuks teisiti, kui teile on räägitud ja mida olete arvanud. See on hulga enamat, kui arvate. Just see on reaalsus, aga mitte see, mida on teile räägitud.

Oleme rääkinud sinule Sündimise Tuultest, kuna see oli sobiv metafoor. Nüüdki on midagi sellist, mis tõmbab sind kolmemõõtmelisusesse tagasi tulema. Kogu eesriidetagune kaunidus tõmbab sind hoogsalt planeedile. Muidugi, on olemas bioloogiline vorm, mille esmaseks nimeks on embrüo ja mis on pidevalt valmis vaimsuse vastuvõtuks. Teoloogid on pidevalt vaidlemas, millisel hetkel vaimsus tegelikult siseneb kehasse? Ma ütlen teile, siis, kui oled tegemas esimest sissehingamist, just sellel hetkel naased planeedile. Sellised on Sündimise Tuuled.  

Kui oled sündinud, siis alles  hakkad meenutama seda planeeti. See on hindamatu hetk sinu jaoks, ema jaoks, isa jaoks. Seda pühitsetakse kui uue elu tulekut, kuid (Krayon sosinal), sa oled siiski väga iidne. Kui laps vaatab sinu silmadesse, siis kohati võid näha neis iidset pilku. Edaspidi, kallid, kui taas vaatate vastsündinu silmadesse, siis püüdke vaadata tema bioloogiast läbi, ta jääb vaatama teile otse silmadesse. Võib olla te kuulete, kuidas ta ütleks teile oma vaimse nime. Ehk isegi ütleb Olen tagasi, olen siin, olen iidne.

Kuni ta on laps, seni tema sisemuses toimuvad mõningad asjad. Te võite arvata, et temas veel ei ole teadvust või  siiski on? Tegelikult vastsündinus on hulga enamat, kui arvate? Vastsündinu ei oska veel rääkida,  ta ei ole veel suuteline kujundama oma mõtteid ja ideid. Kuid temas on suuremad ja grandioossemad kontseptsioonid, kuid ta  ei ole veel võimeline neid  väljendama  (Krayon muigab rahulolevalt).

Kõik emad on teadlikud sellest, seetõttu enamasti, olles lapsega, vaatavad otse maimukese silmadesse. Kogu informatsioon, kõikides vormides, kulgeb puhtal kujul, silmast silma. Nad ei suuda seda väljendada, kuid neil on, mida ütelda teile. Nemad võivad rääkida plaanist, mille tõttu olete koos, võivad rääkida veidi tulevikust. Just see on see avatus, mida ma tahaksin, et te näeksite seda ise. Ma tahaksin, et te näeksite grandioossust selles, kelleks olete.

Seejärel hakkavad sündima erinevad asjad, ta hakkab kasvama, elu hakkab arenema läbi tema. Ja siis tuleb unustuse aeg, ta hakkab aegamööda unustama Sündimise Tuuli, hakkab unustama aega, kui oli lõpmatus Valguses. Siin ta unustab, et on Looja osake. Kuid kogu see unustamise protsess toimub teatud eesmärgil. Nii ta saab suunduda uude avastuste võimalustesse, kohta, kus temal on olemas valikute võimalus, kus Valgus ja Pimedus on võrdväärsed, mis hakkavad ilmuma talle juba  varajasl elu etapil ja tal  tuleb hakata tegema valikuid.

Kallid, tehes Maa peal antud momendil kollektiivseid valikuid, olete valimas kõige paremat.

Oleks hea, kui te nüüd naaseksite hetkeks oma Sündimise Tuulte juurde. Igaüks teie seast,  nimega Vaimsus, oli teadlik nihkest, kuid ei olnud teadlik, mis nimelt hakkab toimuma, sest kõik pidi olenema Vabast Valikust. Siis, kui kõik teie seast  alustasid astumist kehastumise suunas, ennustused olid veel ähmased. Mõned saabusid enne nihet, mõned pärast selle algust. Kuid enamus siin saalis olijatest isegi ei teadnud, et nihe oli alanud. Suurepärane kõrv, mis oli võimeline kuulma kõike, sealhulgas ka Valgust, kuulis Loomislätte sosinat, mis ütles mõistvalt, see kõik võib minna sootuks teist teed, kas ikka lähed kehastusse, see võib minna hoopis halvemat teed mööda? 

Vaba valik ei ole veel Tulevik, sest te ei tea Tulevikust midagi. Teile on teada üksnes Vaba Valik ja kõik võis minna sootuks teist teed. Oleksite võinud teha sama, mis oli juhtunud minevikus, kui olite siin eelmistel kordadel (Krayon tuliselt, valuga ja kibestumisega), siis hävitasite end õudsamal viisil. Ja midagi taolist võis toimuda ka nüüd.  Kas oled valmis minema sellisesse kehastusse? Nimega Vaimsus vastas Loomise Lätte lõpmatule tarkusele – Ma ei lase seda mööda, ei lase, ma lähen.

Te ei ole veel avanud ega avastanud selle, kes te tõeliselt olete. Oo, vapper nimega Vaimsus, oo iidseim, kes on astumas, teades, et olles kehalikus vormis, oleks ta läbi plahvatuse saanud põletada, õudsa lahvatuse läbi ja lahkuda taas. Viimasel hetkel oleksid osutunud oma lähedaste ja laste kõrvale, oleksid saanud näha nende lahkumist enne sind. See ei olnud esimest korda, kuid sa siiski vastasid kindlalt, et ma  lähen igal juhul.

Mulle on teada, kes te olete, kuid see kõik on veel varjatud teie eest. Te istute veel toolidel (Krayon muigab), olete sügavalt mures erinevate asjade pärast (Krayon, matkides üleelamist) – mis hakkab küll sündima, kuidas hakkab see tööle, kas olen suuteline tegema seda, või seda?  

Teil ei ole isegi aimu, kes te tõeliselt olete. Teil ei ole, üldse ja täielikult, midagi teada nimega Vaimsus grandioossuse kohta, kes  kuulub Loomise Lättele. Just see on see, kes te olete. Sa vaatad peeglisse ja näed seal vaid ühtainsat olevust, näolapiga bioloogilist olevust. Oi kui palju on sinul tegelikult neid palesid, kui palju elusid ja kui palju võimalusi on sinul olnud. Kuid praegune kehastus on erinev kõigist eelmistest. Sellist on olnud vaid mõned korrad, üksnes siis, kui olite ületanud kontrolljoone punkti. Vaat, kes te olete. See ei ole enese avamine, vaid vaimsuse avamine. Vaimsuse avamine, just seda ma tahaksingi, et saaksite teha. Kuid ma tahaksin, et te saaksite teada, kes te tõeliselt olete.

Olete sündinud planeedile suurejoonelistena. Nüüd on hea aeg teie jaoks, pöörata ringi ja taas avada, avada oma suurejoonelisus. Unustage kõik, millega olite hõivatud.

Mis saab edasi? Mõni ehk väidab, et on liiga vana, seetõttu annab selle üle noorematele. Kuid ma vastan teile, et  vananemiseks ei ole aega, küll te jõuate tulevikus vananeda. Just nii on see tunnetatav. Kui oled teinud oma viimase väljahingamise, sa naased taas minu juurde,  Loomise Lätte juurde, inglite juurde, reaalsusesse.

Kuid ma tahaksin rääkida ka sellest, mis on teid ootamas ees. Tuleb suur naeratus, tuleb tervitamine, tuleb suur pidu. Oled teinud seda ja teist, teinud seda ja seda, sa oled teinud kõike seda. Sa kiikad tagasi Maa peale, siis vaatad mulle otsa ja ütled,  ma tahaksin kohe minna tagasi, tahaksin minna otsekohe. Kui kiiresti saan naaseda tagasi? Mul on seal lõpetamata asju. Ma tajun seal Valgust, ma tean, mis seal tuleb, ma olen sellest läbi käinud. Ma ei suuda ära oodata, kuna see saab teoks.

Vaat, kes sa oled. Oled suurepärane, kõigis tahkudes. Sa naased planeedile suurejoonelisena, ärkad seal uues tarkuses, ega tee kunagi vanu vigu. Olles veel laps, valdad juba selliseid atribuute, milliseid ei ole võimalik praegu kirjeldada. Seda kõike on tegemas Valgus, tegemas planeedil Maa. Pane tähele, mida enam inimesi sa puudutad oma Valgusega, seda kiiremini kõik see sünnib. Isegi need, kes iialgi ei usuks seda sõnumit, kes iialgi ei tuleks siia, sellisesse kohta, kuid peale viimast väljahinget, lahkudes eesriide tagustesse, naasevad ka nemad samuti Valgusesse. Kas olite teadlikud sellest? (Krayon, kergendusega) Nüüdsest nemad on suutelised seda nägema, isegi kui neil oli raske elu ja nad ei sattunud kunagi taolistele koosolemistele, ega kunagi kuulnud taolistest sõnumitest.

Unusta kõik, mida oled kuulnud. Nad hakkavad nägema tõde, hakkavad nägema Valgust, hakkavad mõistma, mis hakkab maapeal sündima, hakkavad nägema tulevasi potentsiaale, Nad vaatavad mulle otsa ja ütlevad, Ma tahaksin koheselt naaseda, naaseda tagasi. Ma tahaksin ära kasutada võimalust, avada Valgust selliselt, nagu on teinud seda Vanad Vaimsused, keda ma pole varem märganud. Lase mind tagasi sinna. Ma tahan tunnetada seda kõike nüüd, tahaksin ärgata, käia sellistel kohtumistel.

Ma just kirjeldasin kedagi teist, kes on lugemas või kuulamas seda sõnumit,  seda, kes on küllaldaselt noor, alles ärkamas neis asjus, milliste poole on täiskasvanud praegu ärkamas  – potentsiaali avanemisele, kes nemad on, oma reaalsuse potentsiaalile. Selline on tulevik, selline on süsteem.

Nüüd ma tahaksin, et te võtaksite kätte oma karbi, milles on kõik, mida on teile räägitud. Nüüd võtke väikesed kruvikesed ja kruvige karp kinni. See on teie usu karbike, millest oleme palju rääkinud. Temas on kõik, mida on teile räägitud ja kogu kogemine, mida olete üle elanud. Kusjuures, suures enamuses see on lineaarne kogemine, sest enamus kogemistest on vanades energiates. Teil on olemas võimalus vaadata üle, kas  karbi kinnitused on tugevad. Kui kord otsustad taas avada karpi ja kiigata sinna, siis ole valmis avama seda nimega Vaimsuse suursugune, sellise nimega, mida ei ole võimalik hääldada. See on ainus nimi, milline oli sul alati, üks nimi igaveseks. See on sama vaimsus, kelleks oled sa ise.

Oleme rääkinud vaimsuste jaotusest,  oleme rääkinud paljude vaimsuste ühinemisest. Kuid, mu kallid, ta on olemas nimega Vaimsus, milleks oled sina ja üksnes sina.

Olete tulemas ja minemas, paljumõõtmelisel viisil ja see on teile mõistetamatu. Olete olnud paljudes kohtades, mis mõned olid  Maa taolised, mõned mitte. Selliseid nihkeid olete läbinud varemgi. Samas lubage teile öelda, mõningad teie seast on tulnud läbi sellistest nihetest, mis lõppesid täieliku põrumise ja ebaõnnega. Planeet, millel olite neil aegadel, ei teinudki läbi nihet  (Krayon ohates raskelt) ta lakkas eksisteerimast.

Ka siis, tulles minu juurde, ütlesite, et olete valmis taas minema tagasi. Kes te olete sellised, et teete sellist asja? See on nimega Vaimsuse tarkus, kes on võimeline nägema Valgust. Te olete need, kes te olete, kelleks olete alati olnud.

See, mis on inimkonnaga toimumas praegu, see on see, kus üle pika aja avaneb teie ajaloost natuke enamat, avaneb teie tõe kohta. Üks suurematest asjadest, mis võib peatselt juhtuda on, et  te ärkate, (Krayon uhkusega) ja mõistate, et olete väärt olema siin. Kes ja mida ka ei ütleks, kuid vaatamata kõigele, te jääte selle väärilisteks.

Kui keegi ütleb teilete , et olete üks tühi koht, siis võite vaadata temale otsa ja naeratades vastata, et see on vale, ma olen väärt kõike seda. Enda sisemuses te olete teadlik, et olete väärt seda ja see on nii enesestmõistetavalt.

Kas oled kunagi näinud sellist uut last, kes on  üliväärtuslik? (Krayon naerab lõbusalt). Selline laps vaataks sulle otsa ja ta teab oma väärtust, miski ei vähenda tema väärikust. Jaa, nemad on juba siin, muutused on alanud. Jälgige neid ja pidage meeles, et ka teist saavad kord need lapsed, taas ja taas, taas ja taas. Igal korral, kui naasete planeedile, olete  üha ja üha enam täitunud Valgusest. Te hakkate ikka ja taas rääkima, et ma ei taha jääda, tahan naaseda, kuna näen kõike, ma näen seda. Teil saab olema selline ülevaade, millest teil pole praegu aimugi.

Kas karp on ikka kindlalt suletud ? (Krayon naerab rahulolevalt) Kas olete üle vaadanud, mis  selles on?

Kallid, seda karpi saab alati lahti võtta, osadeks, mistahes ajal, kui teil vaid tuleb selleks tahtmine. Te võite alustada selle ümberkujundamisega, jõuda selles oleva tõeni – kes olete.

Lõpetuseks kordan, kas on mingi kahtlus, kasvõi pisike,  miks ma olen sedavõrd armunud nimetusega  Vaimsus, mille nimeks on Inimolevus, kes on suurejooneline igast küljest?

Olen teadlik teist paremini, kui te ise.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga