PIMEDUSEST VALGUSE KÄTTE, New York, USA Buffalo 24.Juuni 2017

Selles sõnumis Krayon teeb peenhäälestust uutele atribuutidele, mida me seni ei oska kuigi hästi käsitleda. Oleme väljumas Pimedusest Valguse kätte, mis aitab meil jätta maha vanad harjumused, mis on kui pidurid meile.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Ma tahaksin, et te looksite selle koha ümber midagi kesta taolist, jättes kestast väljapoole kõik helid, kõik kontseptsioonid ja lähenemised. Siin ruumis on teile kohane energia olemas, mis mõnelegi teist võib saada täna „ahaa“ äratundmise energiaks. See ei ole uus energia, vaid äratundmise energia. Teile hakkavad üles kerkima paljud äratundmised. Kallid, see on see, mida olete oodanud.

Te hakkate meenutama mõningaid asju minevikust, iidsetest aegadest ning selle kõige tähendust teie jaoks. Hakkate meenutama seda, mida olete osanud, energiaid, milliseid olete kogenud, kui olite šamaanid jne. Teile hakkavad meenuma erinevad prohvetlikud ettekuulutused, millistest võtsite ise osa, teades eelnevalt mingil ajajärgul, et te  ise jõuate kord sinna.

Nüüd olete siin, siin ruumis ja nende tunnete läbi, millised hakkavad teil üles kerkima, ilmnevad ja avaneb asjadele mõte.

See sõnum on enamuselt neile, kes esitavad endale küsimuse, et kuidas seda teha, kuidas väljuda Pimedusest Valguse kätte?

Vana vaimsus, sa oled olnud planeedil sama kaua, kui on eksisteerinud siin inimkond – Loomise Lättest alates. See on andnud teile kaasloomise kogemuse, on andnud teile  teadmisi Valgusest ja Pimedusest. Sama kaua, kui olete siin elanud, tsivilisatsioon tsivilisatsiooni järel, isegi nendel aegadel, millest ei tea teie ajaloo õpikud midagi, olite teatud tasandil nende tsivilisatsioonide osa. Sedavõrd vanad olete teie, vanad vaimsused. Kuid siiski, mu kallid, igal korral te  ei läinud „laste mänguväljakust“  kaugemale. Mis see tähendab?

Kui võtta skaala 1 – 10, kus 1. on alles alustamine, aga 10. lõpetamine, siis praegu te olete kusagil 3, või 5 vahel. Ja see on suurim, mida on saavutanud mistahes tsivilisatsioon planeedil. Mõned neist hakkasid jõudma valgustumiseni, kuid sellega hävitasid iseend suhteliselt kiiresti.  Nüüd olete jõudnud praegusesse aega, mõistes, et olete tsivilisatsioon, millist ennustasid kunagi teile prohvetid.

Hakkasite arendama inimteadvust, suundudes vaimsuse poole, kogu grandioossuse poole. Olete elanud tuhandeid aastaid vanades energiates. Nüüd olete siin, muutuvas energias, kus Valgus hakkab esile tulema, kuid Pimedus hakkab väänlema, kui värtna otsas, sest ta on kaotamas oma võimu. Seni planeedil olnud atribuudid, mis olid teile harjumuspärased, hakkavad kaduma. Kõik süsteemid, mis on näiliselt juhtinud Ilmaruumi, ei ole terviklikud, nad on  täis kasumi ahnust ning need hakkavad nüüd lagunema. Mõnedes planeedi piirkondades see algab varem, kui teistes, ent vanad süsteemid hakkavad lagunema.

Kuidas te seda teete , kuidas väljute tuhandete aastate pikkusest Pimedusest Valgusesse? Milliseid harjumusi kavatsete tuua üle? Ma toon esile mõned atribuudid, mis oleksid teile  mõtiskluse materjaliks.

Vanad vaimsused, te olete planeedi lootus, olete planeedi valgus, sest te olete kogunud kogemusi sellel planeedil (Krayon ohates raskelt), kuid paljud on siiski veel pimeduse kütkeis. Kuidas kavatsete seda teha? Ma annan teile nimistu ja see ei ole kuigi pikk. Liikumise nimistu, vanast energiast uude.

Esimene punkt.

Nagu teistes nimistutes, nii ka siin esimeseks punktiks on – Kas te usute sellesse?

Oleme teile edastanud sõnumeid tervisest, teie võimetest saada kätte Akaši salvestisi, suhtlusest oma raku struktuuriga ning kuidas peab tegema tööd oma kaasasündinuga. Kuid esimeseks punktiks jääb ikka see, et kas te usute sellesse?

Asi on selles, et see on väga  oluline, sest kuni teie teadvus ei hakka võtma seda kui tõde, seni teie ülejäänul kehal ei ole selle uskumiseks mingeid võimalusi. Sa oled oma rakkude jaoks bossiks, sinu teadvus  räägib oma kaasasündinuga, seetõttu sa pead seda uskuma, et see on võimalik. Sa pead omaks võtma kõike seda, mis on sinu juhtimise all. Kas sa  usud sellesse? Kas sa usud reaalselt, et nihe on toimumas?

Kui vaatate ringi ja näete kõike toimuvat planeedil, nii äris, valitsustes, siis võib olla kõik  näib teile arusaamatuna, väga imelikuna. Kõik vana on rabelemas praeguses uues energias, seni nägematus, tundmatus. On toimumas väga imelikke asju. Näiteks, võtame merekala, kellele on kohane elamine soolases vees, ning kui panete ta magedasse vette, siis ta hukkub, sest tal ei ole arenenud mehhanismi, mis saaks kohandada tema eluks magedas vees. Nii ka teie olete liikumas Pimedusest Valguse poole, mis  on vägagi sarnane üleminekule soolasest vees magedasse. Kõik, mida  praegu jälgite ja kogete, on üksnes  muutus ja esimeseks punktiks teile on,  usk sellesse. Kas sa usud, et see on tõepoolest see, mis on teie planeedil toimumas, või see on sinu meelest midagi seda, mida oled kuulnud seminaridel kanalduste käigus?  Või sa  tunned, et oled osa selles muutumises?

Paljud teie seast on öelnud endale, et  jaa, ma näen seda, see tõepoolest on toimumas, ma olen õiges kohas ja õigel ajal. Olen osa nihkest, osa ühest suurimast sündmusest, mis on planeedil toimumas. Olen kehastunud õigel ajal, just selle nimel olen tulnud praeguseks ajaks siia planeedile.

Mõned teie seast võivad olla analüütilisemad ja kes ütlevad, et ma ise ei saa nihkes osaleda, et olen selleks  juba liialt vana, vms.

Vana vaimsus, sa ei mõista, et Valguse loomine on midagi sellist, mida vaid sina saad teha kõige paremini, olenemata sellest, milline sa oled, kui vana oled või mis on toimumas sinu kehas. Valguse ja Mõistmise loomine, see on Teadvuse loomine, ja seda olete kõik võimelised tegema.

Kallid, teil ei tule enam korrata samu vigu, milliseid olete varem teinud. Seekord jõuate puhtasse magedasse vette ja see on ootamas teid ees.

Kuid praegu olete meile vajalikud just sellistena, nagu olete, sest üksnes nii saab võita lahingu Valguse ja Pimeduse vahel, seni, kui elate selles, praeguses kehas. Just seetõttu me palume teid sageli  pikendada oma siinviibimise iga. Sellega seoses  hakkate mõistma, kuidas tervendada oma organismi, kuidas hakata rääkima oma rakkudega ja hakata tegema seda, mida meditsiin peab võimatuks. Mõningad siin istujatest on juba  suutnud seda kõike teha.

Ma tean, kes on istumas siin, ma tean, kes on istumas otse minu vastas. Imed on ümbritsemas teid kõikjal. Imelised sünkroonsused on olemas ka selles ruumis, kuid neist ühestki ei ole teile veel räägitud, keegi ei ole rääkinud ühestki neist. Mulle on teada need kõik, mulle on teada, mis on toimumas. Te olete valmis selleks informatsiooniks ja kui kord jõuate mõistmiseni, et see on reaalne ja mõistate, et see on teie oma, teie oma ja teie sees, just sellest hetkest võite alustada – just sellest hetkest.

Teine punkt.

Teiseks punktiks on  Mida teil on nüüd järmisena vaja teha? (Krayon naerab)

Mis on muutumas teis? Mis on muutumas teis tänu fakti mõistmisele ja omaks võtmisele, et on toimumas reaalne nihe – Pimedusest Valgusesse  ja mõistes, et just sellest oligi prohvetlikkus, et te olete praegu selles imelises ajastus, mis on küps muutusteks. Milline on teie järgmine samm, mida võtate ette?

Inimesel on jätkuvalt vanu harjumusi ja teil ei pea olema häbi nende pärast, kuna see ei ole teie süü. Harjumused on harjumused ja te tegite seda, mida tegite, et ellu jääda, seda kogu oma elu, kuid nüüd see on muutumas.

Mis oleks, kui analüüsiks isiklikke reaktsioone, oma reageeringuid paljudele asjadele, oma suhteid erinevatesse asjadesse?  Võib olla olete alatine kaebleja? Ilmselt te isegi ei aima seda, kuna kõik ümberringi on sellised, te olete samasugune kui teisedki. Kas olete teadlik, et see on teil harjumuslik, see on teie kultuuris harjumuspärane? Ehkki tegelikult te aeg ajalt ei usu sellesse, mida teete, kuid teete seda siiski harjumusest.

Kas  teil on positiivne lähenemine tuleviku suhtes? Kui  suhtlete teistega, kas nõustute nendega, kiites neile takka, et ja-ja, meie saatus on nii määratud, ja-ja, see on õudne, ja-ja, on nii, on küll.

Proovige vastuvaidlemata, protestimata, mõelda ja vastata hoopis nii, et tegelikult ma pole selles kindel, ma ei arva nii, ma olen kuulnud selle kohta ka head, mina suhtun sellesse positiivsemalt. Ja teha seda ilma mingi rünnakuta, kuulutamata midagi, mis tekitaks teistes ebamugavust, või ärritust.

Kas on arusaadav, et see on terve mõistuse kasulik diplomaatia? See on vastukarva liikumine ja samas mitte näida hirmutavana, mingi veidrikuna, olla sellisena, kes mõtleb ettepoole, tulevikule. Väga oluline on see, kuidas see muudab teid endid, sest te hakkate võtma ja nägema seda tõena ja hakkate vaatama asju teisiti?  Olete need, kes on uskumas nihkesse, uskumas seda, et elu on muutumas. Ja seda näevad kõik. Selline oli teine punkt.

Kolmas punkt…

Teie ühiskonnas ja teie kultuuris on mõningad väga vanad energiad, mis on olnud  alati ühed ja samad ja need on seotud inimloomusega. Teil on  nüüd vaja otsustada, mida nendega teha. Teil ehk ei ole võimalust muuta neid otseselt, kuid teil on olemas valik, mida nendega peale hakata?

Kui olete asunud muutuste teekonnale, kui hakkate mõtlema positiivselt, siis lubage öelda teile midagi. Teie planeedil on olemas valgus, millest veel ei räägita,  sellel planeedil on valgus ja veel midagi sellist, mis alles algab, alles toimub seemnete maha panek, mis on valmis võrsuma. See on midagi kaunist, täis rõõmu. Kuid teil ei ole sellest veel midagi teada. Miks?

Kuid lubage hoopis teile esitada  küsimus, et kuivõrd oluline on teile, positiivsele inimesele, kes ootab mõistmist ja rõõmu oma elus, et kas hakata tegema tööd sellega, mis on ümbritsemas teid, kuid seni on pimeduse peidus,  või minna võitlema pimeduse vastu ?

Kui jõuate väsinuna koju, mida teete esimesena? Mõni paneb televiisori käima, et vaadata, milliseid õudusi on taas sündinud planeedil või midagi muud. Aga kui olete väsinud uudistest, siis võib olla lülitate ümber meelelahutuskanalitele, kus käib suur tüli peredes (Krayon muigab hapult).

Sellega tahaksin öelda, et meedia ei mängi reeglite kohaselt, ta on rikkis ja rikutud. Kogu meedia on vanas energias, ning meedia tootjad  arvavad, et on teadlikud, mida vajate,  jätkub regulaarselt pimeduse toimetamine teile. Kui neil uudiseid pimedusest ei ole, siis klopsivad ise selliseid uudiseid kokku. Just sellega puutute käesoleval ajal kokku.  Minu soovitus teile on, et valige hoolega meedia kanaleid, valige, mida tahaksite sealt kuulda, näha ja olla kindel, et sealt tulevad uudised on tõesed. Teile ju meeldiks vaadata meeldivaid asju, kasvõi loomade elust, kus nad käituvad naljakalt või väikestest lastest, kes  teevad oma esimesi samme, või kangelastegudest planeedil, looduse vaateid. Te võite vaadata seda niipalju kui vaid soovite, aga mitte kommertskanaleid (Krayon muiates), tänapäeval see on teil ju teostatav.

Kallid, tulevikus saabub see suur päev, kus avaneb heade uudiste kanal, rohkem kui üks. Te hakkate end häälestama nende sõnumitele, hakkate jälgima parimaid uudiseid, mis tulevad kogu planeedilt, kuulete paljudest tasakaalustumistest, sellest, mida paraku tänapäeval ei saa näha üheski uudiste kanalist. Selline on kolmas punkt

Neljas punkt.

Võtame järgmise punkti. Kallid, teil on olemas sõbrad, pere, töö. Teil vahel on raske olla nende keskel, kuna neis tihti toimuvad draamad (Krayon nukral toonil) ja see  koormab teie südant, tekitab hirmu, väsitab, kuid te ei saa sinna midagi parata, sest selline on Pimeduse loomus. Peredes on sageli tülid. See on sellest, et teie, Valguse Töötajad, kes te loete või kuulate seda sõnumit, olete erinevad nendest peredest, te olete nende jaoks nagu mustad lambad. (Krayon muiates)  neil ei ole aimugi, et tegelikult olete hoopis valge lammas. Just seetõttu ongi peod teie jaoks  sedavõrd rasked, sest peate taas ja taas sukelduma draamadesse.

Nüüd ütlen teile seda, mida varem pole kunagi rääkinud, võib olla see aitab teil leida väljapääsu draamadest. Laske draamadest lahti. Kui saate sellega hakkama, siis avastate, et teie eluiga pikeneb, hakkate nägema Valgust, hakkate enam naerma ja püsima rõõmsana. Teil  ei ole enam vaja minna omalt rajalt mingile teisele. Valguse Töötaja, vana vaimsus, pane tähele, astu draamadest välja. Ära luba ühelgi olukorral viia end draamade keskele, taas ja taas. Seni sa võimaldad sellel veel juhtuda, ikka vajud neisse. Kui sa ei suuda veel seda kontrollida, kui sa ei suuda kasvõi osaliselt seda muuta, siis püüa sealt eemalduda, mine lihtsalt  minema. Miks sul on tarvis olla mürgises keskkonnas, milleks on tarvis sul olla selles ja hävitada end? Igaüks teab isiklikult, millest ma räägin. See oli neljas punkt.

Viies punkt.

See on viimane punkt selles nimekirjas. Need on viis sammu, mis viivad suurte muutusteni.

Ma tahaksin, et te kutsuksite oma sisemise lapse tagasi oma praegusesse ellu. Kallid, kas olete võimelised meenutama seda aega? Aega, kus te ei muretsenud millegi üle. Teie suuremaks mureks oli, et kui kaua saab veel mängida, kuni kutsutakse koju.

See ei ole kutse olla ilma vastutuseta, vaid kutse olla täis rõõmu, mis oli teil olemas lapseeas. See rõõmsameelne lapselik olemine on tarvis kanda üle oma praegusesse ellu. Seda selleks, et teil avaneksid sõbralikkus ja tasakaal, headus ja pehmus, süütu lapselikkus,  mis on võimeline rahustama kõike ümberolevat, olles jätkuvalt täis rõõmsameelesust.

Arvestades seda, mis teid praegusel ajal ümbritseb, arvestades olukordasid, millised on ümberringi, nähes Valguse-Pimeduse lahingut, ma palun siiski teil  leida endas rõõmu. Et teha seda, pöörduge mälestuste poole, leidke rõõmsaid aegu, mis on teil kunagi olnud, mida on ohtralt olnud teie lapsepõlves, kas siis sünnipäevadel või jõulude ajal, või muude tähtsate päevade ajal, mida pikkisilmi lapsepõlves ootasite. Need muljed on teil säilinud ja nad on täis rõõmu, täis naiivsust, kui hüppasite rõõmust ja õnnest, siis te vaid nautisite neid hetki. Neil aegadel olite armunud ellu.

(Krayon uhkusega) Vana vaimsus, evolutsioneeruval inimolevusel on olemas reaalne võimalus elada oma elu, igal päeval, kuni viimse väljahingamiseni. See ei kuulu üksnes lastele, see kuulub igale evolutsioneeruvale inimolevusele. Just selles on suur vahe uue ja vana vahel. Kaasmõistmine mängib selles suurt osa ja muidugi armastus mängib siin oma osa, ning  muidugi ka terve mõistus. Teil ei ole tarvis püüda olla armastav, teil ei ole tarvis püüda olla kaasmõistev,  sest kõik see oletegi  teie  ise.

Kas tunnistate seda (esimene punkt), et see tõepoolest toimub, et toimub nihe. Kui jah,  siis teid haarab kaasa pärituul ja  me oleme sellest teile  rääkinud.

Selline on Uus Energia. Tere tulemast Uuele Maale. Lahkudes siit, olete juba muutunud.

On kindlasti ka neid inimesi, kes väidavad: „Krayon on hulluks läinud, uudistes ma näen hoopis midagi muud.“ Tõepoolest, milleks te neid vaatate?

Planeedil on sündimas kauneid asju, otse nüüd, praegu. Kuid seni neid kõiki ei ole veel näha. Ma tahaksin, et te mõistaksite seda, teaksite, usuksite sellesse ning tunnistaksite seda. Valgus on võitmas.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga