VANA VAIMSUSE ELUPRAKTIKA Auchorag, Alaska 27.Jaanuar 2018

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Te puutute käesoleval ajal kokku kauni ja imelise energiaga, kuigi ise te ei ole sellest teadlikud. Et pääseda Pimedusest Valguse kätte, on olemas läbipääs. Kogu info, mida läbipääsuks vajate on olemas teie õpetustes üle planeedi, kuid see on teile keeruline,  eriti kui  suundute Pimedusest Valguse poole.

Kuid mu kallid, ülemineku aega saate ise määrata, teie vaba valik määrab selle pikkuse. Te juba olete teel, ehkki päris alguses alles. Kuid tuleb aeg, kus saate öelda, et päike on pilvede tagant väljas ja  valgus on võitnud. Sellist asja, et kogu planeet saaks valgustunuks, ei juhtu, vaid valguse valdajaks saate teie. Sellest oleme varemgi rääkinud, et planeedi mõtteviis on teine. Eksisteerimise paradigma tugineb loogikale, see on teada vanadele vaimsustele, kuid see ei ole see, mida näete ja kuulete oma uudistes. Uus paradigma tugineb inimloomuse muutumise kontseptsioonidele ja see erineb paljuski vanast. Milliseks on muutunud praeguse vana vaimsuse elu, ta elab praktiliselt ühe päeva raamides. Tooksin ühe näite teile tuntud Wo elust, kes ei ole ei mees, ega naine, ta saab olla nii üks, kui teine.  Seega, see on lugu vana vaimsuse ühe päeva praktilisest elust, ajast, mis ei ole veel teile kätte jõudnud, mis ei ole veel määratletud, kuid talle see on uueks eksisteerimise paradigmaks – ärkamise hetkest, magama minemiseni.

Mu kallid, tahaksin alustada sellest, et see indiviid, see inimene, vana vaimsus, elab tulevikus  sootuks teise paradigma järgi, kui tänapäeval. Uue paradigma olemus  muudab oma suhteid lausa kõige suhtes. Suhtes Jumalasse, suhtes enesesse, suhtes Maasse, seetõttu teile on raskeks väljakutseks aru saada, millest hakkan rääkima. Kuid ma tahaksin, et te kuulaksite seda lugu.  Aeg ajalt, oma jutustuse käigus, ütlen ma „stopp“, siis hakkan selgitama avanenud mõistmisi, võrreldes vana energiat uuega ehk tulevikuga, mis on juba olemas, seda olukordades, millistega puutub kokku Wo oma elu jooksul.

Tema paradigma erineb praegusest selle poolest, et ta on sündinud tsivilisatsiooni, kus ta on oma mõtlemise jätnud minevikku, ja kogu abi tuleb talle väljastpoolt. Nende tsivilisatsioon ei pea end väärtusetuks ja ebatäiuslikuks Jumala silmis, neil ei ole vajadust pöörduda Suurima Lätte poole oma igapäevaste lahenduste leidmiseks. Seega, Wo paradigma on teine, ta teab, millesse usub tema tsivilisatsioon – kogu vaimne, kaunis ja haaramatu on nende endi sisemuses. Jumal on nende sisemuses, see iidne sõnum prohvetitelt on neile igapäevaseks elupraktikaks, seetõttu neil ei ole mingeid heitlusi, et leida abi väljastpoolt, nagu teete teie tänapäeval, vanas energias, tsivilisatsioonis, mis jätkuvalt mõtleb, et kõik hea tuleb kelleltki teiselt, aga mitte inimeselt endalt. Tahaksin, et te mõtleksite kuuldu üle, kuna selles seisneb Wo lähenemine asjadele.

Stopp, kas te arvate, et see tõepoolest kunagi sünnib? Kas te arvate, et kunagi inimkond jõuab selleni, kus ollakse veendunud, et inimesele ei ole tarvis mingit abi väljastpoolt? Mida teile tähendab teadvuse evolutsioon? Seda ei pisteta inimkonnale pihku, see on midagi sellist, mida peate ise selgeks saama, leidma selles loogika ja  mõtte. Üksnes areneva teadvuse abil inimkond hakkab mõistma, mida pidasid prohvetid silmas. Hakkate praktiliselt kasutama seda, millest nad rääkisid. Seda üksnes siis, kui teadvustate, et kõige jumalikumad asjad, mille poole inimkond on kummardanud, uskunud neisse, on olemas iga inimese sisemuses. Olete loodud Jumala poolt, tema armastusega.

Wo ärkab iga päev ja läheb tööle. Tõustes hommikul voodist, tema mõtted on head  ja on täis õndsust  päeval sündiva suhtes. Kõik tema mõtted on seotud kauni päevaga ja sündmustega, ning ta on üle kõigist katsumustest, kuna päev on kaunis.

Stopp! kui palju inimesi mõtlevad samamoodi?

Vaataksime korraks vana mõtteviisi, vanas energias. Tõustes hommikul ülesse, teie peast käib läbi mõte – no nii, jälle üks ja sama, loodan, ehk täna läheb paremini, kui eile, eilne päev keerles mu peas kogu öö ja ei saanud isegi korralikult magada, ei tea, mis täna võib veel juhtuda, loodan, ehk elan ka selle päeva üle. Kas märkasite erinevust? Suurem vahe on sellest, et Wo pea on täis heasoovlikke mõtteid, tarkust, mis ütleb, et tema päev on täiesti tema kontrolli all. See on praktiline suhtumine.

Esimesena, ärgates hommikul, Wo konstateerib fakti, et ta saab kõigega hakkama, mis ka ei juhtuks. Kas märkate tema valgustumust, kõik on kaunis, kõik planeedil on kaunis, kogu planeet on vikerkaarevärviline, kus ei saa midagi toimida valesti. See kaunis idee on inimestel, kes  mõtlevad planeedile, mis  jõuab vilistlase staatusesse. Te kõik võiksite mõelda sellisel viisil, selles võtmes.  Wo kavatseb läbi minna kõigest, mida ta on kavandanud ja mida ootab. Mida ta teeb?

Oma teadvuse vahendusel ta loob midagi füüsilist, ehk teie arusaama järgi, mulli ja see mull on tema silme ees, kuhu ta ka ei suunduks, see aitab tal mõista, millega on tegemist ning selle abil saab ta teha tööd  ja minna kõigest läbi, saades soovitut tulemust. On mille üle mõelda. Kas iga inimene saaks alustada oma päeva selliselt? Miks mitte?

Wo, lõpetades oma hommikused toimingud, istub autosse, et sõita tööle. Teel ta märkab midagi, mis võib ta elu täiesti muuta, kui ta ise seda lubab. Oli juhtunud avarii, teepervel  nutab naine ja kiirabisse tõstetakse lapse elutu keha. Nähtud valu ületab kõike, sest mis saab olla veel raskem lapse ema jaoks? Wo näeb seda valu, ja temas tõuseb ülesse midagi enamat, kui kaastunne, ta tunnetab sama, mida tunneb lapse ema.

Ta peatab oma auto, võtab end kätte ja alustab protsessiga, mida on teinud palju kordi varemgi. Hakkab visualiseerima naist tulevikus, rahunenuna ja mõistvana juhtunust, hakkab visualiseerima teda sellisel tasemel, et naine on suuteline isegi naeratama ning saadab selle  visualiseeringu teepervele, naisele, kes on õuduse tundes, samas ta teab, et teeb midagi sellist, mida saab pidada kaastegevuseks.

Stopp! Praegusel ajal selline juhtum võib jätta kaasosalejale korvamatu haava, ta ei unusta kunagi seda pilti ja see võib isegi mõjutada tema enda sisemist last tema rõõmufaktorit. Praeguses tsivilisatsioonis on ridamisi taolisi asju ning õudused sünnivad igapäevaselt ja see  hävitab inimeste elusid. Ainus, mida inimesed, sellises olukorras on suutelised mõtlema, on see, et  see ei ole aus. Mõeldes sellele, nad viivad end kannatuste energiatesse.

Wo ei luba sellel juhtuda, kuna on teadlik  asjade käigust. Uue energia atribuudiks on võimalus näha olukorda, mida võib osaliselt suunata mujale. Selliselt on võimalik viia sisse korrigeering ja teadvus on võimeline muutma asju. Sama  sünnib teiega, kui te palvetate.

Wo sõidab edasi, kuna näeb naist oma nägemuses rahunenuna ja naeratamas.  Kui Wo jõuab tööle, kutsub ülemus teda enda juurde. Edasi juhtuvas ei ole midagi spetsiifilist, on vaid üks paljudest stsenaariumitest, kui ülemus ütleb, et Wo, sa jälle jäid hiljaks, meil on tekkinud probleemid ühe sinu kliendiga. Sa pead tegema tööd pühapäeval, muidu me ei saa sind edutada ja tuleb hoopis  mõelda sinu koormuse vähendamisele.  Wo lahkub ülemuse kabinetist, ta tunnetab hetkeks vana energia lainet, mis kutsub esile hirmu ja rahutust, kus on võimalus tööst ilma jääda ning kuidas seda siis naisele selgita. Või peab tegema tööd peale tunde, kuid  ta ei ole seda planeerinud. Mõtestades seda kõike, ta jõuab mõistmiseni, et see on tema nihke algus, ning see võib tuua edukust milleski, millest tal ei ole isegi veel aimu. Wo näole ilmub naeratus, ta teab nihke algusest ja et see võib ehk olla Wo jaoks soodne.

Stopp! Mida teevad inimesed tavaliselt, kui selline asi juhtub nendega? Elavad seda oma sisemuses üle terve öö, terve päeva, terve kuu, räägivad sellest sõpradele, et ka nemad elaks neile kaasa. See on neile draama, mida elavad läbi ikka uuesti ja uuesti ja sellega  nad loovad pimeduse silla tööandjaga. Wo’ga seda ei juhtunud, tal kulus vaid mõni hetk, et muuta vana energia mõteteks, mis viisid tähelepanu muule. Poole tunni pärast üks tema sõpradest, ehk töötaja naaberlauast, sai ametikõrgenduse, koha, mis oli mõeldud Wo jaoks. Kuid Wo oli õnnelik tema edu pärast, ta oli õnnelik.

Stopp! Kas oli mõtet rääkida sellest? Vanas energias on palju muresid asjade pärast ja palju oletusi, et  miks mind? Miks mind jäeti tööta? Ja nii edasi ja nii edasi. Kuid Wo teadis, kas see töö või on midagi paremat. Kas on see võimalik?

Wo sõidab koju, pea mõtteid täis, kuid sinna sigineb mõte, mis kuulutab, et sa oled midagi unustanud ja ta ei ole võimeline seda mõtet summutama.

Wo kodu on kena, tal on suurepärane pere, nagu ta oli  kavandanud. Ta naine on suurepärane kokk, kuid ta ei tohi hilineda õhtusöögile. Ükskord ta tegi vea, hilines veerand tundi ning ta ei taha korrata seda viga. Ta oli juba jõudmas koju, kui üks mõte ütles talle, et sul on täna pulmaaastapäev. Mõtted hakkavad peas  keerlema, kas  põigata poodi, osta lilled ja kaardi, ja jääda õhtusöögile hiljaks, või minna lilledeta, kuid see ütleks, et olen unustanud aastapäeva. Aga alateadvus tuli appi, ta peatus mitte poe juures, vaid lilleleti juures, kus oli suur lillede valik ja paljudel lilledel olid kaardi taolised elektroonilised kleebised. Ostes lilled, ta ruttas kiiresti koju, kuid siiski hilines veerand tundi. Ta ei teadnud, mis teda võiks ees oodata, kuid vähemalt lilled on tal olemas. Ta kavatses õnnitleda kaasat ja paluda vabandust hilinemise pärast, kuid asi läks teisiti. Jõudes koju, ta nägi sõpru, kes olid neile koju kogunenud, sest ta naine korraldas õhtusöögi nende pulmaaastapäeva puhuks. Ja seega ta ei hilinenud õhtusöögile, sest tegelikult õhtusööki ju ei olnudki vaid oli pidusöök. Ja kuna tal olid lilled, siis probleemi ei tekkinud. Kuid ilma lilledeta oleks kindlasti olnud probleem.

Kas mõistate, millest oli juttu? Mis siis juhtus?

Stopp! Wo kuulis oma alateadvust, enda kõrgemat mina, mis teab palju rohkem, kui tema ise. Wo kuulis oma kõrgemat mina ja teadis, kuidas paremini toimida informatsiooniga, mida talle ütles kõrgem mina. Ta kuulis ja usaldas ja seetõttu läks lilli ostma. Kuulata oma alateadvust oli Wo jaoks tavaline asi ja see oli tema eluviis ning seda ta tegi ka seekord. Õhtu lõpus naine tänas teda kaunite lillede eest ja kenasti korda läinud õhtu eest. Wo oli tänulik. Enne magama minekut, Wo tänab oma vaimsust, oma keha kõiki rakke ja soovib neile head ööd.

See kõik on täiesti reaalne, see  toimub planeetidel, millistest teil ei ole midagi teada. Seega  teil on potentsiaali mõelda palju kaugemale kõigest, mis  toimub teie elus, kohe nüüd, teades, et reaktsioonid võivad olla sootuks teised. See  määrab teie valgustumise. Koostöö ajastu on alanud, ja see kirjutab ümber ja häälestab ümber kõike, kuidas ja mida inimesed  mõtlevad ja reageerivad.

Ma andsin täna teile vaid väikese ülevaate sellest, millel on teatud seosed teiega ja teie eluteega. Te olete ületanud märgise. Te jõuate sinna.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga