VAKSINEERIMISEST LEE CAROLL KRAYONI NIMEL

On tulnud aeg selgitada olulist küsimust, mis puudutab enamus inimesi. Püüame vastata lakooniliselt. Teie lahendused, mida teete, on unikaalsed teie endi jaoks.

Juba aasta olete vaielnud corona üle, et mis see on ja kust on tulnud. Arvamusi on olnud palju ja kõik on olnud erinevad. Erinevates ringides on arutatud, mis on õige ja mis mitte.

Aastaga olete jõudnud vaktsiinini ja  ka selles osas on teil lahkarvamusi.

Krayon ei edasta teile kolmemõõtmelisi juhendeid.

Tahaksin küsida teilt, et kui tõsiselt suhtute sellesse, mida räägime teile?

Seda küsin seetõttu, et tahaksin rääkida teile seda, mida Krayon rääkis vaktsiinist.

Ta ei öelnud, et kas vaktsineerida, või mitte, või milline vaktsiin on parim. Tema rääkis sellest, mida oodasite kõige vähem, ta rääkis sellest, mis on seotud metafüüsikaga. Oleme varem rääkinud, et see on kõige aluseks, et teadvus  muudab energiat. Ja alles sai ka räägitud teie mõtte jõust ja keemiast. Teadvus muudab mateeriat ja muudab teie keha keemiat. Kas te seda mõistate, või mitte, kuid teadvus teeb seda.

Kõik, mis toimub ümber vaktsiinide ja viiruse, määrab teie tuleviku.

Mida olete tänavu õppinud ja kuidas käitute tulevikus pandeemiatega?

Krayonil on vaktsiini kohta teile mõningad näpunäited.

Asi ei ole selles, kas vaktsineerida, või mitte, vaid selles, kuidas olla selles olukorras, sest selles on hulga enamat. Kas kavatsete vaktsineerida, või mitte, sellel ei ole mingit seost selle olukorraga, see on teie valida.

Ka nüüd leidub neid, kellele eelpool öeldu ei meeldinud, kuna nad ei saanud sellist vastust nagu tahtsid.

Krayon ei ole mingi Isa Taevastes, kes nõustab, et mida peaksite tegema. Krayon viitab kolmele erinevale inimrühmale.

Üks rühm kavatseb vaktsineerida, sest nende arvates midagi kohatud ei saa toimuda nende  bioloogiaga, nad võtavad seda kui nendele kohast ja samas ei luba teha muutusi, mis ei ole kohased nende suursugususega. See kajastab nende suursugusust, kui Looja jumalikku osa.

Kas olete suutelised mõistma, et mõtted on võimelised muutma toimuvat?

Teine rühm, kes on saanud vaktsiini, on nüüd mures, kuna on kuulnud nii üht, kui teist. Kui te olete selles olukorras, siis tuleks kohe endale öelda, et midagi halba ei saa juhtuda minu  bioloogiaga ega  minu suursugususega, kuna ma olen ju Looja osa.

Kolmas rühm on need, kes otsustavad mitte vaktsineerida ja sellisel juhul ei ole kedagi, kes oleks nende otsuse poolt, ega vastu, isegi Krayon mitte.

Krayon rõhutab, mis olukorras te ka poleks, süüvige vaksiinide kohta antavasse informatsiooni, kuna teil peab olema täielik kontroll selle üle, mida lasete oma kehasse süstida. See on leidnud korduvalt kinnitust, et kui tahate, siis usute, kui ei taha, siis ei usu.

Kui te ei ole vaktsineeritud, ega kavatse seda teha, siis peate ütlema endale, et olete kindlad oma võimetes, et saate ise luua endale uut immuunsussüsteemi, mis on Looja osa ja mis hakkab tööle jumalikkuse kohaselt, või tugevdate olemasolevat immuunsust, kuna olete veendunud oma suursugususes.

Paljud küsivad kas vaksineerida või mitte, kas peab või ei pea?

See on täielikult teie enda otsustada ja see tuleneb teie mõtetest ja veendumustest. Need asjad on kõik teostatavad,  olenemata sellest, millise otsuse teete.

Kas olete vaktsineeritud või mitte, see ei ole oluline, kui olete kindel oma suursugususes ja olete veendunud, et see on teile kohane, millise otsuse teete.

See on sama, mida teete toiduga, kui reisite nendes võõrriikides, kus nii mõnedki on saanud toidumürgituse. Minu puhul seda ei ole kunagi juhtunud, kuna olen alati veendunud, et minu bioloogia ei võta vastu midagi, mis ei ole temale kohane, mis võiks panna iiveldama ja oksendama või panna ohu alla minu suursugususe.

Ma ei ole kindel, et eelpool öeldu vaksineerimise kohta oli selline, nagu te ootasite. Need olid vaid näpunäited, mitte juhendid.

Kuid millise otsuse teete, mis on teile kohasem, see on teie enda otsustada.

Olenemata sellest, millist otsust teevad teie pereliikmed, siis austusest nende vastu, olge heatahtlikud nende otsuste suhtes. Teil ei ole tarvis võtta kellegi seisukohta mitte  üheski küsimuses. Eriti, kui meie sõnumid on teile vastuvõetavad.

Lee Carroly Krayoni nimel.

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga