IMETLUST VÄÄRT ASJAD

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Paljusid kummitab jätkuvalt küsimus,et kuivõrd olevus, kes edastab sõnumeid, on kursis planeedi probleemidest ja  inimese igapäevase elust?

Paljude aastate jooksul oleme rääkinud, et kui kavatsete saada vaimseks inimeseks, liituda Vaimuga, Loojaga, või astuda ühendusse eesriide tagusega, selleks püüate suhelda Loomislätte energiatega, kuigi nendel ei ole mingit otsest seost teiega. Seega, Looja teie jaoks on seal, aga teie olete siin. Kui te vaid teaksite, et asjad eesriide tagustes on sootuks teises olekus, millistel teie omaga ei ole midagi ühist.

Enne kui sõnumiga jätkan, vastaksin küsimusele, mis kõlas alguses, et kuivõrd, olles eesriide tagustes, oleme teadlikud teie üleelamistest. Kui vaid te teaksite, et meile on teada teist kõik ja väga hästi.

Tuletan teile meelde, et igal ühel teist on vaimsus, olenemata sellest, millisesse vaimsesse süsteemi te ka ei kuuluks. Kuna teil on vaimsus, siis esindate midagi palju enamat, kui üksnes inimkeha. Andes teile määratlust teie vaimsuse kohta, leidub palju tähendusi. Vaimsus teie kolmemõõtmelises keskkonnas on tegelikult miski määramatu, milles olete elamas isiklikult. Selle selgitamiseks kuluks ära paljumõõtmeline vastuvõtt, teadmised ja keel, siis ehk saaksite jõuda vaimsuse mõistmiseni. Kui vaid saaksite näha vaimsust, siis see mataks teie hinge kinnni. 

Olete suurejoonelised olevused, millesse on kätketud igavene vaimsus, koos teie kolmemõõtmelise kehaga, kuid te isegi ei teadvusta seda.

Mõnedki teie seast usuvad, et ajal, kui elate kehas, vaimsus eksisteerib kusagil, kuhu  naasete peale keha surma. Aga see ei ole nii, sest te rändate kogu aeg koos oma vaimsusega. Selleks on teil olemas isegi mõiste – Merkaba, milles reisite. Merkaba on paljumõõtmeliste kogemuste kooslus, mis on väljaspool teie mõistmise piire.  Märkimisväärne põhjus rääkida sellest on see, et uues energias hakkate kasutama sellest teatud osi, millest te varem ei olnud isegi teadlikud.

Esimene asi, mis väärib imetlust, on see, et olete ületanud ammu ennustatud tsivilisatsiooni huku faasi ning te peaksite seda teadma, kuna see oli aktuaalne ka teie aja jaoks. Selline ennustus oli käibel maakera põhjapoolsemate riikide seas, kuid ka Austraalias. Põlisrahvad teadsid muutustest, kuna jälgivad tähistaeva tsükleid, mis vastab inimteadvuse tsüklitele. Tuntumaks tsivilisatsiooniks, kes rääkisid sellest, olid Maiad. Kõik ennustused rääkisid, et inimkond ei ela seda üle. Kuid, kui vaatate oma Pühakirju, siis leiate neis juttu ka tsüklitest.Tsüklite kulgemine  määras kindla aja, mis seekord langes kokku 2000 aastaga. Kõik vanad tsivilisatsioonid tegid järeldusi tähtede liikumise tsüklite järgi. Kuid kahjuks enamus tsivilisatsioone kujunesid sellistel aegadel ümber teiseks tsivilisatsiooniks.

Kallid, kas te arvate, et olete ainus tsivilisatsioon, mis sündis 5000 aastat tagasi?

Kuid see kaugeltki ei ole nii. Sellele arvule võite julgelt lisada mõned nullid juurde. Inimkond planeedil on olnud pikalt, ületades tsükkel tsükli järel ning te isegi ei oska aimata, kui palju kordi.

Ennustuse kohaselt praegune (viimane) tsükkel pidi lõppema 2000 aastal, kus pidi lõppema ka teie tsivilisatsioon. Avage omad Pühakirjad ja te leiate sõnumeid, aegade aja lõpust. Sinna oli lisatud ka metafoorne tähendussõnum, et kui kotkas ja karu saavad kokku, ei jää enam midagi järele.

Sama on räägitud ka maailmasõdade kohta, mille järel planeedile ei pidanuks jääma kedagi. Kuid te olete jäänud ellu ja see on esmane, mis väärib imetlust, sest, see on see, millega olete hakkama saanud.

Kui  kahtlete selles, siis avage oma Pühakirjad ja otsige see koht üles. Ehk otsides edasi, te ei leia ühtegi ennustust, mis viitaks sellele, mis võiks juhtuda edası. Edaspidist aega ei oodatud. Vaadake läbi Nostradaamuse katreenid ja palju muid tarkade ennustusi. Aasta 2012 kohta ei leidu midagi. Oli sündinud ime.

Märkimisväärne on see, et kõik toimus ajalõigul, mida peate “pööripäevade protsessiks”.

See on 36 aastane aken, mis on kordne 12-ga. See on eriline lahenduste ja teadvustumiste aken, mida olid ennustanud iidsed. See oli planeedil toimuva muutumise ajaraam. See oli aeg, kus Nõukogude Liit lakkas olemast ja kus ühe ööga langes Berliini müür.

Krayon saabus  Maa magnetvõresse 1989 aastal, just neil pöördelistel aegadel. See oli märgise ületamine planeedil, kus  inimkond saab olla jätkuvalt, ilma Armageddonita ja uue Maailmasõjata. Olete valmis alustama teist liiki eksisteerimisega, mis on “uue normaalsuse” kohane. Sellest väljendist on haaranud kinni isegi teie meedia.

Järgnevalt tulebki juttu uuest normaalsusest ja muudest uutest jooksvatest asjadest.

Ehk mõnedki teist aimavad, millest hakkan rääkima. Kuid samas mõned on ikka veel veendunud, et inimkond ei jää ellu, et tuleb vaid oodata, et nii see ka läheb. Mis teie arvates toimub nendega, kes mõtlevad, et kas jäävad ellu, või mitte ja mis toimub nende  inimpsüühikaga, inimkehaga ja teadvusega?

Tahaksin teile öelda midagi märkimisväärset ja tähenduslikku, et teie suursugusus hakkab esile tulema, teie teadvus ja mõistmine hakkavad esile tulema armastuse näol ning sellest saab uue normaalsusega elu, millist te varem kunagi ei ole kogenud. Teid võib šokeerida see, et muutused võivad toimuda valdkonnas, millistes te ei oskaks  seda oodata ja mis aitab teie tsivilisatsiooni arengul tõusta uuele tasemele. Olen andnud teile palju sõnumeid, kus andsin teada, mida on võimalik oodata uuelt normaalsuselt. Olen rääkinud korduvalt, et inimesed hakkavad käituma teisiti ja nende ootused hakkavad teostuma üha enam. Et isegi valitsused hakkavad käituma teisiti, mõistuse kohaselt.

Kallid, neis ootustes te ei ole üksi. Kõik ootused muutuvad hulga selgemaks ja heasoovlikum hakkab üha enam esile tulema. Tulevad uued seadused, mis paljus erinevad senistest. Isegi valitsustesse valitud inimesed hakkavad püüdlema heasoovlikkuse poole, normaalse mõistmise poole. Palju sellest, mida te ei oska isegi oodata, hakkab kandma vilju. Kõikjale, kus on kõrgem teadvus, hakkavad imbuma normaalse elu ideed. Uus põlvkond hakkab püüdlema selle kõige poole. See kõik hakkab teostuma.

Te küsite, et  mill see hakkab juhtuma?

Vastuseks on, et see oleneb üksnes teie mõistmisest ja kaasosalusest. Meie saame  teid vaid õnnitleda sellega, et olete jõudnud sellesse punkti, et olete jätkuvalt elus ja et ühtki suurtest ennustustest ei läinud täide.

Kuidas seostada seda koronaviirusega? 

Me jõuame ka selleni. Kuid praegu tahaksin vaid öelda, et kõik praegu toimuv on uue tsükli algus, mida teadsid oodata juba põlisrahvad. Seega, siin mingit üllatust ei ole.

Mõned põlisrahvad olid teadlikud, et sellest algab Suur Tsükkel… – see on ühe 26 tuhandeaastase tsükli lõpp ja uue tsükli algus. Tsüklite vahetus mõjutab suuremalt jaolt teadvust, planeedi kliimat, kõike teid ümbritsevat ja olge selleks valmis. Tsüklite muutus on hirmutav üksnes neile, kes ei taha seda mõista. Ehk on aeg mõelda, et kui põlisrahvad olid teadlikud ja rääkisid selle aja tulekust, kas on siis mõtet seda kõike karta?

Põlisrahvad olid veendunud, et siis avaneb teadvuse kõrgeim potentsiaal, millist polnud inimkonnal kunagi varem veel olnud. Ja see on juba avanemas teie jaoks ootamatul kujul ning see aitab teil vabaneda ajastute jooksul kuhjunud saastast. Sõlm ja Null punktid on selle töö läbiviimise osa. Ka eesriidetagune soodustab teie liikumist uue teadvuse poole. Teil on ehk raske seda teadvustada, kuna varem te pole seda kunagi kogenud. See on eriti raske ka neile, kes toetuvad erinevatele vaimsetele usunditele.

Kuid paljumõõtmelisuse tõmme hakkab mõjutama ka neid ja paneb mõistma, et kõik on muutumises. See on esimene asi, mis on imetlust väärt. See on asi, millega olete hakkama saanud. Hakkate nägema asju, millistest oleme ammu rääkinud. Selle kõige põhjusel tulin teie juurde 1989 aastal ja hakkasin rääkima teile sellest, millest te ei olnud seni teadlikud. Hakkab esile tulema ka asju, millised ei ole kuigi meeldivad, ega heasoovlikud, millised võivad šokeerida ja panna imestama, kuid neis kõigis on oma mõtet ja funktsionaalsus. Looja armastust võite näha isegi kohtades, kus te ei oskaks seda isegi oodata. Nüüd on parim aeg mõelda sellele. On tõusmas valgus ja avanemas värvides.

Edasi räägime kogemustest töös koronaviirusega, kuid mitte viirusest endast. Lähima paari aasta jooksul kuulete sellest, mis tegelikult toimus ja see on midagi sellist, mis on teie jaoks avastuseks.

Oleme rääkinud, et asjad ei ole alati sellised, nagu näivad. Sageli see, mida avastatakse, ajab segadusse ja võib olla isegi raevu. Kuid siiski, tahaksin rääkida teiega sellest, kui imepärased asjad on toimumas. 

Te ehk võite väita, et midagi märkimisväärset toimunud ei ole. Tõepoolet, kuid seda vaid seni.

Mida tegelikult teil ongi võimalik tunnetada, kui olete isolatsioonis juba pikemat aega. Ma mõistan teid, kuid see ei ole see, millest tahaksin teile rääkida. Tahaksin anda teile ülevaate sellest, millele te ei ole mõelnud.

Kas Covidi sündmus, mis peatas kõik peaaegu aastaks, oli ehk programmeeritud kavanduse kohaselt?

Oleks hea, kui te mõtleks minuga koos loogika põhiselt.

Inimesed on rännanud juba aastakümneid, igapäevaselt ja üle ilma. On käidud kõige pimedamates ja kaugemates džunglites, on reisitud pidevalt, sinna ja tagasi. Kui lugeda kokku inimeste hulka, kes on seda teinud, siis teie imestusel ei oleks piire. Neid on ehk isegi enam, kui oskate arvata. Lennukite hulk õhus oli tuhandeid, nii päeval kui öösel. Tuleks arvesse võtta ka seda, kuipalju inimesi ja kaupa on veetud riikide vahel. See liikus isegi kohtadesse, kuhu te ei saaks jõuda iialgi, kõige pimedamatesse džunglitessegi. Ja see on kestnud aastaid.

Siit küsimus, et miks neil aegadel ei puhkenud mingit pandeemiat?

Võimalused selleks olid meeletud, tingimused olid kõikjal samad, kui nad seda käesoleval ajal. 

Viirus oma päritolult on džungli loomadelt. On viiruseid olnud loomse päritoluga, või laborites aretatuid. Erinevates laborites tehti erinevaid viiruste uuringuid ja midagi ei juhtunud. Ei olnud juhtumeid, et viirus pääses midagi tegema, kuigi see ei oleks olnud üllatuseks. Kas ei pane imestama, miks selliste viiruste hulga juures seda ei saanud juhtuda juba ammu ja palju kordi, kuid seda ei ole kordagi varem juhtunud.

Kuid Covidiga see siiski juhtus ja see juhtus aastal 2020.

Mis põhjusel, võib olla küsiksite teie, miks pidi tulema midagi sedavõrd võimast, mis oli suuteline panema seisma kogu planeedi, terveks aastaks?

Mõelge sellele koos minuga.

Nii prohvetid minevikus, kui sotsioloogid tänavu väitsid et ühiskonda saab muuta üksnes sõda. Sõda lammutab ja hävitab kõik, peatab majanduse ja tapab inimesi. Sõja kildude kokku korjamise ajal muutub paljutki. Sellel ajal tulevad esile uued ideed, milliseid varem ei oleks saanud tulla, ega oleks ka saadud neid ka realiseerida.

Vaatame hetkeks Teise Ilmasõja lõppu. Kindlasti teil on lähedasi või tuttavaid sellest ajast, kes seda alga meenutavad. Lammutatud Euroopas hakati mõtlema toimunu üle ja siis sündis idee, et ehk tasuks liituda ja tegeleda kaubandusega ühiselt, otse nüüd, kui puuduvad piirid. See oli suurepärane aeg vaadata vabakaubanduse võimalusi, isegi vaenlaste vahel. Sellest said osa võtta kõik Euroopa riigid, kes nii või teisiti olid puudutatud sõjast. Mõelge vaid, praktiliselt kõik olid omavahel vaenlased. Ja äkki tuli sähvatusena selline idee. Kõik oli varemeis, midagi ei töötanud., aga riigid kogunesid ja arutasid kaubanduse ühinemist. Idee oli groteskne, kui mitte isegi naeruväärne, kuna riikide majandus erines paljus.

Kuidas oleks olnud võimalik panna see toimima?

Mõnede arvates see ei tööta praegugi ja seda seetõttu, et paljud riigid ei ole veel mõelnud sellele kõrgemal tasemel. Kuid sellegi poolest, ideest sai Euroliit. Lisaks kõigele, ühel hetkel tuldi mõttele, et oleks hea luua ka ühine valuuta.

Muidugi, Euroliit ei ole kaugeltki ideaalne. Käesoleval ajalgi on veel ebavõrdsust, miski toimib, miski mitte. Kuid peamine on see, et puudub sõjaseisund. Kas olete märganud, sellist olukorda enam ei ole  esinenud. Mistahes Euroliidu kodanik võib elada ükskõik milliaes liidu riigis. Piiride ületamine on vaba, ei mingeid piiripunkte, ega tolli, ega valuuta vahetust. Ja seda kõike tänu ideele, mis sündis sõja lõpus, kus sõda oli vaibunud, kuid midagi ei olnud veel taastatud. See oli normaalne käik. Kas mõistate, millele ma juhin?

Praegu on aeg, ainus aeg, kus maailmas saab langetada pikaajalisi otsuseid. Just Covid sai peatada kõike kuudeks, just nüüd on aeg langetada uusi otsuseid.

Ehk annaks veel midagi teile mõtiskluseks.

Teil olid ühiskonnad, oli ärindus, oli protsesse, milliseid oleks tulnud peatada juba ammu,  kuid seda ei toimunud. Kuid neid ei saanud peatada, kuna kõik oli läbi põimitud paljude inimmõistuse kohaste asjadega.Need olid püsivad tumedad asjad, mida ei saanud peatada, kuna need olid liidus inimmõistuse kohaste asjadega. Seda on raske selgitada, kuid loodan, et mõistate siiski. Kui asjad on omavahel teatud viisil läbi põiminud, siis on raske viidata millegile, mida tuleks peatada, sest see mõjutaks kõike ümber olevat.

Osa süsteemidest töötavad teil jätkuvalt, nagu valitsussüsteemid, pangandussüsteemid ja palju muid süsteeme. Kuid enamus neist peatus mitmeid kuid tagasi. Kui kõik peatus, siis te ei saanud minna ka välja. Ei saanud naaseda tööle, ei saanud teha seda, mida tegite seni. Kõik jäi vaikseks.

Ütleksin teile veel midagi, millele tuleks mõelda. See oli sõja analoog, kuid ilma sõjata.

Seega, kui raske ka poleks see aeg, kuid siiski, maailm peatus põhjusega. On asju, mis lagunes, mida ei saa taastada juba seetõttu, et neis oli palju tumedate asju. On seiskunud asju, mis ei saanud edasi kesta. Tänu sellele teil on tulemas uusi ideid, nagu oli peale Teist Ilmasõda.

Nii mõnedki ütleksid, et nüüd saavad teha seda, või seda. Et kui kõik on peatunud, siis on aeg liita asju teisiti, nagu need oli varem, on võimalik ümber mõtestada seda, kellega kaubelda, mõtestada asju ümber, kuidas alustada otsast peale. Ja mis peamine– kõik infrastruktuurid on teil alles, miski ei hävitanud neid.

Kas mõistate, millest räägin?

Saate naaseda oma kohtadele, kus kõik on ootamas teid, infrastruktuur on alles. Kõik taastub hulga kiiremini, kui arvata oskate. Vaadake järgi, millal ja kuidas see toimub. Vaadake, kuidas taastub finantsturg. Vaadake, mis toimub nendega, kes arvasid, et nemad ei suuda leida tööd, et ei saa leida tööd uutes tööstusharudes. Vaadake, mis hakkab toimuma teenistustega, kui inimesed teadvustavad, et on võimelised realiseerima oma plaane ja unistusi, mis oli võimatu enne ilma peatumist. 

Kas mõistate, millest räägin teile?

See on suurepärane, et olete jõudnud hetkeni, kus võivad avaneda mistahes ideed. Seda ei oleks saanud juhtuda, kui oleksite elanud vanal viisil. Paljud teie seast saavad nüüd jälle kohtuda oma lastega. Seni ei saanud seda teha vaid seetõttu, et oldi liiast hõivatud oma tööga. Nüüd vanemad jäid koju, kodust sai kool, sai lastele vaadata otse silma ja õpetada neile seda, mida õpetati koolis. Nii õppisite taas tundma oma lapsi ja seda läbi suhete nendega perekeskselt. Mõned paarid said taas armuda.

Teised jälle õpivad mõistma, miks nad ei saa enam jääda kokku ja see on neile katalüsaatoriks korraldada oma elu ümber, olles eraldi. Peale sellist els peatumist palju toimub uutmoodi. Nüüd avaneb võimalus viia ellu mingeid vanu ideid, milliseid ei saanud käivitada tööga hõivatuse pärast.

On tulnud aeg mõtlemiseks, aeg armastuseks, aeg vaadata ümber palju asju. Tõemeeli, see toimub kõikjal üle maailma ja see mõjutab isegi riikidevahelisi suhteid. Seda kõike tegi koronaviirus.

Ajaloolased ja sotsioloogid jälgivad seda mis on toimumas ja seda, mida ei saanud toimuda kunagi varem. Te näete, kuivõrd on kasvanud teie teadvus, kuidas olete vabanemas asjadest, millistest oleks tulnud vabaneda juba ammu. See aeg on muidugi teie jaoks raske ja paljud on ootamas selle lõppu, kuna on väsinud sellest. Paneb imestama, kuivõrd pandeemia oli suuteline tooma inimesi teine teisele lähemale, seda üle planeedi. Need on imetlusväärsed asjad, mis on omased teie ajale. Märkimisväärne selles on see, et seda ei ole kunagi varem olnud.

On olnud gripi puhanguid ja muid haiguspuhaguid, mis on hävitanud inimesi enamgi veel, kuid ei olnud kogu ilma peatamist. 

Käesoleval ajal on siiski miski muu, ei ole mingit vandelepingut, vaid oli sündmus, mis viis planeedi peatumiseni, mida varem ei ole kunagi olnud. Kuid peatumise tulemus tuleb meelepärane. Toimuvad posbtiivsed asjad, millistest te ei ole veel isegi mõelnud ja need ei ole veel ka nähtavad teile. Te saate neid näha ja need on head asjad. Oluline on siin veel ka see, et see on uue tsükli algus. Uus tsükkel taaselustab, käivitab ja realiseerib uusi asju ilma sõjata. Kuid selleks tuli peatada nii teid, kui ka kõike mund. Kui see möödub, siis näete üllatusi ja suurimaks üllatuseks on see, et saladused tulevad avalikuks. Te hakkate kandma hoolt, et saladused ei jää enam saladusteks. 

Inimkond muutub. Ta on suuteline valima, millel lasta olla ja millel mitte. Terviklikkus, kui humaansuse faktor, hakkab tõusma. Tulevad ootamatud massilised muutused ja te olete nüüd nendeks valmis.

Kord teie lapselapsed loevad sellest oma väljaannetes, nagu teie lugesite Teise Ilmasõja kohta. Loevad, mis toimus pandeemia ajal ja mis muutis teie planeeti paremuse suunas.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga