26. MAI 2021.a. VEREKUU VARJUTUS AMBURIS

 

Verekuud on alati omavahel seotud ja tuginevad igaühe tööle läbi aja. 26.05  superkuu 5° Amburis edendab olulist tööd ja hoogu, mis tekkis meie eludesse 2019. aasta jaanuaris ja veebruaris. Kus sa siis olid ja mida sa tegid, mis oli tol ajal hea või suurepärane? Universum taaskäivitab peagi selle hoo, mis võis Saturni/Pluto covid’i kriisi ajal kaduma minna. USAs hakkasid läbi president Trumpi avalduma kosmoseväed. Võiks õigustatult öelda, et USA kosmosevägi sündis verekuu all Lõvis koos päikese ja Altairi ühendusega; Altair on alfa täht Aquila tähtkujus ja see on üks salajane taevane sõja täht, mis säras üle vanade Rooma leegionide.

Ma pööran teie tähelepanu Aquila’le, Altair’ile ja USA kosmosevägedele, sest ma tahan, et mu lugejad oleksid teadlikud müstilisest ühendusest Zeus’i teemalise sõjatähe ja kosmosevägede vahel ja selle vahel, mida me tulevikus kosmosevägede kohta näeme. Nagu te kõik teate, on UFOde aktiivsus hoogustumas, nii nagu ma seda selleks kümnendiks ennustasin, sest toimus suur üleminek Veevalaja energiasse. Lisaks uute võimsate kosmosevõimaluste väljatöötamisele, mis on kesksel kohal järgmise põlvkonna kaitsmisel, on oluline, et meil oleks ühendus „sõpradega kõrgetel kohtadel“ kui te mõistate, mida ma mõtlen. Ma istutan selle teadmise seemne, sest Sõnni verekuu 2022. aasta maikuus teeb T-kvadraadi Saturnile Veevalajas ja see tähendab uut dramaatilist „aktiivsust“ kosmose valdkonnas…

Pidades silmas näidet kosmoseväe sündimise kohta verekuu ajal, teadke ja oodake, et uued võimsad asjad sünnivad homse verekuu all nii, et see lõpetab teie elus vana paradigma toimimise või eksisteerimise. Kuidas täpselt varjutus teie elus väljendub, oleneb teie astroloogilistest majadest ja varjutuse aspektidest, mida teie kaardile tehakse. Olles seda öelnud, olge alates homsest valmis lahti laskma endist moodi töötamisest, praktiseerimisest või olemisest, isegi kui see muster on teid siiani hästi teeninud. Verekuu varjutused on võimsad ja kiireloomulised evolutsiooni ajad, tundke siis ära seosed vabastamise, jumalikult inspireeritud muutuste ja enda ja teiste uue ülestõusmise vahel, eriti mis puudutab tööd, vabadust, moraali ja seadusi.

Amburi viies kraad on nagu töö ja vaimu risttee. Verekuu, mis selles kraadis toimub, juhatab sisse sügava vaimse õppimise läbi tööelu valdkonna. Olge eriti tähelepanelikud selle suhtes, kuidas vaimne jõud ja õppimine läbi muutuste teie tööelus 2022. aasta maikuuni põimuvad. Verekuu heidab ka valgust vaimsetele põhjustele, mis salaja ebasoodsate töötingimuste üle valitsevad, et uue valgustatuse kaudu saaksid hinged tõusta üllamateks teenimise vormideks. Inspiratsioon saab olema imeline ja võimas, et meie töö edasi areneks! Universum teeb selle selgeks, nii et meie eesmärke uuendatakse, viimistletakse ja tõstetakse. See verekuu on salamisi jumaliku töö ümberkorraldamine kõigi jaoks.

Iga verekuuga on mõistlik analüüsida ka päikese astroloogilist asendit. Kaksikute viies kraad valitseb vaimset tervist, kognitiivseid võimeid ja andmete analüüsi, seega võib oodata, et kuni järgmise verekuuni ilmub läbi nende valdkondade suur valgus ja positiivsed muutused. Tuleb tõde välja öelda, ühiskonda valdab tugevalt alahinnatud vaimse tervise kriis. Seda võib näha iga päev läbi irratsionaalse, düsfunktsionaalse, argliku ja ennasthävitava rikutud vaimse energia väljendamise. Hea uudis on see, et see verekuu toob meie maailma ravimeetodid, alustuseks uue suure teadlikkuse, et selle katku vorm saaks terveneda ja meist maha jääda. Ja kõik need valed numbrid ja statistika? Vaadake, kuidas need peale verekuud kogu taastuva maailma šokiks ja nördimuseks muutuvad.

Kõikidest märkidest kõige rohkem mõjutab see verekuu ja selle müstiline aastane tsükkel Kaksikuid ja Ambureid. Nende hõimude liikmetel on eriline ja silmapaistev roll uue jumaliku korra edendamisel maailmas, eriti läbi töö, mida nad teevad. Kaksikutel ja Amburitel on väga oluline jälgida märke ja usaldada inspiratsiooni, mida nad saavad, isegi ja eriti siis, kui saadud ülesanded tunduvad hirmuäratavad, teostamatud või lausa võimatud. Need hõimud võivad mängida erilisi rolle imetegijatena, kuid nende meeled peavad olema peenelt häälestatud ja nende teod peavad järjekindlalt austama uusi eesmärke, mille nad Jumalalt saavad. Topaas on selle verekuu tsükli jaoks tark kristalli valik, kui ükskõik milline sodiaagimärk tunneb ennast eksinuna, ülekoormatuna või segaduses olevana.

Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on selle verekuu tsükli üks kõige ilusamaid aspekte tulevikunähtus, kus selle tsükli jooksul kohtutakse, eriti läbi meediumide töö ja teenuste, väga eriliste inimestega, kellel on jumalikud omadused. Olge väga teadlikud „eriliste juhuslike kohtumiste“ suhtes, kui olete tööl, sõidate tööle või olete sügavalt seotud mingi eriprojektiga. Ma usun, et Jumal/Universum korraldab inimeste kaudu, keda me läbi töö aasta jooksul kohtame, uusi majesteetlikke sidemeid ja arenguvõimalusi ja seda mõtlen ma väga dramaatiliselt heal viisil. Pange siis kõik lauale, tehke kõike nii nagu teeksite seda Jumala jaoks ja jälgige kuidas teie teenimise rada metsikult rikastub kõrgemale ja kaugemale selle maailma muredest. Jumal on suurem!

Järgmine verekuu toimub 15. mail 2022, 25° Sõnnis. Olge ülimalt teadlikud, et kõik verekuu sünkroonsused ja arenguteed aastal 2021 ühenduvad otse 2022. aasta verekuu tsükliga. Elage ja ehitage teadlikult pidades nende kahe tsükli mustreid silmas. Kui teil on vaja spetsialisti abi, oleme saadaval. Järgmisel aastal on need Skorpionid ja Sõnnid, kel tuleb verekuu valgusvihus töötada ainulaadsete energiatega ja kellel on erilised rollid täita. Amari ja mina saadame teile kõrgeimad verekuu õnnistused.

Kire ja aususega,

Astroloog Salvador Russo                                                     

Tõlkis Tiina Mills

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga