ARKTUURLASTE SÕNUM

 

Tervitame teid maalasi

Me näeme, kuidas inimeste valgus on avardumas üle planeedi. Te kulgete uute teadvuste tasemete suunas nii läbi isikliku, kui ka globaalse saasta. Teie ilm on muutumas, kuid teie ei ole veel võimelised seda nägema, kuna möödaniku tihkus on aina tõusmas pinnale ja varjab toimuvat teie eest. Teie ülesanne on mitte sekkuda protsessi, sest selles on toimumas paljut, millest teil ei ole veel aimu. Kõik kulgeb kavandatuse kohaselt.

Me teame, et mõnigi teist on märganud, et need sõnumid, mida võtsite varem nagu juhendeid, enam ei toimi nii, kui oli see varem. Peaksite mõistma, et iga õpetuse eesmärk on viia õpilast selleni, kus ta ei vaja enam kõrvalist juhendajat, kuna on saavutanud sellise taseme, kus ta on ise võimeline saama vajalikku informatsiooni enda seesmusest, kus need on olnud igavesed ja puhtal kujul.

Õpetused, traditsioonid ja uskumused ei lase järgijatel kasvada edasi enne, kuni pole jõutud tasemele, kus hakatakse ise mõistma õpetuste tõesust. Kõrgemalt resoneeruvad õpetused võimaldavad alati vabadust ja valikuid.

Lubage endil liikuda ja kasvada väljaspoole sellest, mis oli kunagi teie reaalsuseks, isegi kui kohtate vastuseisu nende poolt, kes on jätkuvalt kinni selles, millest teie olete välja kasvanud. Evolutsioon on katkematu ja lõpmatu protsess. Kui teie ette ilmuvad vaimsed tõed, kas sõnumites või raamatutest, või ilmnevad teie mõtetes ja resoneeruvad teie mõistmistega , siis järelikult olete valmis integreerima neid oma teadvusse.

Võtke vastu meditatsioonis ilmnenuid jumalikke ideid, mõelge nende üle ja võrrelge neid kolmemõõtmeliste kontseptsioonide reaalsusega. Mõelge, kuidas need mõjutavad ilma tema kõigil tasemetel. Kui hakkate mõista sügavuti mistahes tõde, siis võite märgata, et need ise  avanevad teie ees. Selline on teie seesmine õpetamisviis.

Kui sõnumites teile hakkab midagi näima tuttavana, siis ilmselt olete seda juba integreerinud oma teadvusse ja see on saanud teile omaseks. Kui esmalt seda ei juhtu, kuid peatselt võite märgata, et parimad infoallikad, mida olite otsinud vaimse tõusu eesmärgil, ei paku enam huvi. Selliselt toimub vaimne kasv. See tähendab, et olete saavutanud teadvuse taseme, kus olete võimelised saama informatsiooni otse, mitte läbi kellegi teise. Tundke rõõmu, kui nii  teil toimub, sest see ongi see, mida olete otsinud ja oodanud.

Mõnedele tõe otsijatele sellised avanemised on hirmutavad. Neile meeldib tegeleda otsingutega, kuid vaid teada oleva piirides. Nad on tihedates suhetes enda taolistega ja neile see on meelepärane,  kuna vastutus lasub teistel, kuigi otsijaks on nad ise.

Enamus ärkajatest neil aegadel kujundab endast erinevate otsijate kombinatsioone. Kuid kasvamiseks ja küpsemiseks on tarvis anda rohkem võimalust enda otsivale Minale. Tunnistamine, et olete otsija, võimaldab tunnustada end ja sellega tuua tagasi oma jõud, mida olite süütult ära andnud ja  annate veel jätkuvaltki.

Muutuste energia on kohal ja kõik kulgeb kavandatuse kohaselt.

Energia, mida võtate kui vägivalda ja valu, tuleneb väliste efektide paljastustest, millised olid moodustatud duaalsuse energiate poolt, usuga eraldumusse kaheks jõuks.

Kõik olev Jumalik Teadvus on puhas Valgus. Kõik olemasolev on kätketud Valgusesse. Teie füüsiline, emotsionaalne, mentaalne ja vaimne keha ei ole teie eraldi olevad osad, vaid need on teie ainsa keha aspektid ja on Puhas Valgus. Hakake nägema end ja teisi Valgusena. Loobuge tervendumise vajadustest millegi muutmiseks, pigem hakake tunnustama Valguse olemasolu.

Teile on sageli soovitatud saata valgust neile, kes seda rohkem vajavad. Nüüd kandke see mõte teisele tasandile – saatmise asemel nähke nende valgust ja kinnistage seda neis.

Elu sellel tasemel ei tähenda, et te ei saa jagada praktilisi juhendusi, kui palutakse teilt abi, ega ka tähenda, et te ei pea enam pöörduma abi järel kellegi poole, isegi mitte arsti poole. Absoluutse tõe teadvustamine intellektuaalsel tasandil ei tähenda, et sellest hetkest peate sellest kõvasti kinni hoidma. Paljud tõsised vaimsed õpilased teevad vea, kui püüavad elada mingite absoluutsete tõdede kohaselt, millisega tutvusid veel enne, kui need said nende teadvuste osaks.

Kuna Maa on aja ja avaruse planeet, siis tema teadvustumine on intellektuaalsel tasemel, seetõttu täielikuks integreerimiseks, kasvamiseks ja arenemiseks on tarvis aega. Vaimse evolutsiooni protsess käib aeglasest, läbi intellektuaalse teadvustuse. Täielikuks integreerimiseks on vaja kogeda kõike läbi elamise inimteadvuses. Üksnes nii on võimalik saavutada uut teadvuse taset. Kuni maine ilm oli tihke, see protsess võttis mitmeid elusid aega, kuid praeguses resonantsis see toimub hulga kiiremini. On oluline, et te laseks evolutsiooni protsessil endas avaneda, püüdmata seda määratleda, mõjutada, suunata – üksnes usaldage seda protsessi.

Enamusele teist on õpetatud, kuidas juhtida oma vaimset elu, kasutades selleks juhendusi ja reegleid, millised tulid nendelt, kes on käinud ja elanud kloostrites, või ašramides, kes on õppinud vana egiptuse koolides ning kes on seni nende õpetuste mõju all. Laske sellel kõigel minna.

Laske igal päeval tuua teile vajalikku, täielikuks ärkamiseks. Ärge pidage end süüdlaseks, kui teid on suunatud kas arstile, või vaimse õpetaja/nõustaja juurde. Abi võib saada mistahes teadvuse tasemelt, ükski neist ei ole halvem, kui teine, eriti kui võtta neid tunnustavalt ja armastusega. Kõik on üksnes energeetilise taseme ühtlustamine.

Kui teie teadvus on kohane enamuselt tavameditsiinile, siis ka järgige seda. Kui järgite holistilist meditsiini, siis jääge selle juurde. Kui olete jõudnud täieliku ühesuse teadvustuse tasemeni, siis lubage sellel avalduda eduka tervise  näol.

Vastuseis sellele, mille aluseks on usk, milles peate järgima mingit kindlat tõde, kuigi ise ei küündi veel selle tõeni, mõjub teile blokina, ning sellega teeb probleemi veelgi reaalsemaks, millega annate sellele jõudu, millest püüate vabaneda. Pöörduge enda sisemusesse, et saada juhendusi neis küsimustes. Ei ole võimalik naaseda sellele tasemele, millest olete välja kasvanud. Kuna evolutsioon on pidev tõus kõrgemale, siis seda ei ole võimalik ei juhtida, ega saa mõjutada inimmõtte kontseptsioonidega.

Lubage intuitsioonil juhtida teid selleni, mis vastab teie praeguse teadvuse tasemele.

Teeselda, et tase ei ole veel saavutatud, on kolmemõõtmeline tegevus – see aitab ära hoida ümberolevate segadusse ajamist. See on jälgitav paljude teie liidrite puhul, kes loodavad saada valituks, kes püüdlevad kuulsuse poole, kes janunevad tunnustust ja armastust, mis, nende arvates, on väljaspool neid. Tõde on nagu seeme, mis südamesse kinnistumiseks vajab rahu, üksnes rahus ta leiab kaitset kahtlejate eest, või nende eest, kes püüavad kõrvaldada seda. Üksnes võrsudes, ta saab avalduda läbi teie teadvuse. Kui tõde muutub teie teadvuseks, siis ta avaldub automaatselt teie reageeringuna mistahes olukorras.

Lubage endal kasvada ja avarduda viisidel, millised on kõrgeimad ja parimad teie jaoks. Ei ole vaja kahelda selles, et teid juhib teie enda Kõrgem Mina, milline on teadlik teie kõikidest vajadustest. Üksnes nii saate avaneda ja õppida tundma end sellisena, millisena olete tegelikkuses. Samas tunnistage, et teie vaimne rännak ei saa olla kellegi teise taoline. Mistahes vaimsed teed võivad olla käänulised, kuid kõik need viivad Ühesuse vaimse teadvustuseni, ehk Ülestõusuni. Teisiti see olla ei saa ja just seda oletegi teostamas, olles Jumalike Olevustena inimkehas.

See oli sõnum teile Arktuurlastelt.

 

Kategooriad:

2 kommentaari

  • Tatjana Smirnova ütleb:

    Tänan südamest kõiki Valgusetöötajaid ja info
    jagamise eest!Kergust ja rõõmu edasi minna.

  • Anne ütleb:

    Suur rõõm on neid tekste lugeda ,aitäh kõigile,kes nende edastamisega seotud on.

    Lugupidamisega ,Anne

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga