VAJALIKUL AJAL, VAJALIKUS KOHAS, Seattle, Washington 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Mõned ütleksid kanalduse kohta, et igal kanaldajal on oma temaatika ja ta räägib ainuomaselt sellest, mida teised kanaldajad ei räägi. Kas on ikka nii? Kas nii arvajad ongi üldse kuulanud kanaldusi?

Mõned aastad tagasi soovitasin partneril kutsuda kanalduse õhtule ka teisi kanaldajaid ja astuda neil korraga lavale, et nii kuulajad saaksid kuulda, kuidas kõik räägivad ühiselt armastuse ja mõistmise liidust, mitte ei kanna ette erinevaid doktriine, filosoofiaid ja omalaadseid ideid. Muidugi mõista, igaüks rääkis sellest oma sõnadega ja oma mõistmise kohaselt. Kallid, eesriidetaguseid on vaid üks. Kõik sõnumid tulevad ühest kohast ja  räägivad vaid jumalikust armastusest, mõistmisest ja teine teise toetamisest. Kõikidel meie koostöö aastatel olen rääkinud muutustest, uutest atribuutidest, milliseid olete juba kasutusele võtnud. Teie kasutada on energiad, millistest teil ei olnud isegi aimu. Saite ühendust energiatega, mis on olnud alati teie sisemuses ja te ei teadnud midagi oma tervendavast väest. Jah, see on esoteerika, metafüüsika ja sellest on räägitud paljude aastate jooksul. Sellest on rääkinud enamuselt need, keda pidasite madalamaks ühiskonnaks. Nemad olid valmis rääkima teiega sellest ja olid valmis kirjutama raamatuid nendel teemadel. Nüüd, inimesed hakkavad mõistma, et see, mida peeti Jumalaks, on midagi hulga enamat, kui on temast räägitud. Ilmaruumi Loovusläte üleb teile kõike, mida olete kunagi temast kuulnud.

Väga tihti oma elus mõtlete üksnes halbadest asjadest ja paljud teist kinnitavad, et kõik elus toimub teatud põhjusel. Kuid paljud teist siiski tunnetavad, mingil alateadlikul viisil, näiteks, et peavad minema teatud kohta, teatud ajal. Kallid, seda viimast oleme rääkinud teile paljude aastate jooksul. Oleme soovitanud järgida seda tunnet, mis võib juhtida teid ehk isegi selle sõnumi kuulamisele. Võib olla selle mõistmine viib teid sõbralike suheteni, koostööle ja aitab leida õigeid sõnu, mida öelda vajalikul ajal. Ehk toob rahuldust isegi siis, kui teil on milleski puudus või juhib teid kohta, kus saate aidata kedagi, temale õigel ajal.

Võib olla mõnigi vana vaimsus, kes kuulab või loeb seda sõnumit, leiab, et ta on kohas, kus ta ei tahaks olla ja see paneb teda küsima, et mida ta peaks edasi tegema?

Võib olla hakkate edaspidi tegema asju, mis on täis armastust ja mõistmist, olgugi, et isegi te ei osanud varem arvata, et hakkate neid tegema. – olete vajalikul ajal õiges kohas.

Võite praegu küsida: „Kuid Krayon, oleme pandeemia ajas, kas tõesti meile see on vajalik aeg ja koht?“ Vastuseks on, eton küll ja  täiesti, sest see oli olemas teie potentsiaalis.“ See oli planeedi potentsiaalis peale 2012 aasta üleminekut, kuna see oli kiirem tee Uue Maa Vaba Kaardini. Selline olukord peatas kõik selle, mida oli vaja alustada taas ehk see on tendents, aksioom. Kui käivitate midagi taas, siis see muutub puhtamaks, paremaks, sest te ei korda enam vanu vigu ja tulevad esile uued võimalused. Olete teadlikud, et see, mis varem ei töötanud korralikult, seda te ei korda enam.

Edasi räägiksin ühest olulisest asjast.

Teie planeedil on varemgi olnud igasuguseid erinevaid haigusi. Kuid täna arutaksin infektsiooniliste haigestumiste teemal. Teie omavahelised sidemed üle kontinentide ei ole mingiks uudiseks. Olete lennanud mööda erinevaid riike palju aastakümneid. Seega, nakatumise võimalus on olnud suur, kuid ei olnud mingit nakatumise riski. Teile on teada nakatumise riski mehhanism, kuid kas te olete sellele pööranud tähelepanu ning senist haaret ei ole kunagi varem olnud. Gripp ei jõudnud kunagi pandeemiani, kuigi ülemaailmne suhtlus oli tihe, kuni tänase ajani, mis ongi õige aeg ja vajalik koht.

„Krayon, kas seda tegi Vaim.? Vastuseks on, et „ei mingil juhul, te ise tegite seda.“

Selle loo algus ei ole veel teada, kuid, kui see saab avalikustatud, siis te lähete endast välja ja olete maru vihased. Siis jõuate arusaamiseni, et haigus ei olnud inimese poolt loodud, vaid see pääses kontrolli alt välja ning selleni viis inimeste tegevus ning see käivitus vajalikul ajal, sest see oli ainus võimalus panna inimkond põlvili.

Kas see oli  sõda? Mõelge sellele.

See ei olnud sõda, mis hävitas massiliselt inimesi. Paljud vaimsused lahkusid, kuid nad naasevad peatselt ja seda isegi kiiremini, kui te arvata oskate. On ellu astumas uus paradigma, mille jõul saate unustada kõik, mida on teile räägitud taassünnist.

Käesolev aeg on planeedi seiskumise hetk. Teid ehk paneb imestama see, et see sündis just nüüd ja mitte varajasemate viirustega, millistel olid samad sümptomid, samad kohandumise ja muteerumise võimed. Teised haigestumised ei saanud levida selliselt, kui suutis corona – õigel ajal ja üle planeedi. Tuli läbi aastast 2012 ja jõudis aega, kus jõuda nullpunktini, kus on võimalik teha ümberlaadimine ning seda üksnes selleks, et valgus saaks tuua välja pimeduses peidus olevad asjad. Enam ei saa allutada ühele ja samale, nagu see toimus teil aasta sadu.

Kui kõik peatub, algab teil elulaadi korrastamine, te muutute targemaks ja sellega mõistate peremini, mis viib teid edasi ja mis mitte. Kõik hakkab toimuma õigel ajal ja õiges kohas ja mitte juhuslikult. Viirus ei olnud loodud inimeste poolt, kuid sai inimeste poolt lahti päästetud ning seekord uue paradigma kohaselt. Nüüd, ümberlaadimise võimaluste aegadel, peaksite nägema rohkem võimalusi ja nende eesmärke. Uudised hakkavad rääkima viiruse taandumisest, tööstuse taastumisest, kaubanduse avanemisest ja elavnemisest. Majandus hakkab taastuma sellisel viisil, millest seni ei ole teile veel räägitud.

Kuid mis võib juhtuda siis, kui viirus, muteerudes, tuleb mõne aja pärast tagasi?

Kallid, teil tuleks võtta õppust toimunust ja mitte loota vaktsiini leiutamist, vaid tuleks süviti teadmisi saada oma immuunsus süsteemi toimimise kohta. Kui juhtubki, et viirus tuleb tagasi, siis seekord te olete kindlameelsemad selles, kuidas minna sellest läbi nii, et kaitsta ennast. Seda paraku teie uudiste kanalid veel ei räägi. Kuid see tuleb ja siis saate näha ja kuulda täit pilti toimuvast.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga