UUS SEKKUMINE – SÕLMED ja NULLID Dallas, Texas

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

Enamus planeedil toimuvast jääb väljaspoole teie tavanägemisest, teie tajumist, kuigi võtate  sellest osa. Täna edastan teile, et vahenduslik sekkumine planeedi asjadesse on toimunud varemgi, nii Loomislätte poolt, tähtede poolt, kui ka nende poolt, kes on üles tõusnud. Kuid nüüd  toimub midagi enamat. Tahaksin pöörata teie tähelepanu ajaloole, et tuua esile pretsedente, milliseid on esinenud pea kõikides religioonides, mis kinnitab seda, et sekkumisi on olnud ka varem Vaimu poolt.

See on tõsi, et inimestel on olemas vaba valik, valik mitte näha ega võtta osa nähtamatutest asjadest, valik kujutleda, et planeedil on Kõrgeim Teadvus ja on palju mõõtmeid. Isegi inimese vaba valiku olemasolul on olnud olukordi, kus armastav Looja on astunud samme, et aidata inimest. Pea kõigis religioonides üle planeedi on täheldatud selliseid asju. Paraku süsteemid, kus need toimusid, ei saanud ühilduda. Seda eriti praegu, kus jumalikkus on teil teises tähenduses, kui see oli neil kaugetel aegadel.

Juba indiaanlased teadsid, et suudavad kergesti loobuda kõigest, mis tekitavad probleeme. Nemad teadsid, et jõuda Nirvaanani, on vaja endast vabastada varasemate elude karma, millistega tulid käesoelvasse ellu. Neil piisas kindlal ajal minna teatud kohta, ning sukelduda teatud vetesse. Selline on nendepoolne vahenduslik sekkumine. Juudi rahvas vaatas uhkusega Jumala sekkumist nende ellu. Nemad uskusid temasse läbi sekkumiste tulemuste. Abi tuli neile erinevates olukordades ja see võimaldas neil tunnistada end väljavalitud rahvaks. Nemad olid kindlad, et Jumal sekkus nende ühte või teise olukorda jumalikul viisil ja et ülejäänud maailm saaks samuti seda näha ja aru saada sellest samamoodi.

Kaks peamist religiooni planeedil, kaks uskumuste süsteemi, kes mõlemad usuvad Jumala armastusse ja arvavad, et vajalikul ajal ja vajalikus kohas nemad said prohveti, kelle vahendusel said energiat, mis muutis planeeti nii moslemite, kui ka kristlaste jaoks. Prohvetid tulid ja andsid uut informatsiooni ja õpetasid seda, mis oli suurepärane mõlema süsteemi jaoks. On olemas pretsedent, mis näitab, et kui aeg ja inimesed on valmis, siis Looja võimaldab asju, mis on kooskõlas inimese vaba valikuga ning mida varem ei saanud olla. Ja käesoleval ajal ongi see toimumas, et avaldub uus suunitlus.

Mõni aasta tagasi planeedil toimus viimase Sõlm- ja Nullpaari ühildumus. Teil ei ole aimugi, mida see tähendab, kuid see ei olegi oluline. Kuid teadke siiski, et sadu tuhandeid aastaid tagasi, kujunes tegevuse süsteem, mille lootuseks oli, et kui inimkond ületab pööripäeva pretsessiooni (maa telje võnkumist) aastal 2012 ja kui rahvas jääb ellu, siis lakkavad ka sõjad. See oleks aeg ajakapslite aktiveerumiseks, millised on energeetilised tõmba-lükka süsteemid, need on suurepärased energia keskmed, milliste avaldumised peavad toimuma paaridena. Ehk samas, neid võiks pidada positiivseteks ja negatiivseteks Sõlmedeks ja Nullideks.

Kuid see ei ole nii, see on süsteem, mida ootate magnetismilt – pluss ja miinus poolustena. Tegelikult see on vastandlik tõmba-lükka süsteem. See on keeruline, kuna nende eesmärk näeb ette, et kui olete valmis, siis saate nende vahendusel kõrvaldada oma karmad, mineviku energiaid, ning tehes tööd võredega, saate kustutada surma, valud, eelarvamused, möödunud õuduste mälestused ning seda kõike saate muuta valguseks, aidates sellega inimkonda tema evolutsioonis.

Alles hiljaaegu ühildusid viimased paarid, nüüdseks kõik 24 kohta on aktiveerumas – kõik on valmis alustama ühise tööga. See ongi sekkumine-seondumine vajalikul ajal ja vajalikus kohas ja seda te ootasite. Te olete selle välja teeninud, see on teie tsivilisatsiooni sugupuu kohane, see on teie pärand.

Leidub neid, kes, kuuldes seda, hakkavad silmi pööritama, kuna nemad ei ole teadlikud 12 Sõlmest ja 12 Nullist, need olid neile seni nähtamatud. Kuid nüüdsest need on seonduses, paarides. Asjad hakkavad liikuma pimedusest valguse poole ja seda hakkate nägema üle planeedi, kuid see ei saanud juhtuda varem. Samas hakkate nägema asju, millised hakkavad liikuma teisiti, kui sooviksite. Nii hakkab sündima poliitikas, kui ka suurtes tööstusharudes ja sama hakkab käivituma paljudes riikides.

Teil võib olla  kerkib küsimus, et kuidas saab see seonduda uue protsessiga?

Kallid, pimeduses olevad asjad hakkavad muutuma nähtavaks kõigile. See on selleks, et inimkond saaks õppida tundma end. Muutused ja sekkumine-seondumine hakkavad tooma asju pimedusest esile. Ootamatult näete oma süsteemis pimeduse asju, mis ei meeldi enam teile, kuigi minevikus, lootes millegile või kellegile, läksite neist rahulikult mööda. Kuid nüüd need äkki ilmuvad teie ette ja te olete segaduses, teadmata, mida nendega peale hakata. See muudab kõik, muudab teie seniseid kavatsusi, muudab isegi teie soove ja te hakkate soovima, et kõik asjad oleksid korras, läbipaistvad ja mõistetavad. Teie süsteem  muutub.

Te ehk küsiks, et mis on selle katalüsaatoriks, mis annaks hoogu liikumisele heasoovlikumatele suhetele? Millise stiimuli ajendil mõlemad pooled mõistaksid, et mõlemad on  väärt saada valituks, et mõlemal on edumeelsed ideed vaid üksnes saavutamise viisid on erinevad?

See võib tunduda teile uskumatuna, kuid ma siiski ütlen teile, et sõnad teie ühiseks lauluks on juba kirjas. Olete küllaltki lähedal sellele, et näha radikaalseid muudatusi nende poolt, keda te ei ole veel valinud valitsusse, kuid kes juba astuvad mööda võimu astmeid, ja kes juba ütlevad oma sõnu. Valitsus on koht, kus peab toimuma ülim koostöö, ülim austus teine teise vastu, ülim vastastikune tunnustus. Uued tulijad on nooremad, kui tavaliselt see on olnud. Ajalukku jäävad nende nimed, kes suudavad ümber kirjutada üld demokraatia mõisted. Nemad on kui süsteemi Sõlmed ja Nullid, kes, koos tõmba-lükka jõuga, on ühtlustamas energiad kõigi vahel, üle kogu planeedi. Uued asjad avalduvad ja tulevad esile ja on kogu inimkonna jaoks. Sekkumine-seondumine juba toimub.

Vanad vaimsused, nüüd on teie kord otsustada, kas on see reaalne või mitte? Kas olete suutelised usaldama oma kaasasündinut ehk intuitsiooni? Kas olete võimelised ütlema oma vaimsusele: „vaimsus, näita mulle neid asju, kui need on reaalsed, siis luba mul minna kaasa kõrgemate vibratsioonidega“.

Kui seda suudate siis asjad hakkavad toimuma, hakkavad sündima. Astuge edasi ja näidake oma kavatsust Loomislättele. Just seda tegi ükskord minu partner, andis mulle loa, astuda tema ellu, ta andis nõusoleku nähtamatutele asjadele. Olles insener, ta ei uskunud siis selle võimalikusse. Kuid andes nõusoleku, ta sai midagi, mis ei olnud tarkuste kanaldus sõnades, vaid see oli kõikehaarav armastus ja mõistmine, mis jättis teda istuma toolile pisarad silmis. Nii sai ta teada, et nähtamatud asjad on tõeliselt olemas.

Nüüd on teie otsustada, kuivõrd suudate võtta osa sellest, mida võimaldab teile Loomisläte. Te saate neid asju, kui ületate ka 2020 aasta märgise „ duaalsuse aasta märgise“.

Ja nii see tõesti on….

Krayon

 

Kryon edastas 22.11.2019  Machu Piccu’l Peruus, et kõik 12 sõlmpunkti ja 12 nullpunkti on ühildunud ja nad kõik on hakanud energeetiliselt aktiveeruma.

A – Sõlmpunkt   B – Nullpunkt

1)  A Maui, Hawaii  1)  B Tibesti mäed, Tšaadi, Aafrika
2)  A Titicaca järv, Boliivia / Peruu  2)  B Kailaši mägi Tiibet
3)  A Yucatani poolsaar, Mehhiko    3)  B Kilimanjaro mägi, Aafrika
4)  A  Šasta mägi, California, USA   4)  B Ararati mägi, Türgi
5)  A Uluru, Austraalia       5)  B  Logani mägi, Kanada
6)  A Ida ja Hot Springs, Arkansase, USA 6)  B Fitz roy mägi, Argentina
7)  A mägi Cooki mägi Uus-Meremaa       7)  B Uurali mäed, Venemaa
8)  A Mont Blanc, Prantsuse Alpid            8) B Aconcagua mägi, Argentina
9)  A  Glastonbury, Inglismaa 9)  B Gunnbjørn mägi, Gröönimaa
10)  A  Rila mägi, Bulgaaria  10)  B Tian Shan mäed, Kõrgõzstani
11)  A  Machu Picchu, Peruu 11) B Aneto, Püreneed, Hispaania
12)  A  Laudmägi Lõuna-Aafrika   12) B  Püha Meili Lumemägi, Hiina

 

SÕLM  ja NULLPUNKTID      Krayoni kanaldus   2013.a.  

Sõlm ja nullpunktid kujutavad endast energiate erinevaid atribuute planeedil Maa ja need asuvad üle kogu planeedi. Plejaadlaased on teie vaimased esivanemad, kes külvasid Jumaliku DNA seemneid planeet Maale. Ajal, kui plejaadlased külvasid inimkonna seemneid, nad paigutasid planeedile „ajakapsleid“ ja samuti meie DNA sisemusse, Gaiasse ja vaalalistesse (vaalad ja delfiinid). Paljude Gaial olevate ajakapslite seast on 12 peamist. Need 12 peamist ajakapslit kujutavad endast 24 geograafilist paiknemise kohta. Iga kapsel kujutab endast erinevate polaarsustega punktide paare – sõlmpunkti ja temaga paaris olev nullpunkt. Informatsioon sõlm- ja nullpunktide kohta on täiesti uus ja keeruline ning see oli hästi varjatud. Mõned neist kohtadest on meelitanud ligi inimesi tuhandete aastate jooksul, aga mõned neist on olnud peidus ja on raskesti juurde pääsetavad.

SÕLMPUNKTID on suure intensiivsusega kohad, kus Kristallvõre on võimeline hoidma ajakapslis tallel loomise šabloone, milliseid paigutasid sinna plejaadlased. Sõlmpunkt võib olla maa kõrgendikul/mäel ja see on hea enesetunde koht. Kuid nagu eelnevalt mainitud, paiknevad need sageli kohtades, mis on raskesti juurde pääsetavad või on ebasobivad inimeste elupaikadeks, liiga kõrge energia intensiivsuse tõttu. Ometi on inimesi miski tõmmanud sellistesse paikadesse ja põlisrahvad on püstitanud oma templeid nende kohtade peale. Need ajakapslid on nagu planeedi kontseptsioonid või projektid, et käivitada Gaia loomingulist energiat. Ajakapslid aegamööda avanevad ning muudavad Kristallvõret, toetades inimteadvuse nihutamist, ning kokkuvõttes loovad planeedi ülestõusu.

NULLPUNKT kujuneb siis, kui toimub vastastikune kattumine Kristallvõre ja Gaia võre vahel, kus need nullivad teine teise energia mõju. Seega, nullpunkt on koht, kus puudub Kristallvõre energia, kuid on olemas puhas Gaia energia. Nullpunkt ehk „tühi koht“ maapeal võib osutuda mõnusaks paigaks, kuid sealne energia on siiski liiga mahasuruv, et saaksite seal olla pikemat aega. Kuid selline koht võimaldab puhast, loomingulist energia tunnetust. Nullpunkti koht on elamiseks raske ning seetõttu kohtades, kus need on olemas, sageli puudub elu. Magnetväli neis kohtades on juhusliku loomuga ja selle tulemusena neis kohtades on tasakaalutus ja segadus.

Süva kapslid olid uute energiate tuleku ootel planeedile. 2012.a. lõpp oli selleks ajaks, kus võti sai paigutatud lukuauku, mis avas tee.

Ajakapslite aktiveerimiseks on vaja „kvantilist kaastundvat teadvust“ ehk ajakapsli paar reageerib tegevusele, mis on kavandatud ja teostatud kaastunde ajendil. Kui kaks polariseerunud ajakapslit küllastuvad sellest energiast, siis nad loovad kolmandat energiat ja sellega nad teostavad pildi edastamist miljonite ja miljonite energiatena ja värvidena ning see edastatakse samuti Galaktikale, et anda teada endast ja oma tegudest neile, kes on võimelised nägema tervikpilti.

Mis on puuduv lüli? Kallid, füüsika pole täiuslik ilma DNA jumaliku teadvuseta, millel on „Seemne püha kese“. Füüsika tegelikult on alati üksnes paaris, kuid füüsika koos kaastunde pühasusega, loob täielikku triaadi, mis on võimeline tõusma ühenduse loomiseni kogu Galaktikaga.

On õnnistatud inimolevus, vana vaimsus, kes mäletab suurt pilti, kuid mida pole võimeline seni veel selgelt nägema. kuid ta on teadlik, et see tuleb Suurelt Keskselt Päikeselt ning jätkab kogu jõust detailide kokkupanekut, lootuses, et see viib kunagi inimolevusi kõrgemale tasemele/sagedusele 5D jne, kus neil saab olema palju pikem eluigaiga, tervis ja armastus.

Kuid lubage öelda teile, mu kallid, et tuleb kord päev, kui olete võimelised seda nägema. Kaunid ajakapslid on hakanud planeedil aktiveeruma ja te hakkate nägema mis see tähendab. See on nagu „linn künkal“ ja see on hingemattev.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga