NELI TÕE SAMMAST Giza, Egiptus

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Kas pole huvitav, et ükskõik kui sügavale ajaloosse te laskute, milliseid allikaid te ka ei vaataks, siis näete, et kõikidel aegadel on usutud Loomislättesse. Oleme rääkinud, et see  teadmine on olemas teie alateadvuses ja mitte üksnes see teadmine. Enamus inimesi kogu inimajaloo jooksul olid veendunud, et kui inimene sureb, siis peale surma toimub midagi veel. Alateadlikult tunnetasite, et on olemas midagi igavest ja kaunist, et armastus kestab edasi isegi tulevases elus. Seda kõike tunnetate te alateadlikult. Ja nii toimib see kõikjal, kuhu te ka ei läheks, missuguses ajas te ka ei liiguks, tunnetate sedasama ning see on ka kontrollitav.

Peale aastat 2012 Valguse võimsus on tõusnud. Seoses Valguse võimendumisega toimub ka tõe vastuvõtu avardumine. Kui hakkate arutlema, mis on tõde, siis selgub, et igal ühel teist on  oma isiklik kujutlus tõest. Need, kes  kuulavad seda sõnumit siin, Gizas, liituvad nendega, kes loevad, või kuulavad seda sõnumit hiljem, teie olete alles tõe teada saamise poolel teel.

Need, kes  ehitasid minevikus siia tohutult suuri hauakambreid, et hoida kinni Vaimu, tegid seda rangelt vastavuses oma arusaamadele. Neil oli oma tõde, milline oli seotud hauataguse eluga ja nirvaana saavutamisega, nemad uskusid sellesse ja nende tõde oli seotud otseselt Loomislättega. Ja nüüd olete teie siin, selles paigas, mõelge ja tunnetage, mida see tähendab teie jaoks. Võib olla mõned teist tunnetasid serapeumis selle ehitaja mõtteid, plaane. Võib olla  need mõtted ja plaanid on teie enda omad, võib olla olite teie ise see ehitaja. Te ise olete minevikus ehitanud üles üht või teist usu liiki, tunnetage, kas see võib olla tõsi?

Kui tulete kuulama selliseid kanaldusi, või loete neid hiljem, siis kanalduse ajal tunnetate taas neid energiaid, mida tulite alateadlikult siia otsima. Tunnetades neid, te loote taas enda jaoks oma aluseid, enda isiklikke, uskumuste sambaid.

Ma ütlen teile, et tuleb aeg, kui kõik see, mis on teie sisemises energias olemas, millesse usute, hakkab avalduma ka paljudel teist ja see on hoopis midagi uut, ehk isegi suurepärasem, millesse on kätketud midagi enamat, mida ei olnud võimalik varem oodata.

Esiteks on Jumala suhtes teil tarvis tervet mõistust.

Teiseks on teile tarvis ühendust alateadliku Minaga, on tarvis alateadlikku Vaimu tunnetust ja vastuvõttu.

See on esimene kord, kui edastan teile „nelja samba“ olemust. Tehke sügav hingetõmme ja kuulake.

Esimeseks sambaks on – „Olen Armastus.“

Looja, kes on armastus, on loonud mind armastuses, seetõttu esimeseks sambaks on „olen armastus“. See on tõe sammas, kuid seejuures see ei ole see, mis annaks armastuse kirjeldust. Ükski sammastest ei ole mingil moel sõnadega kirjeldatav, kuid sammas määrab selle suurust, mida ta toetab ja see on teie suursugusus, mis on Looja peegelduseks teis. Seega, esimese samba tähenduseks on, et „ Mina olen loodud armastuses, seetõttu Mina Olen Armastus.“

Teiseks sambaks on – „Olen Mõistmine.“

See on Ilmaruumi kõige mõistvam Läte, mis tunneb minu vaimsust, tema lõi mind läbi mõistmise, seetõttu Olen Mõistmine. Kas te suudaksite anda kirjeldust oma mõistmisele? Ma ütlen teile, et te võib olla  suudaksite küll kirjeldada mingit protsessi või mingit oma emotsiooni, kuid kindlasti te ei suuda anda kindlat määratlust teadvusele enesele, mis on sama piiritu, kui armastus, millesse on kätketud hulga enamat, kui sõna ise.

Kõige raskemaks mõisteks on kolmas sammas – „Olen Kannatlik“.

Siin saate öelda, et minu vaimsus on igavene, et Looja on loonud minu vaimsuse igaveseks, seetõttu Olen Kannatlik. Kui püüaksite anda määratlust kannatusele, ka see teil ei õnnestu, sest teil ei ole võimalik  sõnadega kirjeldada Jumala kannatuse suurust, sest see on piiritu ja mõõtmatu.

Seega, teil on olemas kolm kirjeldust, millistele te ei ole võimelised andma määratlust, ilma et ei rikuks Tõde, millele samuti ei ole võimalik anda kirjeldust.

Neljas sammas on – „Olen Vaimult Tugev ja Täis Väge“.

Ilmaruumi Looja on mõõtmatu, kõige vägevam, ta on kõikjal olev ja seetõttu olen vaimult tugev ja täis väge, Olen Armastus, Olen Mõistmine, Olen Kannatlik, Olen Vaimult Tugev ja see kõik kokku määrab Minu Tõelise olemuse, mis ongi JUMAL.

Selles neljas sambas on olemas kõik see, mida teile on üldse tarvis. Kui tunnetate nende nelja samba olemust, siis jõuate tõdemuseni, et teil ei olegi vaja vaadata kõrgemale ehk vaadata seda, mida need sambad toetavad, sest need neli sammast toetavad teid endid ja teie elu. Need toetavad seda, kuivõrd vana hing te olete ja kui te saavutate teatud vanuse (kui mõistate, millest räägin), kuivõrd palju on teil siis energiat.

Nelja samba teadvus hakkab suhtlema teie rakustruktuuriga, mis  hoolega kuulab teid. Teie keha rakustruktuur häälestub bossile ehk sinule, kes on selleks sinaks, mille olemuseks on tõe neli sammast.

Nüüd te võite õelda, et Krayon, sa räägid mõistu juttu. Ei, ma räägin hoopis armastusest ja sellest, et selliste asjade paljumõõtmelisus hakkab jõudma teie loogikani kergemini ja siis te olete sunnitud alla andma ehk hakkate aru saama, et need on tõesed. Olen teile varem rääkinud, et on olemas asju, millistele ei ole võimalik anda sõnades määratlust ja ARMASTUS on esimene neist ja TÕELINE MÕISTMINE on järgmine.

Ükskord tõin näite, et kui teie poolt jumaldatud inimene vaatab teile silma ja ütleb, et „ ma armastan sind“,  mida te ütlete talle vastu? Kas küsite temalt, et mida ta peab silmas? Kuid te ei küsi tema käest niimoodi iialgi, sest te teate, et tõelist armastust ei ole võimalik sõnadega kirjeldada.

Ma usun, et siin olijatest ei ole kedagi, kes kahtleks kasvõi hetkeks, et Jumal teab teie nime. Mis teiega ka ei toimuks, kas siis minevikus, või hiljuti, on teie poole alati sirutatud vaimu armastuse, mõistmise ja suure kannatlikkuse käsi. Teie poole sirutatud käsi on teie enda käe pikendus ja ta on teie enda käe ootel ning siis, kui kohtute, saate minna koos edasi, jäädes rahulikuks, suursuguseks ja saate jõuliselt lahendada igapäevaselt üles kerkivaid küsimusi, ega tunneksite muret järgnevate päevade pärast. Te peaksite kindlalt uskuma ja teadma, et teie eest kantakse alati hoolt.

Sellised on need  neli sammast, mis selle kanaldusega esmakordselt teile esitleti. See on teie uus, evolutsioneerunud teadvus, mis soovis seda kuulda. Kas pole kaunid need sambad?

Ajapikku toon välja ka teisi asju, millistest ei ole teile seni veel rääkinud. Te olete nüüd nende kuulmiseks valmis ja te olete hakanud ka juba mõistma, et teie alateadvuses on olemas see teadmine, mida te seni veel ei teadnud.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga