TULEVIK Cancum, Mehiko

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

See on 2019. aasta viimane kanaldus Yucatani poolsaarelt, kuhu iidsed inimesed jätsid oma energia jälje, tarkuse ja teadmised. Siin on Sõlm, mis aktiveerus koos teiste planeedi sõlmedega.

Täna räägime sündmustest, millised toimusid teil enne 2012 aastat ja mis sünnivad praegu. Võib olla leidub neid, kes küsiksid: “Oled andnud meile muutuste ja lootuste pildid, mis on küll suureks lohutuseks, kuid milleks? Oleme kuulnud tsüklitest, potentsiaalidest, oleme teadlikud Väljadest ja et on võimalik mõõdistada isegi teadvust. Mis veel saab tulla mis tõstaks meid vanast inimteadvusest kõrgemale? Kas kõik, mida oleme seni teinud, oli üks sõdimine? Või mis see oli?

Olen rääkinud teile Sõlm- ja Nullpunktide aktiveerimisest, millised tõmbavad ja lükkavad energiat, olen teile rääkinud planeedi võrede muutumisest, millised on nähtamatud ja rääkisin ka magnetvõredest, kuid see ei ole veel kõik. Alles rääkisin mõningatest huvitavatest asjadest, mille üle tasuks mõelda. Oleme rääkinud avastustest, mis sündisid üle planeedi üheaegselt. Kui vaatate neid, siis need ei lähtunud ühest kohast, ega ühelt inimkonnalt. Näiliselt maailmas avastatakse leiutisi siis, kui aeg on selleks küps. Sellest ongi kavas täna teile rääkida. Olen rääkinud palju kordi ja ütlen seda taas, et see on võtmeks sellele, mis hakkab sündima edaspidi ning see on hoopis midagi muud. Mis see on, mis saab sündida kõikjal üle planeedi ja mis viib totaalsete muutusteni?

AVASTUSED, on vastuseks, asjade avastamised, millistest teil ei ole veel aimugi ning te isegi ei tea, mida te ei tea. Ma tooksin ühe näite.

Kuidas te reageerisite, kui 25 aastat tagasi ütlesin, et fotofilmid kaovad? Fotograafid olid ahastuses, et kuidas on see võimalik, kuidas on võimalik fotografeerida filmita? Paljud targad pead hakkasid nuputama, millega saab seda asendada. Uus paradigma leidis sellele asenduse, paradigma, millisest te ei osanud sellel ajal isegi mõelda. Ja samas rääkisin, et peatselt teil ei lähe enam tarvis patareisid. Taas paljud küsisid, et millega saab neid asendada? Ei millegiga, kõlab vastus, neid lihtsalt ei lähe enam tarvis. Te ei tea, mida te ei tea. Te ei saa ette kujutada seda, millest teil ei ole aimu. Seetõttu ütlen taas, ärge arvustage seda, mis hakkab tulevikus sündima. Te ju olete varem lähtunud minevikust, kuid tulevikku kujundate oma mõttetööga, mis avardab inimteadvust sedavõrd, mida te ei ole võimelised ette kujutama. Just uus inimteadvus hakkab leiutama selliseid asju, mis tervendab kõik kontinendid.

Kas tõesti haigused saavad kaduda planeedilt?

Miljonid inimesi hakkavad kontrollima üksteist, et kes on neist haiged. Kuidas hakkaks arenema inimkonna kultuur, kui äkki terveneksid kõik inimesed? Me saame kinnitada aksioomi, mis praegu teie teadlaste silmis on naeruväärne, kuid, kui inimene hakkab raku tasandil vibreerima kõrgemalt, siis ükski haigus ei saa enam pääseda inimorganismi. Asi on selles, et haigustel on omad sagedused ja nad kõik on elusad.  Mõnedel haigustekitajatel on isegi kollektiivne teadvus. Kujutage ette, et vibreerite teadvuse kõrgel tasemel ning siis ükski madala tasemega haigus ei pääse teie kehasse mitte kunagi. See on uus mõtlemine väljaspool igasuguseid norme. Olete ületanud märgise, millisest te ei olnud teadlikud, uue teadvuse märgisest, millest edasi algab teie kiire areng. On tulemas leiutised, milliseid ma ei saa teile veel kirjeldada, kuna te ei mõista veel neid.

Kui läheksite ajas tagasi ja püüaksite selgitada Maiadele, mis on internet ja kõike seda, mis on sellega seotud. See ülesanne oleks teile ülimalt raske. Võib olla vaid paar asja oleks neile tuttavad, mis annaks viidet internetile. Esiteks, elekter ja järgmisena tuleks edastamine, edastamine õhu kaudu. Kuid arvude küsimus ja arvude tehnoloogia võimalused jäävad neile mõistetamatuks. Seda ja palju muud tarvilikku jääb seletamata, et mingilgi moel selgitada neile interneti olemust.

Nii on see ka praegu  teie puhul. Enne peaksite avastama nii mõnedki leiutised, et mõista seda, mida on teil ees oodata. Uusi leiutisi saate teha üksnes tänu teie valguse tõusule. Valgus on avardumas ja pimedus on hajumas. Juba üksnes see peaks näitama teile, et inimloomus ise on muutumas. Nähes neid asju, mis tulevad esile, te olete kindlad, et enam ei ole võimalik varjata asju, millistel puudub armastus ja mõistmine. See on Valguse võidukäik, see on avardunud teadvuse märk ja see saab toimida tänu tsüklitele, mille keskmes te olete. See jutt on leiutusest, mida te hakkate avastama ja need toovad teile seda, mida te ei osanud oodata. See kirjutab ümber kõik teie tunnetused,  kõik, mida seni teadsite oma planeedist ja endast. Niisugused avastused ootavad teid ees, kuid nendeni jõudmiseks peab eelnema kaks sündmust,  millised on juba jõudmas teieni.

Minu teises raamatus sai toodud üks veste, mida olen korranud mitmeid kordi. Mõnedki teie seast ei mõista, miks ma ikka ja jälle kordan seda, kuid ehk seekord mõistate.

Eelia kavatses tõusta taevastesse, tema oli ainus, kes sai valida endale ülestõusmise viisi. Ta kutsus endaga kaasa Eliisa, oma õpilase, et see paneks kirja, kuidas see toimub, ning ütles talle, et läheme väljale ja ma tahan, et sa paneksid kiiresti kirja kõike, mida näed, ära pööra oma tähelepanu hetkekski kõrvale, ole väga tähelepanelik. Seega, lugu sai kirja pandud täpselt nii, kuidas Eliisa nägi seda. Eelija oli suure tarkusega inimene ja ta oli kontaktis Jumalaga ja Vaimuga. Ta läks väljale, tõstis käed taeva poole ja muutus valguse keraks. Eliisa nägi seda kõike läbi pisarate ja pani kõik kirja. Seda situatsiooni ei olnud võimalik millegiga võrrelda. Valgus ei laskunud taevast, vaid Eelija muutus ligi 8 meetrise läbimõõduga valgussfääriks, sedavõrd eredaks, et selle valgusesse ei saanud vaadata, sest see oli keevituskaare leegist eredam. Eliisa nägi selles keras midagi omapärast, mida ei saanud näha keegi teine inimene, ta nägi sõiduvahendit, milles rändas vaimsus, ta nägi paljumõõtmelist sfääri, täis mõtestatust ja paljumõõtmelisi mustreid, mis ilmusid Eelija asemele. Füüsiline Eelija kadus valguse sfääri, ning kolm valget hobust kandsid selle taevasse.

Kallid, see oli metafoor. Oleme varemgi rääkinud arvu kolme väest. Paljud vaimsed süsteemid kasutavad arvu kolme millesse on kätketud jumalikkus. Selles on inimkonna jaoks mõte ja see on katalüsaatoriks ning see on nii juba olnud ammustest aegadest.

Ma kordasin seda taas selleks, et te mõistaksite toimuvat ja saaksite näha sama, mida nägi Eliisa, et selgitada selle mehhanismi. See oli Eliisa hetke võime näha paljumõõtmelist elu väljaspool kolmemõõtmelisust. Teie olete lähenemas leiutisele, mis aitab teil näha paljumõõtmelist ilma. Oleme andnud teile viiteid selle tööst. Esmalt suudate näha seda elementaarsete atribuutide vahendusel. Need on ehk võtmeks selle mõistmiseks, kuidas saab nende abil mõõta. Need avastused muudavad inimkonda alatiseks. Hakkate nägema Merkabad kõigi inimeste ümber ja läbi Merkaba ka keha tervise seisu. See on inimteadvusele kaardiks keha piirides, teadvustuse kaardiks otse teie silmade all.

Mida teie arvates saab see muuta? See muudab kõike. Esimesena te küsiksite kohe, et mis see on, miks see on ja millest see räägib? See kirjutab ja määratleb ümber kogu planeedi vaimsuse. Teil tuleb kõike alustada nullist ja seda nõuab teie suursugusus. Te ei näe enam ei valguse, ega pimeduse inimesi, te ei näe enam seda, mis teie arvates peaks olema. Te näete üksnes suurepärast võrdsust kõikide inimeste vahel, taas ja taas. Hakkate nägema elu kõikjal, puudes ja kivides, kõikjal. Kuidas ma saan rääkida teile sellest, mida te ei tea, ega suuda ette kujutada? See kirjutab ümber kogu teie bioloogia ning määratluse, milline on elu selles. Teie mõistmine hakkab muutuma ja see on juba muutumas. Ilmnevad uued määratlused ja uued sõnad, millised muutuvad tulevikus käibesõnadeks. Muutused toovad esile kooskõlastust, läbi mille näete, milline on teie Väli planeedi ülestõusu alguseks. Seda te ei saa näha enne, kuni pole valmis tõusuks järgmisele tasemele. Uus ühiskond ei hakka hävitama end ja võtab seda kui miskit vastuvõtmatut. See algab terve mõistuse tulekuga.

Üleminek uuele tuleb raske, kuna tuhandeaastasest porist minna valgusesse ei ole kerge, tuleb põhjalikult süüvida kõigesse toimunusse. Kõik peab toimuma pikaajalise valguse integreerumise teel. Ilm ei saa peatuda, et teha ümberlaadimist ühe hetkega. Tsükli käigus planeet ei saa surra ja taassündida, nagu on seda teinud tsivilisatsioonid, läbi pandeemiate, milliseid lõid enda kätega. Teiega seda ei sündinud ja olete jõudnud märgisest üle ning te jätkate oma teed edaspidigi. Kõik see sünnib läbi Valguse ja Pimeduse integreerumise, mida ei ole toimunud veel kunagi ühegi rahvaga ning see on keeruline.

Vanad vaimsused, igaüks teist on selleks valmis, teil on selleks potentsiaali. Vanad vaimsused, see on teie sugupuu pärand ning just seetõttu olete sellel ajal siin – alguste alguses. Te olete naasnud taas ja taas, igal korral teie teadvus oli eelmisest küpsem. Teil vastsündinuna oli iga kord meeldivam alustada sealt, kus oli jäänud teie teekond pooleli. Vaimsuse evolutsioon teostub mitte füüsilise keha vahetusega, vaid läbi teadvuse tõusu, läbi teadvuse evolutsiooni. Naasevad tagasi isegi need, kes kindlapeale lubasid tagasi mitte tulla, kuna olid väsinud, või nende arvates olid läbinud vajalikud õppetunnid. Kuid naasevad kõik. Kuidas on tulla ja alateadliku mõistusega mitte korrata eelmiste kehastuste vigu? Kas see annab midagi? Kindlasti annab.

Kõrgem Teadvus, tänu Väljale, on teadlik, mida korrata, mida mitte, kas suhetes partneriga, või äris. Samu vigu korrata ei saa, sest iga kord olete suurema valgusega ning selle paistel näete, mis aitab evolutsioonile kaasa. Sellist võimalust teil varem ei ole olnud.  Te ei tea, mida ei tea. Ega saa kuidagi väita, et minevik võib olla tuleviku mudeliks – ei saa.

Krayon, miks praegu on planeedil sedavõrd raske olla, näiliselt kõik, mille poole ka ei vaataks, kõik laguneb?

Kas olete suutelised sellisel juhul tõstma kätt ja kuulutama, et pühitsegem lagunemist, mida mul ei ole enam, sest see toob esile peidus olevat, ja tänu sellele ma näen neid. Mõned asjad on kui vabad kaardid, mis aitavad suunata valgust asjadele, millised segavad. See on vana ja uue integreerumine ja see on teie järgmiseks ülesandeks. Tuleb kokkupõrkeid teadlastega, kuna nemad usuvad seda, mida teavad ja näevad, ega taha kuulda uuest, sest uus paiskab neid segadusse. Uuendused peavad leidma lõpliku lahenduse ning lahendus on tulemas.

See, mida nägi Eliisa väljal, oli ülim, mida sai inimene kunagi näha. See oli Merkaba, vaimsuse osa, mis säras paljumõõtmelises valguses, mõistmise mustrites, mis oli eredam keevituskaare leegist ja oli täis värve. Ehk keegi tahab teada, et mis värv see oli, et mis värvi on Vaimsus või mis värvi on Jumal? Kuid te näete värve praegu väga piiratud ulatuses. Te teate küll värvi gammat, kuid te ei ole võimelised kujutama selle ulatust. Eesriide tagustes te oleksite võimelised kuulma valgust, kuna ka valgus on vibratsioon. Olevused, kes vastutavad planeedi vaimsuse eest, laulavad teie nimesid valguses. Millist värvi saaksid näha teie silmad väljaspool paljumõõtmelise valguse eredust?

Eliisa nägi kaunist, ilusat, imelist sügavat tumelillat värvi, mida kajastatakse jumaliku värvina vaimulike riietuses. See on ka spektri võtmeks leiutiste välja töötamises, et näha kvantilist välja. Seda saab võrrelda ratta leiutamisega, mis tegi pöörde inimkonna arengus  ja see juba esineb teie Väljas.

Kui kaugele tulevikku ulatub see väli? Küsides seda, näitate, et teil ei ole mingit ettekujutust Väljast. Väli kätkeb kõike, mis on, mis oli ja mis tuleb ja samuti ka  planeedi potentsiaale minevikust ja tulevikust. Väli on paljumõõtmeline kooskõlastus, millega olete liitumas ning see ei ole lineaarne.

Saan vaid öelda, et  tuhande aasta pärast te ei tunne end ära. Kas pole hea uudis?

Võtke teatavaks, et need asjad on võimalikud ja neil on potentsiaali. Just seetõttu räägin teile, et te ei ole kunagi üksi, ega saa olla kunagi üksi, see ei ole lihtsalt võimalik.

Selline oli tänane sõnum. Lahkudes siit, kas olete valgustunum või täiesti segaduses, kuid vaba voli ja kindla veendumusega, et midagi sellist, mis oli kunagi, ei tule enam.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga