CORONA VIIRUS LEE CAROLL

See postitus Corona viiruse kohta on pärit minu viimasest teadandest. Kui soovid saada minu igakuist uudiskirja, siis link on selle postituse lõpus.

Tere kõigile. Päeva teemaks tundub olevat Coronaviirus. Kryon pole sellest üldse rääkinud ja see on iseenesest väga jutukas. Kryon räägib Maa muutustest, muutustest ja teadvuse muutustest, mis meil on. Aga peaaegu eranditult pole Kryon rääkinud asjadest, mida me loome. See on meie vaba valik inimkonnana valida, mida iganes me teeme ja sellest õppida, või mitte.

Asjaolu, et Kryon ei ole sellest avalikult rääkinud, ütleb mulle midagi. Ta ei rääkinud ka Jaapanis toimunud maavärinast põhjustatud tuumakatastroofist. Jälle ütles ta meile mitu korda, et tõeline elektrit tootev jõud saab olema magnetite tõuketõmme. (Kryon nimetas tuumareaktoriks ” maailma kõige kallimaks ja ohtlikumaks aurumootoriks.”) Jaapanil on õpetatud nende ehitamise. Me õpime.

Nii et Kryoni vaikuses ja mida ma olen seoses viirusega tajunud, tahtsin ma seda viirust arutada.
Kryon on andnud mulle mõningaid teadmisi (nagu alati) ja ma arvan, et ajalugu näitab meile lõpuks, et ükskõik, mida valitsused meile praegu ütlevad, avastatakse lõpuks, et seda viirust, peamiselt nahkhiirtest, uuriti Hiina laboris ja tahtmatult pääses välja. Nüüd näeme tulemusi. Numbrid on südantlõhestavad ja lood viirusest enamjaolt nende valitsuste poolt, mida juhivad hirmud ja eitused. Me saame aja möödudes teada suurema tõe.

Tänase seisuga tahtsin teile anda mõned viirusenumbrid, mida te ehk kõik koos ühes kohas näinud ei ole. On palju hirmul põhinevaid uudiseid ja nende negatiivsus muudab olukorda hullemaks kui see on. See raskendab Lightworkers ‘ il sageli tasakaalus püsida ja valguse saatmist viiruste kolletesse, mida palutakse teha.

Täna, 2 märtsil on maailmas üle 86,000 juhtumi ja neist 80,000 on Hiinas! Veel peaaegu 1,000 on puhangust ühel kruiisilaeval. Ülejäänud 5,000 on laiali üle 65 riigis. USA-l on 84, selle kirjutise seisuga kaks surma. Selle viiruse tõttu on maailmas surnud üle 2,941 inimese  ja ainuüksi Hiinas 2,835. Ülejäänud 106 on loetletud kõikjal mujal maailmas. Seega vajab Hiina meie kaastundlikku suhtumist ja tervendavat valgusenergiat praegusel hetkel. Ma ei kujuta ette seda kurbust.

Kui näete nimekirja sellest, kui palju juhtumeid praegu on, siis ülejäänud madalad arvud jaotuvad üle 65 riigi. Tunnen taas, et olukord on hullem, kui paistab. Enam kui kunagi varem hakkavad tavaliste inimeste, isegi keeruliste poliitiliste süsteemidega riikides, hääl olema palju suurem kui kunagi varem. Kui sellesse on maetud tõde, saame sellest varem või hiljem teada.

Mind julgustavad laborid, kes ütlevad meile, et viiruseravi on teada ja seda testitakse. Saime läbi seagripi, SARS ja nüüd saame ka sellest üle.

Palun saatke armastust, kaastunnet ja tervendavat energiat neile, kes kannatavad kaotuse all.

Ja siis hiljem jälgige, milline on selle tegelik mõju meie planeedile, millel pole haigusega mingit pistmist, vaid kõik on seotud areneva teadvuse ja läbipaistvusega.

Õnnistusi teile kõigile!

https://www.kryonevents.com/subscribe/

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga