UUS LEMUURIA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

2020 aasta sündmused põhjustasid teile selle, et inimkonnale hakkas tulema esile ühine eesmärk – oma enda tee loomine. Esmakordselt Lemuuria ajaloos hakkas esile tõusma peamine ehk ärkamine informatsioonile. Peamine Informatsioon on näiliselt ülimalt vana, kuid, Akasha Kroonikates on tallel kõikide elude energiate informatsioon,  isegi aegadest, kui lineaarsust veel ei olnud.

Teile ehk on arusaamatu, kuidas saab mäletada asju, millised on olnud sedavõrd ammu?

Ainult lineaarselt mõtlev inimene võib nii mõelda. Akasha Kroonikates on kõik on nagu eile,  olgu see mistahes kauge olnu.

Ma küsiksin teilt, et  kas te tõesti pole veel märganud muutusi, mis toimuvad teie ümber?

On valgustöötajaid, kellel on esoteerilised ja metafüüsilised veendumused, kuid ka nemad ootavad planeet Maa ülestõusu. Näib, et selline mõte on kõigil ja kõikjal, isegi vaimsetes süsteemides. Teie arvates on mingi näiline aeg, kus Meistrid laskuvad maapeale ja toovad kaasa Valguse, mille abil inimesed saavad tõusta taevastesse. Metafüüsikud ei ole ainsad, kes ootavad maa ülestõusu.

Ma selgitan, mida see tegelikult tähendab. Mis on see, mida ootate?

Te ootate tegelikult praeguse aja hetke, otse nüüd ja mõned teist isegi tunnetavad seda teatud määral. Kuid see ei ole selline hetk, kus ootamatult kaovad kümneid ja kümneid inimesed, kes suunduvad taevastesse. Kallid, kaob hoopis vana teadvus, mis põleb ära nulli ja seda sõlmpunktide puhastustöö tulemusel. Uus teadvus avaneb kõrgemate mõõtmete poole. Mõtteviis on selles kergem ja mõistvam, mille abil suudetakse integreeruda uute asjadega. Teil seisab ees valiku tegemine, mis võib teile näida isegi hullumeelsusena. Esmalt tulevad esile disfunktsionaalsused, mis osutuvad isegi suuremateks, kui olite arvanud seni. See on kaugel sellest, mida planeerisid teie esivanemad. 2020.a. pööripäevade ajal käivitus suurem ärkamine ja sellest sai alguse Uus Lemuuria. Mõne aasta pärast avanevad laiemad ärkamise võimalused. Ärkamine ei rebi inimesi nende uskumusest välja, vaid pigem kinnistab nende usku. Igaüks teist saab kogeda pääsu eesriide tagustesse, samas olles planeedil, kuid kogeda paljumõõtmelist olekut. See on ka teie Kodu, kust te olete pärit ja see on ärkamine mõistmisse, et tahate naaseda planeedile, kuna planeedil on jäänud pooleli suur töö, ning seal on muutumas isegi inimestevahelised suhted, sest planeet ärkab suuremale tõele, ta liigub kõrgemate mõõtmete poole.

Esmalt hakkavad esile tulema igasugused tumedad asjad, millistest te ei olnud teadlikud ja võib olla isegi ei tahtnud oma eelarvamuste tõttu neist teada. Need asjad on olnud kogu aeg teie nina all ja neid isegi varjati teie eest pikemat aega. Kuid nende paljastamine läheneb ja mõnedele teist võib see olla nagu õudus kuubis. Kusjuures nad ei mõista, kuidas tume poole esile tulemine võib olla võimalus temast vabaks saada. Kuid siiski, enne ärkamist tuleb teil teha suurpuhastus, selleks, et ärkamisel oleks sügavam tulemus.

Samas, inimesed kõigis ususüsteemides usuvad, et kui hakkavad puhuma taevased pasunad, siis kõik hakkab korraga muutuma, kuid planeedil ei ole seda kunagi nii olnud, ega saa kunagi olema.

Et inimteadvus ja eelarvamused muutuksid, selleks kulub mitmeid ja mitmeid põlvkondi. Uues tegelikkuses suhted hakkavad muutuma kiirendatud korras, isegi valdkondades, kus te ei oleks osanud seda oodata. Lemuuria õpetused rääkisid, kuivõrd armsad ja suursugused olete Looja silmis. Õpetused, milliseid seal anti edasi, kõlasid oma puhtuses tuhandeid aastaid ja sealt said alguse Lemuurlaste Akashade Kroonikad. Võib isegi öelda, et Lemuuria oli puhas alus arenguks ja seal saadi peamisi tõdesid, milliseid anti edasi inimkonnale, eriti neid, mis tulenesid Täheemadelt. Areng nende plaani kohaselt pidi kestma aastani 2000, et kui inimkond selleks ajaks ei ole end hävitanud, siis palaneedil algavad suured muutused. Vaadake oma pühakirju, kus on juttu ajast, kus pidid algama probleeme täis muutused. Kuid meenutage hoolega ka aastat 2000. See oli 12 aastat enne 2012 Suure Ülemineku aastat, mis mahub 30 ja 36 aastaste Pööripäeva Protsesside piiridesse.

Sama kuulutas ka Maiade ettekuulutus, et kui inimkond ei hävita end, siis peale Pööripäeva Protsessi 21 detsember 2012, kõik hakkab muutuma. Maiad lõid omal ajal kalendri, mis pidi lõppema 25-26 tuhande aastase ajastu tsükliga. Põlisrahvad olid sellest teadlikud ja elasid selle kohaselt.

Nüüd on alganud Lemuuria Uus Ajastu.

See algas siis, kui inimesed hakkasid endalt küsima, et mis on toimumas ja mida on ees oodata? Võib olla isegi koroona on osa sellest?

Me oleme sellest juba rääkinud, et mis toimub siis, kui jätta kõik vana ja hakata mõtlema oma elu üle?

Mis hakkas toimuma, kui kõik pidid jääma koju, ega tohtinud välja minna?

Mis hakkas toimuma, kui kõik pereliikmed pidid koos olema, see ei olnud ju teile tavapärane. Seni kõik olid hõivatud tööga, ega olnud võimalust olla pikka aega koos. Kuid nüüd äkki, kõik koos.

Mis hakkas toimuma suhetega, millised olid kokkuvarisemise äärel?

Nüüd äkki peavad istuma kodus ja olema ninapidi koos?

Mis hakkas toimuma inimkonnaga, kui elu jäi äkki seisma?

See oli aeg järelemõtlemiseks. Teile jääb alatiseks meelde aeg, kus ei lubatud minna välja, aeg, kus algas Uus Lemuuria.

Ehk mõnigi tahaks teada täpsemalt toimuva jada kohta ja mida kõik see peaks tähendama?

Hea meelega vastaksin, kuid teil, inimestel on totaalselt vaba valik ja seetõttu ka asjade käik on ettearvamatu, sest see oleneb teie valikutest. Kas teie mõttetöö hakkab käima kiiremini, või hoopis aeglasemalt – see kõik on teie teha. Kõik on ette arvamatu.

Kõik lapsevanemad on näinud laste pettumust, kui neile ei ostetud soovitud asja, siis nad nutsid ja trampisid jalgu. Nii on ka praegu inimkonna seas, kes said teada, et nii palju on muutunud teistsuguseks ja see ei meeldi neile. Kuid enamus ei taha, et kõik jääks endiseks, sest nemad ootavad muutusi ja kiireid. Seega, asjad on jõudmas otsustavasse tsüklisse, kus ei saa jääda magavasse olekusse, ega jääda lootma, et kõik jääb endiseks.

On suurte muutuste aeg,  selline on selgitus Uue Lemuuria ajastu kohta. Uus Lemuuria on avardunud paljumõõtmeline teadvus, mille kohaselt saate teadlikuks, kes ja mis olete sellel Planeedil, selles Galaktikas, selles Ilmaruumis. See on uus, oma suursugususe tajumine. See on täielik taandumine miljardite inimeste uskumustest, kes on valjult kinnitanud teile, et olete ohvrid planeedil, ega ole ära teeninud Jumala armastust.

See on Uue Lemuuria algus ja see sünnib siin, praegu, teie juures. Paljud teist on hakanud mõistma, et asjade olemus on hulga olulisem ja hulga sügavam, kui oldi seni arvatud. Edaspidisel teekonnal see hakkab avalduma aina enam ja enam. Neid asju ei ole võimalik õppida, vaid need on avaldumised, mida tuleb vastu võtta ja omaks võtta. Mõnedki, kuuldes seda, on üllatunud, et nad tundsid seesmiselt, et nii see tõesti on.

Kas te kõik olete olnud Lemuurias?

See ei pea nii olema, kuid oma sugupuu kaudu olete seda olnud, kuna te pärinete vanast vaimsuse sugupuust. Kuigi Lemuurias te ei ole olnud, kuid teie Akashade Kroonikates see on olemas ja see on teie vaimne pärand. Selles on teie peamine tõde, see on teie Kaasasündinu – olete Vana Vaimsus.

Teil on vaja vaid pöörduda enda poole, oma küpsuse poole, oma mõistmise valmiduse poole, teil on vaja üksnes näha seda ja muutuda. See on teie vajaduse osa, vajadus olla avatult ideele, et reaalsus, milles elate, et see on vaid väike osa tohutust tegelikkuse reaalsusest. Mõnigi ehk väidaks vastu, et tema tõeline reaalsus on siin, et ta ei taha isegi kuulda sellest, mida ei ole olemas.

Kuid ma kinnitan teile, et asjad, mis teie jaoks ei ole olemas, on hulga reaalsemad, kui teie praegune reaalsus. Küsige füüsikutelt, mitu reaalsust on nad loendanud?

Nemad, iga aastaga, toovad aina uusi juurde, seda üksnes uurides aatomstruktuure. Paljumõõtmelisus tegelikult on piiritu – hulga määratlused ja kirjeldused on lõpmatud. Kui palju on teile neid teada praegu, kas kolm või neli?

Oma Ilma olete nägemas must-valgena, kuigi värvilises vastuvõtus. Uus Lemuuria on avanemas ennenägematutes värvides ja nende värvide pidevas liikumises. Teil on raske algul seda kõike mõista. Paljud näevad selles küpsuse tendentsi, võimalust eemalduda senistest vanadest energiate õudustest, millised olid saatmas teid eoonide aegade ajal. Tere tulemast Uude Lemuuriasse.

Ja nii see on …

Krayon

Lisaks:

Lemuuria tsivilisatsioon oli südamekeskuse manifestatsioon mis sai loodud läbi sügava kooskõla, ühtsuse ja armastuse olles väga looduslähedane ja kõik oli kooskõlas looduse rütmidega. Atlantise tsivilisatsioon oli mõistuse manifesteerimine läbi rassi. See oli tehnoloogiline ja hakati manipuleerima loodusega. Kuna see kaugenes üha enam südamest siis see hävitas iseenda.

Praegune uus tsivilisatsioon, Uus Maa on südame-mõistuse ühenduse manifesteerimine ja saab meie kogemuseks läbi uue tsivilisatsiooni. Südamekeskus on seotud Jumaliku naiselikkusega ja mõistus jumaliku mehelikkusega aga jumalik mehelikkus saab eksisteerida vaid läbi südame ehk läbi armastuse ja ühtsustunde. Just praegu toimub Jumaliku naiselikkuse taasärkamine ja väga paljud naised kes on „ ärganud“ saavad ja on saanud selle kehastuseks. See on tugev, endas kindel naine kes toetub iseenda südamele, armastusele ja sisemisele intuitsioonile saades Loojaks,Suverääniks kellega on võimatu manipuleerida. Selline on Uue Maa tsivilisatsioon. See on südame ja mõistuse ühinemine. Ehk jumaliku naiselikkuse ja jumaliku mehelikkuse ühinemine.

Lemuuria ja Atlantis olid meile suureks õppeplatvormiks, et saaksime nüüd parima neist ühendada ja luua uue tsivilisatsiooni.

Naise päikeselisuse taastamine. Käesoleva planetaarse missiooni uuendused keskenduvad  naise päikeselisuse taas omaks võtmisele ja on eriliselt võimendatud kuni 2022. aastani, mil mitmed võrgustiku rehabiliteerimisprojektid kanduvad üle mitmetesse paralleelsetesse ajajoontesse ja olulistesse ajaloolistesse päästik-sündmustesse. Need on keskendunud peamiselt naise päikeselisuse taastamisele, läbi uuesti kättesaadavate Sofiaanlike (dim.12) energiate. Käimasolev  missioon keskendub naise päikeseaspektide tagasitoomisele mustade aukude süsteemist ja Ema-energia (dim.13) parandamisele planetaarse Cathar-arhitektuuri kokkupanemise kaudu. See parandustööde kavand on täielikus vastavuses Sofiaanliku jäljendiga, mis võimaldab tõelise naiselikkuse printsiibi tervendamist ja kehastamist kogu planeedil.

https://ainarleppik.ee/naise-paikeselisuse-taastamine/

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga