UUS AASTA – TERVENDAV KESKKOND

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Käes on juba teine nädal uuest aastast.

Käes on uus aasta ja te olete janunemas uue järele, kuid eesriide taguses nii see ei toimu. Teie jagate oma elu aja lõikudeks ja sõnumeid ootate teatud aja tärminite kohaselt. Kuid planeedi energia ei tööta selliselt. Oleme juba palju aastaid olnud koos teiega ja jääme teiega jätkuvalt.

Uut aastat nimetaksin jätkuvalt Avanemiste Aastaks. Jah, avanemiste aasta on juba teist aastat. Võib olla ootasite, et teie juurde laskuvad inglid ja avavad teile vaimsuse anded. Neil kahel aastal hakkas võimsalt avanema teile vaimne Valgus, mida paljud ei ole veel võimelised vastu võtma. Nad isegi püüavad teid tagasi pöörata vanasse energiasse ja seda paljudel viisidel. Osa neist, lihtsalt ei ole paindlikud, kuid osa neist on teie maailma liidriteks. Kuid see on muutumas paljudel tasemetel.

Seekord räägin teile, mis on aasta energia. Te kindlasti tahaksite, et uus aasta oleks otsuste aastaks – kas pole nii. Kuid seda ma ei saa veel teile lubada.

Uue aasta võtmesõnaks on tervenemine ja just seda sõna tahaksin kasutada ka edaspidi. Just tervenemine on ülimalt positiivne ja oluline idee, kuna seejärel tuleb taastumine ja üleminek sellest, mis ei töötanud, sellele, mis hakkab tööle. Sellises tervenemises hakkate paranema väga koledatest ja ebanormaalsetest asjadest. On palju tasemeid (kihte), mida teil on tarvis taastada ja te oletegi selle poole püüdlemas. Selles tervenemises, mis on seotud Valguse ja Pimeduse võitlusega, sünnivad mõningad ootamatud asjad, eriti nende suhtes, kes on kaasatud sellesse võitlusse.

Esmalt see avaldub Väljas ning teie planeedi olek on käesoleval ajal selline, kus Valgus avaneb asjadele eksimatult. Te saate näha, kuidas asjad, üleminekul ühest energiast teise, hakkavad muutuma. Üleminekust olen rääkinud juba mitmeid aastaid ning nüüdseks olete jõudnud selle keskele. Nii mõnedki imelised asjad sünnivad otse teie silme all – näete asjade uut korraldust, puhastumist, taastumist  ja see  jätkub jätkuvalt.

Isiklikus plaanis koostate tihti, enne uut aastat, mingi nimekirja, mida endale soovite uuel aastal. Aga mis oleks, kui see nimekiri seekord  oleks paljumõõtmeline. Näiteks, et ma ei tea, milline uus aasta tuleb, kuid ma tahaksin selles ennast tunda paremini ja edukamalt. Selline võti sobiks uueaasta soovidele. Selline võti on see, millega lubate enda ellu tulla sellel, mis on teile kohane, kõrgeim ja parim. Pange sinn kirja, et teie ellu tulevad asjad, mis aitavad luua enesehinnangut, tervist, headust, mõistmist ja naeratust näole. Pange sinna kirja, et sellest aastast alates luban tulla enda juurde vaid headel asjadel. Selle nimekirja abil saate liituda paljude suhtlustega nii enda kui teistega.

Ehk mõistate nüüd vahet lineaarse ja paljumõõtmelise nimekirjade vahel?

Lineaarne nimekiri koosneb asjadest, millistesse olete kinni jäänud, ega lase teil edasi liikuda.

Paljumõõtmelist nimekirja ei tasu panna ümbrikusse, vaid murdke see kokku ja pange taskusse, et see oleks alati teie juures, et igal hetkel saate selle välja võtta ja üle lugeda ja mõelda selle sisule. Iga kord, kui kahtlete milleski, avage see nimekiri, mis on teil taskus ja lugege üle, mis seal on kirjas. Midagi isiklikumat sinu jaoks ei ole olemas. Pea meeles, et sa oled Vana Vaimsus ja kõik need asjad on sinule  võimalikud.  Ja nii see on…

Eelmise aasta lõpus arutasime hirmude üle, nüüd edasi jätkame hirmu teemadega. Enamus hirmudest pääsevad teisse juba sünnist alates. Paljud teist, tulevad läbi sündmuste, milliseid peate alternatiivseks reaalsuseks. Kui olete kuulnud midagi korduvalt, olgu see õige, või väär, mis teid hirmutas, siis see  toob teisse hirme.

Miks mõned kardavad Loomislätet, mis on ju piirutu armastuse avaldumine?

Vaid seetõttu, et olete kasvanud doktriinides, millised  määrasid teie mõistmist ja tegevust. Sellised asjad on hoidnud inimkonda määrangute karbis. Olete olnud kolmemõõtmelise energia karbis, mille väge olete loonud oma vana mõtteviisiga. Kuid nüüd planeedil on alanud muutused.

Kuuldes kanalduse sõnumeid, te pöördute iidsete poole ja sellega loote koondumispunkti. Koondumispunkt aitab mõista, et olete planeedil Maa ajal, kui sellel muutuvad reaalsuse ja mõtteviisi paradigmad. Paradigma muutus, paneb teid üle vaatama nii mõndagi senist, mida pidasite seni tõeseks. Nii mõnigi toimuvast võib näida teile vaieldavana Kuid siin ei tasu laskuda vaidlustesse. Hirmu tõttu, nii mõnigi teist, püüab teid hoida  Valgusest kaugemale. Selline oli asjade käik vanas energias. Vaadake hirmu, mis tuli Covidi tulekuga. Ma olin teile varemgi rääkinud, et leidub neid, kes teevad selle hirmu veelgi suuremaks, kui tegelikult see on. Ilmselt mõned jäävad kandma maske oma elu lõpuni, et kaitsta end mistahes viiruse eest. Kui vaatate aruandeid, siis neis on enamuselt ära toodud surmade hulk, kuid tervenemise tase on neis jäetud välja. See tulenes hirmu programmist, aga mitte sellest, mida räägiti Covidist. See on ülivana paradigma programm. Hirm oli siirdatud inimestesse väga ammu tagasi, seega selles, mida käesoleval ajal näete, selles ei ole enam mingit loogikat, ega mõtet. Ei Covid, ega viirus, vaid hirm on siirdatud inimkonda ja see on veel teis olemas täiel jõul. See on vana energia, mis hoiab teid ärkamast mistahes Valgusesse. Läbi hirmu on kerge manipuleerida inimesega.

Planeedile on tulnud tugev Valguse energia, millega oma teadvuses saate muutuda Valguseks.

Kuid leidub siiski neid, kes tahaksid kontrollida teie hirmu, et te ei saaks olla Valguses. Hirm on nende atribuudiks, nad kasutavad seda vana paradigma meetoditel. Nad püüavad panna kartma kogu planeeti, kas maskiga, või ilma. Ometi siin siiski on midagi enamat, kui on teile räägitud.

Ärge olge hirmul bioloogiast, mis on väljapool teid. Teil on palju atribuute, et hoiduda mistahes viirusest, muuta need gripiks või külmetushaiguseks. Kui keegi peab seda surmavaks, siis pöörake neile selg ja kõndige minema. Nemad ise ei loobu maskist oma elupäevade lõpuni. On aeg ärgata ja näha, milline on nende saatus, kes  valavad teile hirmu. Oleme varemgi rääkinud, et tuleb aeg, kus pimedus võitleb teie Valguse vastu. Ei tohi keegi panna teid kartma. Ei tohi lasta Valgusel kaotsi minna. Ületades kõike praegu toimuvat, laske Valgusel särada veel võimsamalt. Laske sel särada.

Surma hirm. 

Rääkides teie kehast, oleme alati rääkinud, et tuleb tunnustada ja armastada oma keha, väärtustada iga rakku, iga molekuli, sellega saate luua oma kehas Valgust. Tunnustada Loomislätet ei ole egoism, vaid see on ime, milleks olete teie ise. Leidub küllaga neid, kes väidavad, et enese tunnustamine on puhas egoism. Kuid see ei ole nii – see on Looja tunnustamine endas.

Milline on hirm, mis on enamusel inimestest, kuigi paljud väidavad, et neil seda pole?

Kui pühendate enamuse ajast oma kehale, kui kannate hoolt tema tervise eest, kui olete rahul oma eluga, tema valgusega – mis saab olla veel hellemat teiega?

Mida on teil karta, kas seda, et kõik see võib lõppeda?

Kas seda, mille nimeks on Surm?

Kas olete suuteline ütlema, et te ei karda surma, kuna olete teadlik surmast?

Kas olete teadlik sellest, mis toimub peale seda, kui lõppeb keha elu?

Kuid tuleb lisada, et kõik, mis inimesega toimub, on õige, kuna keegi teist, ei taha loobuda oma loovast väest. Peaksite teadma, et pole olemas viisi, mille läbi teie saaksite suhelda lahkunutega. Selleks on vahendajad, kes aitavad avada kanali, kus saab kuulda mitte küll lahkunu hääli, ega kindlat informatsiooni nende kohta, vaid märguandeid eesriidetagusest, mida peetakse suhtluseks eesriidetagusega, mida ei ole võimalik kuidagi ei kinnitada, ega tõestada. Ei ole ühtki usku, ega religiooni, milline saaks tõestada ja anda kindlaid viiteid hauatagusele elule, ega tõestada selle olemasolu. Seda levitavad usudoktriinid, millised räägivad, et kui ei täida üht või teist määratlust, siis teid ootab karistus. Teile on esitatud seda, mida ei ole võimalik kontrollida, ega veenduda selle õigsuses ja sellega on kinnitatud teie alateadvusse surma olemasolu.

Aegade jooksul, tänu teadvuse tõusule, hakkasite märkama keha tervise paranemist, mis pikendas eluiga, hakkasite nägema seost surmahirmu ja ea pikkuse vahel. Tulevikus tulevad esile uuringud, millised näitavad, et ei tasu raisata aega lühikestele eludele, kuna need üksnes soodustavad keha kiiremat kulumist. Kuivõrd muutub teie mõtteviis, sedavõrd võib muutuda ea pikkus – mis kuidagi ei vastata meditsiini väidetele.

Surmahirm jääb kestma veel mõnda aega.

Mõnedki teist küsivad, et kui nad jõuavad eesriidetagusesse, mis sünnib seal nendega esimeseks?

Siin ehk vaataksime ainsat reaalset tõestust, mida on näinud, mõned teist,  palju kordi.

Haigla morg – inimene on surnud, süda on seiskunud, keha jahtumas ja surma otsuski on konstateeritud, kuid siis, järsku keha ärkab ellu. Kui isik on läbinud sellise oleku, mida peetakse surmalähedaseks kogemiseks, siis seda, mida ta koges ja nägi, ta mäletab, isegi terveks saades.

Olles opijärgses palatis, kohtudes kirurgiga, täie tõsidusega ja vihaga küsib temalt, et miks toodi teda ellu tagasi?

Seda on kordunud ja kordunud, mitmete inimestega ja palju kordi. Kui rääkida inimesele, et hetk tagasi ta oli surnud, kuid nüüd on tagasi elus, siis ta ütleb,  et ta nägi seal seda, mida inimene ei saaks näha. Kujutlege hetke, kus teete viimse hingetõmbe ja kandute Ilma, mida tavainimene pole võimeline kunagi nägema. Selles Ilmas kõik on imeline ja täiuslik, kõik on Looja lähedane, selles ilmas ollakse vaimsusena – seal on teie ehtne Kodu. Seal kõlab harmooniline muusika.

Järgmine hetk, olete taas kolmemõõtmelises ilmas – reanimatsioonis… – kehasse on torgatud erinevaid süstlad, milliste kaudu voolab kehasse kõikvõimalikke vedelikke. See vihastab iga ühte. Olete välja rebitud Kodunt. Mõelge sellele. Mõelge irooniale – tõemeeli on kohti, milliste olemasolust saate taas ja taas kinnitust.

Selline on teie elu peale surma. See ei ole tavalise elu jätkamine, see on Kodu külastamine. Naaseta oma Koju, peale rännakut planeedil Maa, milline mõnelegi teist, pole kõige parim, kuna on täis raskusi.

Mida rääkida teile surmast?

Te olite programmeeritud hirmule, seetõttu keskendusite elule  ja see oli normaalne. Teie hirm pole see, mida arvate olevat, peale viimast hingetõmmet.Teil on tarvis jõuda mõistmiseni, milline suursugusus on jõuda oma vaimsuse rüppe – oma Koju.

Kallid, tulla planeedile, kus saab kogeda suuremal hulgal uut, see oli teie vaimsuse vajadus. Järgmisena räägin teile veel ühest asjast.

Mis põhjusel on hakanud pikenema teie eluiga?

Paljud on lugenud Pühakirjast, et mõnedki prohvetid ja meistrid on elanud planeedil sadu aastaid. See ei olnud näpuviga tekstis – nii see ka on olnud. Neil see toimus seetõttu, et nende teadvus hoidis keha ja selle rakustruktuuri korras.

Mis on, käesoleval ajal, vaimsuse peamiseks ülesandeks?

Tõusta Meistri tasemele.

Oleme rääkinud, et enamus asju planeedil hakkavad toimuma tarkuse kohaselt. Luues uusi mõistmisi ja tehnoloogiaid, saab luua ülimal hulgal seni tundmatuid imelisi asju. Te olete siin, et alustada sellega. See ei  lõppe teie viimse hingetõmbega. Tagasi tulles uues kehas, elate hulga pikemat elu, ega korda vanas kehas tehtud vigu. Surma ei tasu karta, kuna surma ei ole olemas – see on võimalus minna Koju.

Hirm olla hüljatud.

Jätkame hirmu teemal. Hirmul on hulga kihte ja aspekte, kuid samas, ta on ülimalt reaalne. Edasi räägime hirmust olla hüljatud, enamuselt see kuulub ühele soole, naissoole.

Olla hüljatud laste poolt, kui nad lahkuvad oma ellu – jääb seesmine tühjus. See on üks külg, kuid on ka teine külg, kui ootamatult kaotate kedagi lähedastest. Te ei taha temast rääkida, et teda taasluua  oma ellu – te kardate seda hirmu.

Olla hüljatud, mahajäetud, see hirm koosneb paljudest kihtidest. Üheks kihiks on südames olev nukrus. Kõik teist, on kandnud oma südames sellist nukrust, seda eriti surma puhul, kus on mahajäetuse tunne, kuna te ei saa enam nendega kokku puutuda, rääkida nendega.

Neil aegade planeedil on toimumas midagi erilist, mis muudab isegi inimese mõtteviisi. See on kaasatus uude, mida olete oodanud kaua aega. Teil on esile tulemas DNA kromosoomi 24 paar, mida ei saa näha mikroskoobi all, ta on eriline, kuna ta on paljumõõtmeline. On saabumas aeg aktiveerida seda. Selle aktiveerimisel, teie juhendajad ja õpetajad, keda peate ingliteks, kuid kes on teie enda vaimsuse osad, täiustuvad. DNA 24 paari aktiveerumisel toimub ühendumine paljumõõtmelisuse ja kõigi teie vaimsuse osade vahel. Ühendumine on käepigistus, mille vahendusel toimub ärkamine millegi suurema poole, mis on teil kunagi olnud.

See on olnud Krayoni teemaks 33 aasta jooksul, et te pole kunagi üksi. Nüüd siis teate, miks see nii on. Neil aegadel nihkub energia ja teie teadvus tõuseb kõrgemale tasemele, kuna  evolutsioneerute. Teie DNA ärkab, et suruda kätt kõigile, kes on teie ümber, kellest te ei olnud isegi teadlikud. Äratate endas meeskonna, oma paljumõõtmelise osa.

Mida see peaks tähendama teie jaoks?

Paljumõõtmeline osa saab tulla appi, kui vaid vajate seda, see saab vaigistada nukruse ja kurbuse – selline ta on.

Hirmudel on võime teid eraldada ja  hirm ei lase teil liikuda Valguse poole. Eriti neil aegadel, kui on hukkumas suur hulk inimolevusi planeedil – see on mureks teie kõigi jaoks.

Käesoleval ajal on kätte jõudmas DNA 24 paljumõõtmelise kromosoomi paari aeg, see on teie osa, mis ootas seda aega. Selle osa ärkamiseks vajate Valgust, mitte hirme. Tehke see reaalseks. Tänu ajale, mida olete minevikus veetnud koos oma DNA 24 kromosoomi paariga, olete loonud Ilmas hämmastavaid muutusi. Te olete tulnud sellega, kuid te ei teadnud, kuidas seda aktiveerida. Nüüd, kui punktid ja nullid on koos, paljud asjad hakkavad elustuma ja muutuma teie jaoks reaalseteks. Võite pöörduda oma juhendajate poole, nemad ei ole taevas, vaid on teie sisemises energias, ja nad on suurem osa teist. Te ei ole üksi, teil on nendepoolne abi. Püüdke tunnetada seda. 

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga