KRAYONI ESIMENE SÕNUM AASTAL 2023

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

See on uue aasta esimene sõnum.

Kas see on teile üllatuseks, kui ütlen, et vaimsusel ei ole kalendrit ja seetõttu tal ei ole ka uue aasta tähistamist. Temale see on vaid uue avamine vastavuses teie häälestusele. See on üleminek vana energia tasemelt uude, aga mitte aasta vahetus – kõik jääb ju endiseks.

Ajad ja energiad ei vahetu ning need ei ole kunagi sellised, nagu olete oodanud. Igatahes, mitte sellised, nagu ootasite.

Esimeseks räägin  möödunud aastast, numeroloogia vaatevinklist. Numeroloogiaga tegelejad ütlevad, et see on keeruline teadus ja selles opereeritakse numbrite energiatega. Teatud süsteemis see toob esile seda, mis toimub energiate ümber, kuid mõnikord need siiski ei tähenda seda, mida peaksid tähendama numeroloogia kohaselt. Ärgu ajagu teid segaduse selle keerulisus, teadke vaid, et numeroloogia ise on uurimise objektiks.

2022 aasta iseenesest oli hea aasta, kuna liites numbrid kokku, saime 6, mis Tiibeti numeroloogias tähendab jumalikkust, harmooniat ja kaunidust. Kuid see, mis teile tuli, osutus sõjaks. Seetõttu pööraks tähelepanu mõningatele keerulisustele numeroloogias.

Arvus 2022 peaks pöörama tähelepanu 22-le, mis on meisterarv, aga mitte aastaarvule tervikuna.

22 – meisterarv, on alati viinud inimesi ummikusse, kuna rõhutab kosmilisele seadusele ja duaalsusele, kus kumbki määratlus pole kuigi hea. Pigem eeldab see uuringuid ja muutusi, ning paneb avanema palju asju teisiti ja need on seotud võitlusega. Kosmiline seadus on enamuses karmalist päritolu, ta on duaalsuse vastuseisu avaldumine, milline alati viib teatud tulemusteni.

Samas meisterarv on teostumise arv – seetõttu sellest on raskem rääkida. Eelmine aasta näitas teile, läbi duaalsuse midagi vapustavat. Seal oli neid, kes arvasid, et võivad võtta endale midagi, nagu tegid seda pool sajandit tagasi. Nemad arvasid nii, kuna kasvasid sellega üles, kuna nii see töötas minevikus. See viiski sõjani.

Oli see teile šokiks?

Paljudele kindlasti. Viimase paari-kolme aasta rõhk oli suunatud paljastustele. Toimus pimeduses peidetu paljastamine, mida te ei osanud arvata, et see on olemas. Kõik need paljastamised olid võikad, nagu nägite isegi ning sellisena see ka jätkub.

Kuid nüüd teid on ootamas taastumine. Ehki taastumine tähendab naasmist millegi olnule, võib taastumine tähendada ka naasmist millegi jätkamisele. Ehk taastumine millegi uue vastuvõtuks. Taastumine ei tähenda naasemist vanale, see on väljumine vanast, et alustada uuega. See on energia taastumine, mis on järgnevate aastate esmaseks energiaks.

Ehk mõnigi ütleks, et neil pole millestki taastuda.

Kui rääkida neist, kes on sõjas, neil see jätkub – kuidas nemad saavad taastuda?

Uus aasta alustas asjade energiate taastamisega, millised olid juba muutumise äärel, kuid mida te ei ole seni saanud veel näha.

Edaspidi räägime sellest, kuidas saaksite  kohanduda lahendamatute asjade lahendamiseks. Praegu on oodata täielikku ümberpööret, milline loob korrastuse, mille käigus saate taastuda. Mõelge sellele, et taastumine tuleb mitte sõjast, vaid see on vabanemine vanast energiast, milles on tallel tuhandete aastate taguste lahingute energiad ja madala teadvuse energiast, mis ei olnud võimeline nägema valgust tunneli lõpus. Ehk olla taastunud millestki, mis oli planetaarseks. Taastumine toimub mitte kõigest korraga, vaid aegamööda.

Need, kes jätkuvalt soovivad võidelda halbade asjadega, nii enda kui planeedi omaga, need saavad seda, millele on häälestunud.

Miks mitte häälestuda taastumisele paremuse poole?

Miks mitte oodata seda, mis on tegelik taastumine, oodata vastuseid ja lahendusi, millised on juba teel teie poole. Te olete õigel ajal õiges kohas.

Uue aasta energia on kõige kohasem selleks, mis on toimunud viimase kolme aasta jooksul. Ehk hullem on jäänud juba seljataha ning mõnda te isegi ei märganud. Kuid Valgus on avardumas. Kõikide halbade asjade pimedusest esile tulek aina väheneb. Te hakkate nägema pimeduse sügavustesse. Nüüd on aeg sellega midagi ette võtta.

Kas te olete juhuse ohvrid?

Edasi räägin teile  sünkroonsusest ja ajalistest tärminitest, kuid keskendume enamuselt isiklike tärminitele ja  sellele, mis tegelikult on teie eksisteerimise ja igapäevase elu osaks.

Oleme palju rääkinud ootuste energiast ja teie mõtteviisidest – positiivsetest ja negatiivsetest.

Täna räägin sellest, mis toimub, kui te keskendute oma teadvuses millelegi. Kõigepealt atribuutide energiast, mis toovad teile seda, mida soovite luua. Seda energiat võite nimetada kuidas tahate, kuid selle töö on sügav. Kuna mõnedele see on liiga sügav, siis nad peavad seda võimatuks.

Kuidas enamus inimesi  mõtleb oma elust?

Kui saaksite küsitleda inimesi üle planeedi nende elu kohta, siis nad ütleksid, et kui veab, siis võivad jääda ellu. Kui veab, siis saavad elada õnnetusteta, mis võivad katkestada elu, või jätta neid invaliidiks. Seega, teatud tasemel olete siiski juhuse ohvriks. Enamus inimesi on täiesti nõus sellega. kuna arvad, et neil ei ole ju võimalust kontrollida oma tulevikku. Tõesti, te ei ole võimelised kontrollima tulevikku, kuid olete võimelised kontrollima käesolevat.

Oleme rääkinud teiega külgetõmbe jõust, mis on energia seadmine. Kui olete jõudnud enda seatud lootuse või kavatsuse energiani, sünnib sünkroonsus. Sünkroonsuses sünnib see, mis on võimeline muutma teie senist eluteed. Mõnedki peavad seda vedamiseks (õnneks).

Teie planeedil on miski, mis on seotud teadvuse energiaga, ning see ei ole esoteeriline, vaid see on füüsiline ilming, mille nimeks on Väli.

Väli on mõõtmeteta energeetiline nn. „supp“, mille keskmes asuvad inimese mõtted ja tegevused. Kui veider see teile ka poleks, kuid seda on uuritud ja kinnitatud paljudel tasemetel.

Samas on uuritud, et kas teadvus saab mõjutada juhuslikkuse määra?

Seega, kas on võimalik kujundata oma vedamist?

Vastuseks on – jah on võimalik.

Neile, kes ootavad häid asju, panustades ootuse energiat Väljasse, neil sünkroonsust esineb sagedamini, kuid seda ei saa pidada vedamiseks, vaid neil on suurem kontroll oma arengu üle.

Rännates tundmatul teel, te ei tea kogu tee olukorda, ehk kus on augud, kus on kivid, kus on sile tee. Nii on ka elus. Olete nagu kinniseotud silmadega, kus komistamine on kindlustatud ning sellest pääsemine saab olla kas juhus, või vedamine.

Aga mis oleks, kui te looksite kogu oma teekonnale tasase tee energia, siis oleks teil mingi energia, mis juhib teid neist takistustest mööda. Selleks olekski sünkroonsus. Paljud teist peavad sünkroonsust vedamiseks, kuid ma siiski nimetaksin seda teie enda poolt loodud sünkroonsuseks, aga mitte mingiks vedamiseks.

Kavatsuste edastamine töötab mõlemas suunas.

Ega sünkroonsus ei pea alati olema positiivne. Olete ju kuulnud, et kui olete häälestunud negatiivselt siis juhtuvad teie elus ka negatiivsed asjad ja tulemused. Te ise loote oma isiklikku sünkroonsust, kas positiivsuses, või negatiivsuses.

Tegelikult te häälestute energiale, mis kannab teid vahetult selleni, mida te väljendasite oma mõttes, või sõnas. Kas mõistate, et kivi otsa astute ise, aga teistele räägite, et olete olukorra ohver. See oli see, mida  menüü kohaselt ise olite tellinud.

Te ei loo tulevikku, vaid loote käesolevat reaalsust, milles te ka ise olete. Seega kujundate käesoleva hetke sünkroonsuse tulemust, kas siis positiivset või negatiivset.

On ammu teada, et teadvus on energia. Nüüd olete õppimas kasutama seda energiat vastavuses vajadusele. Võiks siiski öelda, et Väli annab teile informatsiooni, mille kohaselt saate alateadlikult juhiseid, kuidas liikuda, et saada kokku vajaliku inimesega, või sündmusega, komistamata millegi negatiivsele.

Pidage meeles, kõik, mis teiega sünnib, sünnib seetõttu, et see on olemas teie Väljas.

Krayon, kui mõtlemine on positiivne,  kas siis sellele võib alati loota?

Kallid, kui on juttu sünkroonsusest, siis see ei ole loodav lootusega. Oleme varemgi rääkinud, et lootuste energia, on võrdväärne menüü kohane laua tellimine. Kuid alati leidub kahtlejaid, kes  võtavad seda absurdina. Kui on probleeme, millele ei leita lahendust, kuidas saab siis püstitada lootust sellele, millest ei olda teadlik.

Kallid lineaarsed inimesed, te ju afirmeerite, te määrate probleemidele lahendusi. Ehk teisi sõnu, te ise määratlete detailselt kõike, mida tahate, või otsite. Pigem püüdke näha, mis on teile kohane ja mis võib teid viia hetke sünkroonsuseni. Seega, on olemas asju, mida saate kasutada afirmeerimata ja kavatsusteta, kahjuks paljud inimesed on sellest vähe teadlikud.

On olukordi, millistest tuleks teil teada.

Mis te arvate, kas teil on selline kontrolli võime?

Kas teil on olnud olukordi, kus olete kavandanud ja oodanud tulemusi, kuid miski peatas seda kõike?

Kas olete mõelnud, et see võis olla vastus teie kavatsusele?

Võib olla oli hoopis teie jaoks midagi paremat valmis, kui oskasite arvata?

Kuigi olite oodanud sünkroonsust, kuid teie ette kerkis midagi kohatut – selliselt teie alateadvus võis teid peatada, isegi kui olite häälestunud sünkroonsusele.

Ma selgitaks, mis siin sekkub?

Kui mõistuses häälestute millegile, ükskõik millele, saate alateadlikult, kõikvõimalikke esoteerilisi märguandeid, et tulemuse saamisega peaks ootama. Kuid, kas te märkate neid märke ja jääte ootama, või jätkate, kuna ihalete tulemust, ronides teadlikud „kivi otsa“. Ma arvan, et seda on juhtunud paljudega ja palju kordi.

Lõpetuseks räägin teile uuemast ja suuremast atribuudist. See on uue energia atribuut, mis pidevalt täiustub. Mõned, kes uurivad selle tööd, on korduvalt näinud selle imelisi tulemusi.

Paljud teist, ärgates hommikul, mõtlevad küll ühele või teisele asjale, kuid nad ei keskendu neist ühelegi, kuna on kindlad sünkroonsuse toimimisele. Ehk nad arvavad, et need, keda kohtate oma teel ja põgusalt tervitate, annavad teile olulist informatsiooni, mis võib muuta tänases päevas paljutki.

Kuid nüüd, teil tuleks muuta oma suhtumist olukordadesse, mida vaimsus on kujundanud teie teele, vastavuses teie vajadustele. Seni te pole seda teadvustanud endile.

On veel midagi enamat, kui sünkroonsus ja need on annid, millele olete mõelnud ja soovinud, kuna olete vajanud neid. Asi on vaid ajalistes tärminites.

Kas olete mõelnud, et võib olla olete inimolevus, kes kontrollib oma elu ja vedamist selles?

Vaatame lähemalt seda küsimust.

On ülimalt oluline, et te mõistaksite, et see on teostatav. See on enam, kui teostatav ja te võite seda kasutada  iga hetk oma elus. Selline esoteeriline informatsioon on praktiline ja töötab igapäevaselt. Üksnes kujutlege oma soovi, kuid ärge tehke seda tahtmiseks ja soovige seda vaid endile, mitte teistele. Kõik peavad tegema üksnes endile – see on omane inimesele. Selles protsessis teised näevad teid ja teie tegu ning just see võib aidata ka neid. Kui teil on julgust seda teha, siis ei tasu teil laskuda soovitu detailidesse. Peate muutma oma harjumust ja  lõpetama ootuste üksikasjade kujutlemist, vaid õppima võtma vastu avanevat. Teie vaimsus on teadlik teie vajadustest, eriti, kui olete avatud temale.

Olete suurejoonelised ja Looja ulatab teile oma käe, et juhatada teid sünkroonsusesse. Te olete selle ära teeninud.

Vaba valiku juures on oluline teie kavatsus, mitte tahtmine. Tänu sellele te ei ela enam juhuste ilmas, vaid sünkroonsus aitab liikuda teil tasasel teel. Paljud teist on juba seda kogemas  ja nende igapäevane elu  paljus juba oleneb sellest.

On õnnistatud inimene, kes mõistab, milline vägi on tal oma igapäevase elu üle, milles ei ole enam juhuseid. Seega, lõõgastuge. 

Ja nii see ka on…

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga