AASTA 2023 ON NUMBER 7

Aasta 2023 number on 7, ( 2+0+2+3=7). 7 on inimese KROON-number – kroontšakra number.

Et siinses reaalsuses omada inimkeha on vajalik 7 peamist energiakeskust (tšakrat), 7 peamist energiakihti. See seitsmes võtab inimese kokku, on koondkokkuvõte, – kirjeldus. Kõik arusaamad, uskumused, arvamused, tunded, toimimine on selles “kroonis” koos. Nagu kuningad kannavad krooni näitamaks, kes nad on, on iga inimese peas “kroon” näitamaks sedasama – kes ta on.  See seitsmes on ka inimkonna koondteadvusväli koosnedes iga inimese “kroonist”, mis moodustab nii kollektiivse “krooni” ning mis ühtlasi on ka planeedi “aju”. Iga inimene on justkui rakk planeedi “ajus”. Planeedi “aju” töötab just nii hästi või halvasti kui iga rakk selles.

Ka sõna “corona” tähendab ladina keeles krooni. Kroonhaigus on inimese iseendaks ja tervikuks mitteolemise tulem, see kui me kanname vale krooni või siis üldse mitte, oleme oma “krooni” ja vastutuse toppinud teiste pähe, et sina kanna mütsi, siis ma ei külmeta, stiilis.

Kroontšakrale ja numbrile 7 vastab meie päikesesüsteemis planeet Saturn. Sõna Saturn tuleb roomlastelt. Sama vaste kreeklastel on Kronos (kroon ja kronoloogia, et kõik mis ajas toimunud, on kirja pandud.) Saturn – see on lihtsus, konkreetsus, realistlikkus ja ausus. Saturn õpetab meile sügavalt ja põhjalikult tasakaalu jõudmist ja meid enda ja oma elu eest vastutust võtma. Peame leidma oma keskme, oma arvamuse, oma sisemise toetuspunkti. Saturn on kui “pidur”, et me võtaksime aja maha ja süveneksime ja enne edasi liikuda ei saa, kui koolitükid selged. Ehk enne töö ja pärast lõbu.

Number 7-le vastav värv on lilla, kroontšakra värv. Lilla värv (lilla teadvuskiir) siin planeedil on mäletamatult kaua olnud väänatud, muundatud, tagurpidi keeratud (informatsion, mida lilla kannab) sellisel kombel, et seda on olnud keeruline kasutada kuni viimaste aastateni, kus planeedi energiastruktuur on läbinud ja läbib suuri korrastusi nii, et lilla on taas tõusmas oma tegelikku olemusse ja aitab korrastada igaühe “krooni” ja ühisteadvusvälja.

Seitsmel on palju tähendusi, aga nüüd see kõige “magusam”: 7 põlve karmat. Minu isiklik seisukoht on, et mitte keegi, mitte kunagi ei peaks vastutama kellegi teise tegude ja valikute eest. See on inimese suhtes tahtlik, pahatahtlik õigemini, energiadünaamika rikkumine sel planeedil.

777 algset jumalikku koodi on keeratud-väänatud veel nii, et see rakendub: 7 põlve karmat minevikus, olevikus, tulevikus! Hea on aga see, et kõigil, kel on teadlikkust, on võimalik tervendada oma suguvõsaliinid 7 põlve nii minevikus, olevikus, kui tulevikus (aeg on üheaegne), ehk meil on võimalik keerata kõik vastupidi.

https://kaksteist.org/

Kuna aasta 2023 koosneb peamiselt number kahtedest ja ühest kolmest, siis saavad nüüd olulise koha muutused, mis hakkavad aset leidma inimeste hingedes, partnerluses ja kommunikatsioonis ehk üksteisega läbikäimises ja igapäevases suhtluses. Diplomaatia vajadus tõuseb, vanade liitude lagunemine asetub päevakorda, et uued kooslused saaksid maailmas ja ka isiklikus elus aset leida. Suhtlus rahvaste vahel muutub sügavamaks, nii heas, kui halvas. Hakatakse otsima võimalust harmooniliseks ja tasakaalukaks koostööks ning seda tehakse suure põhjalikkuse ning sügavusega.

Number 7 soosib esoteerikat, vaimseid õpetusi ja teadust tervikuna, Usk ja veendumus, et torm ja segadus lõpuks vaibuvad ning elu saab uuesti paika, aitavad sellel aastal väga palju. 7 toob meist kõigist välja vajaduse hakata enam märkama oma vaimset poolt, kasutama intuitsiooni ja õppida ravima oma vaimset olekut.

Kuna number 7 on sel aastal kõvasti räsitud positsioonis, siis need pöördelised sündmused ei toimu lihtsalt nagu sõrmenipsust. Siin tuleb üle elada hingelist valu ja tugevaid häireid kommunikatsioonis ning aktiivses eneseväljenduses, sest ka 3 on natuke sasitud olekus.

Need muutused võivad läbi elada tõsiseid vaimseid transformatsioone, mis löövad valusaid hingehaavasid ning kõrvetavad toimunu igaveseks inimmeeltesse. See ei ole kerge aasta ning me kõik saame neid sügavaid pöördelisi muutusi enda nahal tunda.

Kuid meeldivast küljest viib see teekond meid vaimsele teele, kus leiab aset uus ärkamine ja uut moodi maailma nägemine. See on sügav ja äärmiselt põhjalik protsess, mis hakkab 2023. aastal tööle.

Eelnevad aastad 2020-2022 on loonud selleks transformatsiooniks vajalikud eeldused ning protsess ise lüüakse tööle 01.01.2023 ning täie hooga hakkab see majandama kevade algusest 2023.

Number 7 läheb oma uurimistes alati väga sügavale ega jäta midagi kahe silma vahele. See on põhjalik energia, mis ei salli pinnapealsust ja tormakust. Samuti mitte lapsikust, rumalat optimismi, et homne on alati parem kui tänane. Sellel aastal tuleb õppida asju iseendas tõsiselt lahkama, et leida enda tõeline „mina“ üles ning asuda selle kallal tõsiselt tööle. Seega tõuseb vajadus liikuda pimesi, kuna paljud meie seast ei oma suuremat aimugi enda päris olemusest ja selle vajadustest, Mis aitab, on kindlasti intuitsioon, kõhutunne, millele võib nüüd loota.

7 energia räägib meiega alati läbi vaistu, läbi unenägude või tajude. Midagi ei tohi võtta lihtsalt kingitusena ei tea kust. Kõigel on oma põhjus ja tagajärg, seega tuleb need seosed nüüd üles leida, eriti iseendas.

2023 on hea aeg neile, kes mõistavad intuitsiooni ja usu tähtsust elus, kellel on omaenda elufilosoofia valmis kujundatud ning oskavad maailmale vaadata teatud „muhedast vinklist“, kõik mis on olnud, kordub uuesti, kuid uues kuues.

Inimesed, kel on teadlikult jalge alla võetud vaimse avardumise tee, et teenida iseenda tarkuse ja hinge kasvu, need võivad kogeda nüüd olulist muutust, usu tugevnemisest enda valikutes. Nad leiavad oma tee, oma kutsumuse ja valguse enda sees. See toimub paljude jaoks ootamatult, nagu miski krõpsataks lahti või avaneks uks, mis ei olnudki esmapilgul ukse moodi ning avanedes juhatab tee tuppa, mis on äärest ääreni täis valgust ja rahu.

7 aastal pannakse proovile inimkonna usk ja veendumused, kaalutakse inimeste põhimõtteid ja nende tugevust igas ühes meist. Paljud õpivad mõistma, et on olemas vägevam jõud, kui meie maapealne elukorraldus oma seaduste ja tingimusteta. Kusagil on midagi vägevamat, millele vastu ei saada, püüa ja ürita kui palju tahes. Kui kaob usk, kaob ka lootus ja kui kaob lootus, siis puruneb kõik.

/Timo Reinpal/

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga