ARKTUURLASTE SÕNUM 24.12.2022

Selle sõnumiga me tervitame teid tänase Jõulupäeva sündmuse puhul. Ei tasu kunagi kahelda, et miski ei ole plaani kohane, kuigi väliselt see võib näida nii. Suurem aktiivsus käib kõrgematel tasemetel, millistest teil ei ole veel teada, ega te ei ole võimelised neid nägema, kuna need avalduvad teile nähtamatuse ulatuses.Hiljem, muutudes mateerialikuks, see kõik võtab vormi kuju, ja kui te olete valmis, siis saab see ka avalduda mateerialikus Ilmas.

Paljude arvates see pidulik periood ei resoneeru nii, nagu varem. Filmid, telesaated, peretraditsioonid jätkuvalt toetavad jõulude ja hanuka püha idealiseerituid versioone, oletades, et kui te ei järgi neid, siis see võib tuua teile ebaõnne. Ei tasu arvata, et teiega on midagi korrast ära, kui teid ei ahvatle peomeeleolud, millised olid teile olulised varem.

Nii isiklik, kui kollektiivne teadvus on arenenud tasemeni, kus senised kollektiivsed aspektid jõulude ja hanuka kohta, enam ei tööta. Traditsioonid, mis said alguse vahetult pärast Jeshua aega, jätkusid tänu tema järgijate ja religioonide õpetustele.

Tänavune möll massimeedias, kingituste ümber, on püüd jäljendada tarkasid jõulu ajalaoost. Kuid see kõigest on turunduse rikastumise nimel.

Paljud igatsevad mineviku jõuluaegu, kus näiliselt oli enam rahu, rõõmu ja lihtsust – kuid need meenutused on illusoorsed ja on ajendatud inimeste püüdlusest rahule ja terviklikkusele. On aeg loobuda möödanikust, koos tema parimate aegadega, kuna olete ülemineku aegades, palju kõrgema teadvuse oleku tasemel. Olete jõudmas kõige tõelise mõistmiseni, millega olite tuttavad möödanikus, kaasa arvatud ka Jõuludega.

Millegi lõpule jõudmine (vaimses arengus) ei tähenda millegi reaalse kaotamist, pigem see on üleminek uuele, kõrgemale ja paremale vormile. Jõulud on vaimse evolutsiooni osa. Iga vaimsus mingil ajal jõuab füüsilises, emotsionaalses, mentaalses olekus tasemeni, kus kolmemõõtmelised ideed ja lahendused enam ei tööta, kus inimvaimsus annab alla ja laseb lahti sellest, mis hoidis teda orjuses ja kolmemõõtmelise süsteemi veendumustes. Teadvuses, mis on vaba libainformatsioonist, hakkavad sündima uued ja kõrgemad teadvuse olekud.

Mõned püüavad pageda uue teadvuse oleku eest, kuna uus ebatavaline mõtteviis hirmutab neid  ja ohustab nende veendumuste süsteemi. Samas on neid, kes teadvustavad kõrgemat teadvuse olekut ja selle väärtust.

Vastsündinud teadvus on habras, seetõttu peab see olema esmalt kaitstud ja hellitatud seni, kuni kogeb väge ja on suuteline vastu seisma välisele, veel ärkamatu ilma survele.

Jõulud on kõigile ja kõik on seda läbi elanud. Ärge lubage ühiskonnal, perel või sõpradel süüdistada teid, et ei toeta nende kombeid, millistest olete välja kasvanud. Need kombed hakkasid tekitama segadust ja hirmutama paljusid, kuna oma veendumuste muutuste tõttu hakkasid nad end süüdi tundma.

Ilm on üle minemas uuemale ja kõrgemale teadvuse olekule, milles ei ole samastumist paljude üldtunnustatud veendumustega. See hakkab tekitama lahkhelisid peredes ja rühmades, kus püütakse säilitada kombeid, mida peetakse õigeks, kasvõi jõulude või hanuka tähistamist. Võite neist võtta osa, kui tahate säilitada rahu, kuid ärge laske end sundida kaasa tegemast.

Areng paneb sageli kõndima kitsal teral, eriti peredes ja rühmades, millised ei ole veel valmis muutusteks. Usaldage oma alateadvust ja teadke, et ega taevas kuku alla, kui te ei degradeeru vaimselt, kui te ei ole mingi traditsiooni poolt, mis ei ole teie meele kohane. Mistahes traditsioonid on enamuses püha pidulikkuse osa. Paljud neist on rajatud usule, et mistahes kingitus on ainus reaalne viis näidata oma armastust, mida suurem ja kallim kingitus, selline on ka armastus. Seda kontseptsiooni on toetamas kompaniid, kuna see on neile suurema tulu saamise võimalus.

Ei tasu unustada, et armastus on jumaliku teadvuse energia, mis hoiab ülal  kõiki isiksustatud ühese avaldumise osi. Ühesus avaldub headusena, mõistmisena, valmidusena jagama kingitusi mateerialikul tasandil.

Las teie alateadvus, aga mitte meedia müra, suunab teid pidutsemisteni ja kinkide jagamisteni. Jagage kinke südamest, aga mitte vanade tavade või süütunde kohaselt. Pidutsege nii, nagu teile meeldib, samas austage ja tunnustage teiste veendumusi.

Ilm on nagu laps, kes kasvab välja ja jõuab uude elu etappi, kus kõik on teistmoodi, kuigi esmalt see ajab neid veidi segadusse. Laps vajab selgitust, et mõista. Ei ole olemas õiget, ega valet tegevust – selline määrang tuleneb duaalsusest.

Tehke üksnes seda, mis resoneerub teiega, las pühade kingituseks olla, teile teie arenenud teadvuse sõnatu ja nähtamatu Valgus. Soovin kõigile tõelist Jõulu Rahu.

Kas teate, et meie sõnumid on tegelikult teilt endilt,  kuna me oleme ju üks ja ühene. Paljud teist usuvad, et juhendajad kõrgematest mõõtmetest, kes aitavad ja toetavad inimkonda, erinevad inimestest, kuna nad on targemad ja pühamad ja on enam õnnistatud. Teile on tuttavad pildid pühakutest, kelle pead ümbritseb valguse nimbus ja kes vaatavad õndsalt üles taeva poole, käed palvesse panduna. Sellised pildid on usulised kontseptsioonid, milliste aluseks on duaalsus ja eraldumus.

Enamus neist, keda peate olevat kõrgematel tasemetel, elasid nagu teiegi, paljusid elusid maapeal, kuni evolutsioneerusid teadvuse kõrgemale tasemele. Pidage meeles, et on vaid üks ühene individuaalsus, mis koosneb teist kõigist.

Neil segaduste aegadel, on teil ahvatlev veel mõelda aegadele, millised olid ammu enne planeedi ülestõusu algust, näiliselt need olid lihtsad ja rahumeelsed. Paraku ka need ajad olid sama illusoorsed, kui tänapäev, ehk isegi illusoorsemad, kuna enamus oli teadmatu ja varjatud.  Nüüd on kätte tulemas aeg virguda pikast unest, milline hoidis inimest orjuses ajastute jooksul.

Kõrgema teadvuse olulisus on, elu teadvustamise ja selle mõistmise saavutamine. Oluline on teadvustada, et mistahes inimese eluajal käitumine, ei ole siiski inimese pärane, vaid on jumaliku olemuse kohane ja inimmõistuse poolt on võetud see vaid kui kahe väe eraldumisena. See on nagu katta ere valgus mingi kattega. Mõned katted on tihked ja rasked, mida on raske eemaldada, mõned on hõredamad, ega suurt mõjuta inimteadvust. Iga inimene, olgu ta tuntud, tähtis või tähtsusetu, on tegelikult isiksustunud Looja. Seega ainus omadus, mida saab inimesel olla, on vaid Looja omadus.

Inimolemus on nagu kaleidoskoobi pilt, mille moodustuvad värvilised klaasikillud, millest moodustub muster, mida on võetud tõelisuse pähe.

Valguse kõrgesageduslikud osad, millised katavad planeeti, paljastavad kogu tihkuse. Seetõttu paljud probleemide ladestused kerkivad pinnale, valguse kätte, et saaksite neid lahenda. Üheks neist probleemidest on mees- ja nais alge küsimus. Suurem osa sellest probleemsusest tuleneb vanadest energiatest, mis valitsesid paljude elude ajal ja need kehtivad veel paljudes riikides ka käesoleval ajal. Mõlemad pooled, nii nais- kui meesalge, on siiski terviku osad, ega pole kunagi olnud eraldatuna.

Kolmemõõtmelises energias, kus universaalne kollektiivne usk seisnes duaalsusel, eraldumises kaheks väeks, on alati olnud vastandliku paarina.

Jumaliku ühese teadvuse kaks aspekti avaldusid planeedil füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt, vaimselt eraldiolevatena.

Nüüd, kui kollektiivne teadvus on ärkamas, üha enam teadvustatakse need ühesuse olemusena, siis üha enam avaneb sooline olulisus. Kuid praku jätkuvalt, kestab mälestus vanadest arvamustest mehe ja naise kohta.

Tuleks mõista, et inimesel iseenesest ei ole olemas häid või halbu külgi. See, mida näete inimeses headusena, on Looja omaduste väljendumine, mitte nende endi omadus. Sama on ka nendega, kes väljendavad negatiivseid külgi. Need ei ole kungi olnud inimese isiklikud omadused, need on vääriti mõistmiste väljendumised. Esmalt on raske väljuda isiksusena olemisest, eriti kui tuleb kokku puutuda negatiivsusega.

Kui teie, kes te loete neid sõnu, olete valmis laskuma oma sisemistesse rännakutesse, siis te olete valmis vabanema kolmemõõtmelistest määrangutest.

Üksnes Looja loomus on iga inimese tõeline loomus, kõik muu tuleneb usust duaalsusesse ja eraldumusse kaheks väeks.

Raske on seda meeles pidada, kui ümberringi on vägivald ja egoism.

Te olete tulnud siia tooma Valgust kollektiivsesse teadvusse. Isiksuse elavast mõistest vabanemine ei piisa silmade sulgemisest, või väitmisest, et Jumal on kõik – või eemaldumisest olukorrast, kus on tarvis tähelepanu ja mõistmist.

Käesolev aeg vajab vabanemist isiksustamise mõistest, eriti neil, kes on tulnud tooma Valgust, et planeet saaks tõusta kõrgemate tasemete energiateni.

Oleme Arktuurlased.

Kategooriad:

1 kommentaar

  • Helina ütleb:

    Kusjuures tänavu jõuludel mina ainsana oma perest ei tahtnud mingit kinki teha. Teised seda muidugi ei mõistnud, eriti loosipakkide idee väljakäija. Kokkuvõttes lahenes asi nii, et ma juhtumisi pakkusin ühele pereliikmele mingit asja ja ta ütles, et olgu see siis jõulukingi eest :D Aga hea teada, et kollektiivselt oleme muutumas ja vaikselt kaovad iganenud traditsioonid ära – niigi palju on maailmas pinget raha pärast ja milleks seda jõuludega veel võimendada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga