KRAYONI KANALDUSTE KOKKUVÕTE

Head teekaaslased,

Krayon on meile edastanud, et  käesoleval ajal,  me oleme keset suurimat evolutsiooni, mida inimkond on kunagi kogenud, ja see on planeedi Maa evolutsioon, mis algas 21.12.2012.  Maa liigub nüüd läbi portaalide eksistentsi kõrgematesse oktaavidesse ja seega kõik laguneb mingil tasandil ja nihkub  palju kõrgemasse olemise seisundisse. Selle tõdemuseni, et Maa magnetvõres on toiminud nihe, on jõudnud ka meie füüsikud. Nad on öelnud, et see  põhineb asjaolul, et Schumanni sagedus on “häälestuses”, alfa ja teeta inimese aju seisunditega. Need suurenevad resonantsid vastavad inimese ajulainete aktiivsusele, mis tähendab, et Maa korrigeerib oma vibratsioonisagedust. See võib olla seletus kummalisele tundele, et aeg möödub tänapäeval kiiremini. Põhjus on seotud Schumanni resonantsi kiiruse ületamisega, mis paneb meid tajuma 24-tunnist perioodi nagu oleks see umbes 16 tundi. Kuid aeg pole meie ainus kiirenduse tunne. Praegu mõjutab ligipääs teabele ja globaalse teadlikkuse suurenemine samuti meie ajataju.

Olen 9 aasta jooksul, oma kodulehel, vahendanud Krayoni kanaldusi. See on põhjalik, hindamatu informatsioon, mida inimkonna eest on varjatud. Nende kanalduste kaudu, oleme teada saanud, kes me tõeliselt oleme, missugused on meie tõelised võimed, miks me siin, planeedil Maa oleme  jne. (selle kohta on Krayoni selgitus, kodulehe „AKASHA“ all, pealkirjaga „Sa oled siin planeedil Maa, põhjusega ja Kes Sa tegelikult oled.“).

Alljärgnevalt mõned olulised väljavõtte Krayoni kanaldustest:

Kui Jumal lõi sinu päikese ja Maa, siis 1. Moosese raamatus loed ja mõtled ning mina tahan sulle öelda, et SINA olid seal. Te kõik olite seal ja vaatasite seda. Sa nägid selle majesteetlikkust, selle ilu. Sa nägid, kuidas Maa sinu jaoks vormiti. Teadsite, et tulete sellesse kohta valguse ja pimeduse proovilepanekuga. Sa teadsid, mida sa läbi elad. Veelgi enam, sa nägid seda toimumas kõigis galaktikates, sealhulgas selles. Ammu enne seda, kui see Maa oli teie jaoks valmis, osalesite selles. Paljud teist on olnud teistel planeetidel ja muudel aladel.

Mis tunde see sinus tekitab?

Ma tahan sulle öelda, kui suur sa oled. SA oled tohutu. Ma ei pea silmas teie suurust, vaid teie päritolu, ajalugu, ilu ja hiilgust. Sinu hing on suurepärane ja SINA ka.

Ja nii see on….

Vastavalt planeedi sageduse tõusule, on ka Krayon edastanud meile, järjk järgult, kõrgema sageduse informatsiooni. Seda kõike olete saanud kanalduste kaudu lugeda.

Umbes 6-7 aastat tagasi, kanaldas Krayon, et esimesed tuntavad muutused toimuvad aastal 2020 ( Covidi aeg) ja et selleks ajaks, peaksid inimesed olema tervendanud enda kehast madalasagedusega energiad.

Järgmise daatumiks ütles ta aasta 2023, mil planeedile tuleb sama kõrge sagedusega valguse energia, mis oli Lemuuria ja Atlantise kuldaegadel ja mis toob endaga kaas väga tugevad muutused. Raske, üleminekuaeg pidi kestma aastani 2025.

Seejärel antakse inimkonnale 9 aastat harjuda uute, kõrgesageduste valguse energiatega ja aastal 2032 saabub planeedile väga, väga kõrge sagedusega energia, mida pole kunagi varem planeedi Maa, veel olnud. (kõrgem kui eelmiste kuldajastute ajal).

Nagu oleme kogenud, on nii ka läinud. Samuti ennustavad ka meie astroloogiad, murrangulisteks algusteks aastat 2023, mil aeglane planeet Pluuto, vahetab märki ja teeb järgmise 20 aasta jooksul restardi, kolmel aastal inimkonnale probleeme valmistanud valdkondades.

Kallid, see Maa üleminek on tõepoolest toimumas. Selle kiirus kestab ainult nii kaua, kui te ise otsustate. Vaba valik planeedil määrab ajastuse. Teil on praegu märkimisväärne muutuste aeg ja olete just hakanud seda nägema. Tuleb aeg, sõna otseses mõttes, kui võite öelda: “Päike on välja tulnud; valgus võitis.” See ei tähenda, et kogu planeet oleks valgustatud. Selle asemel on teil planeet, mis mõtleb teisiti. See on eksistentsi paradigma, mis põhineb rohkem põhitõel, mida Vana hing teab, mitte sellele, mida teaks planeedile esmasündinu. See on uus paradigma, mis põhineb muutuva inimloomuse kontseptsioonidel – teadvuse küpsemine ja tasakaalustamine – ja see näeb välja palju teistsugusena.

Ja nii see on….

Kogu selle viimase aasta või rohkemgi olen teile andnud juhiseid ja aidanud teid juhatada kohta, kuhu olete minuga loodetavasti meelsasti kaasa läinud. See on armastuse energia, et see energia, mis on teile antud siin planeedil praegu, isegi kõige selle hulgas, mida te kogete, on erakordselt eriline ja jõudu andev. See konkreetne energia ütleb esoteeriliselt mõtlevatele inimestele, et see on teistsugune. Oleme erinevusi varem selgitanud, eriti neile, kes teevad tervendavat tööd, kes opereerivad energiaravimitega ja üldiselt esoteeriliste protsessidega. Ja me oleme teile öelnud, et energia tõuseb siin. Nüüd on rohkem valgust, nii et saate teha rohkem asju. Uued tööriistad antakse kõigile neile, kes on planeedil väljakujunenud tervendajad, uute protsesside näol.

Paljud on hakanud teatama, et protsess, mida nad on aastaid inimeste abistamiseks kasutanud, hakkab iseenesest täiustuma,  kuigi nad teevad protsessi samamoodi, aga saavutavad hämmastavaid tulemusi.

Aastaid tagasi, kui uus energia saabus, rääkisime teile, et mõned tundsid, et nad ei jõua tegelikult kuhugi ja et tegelikult läks neil seetõttu kehvemini. Ja siis andsime teile eelduse häälestada enda sisemuses uus jaam, peaaegu nagu ülekanne oleks lülitunud uuele jaamale ja vana jaam läks eetrist välja. Nii paljudele teist tundus. Ja just nendeni tahame jõuda, et näidata neile, et üksi, ilma igasuguse abita, on midagi, mida saate teha. Ja see on seotud teadlikkuse, armastuse, kaastunde, usu, lubamisega.

Ja nii see on..

Mida sa tead armastusest ja kaastundest, mida on sulle esoteeriliselt juba aastaid räägitud?

Armastus ja kaastunne elavad Väljas ning seda saab edasi kanda pikkade vahemaade taha üle maailma. Kui te kedagi väga armastada ja kui te teda ette kujutate ja saadate oma armastuse energia talle, siis see inimene saab selle vastu võtta. See on esoteerika oma parimal kujul.

Olen teile rääkinud asjadest, mis on olnud varjatud teie ees, kuid ükski neist, pole olnud nii võimas kui järgmine teave. Räägin teie DNA-st. DNA, mis teil on, on mõõtmatu. Teil pole aimugi, kui te seda ei uuri. Sellel on miljardeid fragmente ja see on midagi enamat kui lihtsalt keha plaan. See teie DNA oma tohutus mahus kannab samuti teie eelmise elu atribuute. Kõik need asjad ei sisaldu  teie ajus, nagu te arvasite.

Nii et kui teie DNA kannab teie eelmise elu atribuute, siis mida see veel võiks kanda?

See kannab teie põlvnemist. See kannab seda, mis on teie marker, mis ütleb, mitu korda olete Maal viibinud. Teie DNA-s on mitmemõõtmeline osa, mis on suurim osa.

Bioloogias on mõned asjad, millel on kaskaadefektid, et kui üks asi juhtub, vallandab see teise ja siis järgmise jne. Keha on tasakaalus ja tahab tasakaalus püsida.

Teile on öeldud, et need kaskaadefektid on sageli negatiivsed asjad ja need on seotud teie kehva tervisega. See, mida ma teile nüüd ütlen, on kaskaadefekt, millel on kõige positiivsem mõju, mida olete kunagi kuulnud, ja see saab alguse otse teie DNA-st.

Võite öelda, et teie DNA-s on armastuse retseptorid, nii vastuvõtmiseks kui ka edastamiseks. Inimene on suurepärane kaastunde ja armastuse edastaja, sest teie, kallid, teie mitmemõõtmeline antenn on suurepärane. Ja kui te teate, et see töötab ning kuidas vastu võtta ja edastada, juhtub midagi imelist. Kui hakkate Vaimult seda armastust vastu võtma, lõdvestute ja mõistate, et olete osa kogu Loomingust. Lõõgastute selle uskumatu armastusega, mis teisse voolab, ja võtate oma eneseteadvuse ja panete selle teele ja see hakkab voolama läbi suurima allika, mis kunagi olnud on. Seejärel see võimaldab teil seda edastada.

Kui need kaks asja juhtuvad, siis selle väe, mida nimetatakse armastuseks, vastuvõtmine ja edasiandmine (mitte emotsiooni), on Looja olemus. Kui see hakkab teist läbi vibreerima, vallandub teie DNA-s kaskaadefekt ja las ma ütlen teile, mida see teeb – see hakkab sind tervendama. Kõik, mida olete palunud, probleemid, hirm, ärevus, bioloogilised probleemid, kõik need hakkavad vabanema.

Kui soovid tervist ja tasakaalu just praegu sellel planeedil, hakka armastust edasi andma ja armastust vastu võtma. Tervis ja tasakaal on see, mis juhtub ja see on katalüsaator kõigele, mida olete küsinud.

Ja pidage meeles, et vanus ei ole kirjas teie DNA-s. Vanus on teie programm ja teil on võime see tühistada.

Ja nii see on…

Inimene kelle kõrgem süda ehk südame ülakeskus on avanenud, hakkab üha enam peegeldama ja kiirgama Jumalikku armastust. Jumalik armastus ei ole tunne ega emotsioon mis tuleb ja läheb. Jumalik Armastus on  igaühe sisemine tuum, mis hakkab eluvooli juhtima.. See on Valguskeha sisemine mootor, mis aitab liikuda kogu kvantruumis valgusest kiiremini. See on selline tohutu jõud mis äratab inimeses kõik peidetud jõud ja võimed. Südame ülakeskus avaneb alles siis, kui on ületatud iseenda madalam piiratud meel. Jumalikus armastuses elav inimene on saavutanud sisemise jõu.

Ja nii see on…..

Viies mõõde pole koht, kuhu lähete, vaid see on Olu seisund, mida oma teadvuse puhastamise järel saavutate ja mis aegamööda tõuseb pinnale teie DNA-st. Viies dimensioon on vibratsioon või pigem vibratsioonide diaposoon, mis on esindatud armastuse, usalduse, kaastunde, usu, õndsuse ja tänulikkuse energiatena ja need kujutavad endast kõige puhtama vormiga sagedust. Enne kui viienda mõõtme teadvuse vibratsiooni ühtsus saab täielikult integreeritud üleilmsesse mõõtmesse, on teil iga ühel vaja teha see töö läbi individuaalselt. See on rännak, kus igaüks peab astuma ise lõpuni, mitte keegi ei saa seda teha tema eest.

Ühine teadvus on võimeline kehastuma viienda dimensiooni vibratsioonidesse vaid südametega, kes armastavad teine teist. Aga südamed saavad armastada teine teist vaid juhul, kui nad esmalt armastavad iseendid.

Ainult sellises maailmas, kus te oma teadliku kavatsusega annate võimaluse igal oma mõttel, sõnal ja teol, manifesteerida üksnes armastust, usaldust, armulikkust, mis teie sees tingimusteta elab, saate te päranduseks viienda dimensiooni.

Ja nii see on….

Esimeseks, et mõista täna toimuvat, teil tuleb jõuda sünkroonsusesse.

Ehk tuleb taas ületada sild –  sild lineaarse Mina ja paljumõõtmelise Mina vahel.

Lineaarne Mina on see, mida on räägitud teile teist.

Paljumõõtmeline Mina, on see, mida tegelikult te ei tea, ega teadvusta, kuna see on teie ülejäänud paljumõõtmeline osa.

Ja nii see on…..

Igal ühel teist on oma mõistmise programm, mis ei olene teie esivanematest, vaid te olete programmeeritud kartma midagi. Teie seas on palju Vanu Vaimsusi, kes on vabanenud sellest hirmust. Kuid käesoleval ajal on teil veel palju hirmusid, mida on kujundanud teie kultuurid. Muide, ärevus ja hirm lühendavad teie elu.

Siin on kohane meenutada oma sisemist last ja olla võimeline muutma hirmu naljaks, et naerda hirmu üle. Palju hirmusid olete loonud ise oma mõistusega. Hirm on programm, mida olete paigutanud oma teadvusse ja see töötab, kuna  tunnustate seda, kannate tema üle hoolt ning  räägite temast teistele. Kuid nüüd on aeg hirm ümber mõtestada. Ta on puhas võltsing, kuigi tuleneb teie mõistusest. See tuleb ümber mõtestada. See on uus atribuut ärkavale vaimsusele. Te ise olete teinud valiku karta ning ise olete võimelised sellest ka vabanema. See on teie valik – see on ärkamine.

Ja nii see on…

Paljud inimesed jäävad endiselt hirmu alla sündmuste pärast, mida meie planeedil genereeritakse viiruste, sõdade, orkaanide, tsüklonite, paduvihmade, maavärinate, tulekahjude, üleujutuste, järskude temperatuurimuutuste jne tõttu, teadmata põhjust.

Viimastel aastatel on Maa hoolitsenud selle eest, et tõsta oma vibratsiooni sellele kujule: 432 Hz, mis on “õige” viis Maa vibreerimiseks.

Hirm, kurbus, rõhumine, viha, äng, kriitika, mure, vihkamine, pahameel, ebakindlus, stress  need on madalad vibratsioonid.

Käesolevakas ajaks on Maa võnkesagedus tõusnud astmeliselt suurte hüpetega, seega ka inimese bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uute energiatega. Selleks, et meil oleks võimalik uutes, kõrgesageduslikes energiates toime tulla, on vaja oma keha sisemistest energiatest vabastada madalasageduslikud energiad. Me saame terviklikuks siis kui kõik meie katkised osad tervikuks kokku tulevad. Aga me peame ise need osad kokku kutsuma. Jah, ka need, mille üle me uhked ei ole, ka need on osa meist, osa meie loost.

/Sellel kodulehel kirjeldatud „Tervendusmeetod“ ja „Tervendusseanss“ abil on võimalik häälestada oma bioloogiline keha uute energiatega ja saavutada terviklikkus ja tasakaal, tervendades kõik keha sisemistes energiates olevad haavad. Selle tervendusmeetodi kanaldas Krayon inimkonnale 2012/2013 aastal. Olen selle meetodiga tervendusseansse läbi viinud 9 aastat/ 

Teekonna. 5D ei ole meie teekonna lõpp vaid alles kõrgematele dimensioonidele liikumise algus. See teekond saab meie jaoks olema täis avastusi, üllatusi, saladusi, maagiat ja imesid. Kui vibreerid kõrgelt, ei tunne sa ühtegi haigust, realiseerid oma unistusi, saavutad eesmärke, levitad õnne ja turvalisust. Me saame maailma paremaks muuta ainult läbi enese. Mida rohkem inimesi enesega kooskõlas on, seda rohkem me kiirgama välja rahu, tasakaalu ja harmooniat, millest saab osa terve planeet MAA.

                                       

 

Ja ongi saabunud uus 2023, uute võimaluste aasta! Aasta, mis julgustab südamest tulevaid kontakte ja vaimseid partnerlusi ning tõukab meid järgmisse tsüklisse, suurema võimega hinnata elu, elamist ja neid, kellega maailma jagame. Ta kuulutab aega, mis väljendab üldist tervenemist, head tahet ja austust kõige elava suhtes. Ta kutsub meid embama elu, olema enesekindel ja annab julgust eesseisvaks maagiliseks teekonnaks. Soovin, et me kõik rõõmuga kogeksime seda teekonda.

Tänan Sind, et oled minu kodulehe lugeja,

valguse ja armastusega,

tervendaja Jane

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga