UUE 2023 AASTA KAHETEISTKÜMNE RING

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Täna viime Kaheteistkümne Ringi läbi mõneti teisiti. Kaheteistkümne Ringi idee seisneb selles, et tutvustada metafüüsika huvilistele planeedi metafüüsilisi asju. Kaheteistkümne Ring on kõigi jaoks, kes tunnevad huvi metafüüsika vastu.

Olete juba mitmeid kümneid aastaid elanud internetiga, mis on avanud teile palju sellist, mida te ei osanud oodata, ega teadvustada. Saate suhelda inimestega teisel pool planeeti ja on kadumas keelebarjäärid, kuna kõik on tõlgitav. Ehk selle ajaga olete veendunud, et kõik olete sarnased, kuigi kultuurid on erinevad, kuid mured, hirmud ja positiivsed emotsioonid on kõigil sarnased. Ja see on universaalne.

Kas aastaid 40, või 50 tagasi teile räägiti midagi sellist, millest räägime teile käesoleval ajal, kas olete mõelnud sellele?

Siis oli eraldumise ehk duaalne energia ja te olite sellest kõik läbi imbunud. Kuid nüüd teil on uus energia ja uued võimalused. Üleilmset meediat jälgite hoopis teise pilguga. Samuti te näete, et planeet praegu on sootuks teine. Neti tuleku ajal rääkisin teile, et kui avaneb võimalus rääkida vabalt teine teisega, siis kaovad saladused. Nüüd see aeg on kätte jõudnud. Seetõttu  uue aasta, Kaheteistkümne Ring, erineb mistahes senistest. Täna, ületades silda, jõuame sinna, kus kõik on paljumõõtmeline. Seal saate näha seda, mida paljudele veel ei ole jõukohane näha. Seda saate näha läbi oma jumalikkuse ja oma vaimsuse pilgu. Selline koht on teid ootamas.

Kaheteistkümne Ring, juba algusest peale, oli vaimsuste mõõtmeteta energia, ehk isegi Lätte energia, millesse pääseda ei ole kuigi kerge. Kuid tegelikkuses see pole üldse nii, nüüd, kui hirm on kõrvaldatud ja tänu teie ettenägelikkusele ja vabale volile, saate koos minuga ületada silla. Üleminek on sellest, mis on kätketud inimteadvusse, mida olete teadmas ja arvamas, sellesse, mida Looja on andnud inimesele juba alguste alguses. 

Kuid, ületades silla, teile avaneb palju seda, mida te ei osanud oodata. See on platvorm, kus saate teha mida iganes ja olla kus iganes. Olla kosmilises avaruses, jälgides siin toimuvat. Saate kohtuda oma juhendajatega ja oma möödunud eludega. Saate teha läbi enda uuenduse. See koht on teie jaoks ja on täis istekohti teile kõigile. Seekord see ei ole teater, vaid te olete ookeani kaldal. Kail seisavad kaks suurt laeva, mida hakatakse vette laskma. Neid laevu on hoolega ette valmistatud vette laskmiseks. Neid lastakse vette uue aasta puhul ja mõlemad laevad on sarnaste nimedega. Nende vette laskmine oleks nagu  uue aasta energia vastuvõtt. Šampuse pudel lendab vastu uue laeva kere ja seejärel laevad võivad laskuda vette. Milline suursugune sümboolika.

See on ebatavaline vaatemäng, kas pole?

Kas kunagi varem olete  Kaheteistkümne Ringis saanud näha sellist pilti?

Muidugi mitte.

Siin on teisigi üllatusi ning neil kõigil on omad tähendused. Sellel ajal võib toimuda mida iganes – keha tervenemine, suhete tervenemine ja palju, palju muudki veel. See on mõõtmeteta maja = te olete oma vaimsuse sisemuses. Nüüd ta erineb paljus sellest, mis ta kunagi oli. Ta erineb mistahes meditatsiooni kohast, kus seni olete kunagi olnud. Siin ei ole ainult vaikus, vaid siin on teie olemus. Ületades silda, te liigute ajutisest inimlikust minast, alalise vaimse mina poole. Teie, vaimsused, kannate ühte ja sama nime, mida ei saa hääldada, ega kirja panna, isegi mitte kuulda, kui seda öeldakse  = see nimi on Valguses. See on teie loomingu anum, teie Kodu.

Edasi räägin kahest laevast.

Kuid milline laev on keegi teist?

Need laevad on äsja välja tulnud laevatehasest, nende pardal ei ole kedagi. Neile tuleb keegi  vaid siis, kui laev saab varustatud kõige vajalikuga. Laevad võivad värvitud olla teie soovi kohaselt. Kuid ärge unustage, et laevu on kaks, uue aasta puhul peab olema neid kaks, selline on aastate vahetuse sümbol. Uus laev kannab uue aasta nime, 2023.

Mängib orkester ja on paar, kolm kõrgemat esindajat, kuna toimub kahe laeva vette laskmine. Kuid selles metafooris, võtme küsimuseks on Vesi ja see helendub. Sellist vett ei ole varem nähtud üle planeedi kusagil. See vesi tahab justkui rääkida teile midagi. Selle vee värv, on nagu esmaloodud vee värv, see on türkiissinine, mida võib esineda vaid kusagil lõunameredel. Kuid nii see siiski ei ole. Veel on kuldne toon, ja see samuti helgib ning toob tahtmise, lausa sukelduda sellesse. Orkester mängib ja mõlemad laevad, libisevad mööda relsse, kuldsesse vette tohutu laksuga. Üks laevadest esindab  inimkonda sellisena, millisena see on alati olnud, energiana, milline oli teiega olnud eoonide algusest alates. See on olnud korralik laev, tugev ning ta teenis korralikult pikka aega.

Kuid teine laev esindab seda, mida veel ei ole  – uut liiki inimkonda.

Mõlemad laevad libisevad ookeani vetesse.

Uus laev  seisab vetel uhkelt ja kindlalt ja kuldne ookean embab teda. Tema pardal kedagi veel ei ole ja on  mõne varustuse poolest vaja veel teda täiendada.

Milline on teine, vana laev?

Selle külgedel lööb värv lahti ja esile tuleb rooste. Avanevad augud, kuhu hakkab voolama ookeani vesi ja laev hakkab uppuma. Ta ei upu lihtsalt, vaid vajub vette. Kuldne ookean  neelas ta endasse.

Vanad teed ei saa jätkuda uues Valguse ookeanis. Vana laev on määratud kadumisele, olenemata sellest, kui hästi ta poleks ka ehitatud, ta lihtsalt ei saa enam eksisteerida. Vana laev on inimkonna energia, mis läheb põhja koos vana energiaga.

Uus inimkonna laev jääb kindlat püsima ja seilama ookeani vetele. Ta ootab pardale inimesi, et koos nendega minna uurima ookeani avarusi, Valguse olemust ja et näha, milliseks  kujuneb uus elu planeedil.

Selline on 2023 aasta algus. 

Mis hakkab selles toimuma teiega?

On aeg mõelda selle üle ja jälgida, kuidas kõik mõjutab teid.

Kas olete üllatunud, et vana laev läks põhja?

Kuid uus laev jäi püsima ookeani kuldsetel vetel ja tema läheb seilama mööda Ilma. 

Paljude aastate jooksul neile, kes pühendasid oma elu Loojale, enese ja inimeste vahelistele suhetele, mõistsid, et on olemas asju, mida saate teha nagu inimene ja on asju, mida ei saa teha kui inimene. Küsimus on olnud sellest, kuivõrd kaugele võite minna, kui oled jõudnud eesriide tagustesse. Seda on küsinud paljud ja palju kordi.

Miks on olemas eesriie?

Ka seda küsimust on küsitud palju kordi. Eesriie, see on see, mida olete ise loonud. Kuid eesriie on muutumas. See kujutab endast uskumuse seina, milles on palju enam teie veendumusi, kui midagi muud. Uskumuse seinas on midagi enamat – selles on inimkonna valgustumise energia. Vastavalt sellele, kuidas inimkond valgustub ja saab uusi atribuute üleminekuks, uskumuse seina eesriie hakkab hõrenema.

Kui vestlete sellest, mis on vaimne olek, siis selles ei ole miski absoluutsena. Ehk olete teadlikud, et selles pole isegi reegleid, vaid on üksnes võimalused.

Mu kallid, vaimsus on igavene. Teie vaimsus on üks, kõigi kehastuste jaoks, üks vaimsus paljude kehastuste jaoks. Üks vaimsus ja samad juhendajad saadavad teid elust elusse, kuid iga kehastusega need  näivad teisena. Suuremas valguses näete neid veelgi selgematena. Valguse tõusuga te lähete mustvalgest vastuvõtust üle värvilisele ja üha enam on ahhaa üleelamisi, ning teadvustate üha enamat, kui on teile räägitud, ka Looja osutub teistsugusest, kui on teile räägitud.

Kuid, Kaheteistkümne Ringis on meil üks traditsioon, mida viime läbi ka täna. Selle käigus ehk võtate omaks uusi asju, millistest te ei ole seni teadnud.

Olles kolmemõõtmelised, olite siiski kokku puutumas paljude teiste mõõtmetega. Isegi teie DNA omab paljumõõtmelisi omadusi. Kui te selles kahtlete, siis vaadake, millega  tegelevad kvantbioloogid. Nii teie ise, kui ka paljud teie ümber, on paljumõõtmelise struktuuriga. Selleks on magnetism, gravitatsioon ja palju muud. Paljumõõtmelisuse arusaam on väljaspool teie mõistmist. See veel ootab avastamist ja kasutusele võtmist. Selle mõistmise avanemine tuleb koos uue energiaga, avaneb palju kaasnevaid asju, millised muudavad paljus planeedi olekut. Kõik see ootab avastamist. Paljumõõtmelisus on teie tulevik, kuid teie reaalsus on seni kolmemõõtmelisuse ulatuses. Aga teie vaimsus on paljumõõtmeline. Kui olete suuteline tunnetama oma vaimsust, siis mõneti toimub lausa teie struktuuri ümberkirjutamine ja selle käigus toimub ka tervenemine. 

Aga mis toimub siis, kui sünnib spontaanne remissioon? Mis kutsub seda esile, mis see on ja millised on selle tunnused?

See ongi kokkupuude oma vaimsusega. Tänu sellele toimub ümberkirjutamine kogu teie organismis, kaasaarvatud ka haiguste ja kohatute asjade ümberkirjutamine. Selline võimalus on alati olnud. Vastavalt sellele, kuidas hakkate kokku puutuma paljumõõtmeliste asjadega, eriti nendega, mis kuuluvad teile ja teie vaimsusele, teie sisemistes energiates hakkavad toimuma muutused.

Kas olete suutelised kujutama ette, et puutudes kokku oma vaimsusega, saate kätte tarkuse, mis on alati olnud teie päralt. Inimesena, te ei saanud teadvustada asju, mis olid teie päralt – seda seetõttu, et te ei pääsenud eesriide taha.

Kuidas on, kas läheme koos üle silla?

Lähme üle silla, millest oleme palju rääkinud. Sild on riituslik, metafooriline, aitab minna teadaolevalt üle teadmatule. Silla keskel olev udu on eesriie, mis eraldab teid Loojast. Eesriie puudub surma korral, seetõttu ka tagasitulek uude kehastusse on lihtne. Kuid silla ületamiseks koos minuga pole vaja surra. Eesriie aitab teil liikuda üksnes enda teed, avades nii ennast üha enam ja enam. Nii on alati olnud.

Kuidas oleks, kui oleksite suutelised puutuma kokku oma vaimsuse energiaga, selle igavese vaimsuse energiaga, milline on alati olnud ja jääb alati olema ja on Loomislätte osa?

Kui olete nõus, siis lähme sillale, lähme udusest eesriidest läbi.

Mõned ehk ei ole nõus minema, sest nende arvates nendele see on ohtlik. Kui kellegile see on ebamugav, siis ei tasu kaasa tulla.

Kes on valmis, ulatage käsi – nii on julgem minna tundmatusse kohta.

Mida tähendab tundmatu.?

Kui ühendute paljumõõtmelistesse energiatesse, siis asjad ei ole enam need, nagu need näisid teile seni. Need ei ole enam need, mida mõtlesite neid nähes. Senised mõistmised sulavad nagu lumi.

Eesriide taguses, võite kohtuda inimestega, keda ei peaks kohtama. Ehk aeg seal on teile võõras asi ja just seetõttu lähme sinna koos. Tahaksin, et ületaksite udu julgelt. Kuigi sillatagust nimetan kohaks, kuid see ei ole koht. paljumõõtmelisuses ei ole mõistet koht ja isegi ei ole koha määratlust. Kõik on üksnes energia. Seal olete parimas olekus, mida saaksite ette kujutada. See on kaunim koht kõigist, mida olete kogenud. Ehk mõistate, et see olete ju teie ise. Teie ees on see, mida olete pidanud kauniks – sellest võib saada planeedi perspektiiv. Selliselt visualiseerite  tulevast iseennast. Mõistmist ja armastust on raske kirjeldada ja edasi anda, kuid sellisena see tuleb.

Ehk esmalt jääte mõtlema, et miks eesriide tagune varem ei ole jõudnud teieni?

Kuidas on võimalik siin, ülimas rahuolus, imetleda seda imet?

Miks alles nüüd, aga mitte varem see ei jõudnud teieni?

See on uus atribuut, mida on võimalik teil  saada, kui vaid seda soovite. See on teie jaoks uus. See on luba puudutada oma vaimsuse palet, kasvõi hetkeks, ehk meditatsiooni ajaks, et saada seda, mis on teie oma, just nüüd, sellel hetkel.

Mu partner on korranud minu sõnu – olete Valguse ja Pimeduse võitluse esireas.

Seetõttu teile see atribuut on uus. Mitte üksnes Kaheteistkümne Ringis, vaid üle Ilma inimesed puutuvad kokku tarkusega, mis varem ei olnud kättesaadav. Olete Valgustöötajad, Vanad Vaimsused, kes on kehastunud siia lugematuid kordi.

Kallid, siin, planeedil, olete nagu koolis, kus iga kehastus on kui uus klass, kus õpite edasi ja alati midagi uut.

On palju neid, kes on kehastunud esimest korda. Kuigi nad on uustulnukad, kuid, kui ütlete a, siis nemad kohe vastavad teile b. Paraku nad ei mõista veel,  kuidas kõik on omavahel seatud ja kuidas kõik  töötab. Kuid teie, Vanad Vaimsused, kes te läbisite Valguse kooli, olete vilistlaste staatuses. Ja nii see on tõemeeli, üksnes nüüd saate võtta kasutusele kõik oma atribuudid. Kujutage vaid, te olete kokku panemas kõiki oma vaimse tarkuse kilde, mida olete õppinud siin, planeedil ja nüüd saate hakata neid kasutama.

Krayon, kuidas see töötab?

See töötab paljumõõtmelisuse põhimõttel, läbi mõtete ja intuitsiooni, millest teil on alati puudu olnud, läbi ideede, mis hoidsid teid hirmu all, lubamatust eluviisist. Seega, olete käesoleval ajal, võitlusest üle saamas. Teie meisterlikkusest saab teie ratsu.

Mis hakkab toimuma silla taguses?

Esmalt juhatan teid läbi portaali, mille kohal särab teie nimi, mis on kirjas muide, valguses. See nimi kõlab valguses, millega nimetame teid. Te ei ole võimelised seda hääldama, kuna see on energia – see on lauldav üksnes valguses.

Kui teid ei ole planeedil, siis te ei tunneta mõistmist, armastust, probleemsust, vaimse loogika kaunidust, on võimatu seda kõike isegi ette manada. Nii Loojal, kui ka teil on omad kavatsused, igaühel on need omad ja neid on palju rohkem, kui ise arvate.

Läbi portaali siseneme amfiteatrisse. Keskel on lava ja selle ümber istepingid. Lavale tuleb minna isteridade vahelt. Laval on kaks tooli vastastikku, mis vihjab mingile vestlusele kellegiga. Iga kord, kui tuleme siia, siin on midagi toimumas. Kui olete jõudnud lavale, süttib valgus, mis valgustab ka pealtvaatajaid. Nähes seda, imestate, et istumas on sadu inimesi.

Kes nemad on ja miks nad on siin?

Tõsi, selleks on oma põhjus. Siin on alati toimumas millegi vahetus, midagi õpitakse, kellegiga kohtutakse. Enne toolile istumist seisatage, tunnetage Looja olemust, mis teid tervitab. Tunnetage selle ruumi olemust, mis on täis Looja armastust, laskuge oma vaimsusesse – kõigest hetkeks.

Seega, kes kõik need inimesed on?

Hakkate nägema nende nägusid ja ära tundma neid, te tunnete neid kõiki. Üks neist tõuseb ja  võtab esimesena sõna. Ta ütleb, et kõik siin esindavad teie eelmisi elusid, et kõik siin olijad on teie. Siin on küllaldaselt aega, et suhelda kõigiga, saate kuulda, mida olete õppinud ja mida saate oodata edaspidi. Nad räägivad teile sellest, millest olete läbi käinud ja see on hingemattev ja kaunis.

Siin ei räägita õudustest, millistest olete läbi käinud.

Igas ühes saate ära tunda enda osi. Kõik on teie olemine. Iga teie kehastus tõi teid lähemale Vana Vaimsuse staatusele, kelleks olete käesoleval ajal. Vaat, kelleks te olete.

Istujate seas märkate väga väikest inimest. Te tahate teada, kes ta on. Väike inimene vastab, et ka tema on teie, kes suri kolme kuusena.

Te tahate teada, miks seda oli vaja?

Seda oli tarvis vanematele millegi mõistmiseks.

Iga elu on kaunis. Kõik kannate Valgust kõikidele, keda peate kalliks. Iga kehastus käib läbi vaimsuse vajaduse ja mõistmise, isegi kui kehastus käib vääriti. Iga mistahes kehastusega saate üksnes häid kogemusi. Pooleli jäänud kogemine kandub järgmisse kehastusse ja sealt järgmisse ja järgmisse.

Lapse surm andis tõuke vanematele vaadata endasse ja mõista oma möödalaskmisi. Väike inimene rõhutas, et see ei olnud ohverdamine.

Paljumõõtmelises mõttes aega jätkub küllaga, et mõista, kuivõrd oluline on inimene kogu Oleva piirides.

Kõik siin ruumis olijad käivad teie juurest läbi ja räägivad teie eludest ja kogemistest. Valguskandjad on need, kes toovad planeedile Valgust. Mida rohkem kehastuste, seda enam avaneb Valgust planeedil. Sellisena näeb teid Looja.

Kaheteistkümne Ringi võite tulla millal iganes soovite ja nii tihti, kui soovite. 

Ja nii on tõemeeli…

Krayon

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga