UUE, 2023 AASTA PEAMINE SÕNUM

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Jaanuari kuu on uue aasta pühitsemise kuu, mis on samuti ka kalendri uue aasta pühitsemise kuu. Maailmas on palju kalendreid, kuid teie kalender on kõige levinum.

Teie planeedil on uus energia ja enamus lugejatest olete Vanad Vaimsused. Vanad Vaimsused on olevused, kes on läbinud paljusid elusid sellel planeedil, mis vaimsustele on olnud nagu kool teie jaoks. Vanad Vaimsused igas kehastuses saavad kogenenumateks, kui olid seda eelmiste kehastuste ajal. Valgustöötaja on sama Vana Vaimsus, kes on avanenud, uue energia tulekuga.

Paljudele kõik see on mõistetamatu, neile oleks kõik  nagu endine, et midagi ei ole muutunud. Kuid see ei ole nii. Uus energia muudab maist süsteemi.

Kas te tänavuse, uue aasta alguse pidustuste ajal, küsisite endilt seda, mida te pole kunagi varem endalt küsinud:

Kas energia ei ole alati olnud sellisena, kõikide elude ajal?

Milline saab elu olema uues energias, kuidas seda kasutada ja  mis toimub vanaga?

Kuidas uut energiat saab teha paremaks kõigi jaoks?

Vana vaimsus teab, mida sellega teha. Temal on vastavad atribuudid ja tema oskab neid kasutada. Tema on teadlik, mis töötab, mis mitte ja millega saaks muuta kogu planeedi tööd. Temal on teada paljumõõtmelised kontseptsioonid, milliseid saab kasutusele võtta uue energia puhul. Vanad vaimsused, ehk Valgustöötajad, võtavad osa uuest programmist – nemad on teadlikud, kuidas mida teha.

Vanas energias kõik olid allutatud kohustusele, kus enesekaitseks oli hetkeline reageering. Kuid Vana Vaimsus, oma paljude elude ajal, on selgeks õppinud midagi muud. Ta ei kaitse ennast, kuna teab, et inimesega, kes elavad vanas energias, on midagi teisiti. Seega kaitse asemel, temal on mõistmine.

Kuidas seda võiks nimetada, mis vanadel vaimsusetel on. Kas see on tolerantsus, headus, või tarkus?

Pigem on see tarkus ja seda toob neile veel tugevamalt esile, uus 2023 aasta.

Mis oleks teiseks kontseptsiooniks, mida enamus inimesi saaks võtta kasutusele ja mis aitaks muuta planeeti?

Selleks on kõrgem teadvus. Kuigi praegu see ei ole  veel küllaldane.

Järgmisteks atribuutiks võiks olla – mõistmine.

Mida mõistvam on tsivilisatsioon, seda mõistvamad ollakse teine teise suhtes, seda enam tunnustatakse teine teist. Sellega kasvab ka headuse tase. Vana Vaimsus on võimeline selleks, et panna asjad sündima parimal viisil, kõigi jaoks. Ja  peamiseks on, et inimesed peatuksid, süüviksid oma südamesse ja mõistaksid, et südames on hulga enamat, kui on räägitud. On tarvis, et inimesed mõistaksid, et on olemas suursugusem tõde, kui on kunagi neile räägitud ja mis aitab julgemalt liikuda edasi.

Kas mõistate, millest teile räägin?

Te olete võimelised selleks, kuna te olete jõudnud aastasse 2023.

Selleks te ka olete siin. Vana Vaimsus, kas oled teadlik, et sinul on selline võim, talent ning võime seda korraldada?

Sul on see olemas – mõtle sellele.

Nende kolmekümne aasta jooksul olen rääkinud, et teil on tarvis austada ennast ja tunnustada oma keha. Kõik teie keha organid on ühe funktsioneeriva süsteemi osad, mille juhiks olete te ise. Iga kord, vesteldes Krayoniga, oleme  teile rääkinud, et teil on tarvis rääkida enda sisemiste energiatega ja oma organitega. Teil on tarvis kontrollida isegi seda, mida teie arvates kontrollida ei ole võimalik. Kuid te ei ole suutelised veel selleks ja see teema on teile raske.

Teie seas on palju neid, kes tahaksid teada, mida toob uus, käesolev  aasta?

Kui see aasta möödub, siis taas tuleb uus aasta jne.

Aasta esimene kuu on enamuses aasta alguse tähistamine ning seda olete teinud igas, oma elatud elus. Teil on olnud kalendreid pea kõikidel aegadel ja kõikidel rahvastel ja suguharudelgi. Seda on olnud tuhandeid ja tuhandeid aastaid.

Reeglina olete lootnud, et uus aasta tuleb parem, kui eelmine, kuid sageli on läinud teisiti. Teil on olnud ajaloo lõikusid, kus asjad läksid aina halvemaks ja halvemaks. Pikemat aega on teil olnud käibel väljend, et ajalugu kordub. Tõesti, aja jooksul. teie asjadel oli tendents korduda. Seda nägid teie esivanemad ja esi-esivanemad.

Ehk mõnelgi tekkis küsimus, et mis paneb asju korduma, isegi näilise põhjuseta?

Isegi sõdade kordus ei  lahendanud ühtegi küsimust, et miks need kordused jätkuvad?

Kuid kordusi teete te ise ja selle põhjuseks on vana energia. Vana energia ei ole võimeline ammenduma ühe tsivilisatsiooni jooksul, seetõttu mõne aja pärast, kõik kordub taas ja jälle taas. Teie energia on täis imbunud sõdadest. Näiliselt pea igal riigil on olnud sellega tegemist. Teie aeg on olnud nagu laste raudteemäng, mis aina sõidab ümber jõulukuuse. Põlvkonnad vahetusid, kuid mäng aina kestab ja kestab. Kuid siiski, te  läbisite õppetunde õppetunni järel, kuid kahjuks õpitut te ei omandanud.

Olen rääkinud, et käes on ülemineku aeg, mida saaksite võtta, kui relsside uueks pööramise kohaks, uueks pöörme kohaks, mida varem sel teel ei olnud.

See oli aasta 2012, kui uuel pöörmel rong sõitis teisele teele, ehk inimkond läks üle teisele teele, millisel ei olnud veel kunagi enne sõitnud ehk elanud.

Nüüd on käes aasta 2023. Ülemineku ajal käib sõda. See sõda šokeerib teid, ehk võib ka isegi üllatada. Siin mängivad rolli need võtme positsioonid, mis püüavad heita teid olnusse. Kuid vana energia uuel teel, ei saa püsida kaua, kuna uus Ilm ei võta seda enam vastu.

Olge valmis ootamatuteks muutusteks, aga need ei ole sellised, nagu arvate teie.

Seega, inimkonda on ootamas suurim võimalus, mis kannab teda uutele rööbastele.

2023 aasta on olulisem aasta pöörmeseadmete juures ja seda juba alates aastast 2012.

Leidub jätkuvalt neid, kes on vastu pöörme ümberseadmisele ning palju leidub ka neid, kes on kindlad, et seda teha ei olegi võimalik. Aegamööda teile avaneb, et aastal 2023 hakkab muutuma tsivilisatsiooni arusaam, mis ei taha enam näha hukku ja kokkuvarisemist. Aasta 2023 on täis üllatusi ning paljud neist pööravad teie tähelepanu olnule.

See sõnum on sellest, et teid on ootamas uus pöörmeseade, mis suunab teie elurongi uutesse energiatesse. See pöörmeseade on Vanade Vaimsuste käes, Valgustöötajate käes, kes aitavad teil jõuda sellele.

Tulevik ei ole selline, nagu arvate teie. Uus ei ole lihtne.

Tänast sõnumit võib nimetada Uue Aasta peamiseks sõnumiks. On õnnistatud inimene, kes mõistab, mis tegelikult toimub, kes näeb, et kätte on jõudnud teine aeg. See on teine aeg, teiste energiatega – mille nimel ka olete siin. 

Ja nii see on…

Krayon

 

 

 

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga