ARKTUURLASTE SÕNUM VEEBRUARIS

 

Tere kallid lugejad…

Neil segaduste ja vägivalla aegadel ei tasu milleski kahelda. Teist on teada ja teid tunnustatakse.

Te olete otsustanud aidata planeet Maad tema rännakul ja sellega väljendada oma jumalikku päritolu, jumalikku täiuslikkust ja see on teie reaalsuseks. Teil ei ole enam vajadust kehastuda, nagu olete teinud seni.

Te olete siin koos paljude arenenud teadvustega, et koos tõsta planeedi Valgust ja kollektiivse teadvuse taset. Kõik on üks energia. Kõik inimesed, koos nende sõnadega, tegudega, on energia vibratsioonide sagedusteks. Mida lähemal olete tõe reaalsusele, seda heledamad, kirkamad ja kiiremad on teie sagedused.

Mida kaugemal on keegi tõest, seda aeglasemad, tihkemad ja raskemad on tema vibratsioonid. Seetõttu kolmemõõtmeline planeet ongi sedavõrd mateerialik. Seetõttu tunnetate raskust teatud olukordades, kohtades, või olles kellegi kõrval.

Tegelikkuses teie keha olemus on puhas, täiuslik ja terviklik – olete Looja keha, Valguskeha, loov isiksus.

Kolmemõõtmelises tihkes energias, võtate oma keha füüsilisena, tihkena, mateerialikuna, mis on mõjutatav kõikvõimalike probleemide poolt. Kuid teie tõeline Valguskeha jääb teid saatma kõikjal, kuhu te ka ei läheks. See ei saa surra, kuna on jumaliku teadvuse isiksustunud osa. Peale Valguskeha minekut kaob ka kujutlus mateerialikust kehast.

Kõik hea ja halb on hingelisuse kontseptsioon, ehk jumalikkuse idee avaldumine kolmemõõtmelise hingena, selleks, mis on teie teadvus. Kolmemõõtmeline teadvus ei ole   võimeline mõistma, et planeet Maa on vaimne Ilm, mis on täis Looja vaimsusi, kelle teadvus  ühildub tihke energiaga.

On ka neid, kes elavad kolmemõõtmelisel tasemel, kuid on suutelised tegema koostööd enamusele nähtamatute energiatega. Enamus neist, on eelmistes eludes, teinud tööd psüühiliste energiatega, keda  peate  sensitiivseteks. Pidage alati meeles – psüühiline tase ei ole sama, mis vaimne, see ei küündi väljapoole inimteadvust, kust saaksite muud informatsiooni. See on oluline asi, mida tuleks meeles pidada paljude ennustuste puhul. Alati on tarvis usaldada oma alateadvust.

Kuna on olemas vaid üks jumalik teadvus, milline väljendub oma lõpmatutes vormides ja erisustes, siis ka energia on üks ja iseendaks.

Kolmemõõtmeline teadvus on mõelnud välja Jumala kontseptsiooni, mille aluseks on vale ja piiratud informatsioon, mida levitati usinalt ka teistele järgimiseks ja kummardamiseks. Tegelikult on iga inimene Jumal, ehk Looja, kes loob oma elu ja selle olukordi – seda lähtudes  oma teadvusest. Kuid samas see ei tähenda, et mistahes negatiivne kogemus on vaimse kasvu läbikukkumine, pigem teatud määral, ka see tähendab kogemist. Paljud negatiivsed üleelamised tegelikult tähendavad lõpule jõudmist, vana energia puhastumist, mida on hoitud alateadlikult oma teadvuses.

Inimlik soov saavutada midagi head ja vabaneda millestki halvast, tegelikult on vaimse reaalsuse mateerialik vajadus. Vaimsus on teadlik enda olemusest ja tema sooviks on olla teadvustatuna ja tunnustatuna. Kolmemõõtmeline teadvuse seisund tunnetab seda püüdu kui inimliku püüdu millegile heale – kohtumisele inimestega, kohtadega, üleelamistega ja nii edasi, mille kohta arvatakse, et see saab tuua õnne ja edu.

Paraku kolmemõõtmeliste mõistete duaalsuse aspekt, iseenesest tähendab, et inimlik headus ja inimlik kurjus, võivad ja sageli on, tõepoolest kalduda kiiresti vastaspolaarsusesse. Kõvasti kinnihoidmine mineviku heast kogemusest, või pidevalt püüda luua seda enese ja teiste jaoks, ei erine millegi poolest püüust matta, unustada, ignoreerida, eitada või vabaneda halbadest meendustest. Ei tasu neile lisada väge, ei hea, ega halva nimel. pigem tänage neid saadud kogemuse eest, mida saite neilt, ning laske neil minna.

Õppige läbi nägema nende mateerialikkust, et näha sügavat reaalsust, mis on nende aluseks. Kui näete kedagi varastamas, siis ärge võtke seda halvana, pigem mõistke, et ka tema on jumalik olevus, kes kannab endas püüdu terviklikkusele ja täiuslikkusele, kuigi oma piiratuses  tõlgendab seda kui õigusena saada kõike, mida vajab või soovib. Samas see ei tähenda, et see, kes on alaarenenud teadvusega, võib lubada endale kõike, mida üksnes arvab.

Vaimne evolutsioon kätkeb endas õppetunde kõigil teadvuse tasemetel, kuigi mõnedele võib isegi vangis olek olla vajalik õppetund.

Praktiseerige ühesust – teadvuse sõnatut sähvatust – seda mistahes tegevuse juures.

Iga kord, vastates telefonile, pidage meeles, et seal, teises otsas, on samuti Looja.

Iga vastu tulevas autos sõidab Looja.

Kui teie tilluke teadvuse osa, keskendub tõele, siis peatselt sellest võib saada teie teadvuse väärtuslik osa, teie eluks, teie reaalsuseks. 

Oleme Arktuurlased…

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga