LOOTUSE ENERGIA. VABANEMINE SOLVUMISEST

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Seekordse sõnumi teemaks on Lootuse energia.

Lootus on miski, mis on suuteline muutma inimolemuses kõike. Eriti inimesel, kellel üldse puudub lootus. Mõnedki teist tahaksid kuulda sõna „lootuse“ määratlust. Kui tahate kuulda seda vastust oma haridussüsteemilt, siis seal kuulete midagi hoopis muud, kui kuulete meilt. Esmalt tahan tutvustada teile elemente, milliseid kuuluvad lootusele ja ma rõhutan, et lootus ei ole usk.

Usk on sõna, mille määratlus ei ole teie jaoks ühetähenduslik. Usk teile on nähtamatu energia usaldamine, millisest te ei ole teadlikud. Kuid isegi vaimselt see ei ole ühetähenduslik, kuna kui öeldakse: „kuidas oleks sellega, kui lasta olukorral minna, usaldades end Jumala kätesse“.

Kuidas oleks usuga, millesse on teil usku, kas saaksite siis teha kõike, mida soovite?

Paraku me ei ole veel rääkinud, mida saab seal teha. Kas neil aastatel, olete pööranud tähelepanu sellele, et teis on olemas vaimsuse elemente, mille käed on sirutatud Looja poole.

Lootus on energia, mis on pööratud tuleviku poole ja see on ootuste energia.

Lootus on positiivselt aktiivne energia.

Lootuse energia aitab läbida kõike hetkega.

Lootuse energiat loote iseseisvalt ja see liigub teie ees ja tal on võime kõike muuta. Ta  muudab teie vaadet asjadele ning muudab isegi teie keha keemiat. See on kavanduse ootuste energia. See energia on kujundaja ja see liigub alati teie ees. See otseselt ei ole teie energia, see on hetkeliselt kujunev ja vajaduse kohane.

Edasi räägin positiivse energia kujunemisest.

Kunagi ei tasu teil  muretseda asjade käigu üle, olgu need imed või otsused. Soovige üksnes positiivset lahendust ja tervenemist.

Mis te aravete nendest, kes kurdavad oma lootusetuse elu üle ja mis nendega toimub?

Nemad on langenud depressiooni.

Aga kui ootamatult keegi ütleb neile, et asi ei olegi nii lootusetu, mis siis toimub selle inimesega?

Siis temas lahvataks nagu valgus ja ta elavneb.

Vaat, mida võib teha lootus. See annab lootust isegi tervenemisele.

Lootus annab positiivsust tulevikku.

Lootus  lammutab depressiooni.

Lootus  lammutab ahastuse.

Kuid lootus ja ahastus ei saa olla üheaegselt. Mõelge nende mõlema olemusele ja nende emotsioonidele.

Kas te olete suutelised looma lootust eneste jaoks?

Ma ei räägi lootusest planeedi jaoks, valgusele ja muu taolisele, vaid lootuse loomisest teile enestele. Te ise oletegi planeedi Valgus.

Te ei saa, olles ise ahastuses, saata lootust kellegile. Kõige esimesena soovige alati positiivsust. See lootus peab olema teie ees, päevast päeva ja ajast aega. Selline on teie tuleviku lootus ja ütlen veel kord, et see ei ole usk. See on see, mida ise loote endi jaoks.

Mis on see, mida vajate käesoleval ajal, mis kõrvaldaks mistahes rahutused, ahastused, depressioonid, milliseid on teil küllaga?

Paraku need kõik on teie endi loodud ja veerevad teie ees nagu mull. Kuid, te olete Looja osa ja see viib teid edasi ning loob teie olemise. Ma näen teid sellisena. Oleks hea, kui te ise ka teaksite seda ja looksite puhast lootust endile ja neile, kes on teie ümber. Tooge esile oma jumalikkus kõiges, millega te ka ei tegeleks.

Olgu õnnistatud inimolevus, kes on teadlik oma väest ja näeb Loojat enda sisemuses.

VABANEMINE  SOLVUMISE KOORMAST

Olete astunud uue paljumõõtmelise olevuse teele, millel saate ennast näha, uues suurepärases Ilmas, täis Valgust ja Armastust. Olete üle minemas Ilma, milles saab elada tingimusteta armastuses, nii enda, kui kõigi vastu.

Kaunid sõnad – ütlete teie. Kuid pidevalt tingimusteta armastuses olla, teil ei õnnestu veel.

Teie soov on unustada kõik halb, mis on teie elus olnud, kuid paraku, need halvad asjad, jätkuvalt kerkivad esile kõige ootamatutel hetkedel. Võtke end sellisena, millisena olete, kõige hea ja puudustega ja õppige elama vaimsuses, mis armastab teid Looja armastusega. Ja teil on olnud hetki, kus olete Loojaga täies ühenduses. Sellistel hetkedel tunnetate täielikku, kõikehaaravat armastust kõige vastu ja see on suurepärane tunne.

Kuid mõnikord vana, mineviku solvang, torkab teid nagu nõel ning teil hakkab endast kahju ja tulevad pisarad silma – kõik olnud üleelamised painavad taas.

Miks see nii toimub?

Sest see on nagu ülemineku kiige, kuigi püüate elada uues hetkes, te ei ole saanud täielikult veel vanast vabaks. Meenutada vanu solvumisi ja anda need andeks, see on mõneti valus, seetõttu on parem need täielikult unustada, et need enam ei meenuks. Neil, kes on harva solvunud ja on suutnud kohe solvumise andestada, neil kõik toimub lihtsamalt.

Olete kõik lihtsalt inimesed, pilgeni täis emotsioone ja tundeid ja sellistena olete elanud kolmemõõtmelises Ilmas ülimalt kaua. Mõneti solvumiste koorem istub teis sedavõrd sügaval, et te isegi ei aima selle olemasolust. Alles nüüd, kui olete jõudnud null punktini, kiiged hakkavad meelde tuletama, millest tuleb vabaneda ja nüüd igaveseks. Teisiti roheline tuli ülestõusuks ei sütti.

Just nüüd, kui mitte kunagi varem, võib täheldada, kuivõrd teravaks on muutumas ammu möödunud aegade konfliktid.  Suhteliselt rahulikus olekus, kerkivad pinnale lapsepõlveaegsed solvumised, või otse kui minevikust kerkivad need inimesed, kes tuletavad teile meelde mingit eksimust, mida ammu olete unustanud.

Võite küsida, et miks see toimub?

Vaid seetõttu, et teie vaimsus, aitab sellisel viisl vabaneda koormast. Piisab vaid vaadata sellele surematu vaimsuse tasandilt, Looja silmadega, siis kõik saab selgeks ja arusaadavaks. See aeg ongi kätte jõudnud  ja alles siis, kui vabastate need solvumised, saate hakata elama vaimsuse kohaselt.

Proovige mõttes rääkida oma vaimsusega, vaadates oma mälestusi ja soovige, et tema aitaks teil vabaneda solvumiste koormast. Proovige ennast vaadata mõistmiste kõrguselt, siis leiate, et jätkuvalt hoiate kinni oma mineviku solvumistest. Kui märkate seda, siis ehk ka mõistate, et kõik solvumised ja konfliktid olid üksnes nagu mäng, ega ole olnud midagi tõsist. Kõik inimesed, kellega olete kohtunud oma teel, elasid teiega ja osalesid konfliktides – nemad olid üksnes teie lavastuse osalisteks. Kõik need teravad konfliktid ja üleelamised olid vaid ühel eesmärgil, et saaksite läbida vaimsuse kogemise õppetunde ja sellega kasvada vaimselt. Kõige selle tulemusel olete tänaseks jõudnud enda teadvustamiseni, liitunud oma olemusega ehk vaimsusega, et edasi elada ülestõusnud planeedil.

Teie elu planeedil, on olnud üksnes nagu mäng, mis on olnud teie enda poolt kavandatud ja esitatud. Kõik solvumised, üleelamised, konfliktid ja draamad, need ei ole olnud tõelised. Lähenedes nullpunktile ja jättes maha mängud, teid läbivad mõnusad värinad. Kuigi, tahes tahtmata, püüate ikka veel hoida vanast kinni, kuna kardate kaotada mineviku väärtusi, emotsioone ja üleelamisi, kuid need olid kõigest näiliselt teie elus, elu illusioonis, mis ei olnud kunagi väärtuslik, te üksnes kujutlesite seda nii.

– Väärtuseks on teie enda vaimsus, tõelise Mina  jumalikkus.

– Väärtuseks on side Loojaga, kindel ja tugev side temaga, teie enda seesmuses.

– Väärtuseks on teie loomus, mis koosneb Valgusest ja Armastusest.

Iga kord, kui teie mõte kaldub kellegile, kes teie arvates mõtleb teist halvasti, esitage endale küsimus, et mida Looja mõtleb teist?

Looja mõtleb teist kui suursugusest olevusest. Selline on ainus tõde  ja nii  see on vaieldamatult ainus tõde.

Vabaneda vanadest solvumistest ja kellegi arvamustest – see on vabanemine vanast koormast. Kuid on vaja veel vabaneda ka harjumisest solvuda.

Uues Ilmas sellele ei ole kohta. Uutes energiates ei ole kohta solvumise, alanduse ja alaväärsuse tunnetele. Kui solvute, ega andesta, sellega teete kahju oma vaimsusele. See kõik on kujunenud teis teadmatusest oma jumalikust olemusest. Nüüd teate, et olete jumalikud olemused ja Looja silmis tähendate palju. Kui mõistate täit tõde endast, siis olete suutelised andestama ka solvumisi. Siis need ei mõjuta teid enam, kuna teate, et solvumised ei ole tõesed.

Kui eesriie kaob, kaovad ka kaastegelaste maskid. Näitemäng on läbi saamas, jääb üle vaid tänada osatäitjaid. Mäng oli seda väärt.

Ja nii see on… 

Krayon

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga