LOOTUSE ENERGIA II OSA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Eelmisel korral rääkisime lootuse atribuutidest. Sõna „lootus“ kannab endas energiaid, milliseid te ei teadvusta sügavuti, kuid selle tedvustamine on oluline. Peate aru saama, et lootus ei tähenda, millegi tahtmist ega see ei ole ka usk. Eelmisel korral rääkisime, et usk iseenesest ei saa olla ei üks, ega teine, pigem see on usaldus nähtamatule. Sellegi poolest, uskudes, te suunate oma väe millegi nähtamatule, mida  usaldate, kuigi ei mõista seda täielikult. Te olete teadlikud, et on olemas hulk nähtamatuid metafoorseid asju ja te usute neisse. Kuid usk siiski on midagi muud. Sageli te ei ole sellesse kaasatud, kuid see ei muuda asja. Kui võtate appi palved, isegi kui te ei usu tulemusse, on need seotud sellega, mida oma vaimsusega teete partnerluses Loova Lättega. Te kontrollite oma reaalsust.

Seega, kui palvetate millegi nimel, te loote. Kuna usute ja loodate, siis see tähendab, et teie jaoks sellel on oma põhjus. Paraku selline toiming on teie poolt vääriti mõistetud.

Ehk vaataksime teist tähendust sõnale Lootus. Vaatame vahet Usu ja Lootuse vahel.

Teil on Lootus ja lootuse energia, mida veeretate enda ees.

Olen teile rääkinud vahest – koos lootusega ja ilma lootuseta.

Kas tabate nende vahet?

Kui on tõeline lootus, ehk, on ette võetud midagi kindlat, siis teie ees hakkab veerema lootuse energia, millega muudate oma elu.

Kui ütlen, veeremas teie enda ees, siis see tähendab, et lootus on seotud sellega, mis  sünnib, on seotud tuleviku teemaga, tuleviku endaga.

Enamgi veel, lootuse energia on kui afirmeeringu vägi, nagu Loomisläte. Vaadates lootuse atribuuti, mis veereb teie ees positiivse energiana, ootate asjade sündi, millised oleksid teile positiivsed. Seega, see on enamat, kui üksnes veeremine. Ja samas väidate, et teil puudub kontroll selle üle. Kuid lootus ise ongi kontroll.

Teil ehk on raske seda ette kujutada, kuid lootus on energia, mille olete loonud millegi kindla nimel, mis paikneb teie ees, nagu raudtee, millel kavatsete liikuda edasi.

Kujutlege veel üht atribuuti – disainerlik teadvuse energia.

Seega, see mida loote oma kujutelmas, paigutate enda ette. See on oma reaalsuse loomine ja sellest oleme rääkinud varemgi. See on nagu menüü, mida avate ja  kui olete jõudnud laua taha, siis teate juba, mida valida ja mida soovida. See on teie jaoks oluline, mis aitab mõista asja olemust. Oma teadvusega loote endale paremaid tulemusi. Iga mõte, oma tulevikule, muudab teie keha keemiat.

Näiteks üks arst, vaadates haiget üle, ütleb, et inimesel on jäänud elada vaid neli kuud. Kuid mõne aja pärast tuleb haige juurde teine arst, kes ütleb talle, et siiski on olemas üks ravim.

Alles mõni tund tagasi haige oli ahastuses, keemia tema kehas hakkas nõrgenema, hakkas tekkima depressioon ja pähe tulid õudsad mõtted, isegi surmamõtted. Kuid peale teise arsti külastust kõik see taandus.

Miks?

Seda tegi lootus.

Mitte niisama lootus, vaid see oli uus energia, mis andis keha keemiale jõudu, mis muutis haige meeli.

Kas mõistate?

Selline on heasoovlikkuse positiivsem tulemus.

Lootus on tervis – selline on üks lootuse määratlustest.

Lootus on teie abiline.

Lootus on teie tulevik.

See on tegus energia, mis on püha ja kaunis ning ta on teie kõigi päralt, kõigi. Ja lõpuks, lootus lammutab kõik depressioonid, ahastused ja hirmud. Lootus lammutab neid positiivsete mõttevormidega, mis toovad midagi kaunist ja ohutut. Lootus on palju enamat, kui te arvate. Lootus võib tuua vastuseid paljudele asjadele ja olukordadele.

Edasi annan lootusele veel ühe määratluse.

See pole usk, vaid on miski, mis teeb pühaks kõike, isegi inimese vaimsuse jaoks ja ka see  veereb teie ees ning sellest tasub rääkida.

Lootus võib olla ka alateadlik ja see saab olla teekonnaks, millel valitseb sünkroonsus. Sünkroonsus on tähenduslik sõna, see aitab kokku saada vajalikuga. See väärtustab lootust ennast, mis veereb teie ees ja sellesse on kätketud ülimalt paljut.

Seega, Valgustöötaja, mida sa saad oma lootusega ette võtta?

Mis toimuks, kui küllaldane Valgustöötajate, suurepäraste vaimsuste hulk, kuuldes seda sõnumit, mõistaksid enda tegelikku väe suurust, mõistaksid selle väge, mille osaks on nende endi jumalik Mina?

Milleks olete võimelised, kollektiivselt, kohe nüüd praegu ja kuidas saaksite sellega aidata planeeti?

Ma kutsun teid kõiki ühendama oma lootuse väed ja ootuste energiad, kuna nii saaksite palju rohkemaid positiivseid tulemusi. Valgus teie planeedil on muutumas igapäevaselt suuremaks ja teie võite suurendada seda veelgi. Lubage endil olla lootuseks kogu inimkonnale. Te olete võimelised looma lootust, et kõik negatiivsed lahkhelid saaksid kaduda planeedilt. Seadke lootuse energia enda ette ja las see veeregu teie ees.

Inimkonna mõtteviis on muutumas. Sõjad on vana energia kontseptsioon ja see on mõne aja pärast kadumas planeedilt. Laske lootuse energial veereda teie ees – uute lootuste energial. Ma usun teie suutlikusse ja teie mõistmisse, et teie kontrollite lootuse kulgu, mis muudab kõike teie ümber ning ka teid endid. 

Edasi jätkan veel lootuse teemal, kuna on  oluline, et te mõistaksite selle sõna väge. On oluline, et te mõistaksite, mis tegelikult lootus on ja mis see ei ole.

Atribuut, milleks Lootus ei ole, see on usk. Siin on tegemist sõnadega. Kõigis keeltes sõnadel on erinevad tähendused. Semantika selgitab, mida sõnad tähendavad ja mida mitte ja sellega võib saadud informatsioon muuta sõna tähendust. See ehk aitab teil ümber mõtestada, mida tegelikult  Lootus tähendab ja milline on tema tähendus eesriide tagustes. Ülimalt oluline on teada, et Lootus ei ole usk, kuna usk tähendab nähtamatute jõudude usaldamist, millised nagu annaksid uskujale midagi, mida uskuja ise ei ole võimeline saama. See on üks usu elementidest.

Kordan veel kord, et Lootus ei ole usk, kuna lootus on aktiivne, Usk aga on passiivne – selline võiks olla nende määratlemine.

Tänane sõnum ehk avab teile, Lootuse mõiste tänase päeva kohaselt ja et see jõuaks teieni. Esmalt Lootus on positiivsete ootuste energia.

Lootus on miski, mille energiat suunate enda ette.

Kujutlege oma tulevikku pika raudteena, või lähiaja lühikese jupina, ning paigutage sellele oma lähiaja lootuse energia, millega saate muuta paljut oma olemuses.

Eelpool toodud näites, üks arst ütles haigele, et ta peatselt sureb,  kuid teine arst on sellele väitele vastu, kuna tema teada on selle jaoks rohtu ja ta saab terveneda. Haige esmalt on ahastuses, kuid samas avaneb ka lootus ja see lootus võib hoida teda elus.

Asjad, millest räägime, on Lootuse võime teostuda.

Lootus on kujundav energia. Lootus on miski, mille abil saab kujundada positiivset tulemust. Lootusega kujundate positiivseid ootusi, mida suunate oma tulevasse ellu. Lootus on tervis, mis kujundab teie tulevikku ja see on aktiivne energia, millest võib saada see, mida te loodate.

Selline on Lootuse vägi. Lootus on miski, mis on võimeline kaotama ahastuse ja depressiooni, selline võim on lootusel.

Ehk vaataksime edasi, milleks veel on võimeline lootus ehk kuidas ta on võimeline muutma inimpsüühikat ja inimese keha keemiat?

Lootus kujundab kooslust, mis on võimeline muutma keha keemiat, lõõgastama meeli ja suunama positiivsele teele. Lootus ei ole millegiga võrreldav.

Näiteks, kui te saate ootamatult  sõnumi, et teie lähedasel inimesel on ebameeldivused. Te kohe mõtlete kõige halvemat. Kuid peatselt saate sõnumi, et temaga on kõik korras.

Mis toimus teiega selle vahemikus?

Mida tegi Lootus teiega?

Planeedi valgus hakkab metafooriliselt suurenema – see on mõttetegevuse avardumine. Valgus  võidab Pimedust. Sellest saab teile kõrgema teadvuse atribuut, mis hakkab domineerima madala teadvuse kõrval. Eoonide algul domineeris madal teadvus. Kuna nii see oli teie elus alaliselt, siis teil oli lootus, et Valgus ükskord võidab.

Vaadates tagasi oma ajaloole, rääkisite, et nii on alati olnud, miks nüüd siis peaks teisti tulema?

Sellest oleme rääkinud teile palju kordi, et tuli aasta 2012, ja asjad hakkasid muutuma. Toimus nihe, millest on palju juttu olnud ja juba iidsed põlisrahvad teadsid sellest.

Nüüd siis Valgus hakkab võitma Pimedust.

Kuna Pimedus seisab vastu, seetõttu räägitakse planeedil temast palju.

Tahaksin, et te näeksite Lootuse esile tulekut, mis veereb Valguse ees, kõikjal üle planeedi. Te hakkate nägema Valgust kohtades, kus ei osanud seda oodata. Te hakkate märkama, et uus Valgus erineb senisest. See uus Valgus toob esile uusi tasemeid ja Valgus hakkab looma Valgust ning sellega hakkab lahjendama Pimedust. Hakkab ligi tõmbama mõistmise ja headusega, mis on nagu uus eluviis, kui tõde ise.

Pimedus, mis seni tulenes ahnusest ja korruptsioonist, hakkab enam ja enam kalduma mõistmise ja headuse poole. Kõik hakkab võtma kulla väärtuse.

Uus Valgus on kogu planeedi jaoks ja seda uut Valgust hakkate te ise looma.

Selline Lootus on kogu planeedi jaoks.

Selline Lootus on tänases päevas.

 

Ja nii see ka on…

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

  • Evi ja Reimo ütleb:

    Lootus sai täiesti teise tähenduse nüüd.Lootus on aktiivne energia.Laseme lootusel veereda enda ees!Lootus on positiivsete ootuste energia.
    Ühendame oma lootuse väed ja ootuste energiad! Meie täname!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga