ARKTUURLASTE SÕNUM ja KES ARKTUURLASED ON

 

Tere taas, kallid lugejad.

Kõrgema sagedusega energia katab planeeti üha enam ja see mõjutab kõiki ja kõike ning lammutab ja muudab vana. Ja hävitab erinevaid ettekujutlusi Ilmast, millised tulenesid algsetest libauskumustest, mida pikema aja jooksul pidasite ainuõigeks ja muutmatuteks.

Teist saab tunnistaja sellele, kuidas ideed, reeglid, seadused, usulised uskumused ja traditsioonid kaovad olematusse ja see võimaldab samadel asjadel ilmuda kõrgemates vormides.

Inimkond, elu-elu järel, elas teadvustamatult, võttes kõike läbi libausu prisma duaalsena ja eraldatusena, pidades seda hubaseks reaalsuseks. Need, kes lähtusid illusoorset ilmast, ja on loonud oma ohu tunde, väe ja religioosse uskumuse traditsioonid ja oma lootused ja unistused, sellest, siis neile on ülimalt õudne, kui eest lendavad usu mustad prillid, milliseid on kantud aegadest aega. Neid hakkavad häirima uued energiad ja uued informatsioonid. Nad püüavad jätkuvalt hoida kinni vanadest veendumustest, olnud turvatundest ja õnnest. Kui informatsioon ei vasta kellegi veendumuste süsteemile, siis hirm muutuste ees viib neid konfliktideni ja ägedate vaidlusteni. Illusioonid on liiga kaua juhtinud nende ilma, kuid  nüüdseks on aeg selleks läbi. Ilma, mida peate oma reaalsuseks, Looja pole loonud.

Kuidas saaks kõikjalolev, kõiketeadev, kõigevägevam Reaalsus luua midagi endast eraldi olevat?

Kuidas saaks ta luua midagi, mis on niigi olemas?

Inimolevused, kes tegelikult on Loova Olemuse loovused, on hüpnotiseeritud, seetõttu  elavad elu, mis avaldub duaalsena kahe väena. Teie Ilma teadvus kujunes selliseks juba eoonide alguse ajal, kus põlvkond põlvkonna järel uskusid ja toetasid ideed sellest, et kannatused, valu ja haigused, surm ja eraldumus Loojast, ja kõikidest muudest eluvormidest  – on Looja tegu.

Arenenud teadvuse valgus lahustab iseenesest kõiki madalalt resoneeruvaid energiaid.

Tume, madalalt resoneeruv energia, ei pääse mõjutama Valguse kõrgelt resoneeruvat energiat.

Seega, teil ei tasu karta deemoneid, keda peetakse teil kurjuse allikaks. On küll olemas negatiivseid olemusi, kes tekitavad kaost ja püüavad toituda teiste energiatest, kuid teil ei tasu karta selliseid asju, kuigi tunnetate aeg ajalt tumeda energia olemasolu.

Teadke – madala resonantsiga tume energia ei ole võimeline resoneeruma Valguse energiaga.

Valgus, mis on teie reaalsuseks, üksnes lahustab pimedust ning mõjutab isegi selle tekitajat, kellel pimeduse ülalhoiuks peale usu ja hirmu ei ole midagi.

Psüühiline energia sai populaarseks juba ammu. Juba siis mõisteti, et see aitab saada võimu teiste üle. Hirm, tänu üleüldisele harimatusele ja usule (keskaeg), kutsus mõningates esile usku sellesse, et mistahes psüühilised anded, tervendavad võimed ja palju muud, tulenesid kurjusest ja saatanast. See viis kõikvõimalike piinamisteni ja nõidade põletamiseni lõkkel. Keskajal usud ja hirm saatana ees olid kantud ka kiriklikesse õpetustesse, mis võimaldas rüvetada paljusid tõelisi õpetlasi. Hoolimatud ja omakasupüüdlikud liidrid märkasid, et nende ideedega on võimalik juhtida masse.

Ei tasu karta midagi väljaspool ennast. Tuleb olla tark ja tasakaalukas, kuid ei tasu kunagi unustada, kes te tegelikult, tõeliselt olete.

Pidagi meeles, et isegi surm on üksnes kontseptsioon, üleminekule ühest vormist teise.

Paljud tõsised uurijad püüavad saada selleks, kelleks arvavad end olevat ja püüavad olla vaimsed. Nad õpivad riitusi, loevad sellekohaseid raamatuid, et saavutada seda, kelleks end arvavad saavat. Kuid õiget kujutlust vaimsusest neil ei sünni. Peaksite teadvustama, et võitlus ja pingutus ei tõsta inimest kõrgemasse teadvusse. Selleks on vaja isiklikku valmidust, mille määratleb teie oma Kõrgem Mina.

Ehk teate, et esimeseks sammuks selleks on – tõe intellektuaalne mõistmine. Tõe intellektuaalne mõistmine on millegi varem teadaoleva taas teadvustamine.

Teiseks sammuks on tõe vastuvõtt, millele järgneb soov seda omaks võtta.

Paljud teadvustavad seda tõde, kuna nad on selleks valmis, kuid siiski eelistavad hoiduda sellest tõest, arvates, et see võib segada nende tänast hubasust ja kinnistunud veendumuste süsteemi.

Samas vaimselt kasvanud inimesed on valmis ja võimelised teadvustama, et nad ei ole võimelised hoiduma mõtlemast tõele, neil on isegi soov süüvida sellesse sügavamalt. Selline soov kasvab neil üha enam ja enam. Tavaliselt see on metafüüsilise faasi algus. Siin tõe uurija otsib kõikvõimalikke viise ja tehnikaid vaimsuse taseme tõstmiseks. Nad  liituvad metafüüsiliste ringidega, külastavad vaimseid loenguid ja kõikvõimalikke praktikaid, mis lähendaks neid Jumalale. Sellised püüdlused-rännakud võivad kesta aastaid.

Lõpetage mistahes pingutused ja võitlused, sellega te ei saavuta midagi. Need on üksnes kontseptsioonide tundma õppimine. Ilmselt neist ei saa kunagi vaimset mõistjat. Igasugused praktikad ja pingutused, mida olete teinud eelmiste elude ajal, on toonud teid selleni, et loobuksite lõpuks kõigest sellest.

Üksnes siis kui lõõgastute, saate mõista, et kõik, mida olete otsinud, see kõik on teis endis alati olemas olnud.

Teie oma Kõrgem Mina, teie vaimsus, pole kunagi väljunud teie teadvusest.

Pidage meeles, et ega vaimsete saavutuste sertifikaadid ei määra teie valmidust, minema üle kõrgeima teadvuse seisundile. Isiklik valmidus ülestõusuks võib avalduda mingi energeetilise sündmusena, või teadvustusega, et elu on muutunud teiseks – et elus on rohkem harmooniat,  rahu ja tasakaalu.

Ei tasu võidelda, et saada selleks, kelleks olete juba niigi.

Igat eluhetke elage teadvuse kõrgeimal tasemel.

Teie Kõrgem Mina on teadlik, millal olete valmis järgmiseks sammuks.

Vaimne evolutsioon on kõigest meendus sellest, kes te olete tegelikult.

Lõpetage mistahes võitlused  ja lõõgastuge saavutatuses.

Oleme Arktuurlased

 

KES  ON  ARKTUURLASED

 Arcturus on üks arenenumaid tsivilisatsioone meie Galaktikas vaimsel tasandil ja tehnoloogial.

Arcturus on meie galaktikas kõige arenenum kristalliliste tulnukate planeet.

Arktuurlased on üheksanda dimensiooni tsivilisatsioon, nad on tervendajad ja on 3000 aastat Maa evolutsioonist ees. Nad on heatahtlikud ja armastavad olendid ning tulevad alati Maale armastuse missiooniga, et aidata meil areneda.

Neil on tehnoloogiad ülestõusmiseks, valgustamiseks ja isiklikuks puhastamiseks, radiooniliste masinate tüübid, ja seadmed inimkehade kanalite ja meridiaanide puhastamiseks.

Neil on väga arenenud tehnoloogiad Maa puhastamiseks oma ookeanide, järvede, jõgede, atmosfääri, pinnase, magnetvõrgu konfiguratsiooni ja joondumise osas ning isegi valgustehnoloogiad Maa linnade negatiivsete energiate tühistamiseks.

Nad on tervendajad ja töötavad vapustavate seadmetega, mis sarnanevad arvutitega, kerge ja arenenud tervendustehnoloogiaga, mis muudab nende tervendustööd väga tugevaks ja väga täpseks.

Ühendudes ja töötades Arcturuse Arktuurlastega, on teil alati astronoomiline abi tervenemise, ülestõusmise ja vaimse evolutsiooni valdkondades.

Arktuurlased on siin, et aidata inimestel siseneda reaalsuse neljandasse ja viiendasse dimensiooni ning tõsta nende võnkesagedusi, jäädes kõrgema teadvuse kaitsjateks  Universumis.

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga