Üleminek surma ja elu vahel, Delphi University, Georgia 09.juuli 2016

See elav kanaldus anti Delphis, Georgia ülikoolis

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Kas tulles sellesse ruumi, tunnetasite, et ruum tervitab teid? Sellele Ülikoolile on antud õnnistatud nimi Delfi (Kreeka linna Delfi järgi, mis sai tuntuks Delfi oraaklite järgi). See on teadmiste koht, tarkuse koht – Keskus, kus on võimalik reaalselt valgustuda, ning omandada praktikas, kuidas teha sellega tööd. See on üks vähestest kohtadest, kus õppeprogrammi on sisse võetud kanaldus. Oleme istumas palee keskses osas, mis on loodud otseselt tarkuse saavutamiseks. Tahaksin, et te oleksite selles kohas hetke iseendaga, ning tunnetaksite seda energiat. Peamiseks ruumi komponendiks on puu, mis on poorne materjal  ja lähtumas Maast, mis tuletab meelde Gaia olemasolu. Otse minu ees on kristallid, millised on edastamas teile heasoovlikku energiat. Kõik siin on kavandatud selliselt, et kui olete tundlik ja lubate seda endale, olla tundlik, siis kõik siin ruumis on juba teadlikud teist. Kuigi te isegi ei ole kunagi varem olnud selles ruumis, ruum siiski on teadlik teist.

Ülikooli saal

Ajast, kui tulin Maale kanaldama (see oli 25 aastat tagasi), oleme kogu aeg rääkinud metafüüsilistest põhimõtetest, mis on kinnitamas, et inimolevusel on olemas side ja seondus Loomise Lättega omal vabal valikul, kas lubate neil seonduste niitidel luua sidet teiega, või mitte. Kuid inimestel on selline soov. Kui te  kujutaksite seda skeemina, siis näeksite, et iga eraldi olev inimene on seotud teise inimesega, on seotud Loomise Lättega, on seotud Gaiaga.

Metafüüsilisest vaatevinklist, kui sa seda lubad, kõik siin olevad inimesed, kellega sa pole kunagi kohtunud, on seotud sinuga. Võiksin rääkida isegi kaunist hõbedasest vaimsest niidist, mis on sidumas igat ühte teie seast Vaimuga. Igal teie kohtumisel kanaldustel, on kogunemas kokku kogu pere. Ühiskonnas olete võetavad eraldi olevate singulaarsete inimolevustena, kus te ei tunne teine teist, (Krayon kurbusega hääles) ehk vaid üksikuid. Kuid siiski, me oleme korduvalt rääkinud, et ei ole mingit juhuslikkust, kus ja millal taas kehastute, keda kohtate oma teel ja kas ütlete jah, kui tuleb vajadus sõita teise kohta?

Mis oleks, kui siin ruumis on teie jaoks keegi, keda oli tarvis kohata, et saada vastust  või leiaks vastuse kellegi jaoks, et saaksite lahendada tema probleeme. Kas sooviksid kohtuda sellisega? Kas oleksid suuteline nägema kaugemale, kui on tavaks ühiskonnas? Vaatamata sellele, mis on vastuvõetav ja mis mitte? Vaatama sellele, kes tervitab sind või kes embab sind. Ehk siis ühe hetkega,heita minema kõik tinglikkused ja võtta kõik tervitused vastu.

Sellise pildi taga, mu kallid, on peidus kogu kaunidus sellest, et vana vaimsus on igavene. Kallid, te tunnete teine teist mitte üksnes siin olles. Kas on teil teada, kui paljudel planeetidel olete seda teinud? See on see, mida olete alati teinud. Selles elus see oli varjatud teie eest. Ja nii see pidi olema, et teil oleks vaba valik. Oleme varem rääkinud, et kui teadmine oleks üldkättesaadav ja kui saaksite näha seda ilmsi, siis võiksite kustutada siin tuled ja minna laiali oma kodudesse. Midagi, kohe kindlasti, peaks teie eest varjatud olema, et te ilmutaks oma vaba valikut, kas avada seda, või mitte. Selline on kord vaba valik. Selline on duaalsus. Selle põhjuseks on teie vaimse loogika küsimus,  kas ühineda Vaimse Perega selle aja jooksul, kui olete Maa peal või mitte.

Üleminek elu ja surma vahel

Üleminek, elu ja surma vahel, surma ja elu vahel, on kaunis üleminek. Just täna esitati minu partnerile küsimus, et miks tema ei räägi sellest kunagi?Minu partner vastas neile, et Krayon reeglina ei räägi sellest. Kuid nüüd ma tahaksin, et te kuuleksite sellest minult, seetõttu teeme salvestuse, et kõik saaksid sellest kuulda.

Kõige valgustunumad vanad vaimsused ei tea isegi alateadlikult, mis on toimumas hetkel, kui viimast korda hingatakse välja ja suletakse silmad. Surra on normaalne, see on tõde, mis on teile teada ja teie hoiate kinni sellest tõest ja te toetute sellele. Olen rääkinud teile varem, et  see on isegi enamat, kui tõde. See on protsess (Krayon muigab). See on protsess, mille abil vanad vaimsused levitavad tarkust mööda planeeti. Te naasete targemana, kui olite eelmise mineku (surma) ajal. See on  kui teie koolis õppimise taoline, et järgmisse klassi minnes olete juba targemad. Nii on absoluutselt kõigiga. Suurimaks probleemiks on teil, mu kallid see, te ei ela piisavalt kaua. Kuid peatselt see muutub.

Kolm päeva peale surma.

Mis toimub siis, kui keha sureb? Tahaksin kohe teile avada kõigest mõned hetked ja selgitada neid,  üksnes kolme hetke. Seda eelkõige selleks, et saaksite mõista ja tunnustada seda.

Enamuse religioonide süsteemide alateadvus kinnitab, et surmajärgne rännak kusagile (kellel, kuhu) ,(Krayon muigab) kestab äärmisel juhul kolm päeva. Sellised arusaamad ja põhitõed on  juutide ja moslemite traditsioonides. See on olemas ka kõige iidsemate põlisrahvaste traditsioonides. Kõigil on kolmepäevane lein. See on aeg, kus ei tohi lahkunu keha liigutada või on ette nähtud vastavad teenistused ja kombed ehk kolme päeva reeglid.

Kallid, see tuleneb teie alateadvusest, kuna sellist aega on tarvis inimteadvuse ümber häälestuseks,  kehastuse aeg kehasse, ingellikuks juuresolekuks,  mis ongi see, kes te olete jumalikus olekus.

Selles suhtes inimesed käituvad erinevalt, seda olenevalt usust või millisesse vaimsesse süsteemi  nad  kuuluvad. Mõned neist nimetavad seda raskeks teekonnaks. Mõned väidavad, et lahkumine on mingisse vahepealsesse kohta, kus ollakse hirmu ja rahutuse olekus. Mõned kinnitavad, et teid on ootamas ees mingi viimne kohus. Mõned ütlevad, et see on täieliku rahulolu seisund (Krayon muigab). Kõik on normaalne.

Loomise Läte on see, kuhu naasete, või nimetame seda Vanemate Lätteks,  või  Ilmaruumi suurimaks Armastuseks, mille poole suundute ja mis on asumas teie endi seesmuses isegi surma hetkel ja on  Jumala Puhas Armastus. Kogu oma elu püüad seda leida, luua temaga kontakti. Kui su hing on läinud füüsilisest kehast ja oled sulgenud viimast korda silmad, siis sünnib ümberhäälestus. Sul on kõigest kolm päeva (Krayon kui mässiks kerguse ja ülluse sisse), kus õpiksid nagu taas lendama. Siis hakkad meenutama, et valgus muutub eredamaks, rõõm hakkab naasema tagasi. Loomisläte alustab oma muusikaga, mille oled kunagi kaotanud. Teatud mõttes oled nutmas rõõmust ja meenutusest. Need räägivad sulle, et oleme taas kodus, kannatusi enam ei ole, on üksnes väljendamatu ja uskumatu rõõm, meendused ja imeline laul. Sa enam ei muretse nende pärast, kes jäid maha. Sa oled teadlik, et ka nemad kord tulevad järgi ja on taas koos sinuga. Sulle avaneb suurejooneline pilt, milles  oled Jumalaga üks.

Nii see on, mu kallid. Kuid mõne aja pärast sünnivad plaanid taas naaseda tagasi, taas läbida kõike sama, kuna ei taha lasta käest võimalust viia õppetunnid lõpuni. Olete uues energias, kasutage seda.

Oleme teile rääkinud, et Üleminek elu ja surma vahel on kaunis. Ma tahaksin, et te mäletaksite seda. Need, kes on istumas siin ja muretsemas, mis saab nendega pärast surma. Kuid teie üksnes naeratate sellele. Need, kes näevad seda, küsivad, kas see ongi kõik? (Krayon naerab)

Kallid, teie, kes  seisate kord kalli inimese kõrval, kes just on lahkunud teie juurest, ma kutsuksin teid tõstma käed nende tervituseks. Pühitsege seda hetke, kus ta jääb igaveseks teiega, ega lahku teie juurest, ta on nüüdsest vaid teisel kujul teie juures. Ta on nüüdsest Jumala armastuses koos teiega. See pole sootuks see, kuidas kujutasite endile. Ainus valu surma juures on – mahajäänute valu kaotusest, kuna arvatakse, et ta on lahkunud., kuigi ta pole lahkunud, ta on üksnes teises olemises. Selline on kord lineaarsus. Selline on eesriie, mis hoidmas teid nägemast suurejoonelist Süsteemi.

Äratundmise tarkus

See siin on palee,  tarkuse saamise palee. Enne, kui lõpetame, me palume teid, vanad Vaimsused – olge targad. Targad Vanad Vaimsused on need, kes esmajoones ei allu eelarvamustele, ega hirmudele, mida sunnitakse peale teiste poolt. Need on need, kes esmajoones lähtuvad enda äratundmisest, tuginevad oma isikliku valiku mehhanismile, et mõista, mis on reaalne ja mis mitte. Just selline mehhanism ütleb teile, kas on reaalne see, millest räägin. See on tõepoolest kõige peamine, olla olemus ise. Kas pole see nii? Kas Jumal on sinu seesmuses?  Kas oled lubanud endale, võtta seda kõike tõena?

On olemas sinu poole sirutunud käsi ja see on sinu enda oma, tema nimeks on sinu Kõrgem Mina. Ta on ootamas käe pigistust sinu Kehaliku Mina poolt, kui sa lubad seda. Nii saab olema kogu sinu eluTa ei hakka koputama sinu uksele, ega raputama sind, tekitama kära, ta vaid on ootamas, millal avad ukse temale, et ta saaks astuda sinu juurde sisse.

Selline on Jumala Armastuse kaunidus. Ta annab inimesele võimaluse, kas võtta tema Valgust vastu, või mitte. Selline on tänase päeva tarkus ja tõde.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga