ASTROLOOG SALVADOR RUSSO SÕNUM KUNI 09.06.2017

Noorkuu Amburis

Keelatud tõdede paljastamine
Noorkuuga Amburis 29. novembril algab evolutsiooni ja valgustumise maagiline tsükkel. Maokandja eredaim täht Rasalhague, võimendab selle uue tsükli alkeemilist jõudu võimsalt. Noorkuu aktiveerub ajal, mil Päike, Kuu ja jumalanna Hera joonduvad Amburi seitsmendas kraadis, kus särab Rasalhague kinnistähe energia. Heebrea 5777. aasta suhtelises alguses leiame me äärmiselt heaendelise noorkuu, mis on kaunistatud numbriga 777. Peagi vabastatakse meie maailma keelatud tõed! Ja suured maod taltsutatakse, sest kätte on jõudnud Maokandja tund!

Ma ennustan järgmisi teemasid ja sündmusi ilmnemas kuni täiskuuni Amburis 9. juunil 2017:
Järk-järguline ja suurejooneline Euroopa Liidu poliitilise arhitektuuri hävitamine;
Kõigi tõe toetajate müstiline jõustamine ja kaitse;
Satanismi pretsedenditu paljastamine poliitilistes ja religioossetes sfäärides;
Jumalikult inspireeritud poliitilise ja religioosse võimu ülekandmised;
Suurettevõtete propaganda meediapüramiidi lõplik langus;
Peamiste maailma religioonide maailmamuutev analüüs;
Hiina, kui peamise majandusliku võimu, kiire langus;
Organiseeritud kuritegevuse lahtiharutamine poliitikast ja religioonist;
Suured kurjuse paljastused Vatikani südames;
Ajaloolise terrorismivastase poliitika jõustumine;
Kõigi korrumpeerunud juristide vaimne needmine;
Maailmavisiooni ja mõistmise suur ja positiivne metamorfoos;
Laiaulatuslik vaimne initsiatsioon iidsetesse saladustesse;
Rikkuse tagasisaamine läbi õiguse transformatsiooni, rakendamise ja võitude;
Vaenulike vaimude lahkumine, mis laseb sügaval tervenemisel alata;
Uute vaimsete võimete saamine väljavalitute hulgas;
Ajaloo, poliitika, religiooni ja esoteerika õppimise kiire areng;
Jõulised karma tagasitulekud võltsidele vaimsetele õpetajatele ja ajakirjanikele;
Salajaste ja pühade tervenemisradade avanemine;
Võimsa uue hingetarkuse sisemine esilekerkimine;
Kurjuse taltsutamine ja ületamine tarkuse ja seadusega;
Ja seaduse areng haiguste alistamise suunas.

Rasalhague
Selle noorkuu kõige olulisem omadus on see, et see toimub täpses joondumises kinnistähe Rasalhague’ga 7° Amburis. Teine kõige olulisem omadus on see, et jumalanna Hera, tuntud vanas Egiptuses kui Isis, kontrollib noorkuu loomist, sest ta on kohal Amburi seitsmendas kraadis koos Ra (Päike) ja Tefnut’iga (Kuu). Need taevased energiad koos mõjutavad suurt hinge paljastamist üle kogu meie maailma, kus saab sügaval viisil nähtavaks, tuntavaks ja mõistetuks meie tõeline olemus. Meie hinged säravad uue müstilise valgusega, mida Jumal läbi oma kosmilise korra meile annab. Peagi algab suur vaimse metamorfoosi periood. Kui hing räägib, siis kuulake.

Keelatud tõed
Selle maailma arhonid (tõlk: Vana Kreeka valitsejad) on keelanud palju võimsat tõde täielikult kollektiivsesse teadvusesse sisenemast. See lõpeb selle noorkuuga! Püha tuli, mis põleb läbi Rasalhague, imbub Saladusliku Paabeli kõige sügavamatesse ja pimedamatesse nurkadesse. Olge ette hoiatatud, et palju keelatud tõest, mis paljastamisele tuleb, on kõige jälgim, mida ette võib kujutada. Kui need pimeduse sügavustest välja tiritakse, pidage meeles, et see on kõik osa jumalikult seatud tervenemisprotsessist, mis nõuab, et me kõige tumedama tõega silmitsi seisaksime. Ärge karistage sõnumitoojaid ega keelduge sellest, mida Jumal teile paljastab. Ja pange mu sõnu tähele, laste ohverdajad tõmmatakse maailma ees oksa.

Poliitiline puhastumine
Uskuge või mitte, aga ma räägin teile tõde: Kõigekõrgemal jumalal on võime puhastada meie poliitilisi süsteeme. Mul on hea meel jagada, et poliitiline puhastamine on kosmilises päevakorras. Tõendus sellele on Saturni aktiivne transiit läbi Amburi, mis on laastav Satanistlikule poliitilisele päevakorrale maa peal, eeskätt läbi President Trump’i imelise võidu. See Maokandjast laetud kuutsükkel edendab poliitilist puhastumist kogu maailmas. Toimuvad suured ja müstilised transformatsioonid, nii et poliitilise võimu ohjad on üha rohkem vaimselt ja professionaalselt kvalifitseeritud inimeste käes. See mitme-aastane protsess valmistab meid ette Saturni transiidiks läbi Kaljukitse.

Valetajate tuli
Aastatuhandeid on Jumal ja taevased väed kasutanud elemente, et muuta surelike saatusi kas paremaks või halvemaks. Me oleme sisenemas võimsasse tule-tsüklisse, kus lojaalsus tõele võib teha tulevikku või selle hävitada. Päikese, Kuu ja jumalanna Isis’e kvadraat Neptunile Kalades paljastab, et peagi sajavad meile ülevalt võimsad ja maagilised tule-elemendi õnnistused ja needused. Valetajad süüdatakse põlema nii, et kriis, skandaal ja parandamatu professionaalne häving nad alla neelab. Kui tuntud propagandistid ja sofistid langevad ja teatud meediasektorid kokku varisevad, tundke see ära kui universum, mis teeb ruumi tõe meistritele ja tarkusele, et need saaksid tõusta oma õiguspärasele kohale.

Meditsiiniline tarkus
Rasalhague valgus laseb osaks saada meditsiinilisel tarkusel, mis on sellist laadi ja sellise ulatusega nagu oli Hippokrates’el. Targa tervendaja energia, mis on rikas taastava jõu poolest, voolab peagi läbi meie elude nagu elujõu infusioon meie soontesse. Meie meeli valgustatakse uute teadmiste, tarkuse ja teadlikkusega, mis on otseselt seotud haiguste, ravi, uurimistöö, tervishoiu-seaduste, kindlustuspoliiside ja jälkide meditsiiniliste vandenõudega, mis on sama reaalsed kui korporatsioonide saamahimu. Keelatud meditsiinilised tõed langevad peagi kosena läbi globaalse meediamaastiku ja vaikivate ohvrite asjade eest võideldakse. Tõelised arstid, tervendajad, teadlased ja hoolitsejad saavad selle tsükli jooksul võimsaid õnnistusi.

Lunaarne müüriladumine
Ma defineerin lunaarset müüriladumist kui teadlikku elu arendamist, mis edeneb harmoonias kuu tsüklitega. Lunaarne müüriladumine on sisuliselt koos kuuga ehitamine ja see on iidne praktika, mis peab naasma peavoolu teadvusesse. Iga noorkuu maja ja kraad paljastab, kuidas me peaksime ehitama ja oma elusid arendama, kuni täiskuu tsükli sulgeb. Siin on võtmed targale ehitamisele selle maotaltsutamise kuutsükli jooksul:
Tegutsege, et omandada litsentsid ja poliitika, mis võimaldavad tervendamist, kaitset, turvalisust ja jõustamist;
Kasutage pliiatsi jõudu, kui teised meetodid läbi kukuvad;
Kasutage juriidilisi õigusi ja volitusi seaduse täies ulatuses;
Kui vaja, looge uusi volikirju ja testamente;
Dokumenteerige hoolikalt ja koguge tõendeid, et võita juriidilisi lahinguid tulevikus;
Kasutage juriidilisi teenuseid, et algatada põhjendatud kohtuasju;
Lahendage asi mõistlikult, et elud lahti harutada ja vabastada tähtajad;
Rakendage omandatud ja inspireeritud tarkust praktikas ja teenustes;
Uuendage resümeed ja teised avalikud andmed heatahtlikult;
Makske ette ära võlad, et suurendada külluse voogu oma ellu;
Uurige kartmatult uut vaimset ja filosoofilist territooriumi;
Andke tasuta edasi abinõusid ja raviviise, et tervitada jumalikke õnnistusi;
Jagage uut rikkust ja võimu, et aidata teistel nende vabadust saavutada;
Vastake uutele salapärastele kutsetele, mis tulenevad teie hingest;
Palvetage, et saada valgust, mis tervendab ja vabastab;
Häälestage ümber trajektoorid, kui kõrgem tõde ennast ilmutab;
Laske valgust paista tumedatele asjadele, et Saatanal ei oleks asupaika;
Tunnistage, et räägitud tõde on võidetud õnnistus;
Kasutage keele jõudu, et tervendada, ehitada ja kurjust nurjata;
Kirjutage nii nagu Püha Vaim suunab;
Säilitage saabuvaid esoteerilisi saladusi;
Ja palvetage sageli tarkuse eest, mis teid vabaks teeb.

Valeõpetajad
Maailm on täis valeõpetajaid ja see Jumalale ei sobi. Noored, mõjutatavad meeled on massiliselt mürgitatud korrumpeerunud intelligentsi poolt. See kuutsükkel paljastab ja vähendab valeõpetajate võimu, autoriteeti ja mõjuulatust. Paljud valeõpetajad on kuulsad ja pahaaimamatu publik armastab neid. Ma palun, olge väga tähelepanelikud, mis toimub silmapaistvate vaimsete teejuhtide ja õpetajate eludes järgmise kuue kuu jooksul. Kosmos paljastab nad nii, et neil pole enam kuhugi varjuda. On loitsijaid ja jumalad tulevad neile järele.

Ajaloo saladus
Ajalugu on täis saladust ja selle noorkuu ajal hakkab see saladus hämmastavatel viisidel meieni jõudma. Antiikaja legendid ja müüdid ärkavad ellu, et tuua meieni vaieldamatult üleloomulikke õppetunde tarkuses ja vaimus. Tundub nagu tegelased ja teemad raamatutest ja salmidest suhtleksid meiega otse läbi suure loori, mis eraldab meie maailma vaimumaailmast. Olge austatud ja alandlikud, kui need kogemused teile osaks saavad, sest teid on välja valitud jätkama iidset traditsiooni, mis on tihedalt seotud teie vaimse saatusega. Armastage ajalugu ja oodake tema saladuslikku kutset…

Kosmilises teenistuses,
Astroloog Salvador Russo
Tõlkis Tiina Mills

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga