INIMESE VASTUPIDAVUS MUUTUSTELE, Delphi Ülikool, Georgia

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Need viimased hetked on tõemeeli väärt. Teie  ütete, et lõpeb sõnumite seeria ja nii see  tõesti on. Kui kogunevad kokku Valguse Töötajad ja vanad vaimsused, kes on seotud ühise eesmärgiga ja esitavad oma küsimusi, mis on seotud ühise üldise teemaga. Te tahaksite teada veelgi enam, olete tunnistamas Nihet ja tahaksite teada sellest veelgi enamat, see on selline teadvuste sulandumine, mis on nagu Pere. Mõned osavõtjatest on olnud siin mõlemal päeval ja te kindlasti märkasite, et see koht on sakraalne. Ja nüüd, kahe päeva möödudes, olete lahkumas siit.

Olen varem rääkinud, et lineaarsus teie ajas sageli loob inimolevusele tunde, et siin toimuv on kadumas möödanikku. Kuid möödanik teie jaoks on see, mis on otsa saanud. Lineaarne skaala väidab, et asjad on olnud. Alles mõned päevad hiljem hakkate mõtlema, et see aeg oli kaunis, kuid praegu seda enam pole (Krayon muigab). See on nii üksnes põhjusel, et olete naasemas oma tavalisse ellu. Me kutsume teid muutma oma mõtteviisi paradigmat ja te saate ja olete võimeline sellega hakkama saama. Kui teile on reaalne see, et aeg on tsükliliselt liikumas mööda ringi, kui reaalne saab siis olla, et ajal on olemas kvantlikud pulseeringud. Järelikult, aeg tegelikult pole selline, kui te mõtlete temast. Ehk on aeg  kõigest kvantlik sündmus. Kas pole  tõenäoline see, et kusagil miski võib toimuda igavesti?

Seega, me saame ära kasutada nende kahe päeva kogemuse, ning säilitada juurdepääsu sellele kogu oma elu. Teie mõistmise jaoks see on raske, kuid oma vaimsel tasemel olete kõik seonduses. Oleme teile rääkinud, et inimkond on füüsiliselt omandamas atribuuti, nagu Vaimsus, mis tuleneb Loomise Lättest.

Ka sina oled Vaimsus. Igas sinu DNA triljonites osades on olemas osa sellest, mida oleme nimetanud Jumala supiks. Kõik see tähendab üksnes, et mingil tasandil oled kvantiline, aga mingil tasandil  igavene. Oleme rääkinud samuti, et just sellel põhjusel teie teadvused on omavahel läbi põimunud. Kui olete suutelised mõistma, millest räägin, siis mõistate, et need on põimingus igaveseks. Kuid teid selline teadmine on erutamas, ning võtate selle kui enda tõena, siis lahkudes siit, lahkute muiates, sest kõik jätkub edasi. See oli üksnes kohtumine eufooriast kaasmõtlejatega, tõe kuulamine, koos olemine Krayoniga. Kui need loetletud asjad teile midagi tähendavad ja te tahaksite neid säilitada, siis te saate seda teha. Selline kogemine võib kujuneda alaliseks kogemuseks. (Krayon muiates). Kallis kvantiline inimene, kas see ikka õnnestub sinul?

On neid, kes väidavad  ma ei mõista, millest sa räägid, kuid väga tahaks rääkida sellest. See oleks minu väljakutseks sulle, et sa ütleksid, et sa oled kvantiline, oled igavene, oled olnud ja oled jätkuvalt.Oled Loomislätte osa, seega, kui aeg on liikumas mööda ringi, siis sa suudad seda peatada. Sa oled võimeline omama juurdepääsu sellele, oled võimeline manipuleerima sellega, mida peetakse manipuleerimatuks – Sa oled Füüsika alus.

Just nii, selline oled sina. Teil on võimalus võtta kõike seda kaasa. Ja seni, kuni astute, sõidate või lendate, nagu teeb enamus teist, võite tunnetada enda sismuses seda energiat, mis on olemas siin, just otseselt selle hetke energiat ja seda mitte kohtumise lõpuna, vaid kui ülejäänud elu algust. Kas seda on liiast palju?

Inimese atribuudid pole staatilised.

Me asume Tarkuse Templis ja me saame anda tarka informatsiooni. Just andsin teile esoteerilist tarkust. Kuid nüüd räägiksin teisest tarkusest, mida tahaksin nimetada „Inimese vastupidavus muutustele“, ehk inimolevuse kohandumise võime, tema võime säilitada end, võime kohanduda keskkonna muutustele. Ega see ei saa meeldida paljudele teist (Krayon tõsisel ilmel) kuid ma pole siin selleks, et mõnele meeldida ja mõnele mitte, ma olen siin, et anda teile tõde heast Jumala tahtest ja Tema armastavast õnnistusest.

Inimestel on kalduvus võtta inimlikke atribuute kui miskit staatilist ja muutumatut. On arvamus, et inimene on alati sama, nii eile, täna, kui ka homme, sest ta on ju inimene ning kõik inimesed  koosnevad ühtedest ja samadest osadest, millised on töötamas taolisel viisil. Selle tulemusel saab kokku panna nimekirja – seda ma pean tegema, seda ma ei pea tegema, see on minule kahjulik, aga see mitte, sellele pean pöörama tähelepanu jne.

Eile rääkisime ookeanidest, nende vastupidavusest muutustele ja nende võimest eneselikule taastusele. Oleme rääkinud Emakesest Loodusest, kes on võimeline tegema enesepuhastust. Rääkisime tasakaalust, mida on toetamas Väli. Rääkisime, et olenemata toimuvast planeedil, tasakaal saab nihkuda koos keskkonna muutusega, luues uut tasakaalu. Ma küsin teilt, kui Maa on suuteline nihkuma koos pidevalt keskkonna muutustega, mis  toimuvad pidevalt, miks te siis arvate, et edumeelsem bioloogia planeedil peaks jääma staatilisena?  Kas te ei ole suuteline milleski muutuma,et peate jääma jätkuvalt endisena?  Kas te ei ole suuteline kohanduma sellega, mis teid on ümbritsemas? Kas olete alati olnud ja jääte samasugusteks, nagu teie vanavanemad, vaarvanemad,  olles muutumatuna, et ei tee läbi nihet? Maa teeb läbi nihke, toetades kõikide elementide omavahelist harmooniat.

Mis teist saab?

Tahaksin rääkida teile mõndagi. Väli, millest sai eile räägitud, koos tema heasoovlikkusega,  on kõigest tema ümbersündimiste tsüklite osa. Mida pidada selle all silmas? Mida enam inimesi on planeedil, mida enam jämedust nemad väljendavad keskkonna saastamise suhtes, seda hullemaks asi läheb. Üksnes viimasel kümnenditel olete hakanud pöörama tähelepanu, kuivõrd olete mürgitamas vett ja õhku. Kuid asi hakkab paranema alles aegamööda, kui on sündimas mõistmine, siis piiravaid meetmeid võetakse tööstuses vähehaaval ja väga aeglaselt. Peale selle see avaldab mõju toidule (Krayon muigab), ja ikkagi lisate uusi elektroonika kiirgusi neile, millised esinevad teie keskkonnas. Võiks leiduda neid, kes ütleksid, et  see kõik on üks õudus, tapame iseendid, mis meist lõpuks saab? Ma  räägin teile, mis teist võib saada.

Üks asi, mis võiks teiega juhtuda,  on absoluutselt lineaarne. Lõppude lõpuks te teete järeldused, ning lõpetate sellega. Te teete uusi leiutisi, ning tänu sellele teil ei lähe tarvis energia saamiseks midagi kaevandada maa sisemusest. Siis on tegemist vaba energiaga. Olete pidevalt tundnud huvi, millal saate kasutada vaba energiat? Olen rääkinud teile sellisest tõest, et ta on teil alati olemas. Piisab üksnes teha vajaliku sügavusega augu  ja te saate soojuse, mis on otse teie jalge all. Kõik, mida oleks tarvis teha, on üksnes leida võimalus tõsta ta pinnale, ning luua aurumasin, mille abil saakside toota elektrit, kusjuures pidevalt. See oleks kivisöe kaevandamise asemel ja ilma keskkonna saastamiseta. Olete juba hakanud tegema tööd selles suunas. See on  vaba energia. Kogu kulutused piirnevad puuraugu loomisega. Kas te ise mõistate ja ma kordan taas, et  tuumajaama energeetika on kõige kallim ja superohtlik aurumasin planeedil? Ainus, mida saate teha, on teha soojust, üksnes puurides sügava augu maasse.

Sama on veega. On olemas imepärased viisid selle magendamiseks, puhastamiseks, rikastamiseks. Peatselt saate seda kõike teha. Tänu teie teadvuse arengule ja teie mõistmisele kõik sellised asjad puhastuvad.

Muuseas on veelgi miskit, mida te ehk ei tea üldse – teie keha on mõistuslik. Reinkarnatsioon on reaalne ja  me oleme seda õpetanud teile, oleme näidanud, kuidas süsteem teeb tööd. Akaši süsteem ei talleta üksnes meendusi sellest, kelleks olete olnud, kus olete olnud, mida olete teinud Akaš süsteem võimaldab teil isegi koostada plaane järgnevateks kehastusteks, seda muuseas ka siis, kui te pole siin, Maapeal. Selles planeerimises loote peamised parameetrid, kas või tulevast soost, karmalisi atribuute, millistega naaseda uude kehasse, et saaks jätkuvalt lahendada alustatut ristsõna. Kuid samas, teie uude kehastusse tuleb kaasa lisaks miski, sootuks uus. Inimene on võimeline kohanema muutustega, kehastuda uuena, mis erineb eelmisest, nii vastupidavuses, kui ka reageeringus keskkonna saastatusele, millised on olemas teie käesoleval ajal.

Ma kordan taas, et saabub aeg, kui te mõistate, et mõningad lapsed mõnes regioonis sünnivad suurema maksaga (Krayon muigab). Mis põhjusel? Põhjuseks on vajadus paremini kohaneda sellega, mida inimkond on teinud õhu ja vee keskkonnaga (Krayon muigab jätkuvalt). Seega, järgnevad põlvkonnad suudavad kohanduda hulga paremini sellega, mida ei ole suutelised teie. Asjad, mis teevad kahju teile, ei tee seda kunagi neile. Vaat selliselt töötab evolutsioon.

Tugevate magnetväljade mõju.

Palju aastaid tagasi me jagasime teile soovitusi saastuste kohta, mida on tootmas keskkonda elektroonika. Enamusel inimkonnast, kes ei ole insenerliku ettevalmistusega, on raske mõista vahet telesignaali ja mikrolaine ahju kiirguste vahel. Neile on need üksnes mingid väljad, mida loovad mingid elektroonilised seadmed. Oleme rääkinud, et asjad, milliseid tuleks vältida, on suured võimsad magnetväljad. Need on sellised asjad, millised on võimelised pikemat aega mõjutama teie rakulist struktuuri, kuid need ise on planeedi magnetismi osa. Sellest oleme rääkinud kõik need 26 aastat. Seega, kui selline magnetväli on loodud kindlal eesmärgil ja teie olete selles väljas kindlal eesmärgil mitmeid ja mitmeid tunde, siis kujuneb tulemus. Esmane tulemus on, et tunnete end suurepäraselt, kuid  edaspidi hakkavad avalduma haiguse nähud. Tulemuseks on, et te viite tasakaalust välja suurepäraselt tasakaalustatud süsteemi, mis on osaliselt määratletav magnetismi poolt. Oleme rääkinud, et teil on tarvis hoiduda eemale neist, mida nimetatakse transformaatoriteks, need  loovad võimsaid ja suuri magnetvälju, milliseid on võimalik mõõdistada lihtsa mänguasjaga, kompassiga, mille nool näitab selle välja suunas, aga mitte põhja suunas. Mõistes seda, te ei hakkaks mingil juhul elama kõrgepinge mastide all. Peale selle, te ise ei hakka looma endale magnetvälja, kas või soojendama voodipõhja elektriga, või soetama endale elektritekki, et olla ööst öösse selle mõju all. See lõhuks teie käesolevat tasakaalu. Seda ei ole kuigi raske mõista.

Kuid edaspidi läheb veelgi keerulisemaks. Paljud teie seast on üle 50, ehk isegi enam aastaid, lasknud endast läbi telesignaali. Sama on raadio signaalidega. Kõik need on läbistanud teid ja olete liikunud nende keskel, kuid need ei ole teinud teile vähimatki viga, ei mingisugust. See kõik on üksnes sellest, et need on sellisel tasandil, millel pole midagi ühist, ei füüsilise kehaga, ega selle magnetismiga, seetõttu teil ei esine mingeid probleeme nende pärast. Kui need oleksid teinud teile kahju, siis oleksite seda märganud viivitamatult. Edaspidi need asjad lähevad veelgi elegantsemaks.

Nutitelefonist ja Wi-Fist

Teil on nüüd olemas uued seadmed, nutitelefonid.Tahaksin rääkida teile mõndagi nutitelefonist. Kallid, kui hoiate saatjat oma kõrva juures tunde ja tunde, oma aju ligidal, siis teil ilmneb tulemus, mis on seotud saatjaga ja sellele on olemas tõestusi. Kui olete  mõistlik, siis ilmselt kasutaksite vestluseks muud viisi, ehk teisi seadmeid, kasvõi kõrvaklappe. Kõik, mis oleks tarvis teha, on see, et nutitelefon tuleks hoida peast kaugemal  ligi 30 sentimeetrit. Sellises olukorras probleeme  tekiks  (Krayon muigab).

Kuid te võite väita, et põues ta on südame läheduses (Krayon naerab), ning väidate, et ka süda on vastuvõtlik magnetväljale. Kuid ma ütlen teile, et on just vastupidi. Pigem süda mõjutab nutiseadet. See tuleneb sellest, et südame magnetvälja kiirgus on suurem, kui nutiseadmel. Need on asjad, mida  teil on tarvis teada – hoidke seadmed oma ajust kaugemale.

Kuid Krayon, kuidas olla asjadega, nagu Wi-Fi, mis on edastamas internetti, see on meil praktiliselt kõikjal. Kuidas olla sellega, mida saaks sellega teha?

Siin ütlen sama, mida ütlesin raadio lainete kohta. Ei tasu elada võimsate lainete kiirgajate läheduses. Olete kunagi mõelnud, miks need on paigutatud kõrgendikele ja mägedesse? Need peavadki olema kõrgemal, kuid samas ka kaugemal rahvast, need võivad kätkeda endas võimsaid magnetilisi aspekte. Kui te vaataksite suuri Wi-Fi saatjaid, ehk traadita Internetti, siis olenemata sellest, et need on töötamas väiksema võimsusega ja väiksema magnetismiga,  te ei tahaks elada nende kõrval. Kuigi signaal, mida edastatakse õhus, on tavaline signaal, nagu televisioonil, või raadiol,  võite te väita vastupidist, oleme seda mõõdistanud ja selle mõjutustel on olemas oma efekt.

Evolutsiooni elegantsed lahendused.

Tahaksin midagi rääkida inimolevuse vastupidavusest. Need lapsed, kes on sünnivad praegu, on suurema vastupidavusega saastuste vastu, mida toodavad elektronilised seadmed. Nemad on kohandunud nendega enam, kui varem sündinud. Kas teid ei pane imestama, et on käimas ellujäämise evolutsioon, mida on toetamas elegantsed lahendused ja muutused DNAs. Selline evolutsioon on võimeline looma selliseid põlvkondi, kes mõistavad saastusi, mida on tekitanud esivanemad, ning nad on tulnud parema varustusega, millega saavad lahendada ristsõna jatkuvalt, kuni saab kõik puhtaks tehtud või saab siis paremini mõistetavaks. Ilmneb kahtlusi mõningate viljade suhtes, juba nende suuruse pärast, tekib arvamus, et äkki ka inimeste kasv muutub suureks ja sama kiireks ja võib olla nende genoom on sedavõrd muudetud.

Lubage teile teatada, et asi ei ole nii, see on teie väga-väga vana lähenemise viis. Genoomi muutmine ei ole korrektne väide. Teie teada see on halb ja te ei taha seda, kuna olete teadlik sellest selliselt. Seetõttu nähes suuri vilju, teile näib, et need on muundatud ja teil tekib õud, neid nähes. Aga kui ma ütleks teile seda mõnevõrra teisiti. Kui te võtaksite puhtad seemned, mida keegi pole kunagi muundanud ja nende genoom on täiuslik ja küps – küps selleks, et täita korraldust – kasvada paremini. (Krayon uhkusega, kutsudes kaasa) Tere tulemast sellesse, mille nimeks  on Bioloogiline Homöopaatia. Just nimelt, Bioloogiline homöopaatia leiab laialdast kasutust kogu taimses valdkonnas.

Mida saab selles olla halba? Te kasutate seda enda hüvanguks. Homöopaatia teeb tööd Välja vahendusel, harmoonia abil, kõigi nende asjade vahendusel, millistega olete saanud ühele poole, selles mõttes, et millist mikstuuri anda neile, mis ütleks – kasvage kolmekordselt suuremaks (Krayon naerab rahulolevalt). Püüdke säilitada oma genoomi puhtust ning see toidab kogu maailma.

Uus ei pea kindlapeale olema ohtlik.

Kas mõistate, kuhu ma rihin? Tuleb selliseid asju, mida te pole oodanud. Kuid teil on hirm nende ees, sekkumiste pärast keskkonna ökosüsteemi, mis räägib teile, et kõik, mis on uudne, on pigem kahjulik inimkonnale. Üldistage ja viige ühese joone alla ja siis te mõistate, et mõndagi uutest asjadest tuleb hoolega analüüsida. Siis alles mõistate, et need on täiesti kohased ja õiged ega tee mingit kahju.

On palju veel sellist, millest rääkida ja anda teile. Kuid ma tahaksin, et te jõuaksite mõistmiseni, mis on inimese vastupidavus muutustele, adapteerumise võime ja kohanemise võime. Oleme rääkinud, et toimuv nihe muudab inimloomust, muudab ka vastupidavust keskkonna muutustele. Ta muudab aja jooksul asju, mis viisid sõdadeni, vihkamiseni, draamadeni, ebaküpse ja ebaselge mõtlemiseni. Kõik see on osa evolutsioonist, mis hakkab juba ennast ilmutama inimkonnale. Miks te siiski olete piiramas seda? Miks seostate seda üksnes oma teadvusega? See paratamatult puudutab ka teie bioloogiat. Ta võimaldab teil juhtida füüsikat, kusjuures te olete alati teadlik olnud, et teda saab juhtida, ja kusjuures ilma mistahes kõrvaliste efektideta ehk mistahes negatiivita. Evolutsioon võimaldab teha kasulikke leiutisi, milles võidavad kõik. Ta toob teile puhta vee ja elektri ja suuremal hulgal toitaineid.

Teist saab Uue Inimkonna osa.

Kõik need asjad  on uue stsenaariumi osad, mis on lähenemas vastavuses teie planeedi teadvuse tõusuga. See ei piirdu üksnes vaimsete asjadega,ta puudutab kõike. Teil avaneb võimalus jälgida seda, teil seisab ees seda näha. Ehk te kuulaks taas üle kogu selle kanalduse, ma räägin asjadest, mis ei jää märkamatuks. Mõneti see, millest olen rääkinud, võetakse kui Krayoni jutuna,  seda seni, kuni need hakkavad ilmuma uudistes. Siis mõistate, et see ei ole üksnes see, millest räägib Krayon. Need ei ole teie suursugususe potentsiaalid, mida ma loen teile ette, see on enamat.

Kuid tahaksin lõpus rõhutada teile ühte mõtet, et asjad pole alati sellistena, kui näivad. Ärge võtke homsesse seda, mida olete kartmas täna. Olge tähelepanelik kõiges, mis on toimumas, ning tuginege üksnes oma isiklikule loogikale. Alles siis mõistate, et inimene on vastupidav muutustele, ta on suuteline ümber mõtestama mõningaid vananenud asju, mis isegi täna ei ole enam sellised, millistena olid minevikus.

Tahaksin õnnitleda teid sellega, mis on toimumas. Tahaksin õnnitleda teid vastupidavusega keskkonna muutustele ja teie teadlikkusele. Kord, kenal päeval, vaatate oma tsivilisatsiooni, kes oli hävitanud end sõdade läbi, ning ütlete, et küll olid barbarlikud ajad. Nähes seda, teil sünnivad lahendused, milliseid ei saanud tulla varem. Teist saab uue Inimkonna osa. See sünnib aeglaselt, samm sammu järel, üks samm edasi,  üks samm tagasi, kaks sammu edasi, üks samm tagasi. Aasta-aasta järel hakkate märkama aeglasi muutusi.

Olete 36 aastase tsükli keskmes ning 20 aastat 36-est olete peagi läbimas. Ees seisab veel paljutki. Kui käesolev 36 aastane ühtlustumise protsess jõuab lõpuni, alles siis algab reaalne kasvu protsess. Käesolevad aastad on  planeedi ümberhäälestus vanadest normidest üle uutele planeedi normidele. Inimestel ei ole kuigi meeldiv kuulda seda, sest nad  tahaksid, et see kõik oleks homme (Krayon naerab).

Olete kannatamatud, kuna olete sedavõrd kaua oodanud seda ja kannatamatud seetõttu, et mõningad teie seast on selgelt nägemas, kuidas asjad on kulgemas. Kuid teie ümber on selliseid, kes ei näe veel midagi. See kõik muutub aja jooksul.

Õnnistatud on Inimolevus, kes on võimeline olema rahulik kõige oleva suhtes ning lausuma, et  ei ole mingit tähendust, kui kaua see võib kesta, ma jätkan tööd oma osjadega  ja kuna see kestab kauem, kui on minu elu planeedil, ma naasen taas, et jätkata tööd oma osaga.

Selline inimene mõistab kogu enda siin olemise suuruse reaalsust, et Tema on osa kõigest olevast, ta on Vana Vaimsus.

See kohtumise seeria kahe päeva jooksul andis teile mõistmise kogemist, et te olete suuteline astuma eesriidest läbi, ning olema taas koos endaga, kui naasete siia järgmisel korral. Selline on inimolevuse vastupidavuse sügavus.

Ja nii see on

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt

Toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga