TRIAAD – Charlottesville, Virginia – 10.mai 2015

Lee Carroll: See vägagi informatiivne sõnum Krayonilt on sellest, et aju pole see organ, milleks teda peetakse. Ta on millekski enamaks, kui arvatakse.Kust tegelikult tuleb intuitsioon ja miks süda jätkab töötamast, kui aju on välja lülitatud. Ühinege meiega ja võtke vastu see suurepärane selgitus.

Ma tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Paus, mis järgneb peale tervitust, on selleks, et partner saaks eemale tõmbuda. Võisite märgata, et ei toimunud mingit ettevalmistust antud sõnumi jaoks. Vanas energias oli tarvis, et kanaldaja valmistaks oma mõistust selleks, muutes psüühika ja selle struktuur teiseks.

Kui oleksite teinud aju seisundi mõõtmisi, siis oleksite näinud muutusi töö ettevalmistuse aegu. Oleksite märganud erinevaid muutusi aju alfa ja beeta kiirguste aegu. Kuid nüüd seda enam pole tarvis. Mis tähendab lakkamatut sidet ja tihedamat kontakti, mis teeb seansi veelgi lähedasemaks inimolevustele. Samas, sellise ühenduse aegu pole vajadust valmistuda kanalduseks vaid ta on alaliselt justkui ühe jalaga kolmemõõtmelisuses ja teisega paljumõõtmelisuses. Seega, kui jõuab kätte hetk 100% tööks, siis temal pole tarvis teha muud, kui kanduda teisele jalale. Kuid just jala rõhu ümber seadmine on kõige raskem kõigest, mida ta teeb.

See kõik on seotud inimese ajuga  ja nimelt,  selle juures käivitub see, millest olete teadlikud ja millest mitte ning kuidas see hakkab kulgema, et te saaksite sellest teada.

Tänane sõnum on vägagi informatiivne ning on pühendatud sellistele asjadele, milliseid me varem pole selliselt arutanud. Ma pakun välja uut kontseptsiooni ja see ei ole eriti keeruline, kuna on üksnes sissejuhatus. Kuid sellegi poolest,  on see sissejuhatus inimsuse arengu kontseptsioonile.

Uus on sageli teie ettekujutustele vasturääkiv

Olete liikumas uude energiasse, mis muudab kogu teie teadvust. Tahaksin selgitada teile seda, mida pole kunagi seni rääkinud, ning mõnigi sellest on risti vastu teie ettekujutustele.

Annan selgitust – te usute millessegi teatud viisil, kuna olete seda teatud viisil õppinud. Peale selle, kui olete midagi teada saanud (usute sellesse), siis sellest peale see on teie oma. Me rõhutame, et see ongi teie mõtlemise “peamine alus” ja see teadmine jääb teile pikemaks ajaks.

Kui te omal valikul õpiksite neid uuesti tundma, siis tulemus oleks hoopis teine. Seetõttu toonitan teile, et ärge järgige pimesi seda, mida järgnevalt teile räägin  ja seda sel põhjusel, millest just enneteile  rääkisin teile. Tahaksin, et te mõistaks seda kõike oma mõistmisega, lähtudes oma terve mõistuse läbi. Tehke seda reaalselt.

Kas saab olla nii, et asjad äkki muutuksid teistsugusteks, võrreldes sellega, kuidas õppisite neid kunagi? Kas energia on muutunud?

Kui jah, siis ehk ka vaimne teadvustumine võis avada enamat uute arusaamade avastamiseks. Kui olete võimelised mõtlema väljaspool “teada olevat”, siis olete võimelised reaalselt järele vaatama asju, mida olete täheldanud viimastel aegadel. Kõik, mis oli teile teada esmaselt, pole tegelikult  muutunud – kõik muutub vaid suuremaks ja hakkab silma paistma teisiti.

 Inimmõistus on keeruline

Inimmõistus on kompleksne ja keeruline. Kui te  jaotaksite teda  osadeks, siis näeksite erinevaid mõtlemisviiside tüüpe, mida inimesed kasutavad, siis ta oleks teie jaoks veelgi keerulisem. Teda on uuritud pikemat aega, kuid seda on tehtud kolmemõõtmeliselt. Ja parim, mida suutsite ära teha, on see, et te vaatate inimmõistust, kui riista, mis on juhtimas sünapsiseid, mis kindlustavad teile ellujäämist. Vastavuses teie teadusele, aju annab teile kõike. Ta annab teile ellujäämist, annab intuitsiooni ja mõistuse teravust, annab teile kõigi organite funktsioneerimise kordineeringut ehk praktiliselt kõike. Võiks isegi ütelda, et tema juhib teie laeva mööda elu ookeani.

Peale selle kui hakkasite teda uurima põhjalikumalt, siis avastasite, et parem ja vasak poolkerad tegelevad erinevate asjadega ning meestel ja naistel need on omavahel seotud erinevalt. Kõik, mida olite teada saanud, viitas sellele, et aju on juhtiv kontroller, ta on kogu inimliku teadvustuse keskmeks.

 Aju otsese töö stsenaarium.

Kontseptsioon, millist pakume teile, kinnitab, et pole olemas üht eraldi olevat inimolevuse aju. Neid on hoopis kolm. Et paremini saaksite aru, kuidas kõik on toimimas selleks edastan teile metafo0rilise pildi. Nõustudes väitega, et te ei tea sellest, mida te ei tea, ometi teete seda parimal viisil. Kõik, mida oleks tarvis teil teha, on see, et  vaadata, mis on aju, ehk kõike, mis on aju. Tulge minuga kaasa ja mängime läbi ühe metafoori. See on parim, mida saan teha, et selgitada teile miskit uut ja erilist.

 Metafooriline rännak

Te astute tuppa ja vaadake selle keskel seisvat lauda. See on tavaline, inimese töölaud ja  laual on ka kompuuter. Pea kõigile teile,selles ruumis olevatele, see seade on hästi tuttav ja paljud  ise teevad tööd temaga. Kuid iidsete aegade inimestel polnud mingit arusaama kompuutrist. Seega, selle metafoorilise näite võimendamiseks kujutame ette, et sellesse ruumi astub inimene saja aasta tagusest ajast ja lähenedes lauale, tema imestustele poleks piire, nähes laual olevat seadet. Selle sõnumi ajal sa ei saa vestelda temaga, kuid saad näidata temale arvutit. Seega, kuna sa ei saa temale midagi selgitada, ega aidata teda, siis nähes arvutit, ja seda, milleks see on võimeline, ta võtab seda puhta maagiana.

Ta saab lugeda midagi ekraanilt, midagi muuta seal, liigutades hiirt ning jõuda selgusele kuidas kompuuter töötab. Vajutades nuppudele, ta näeb imelisi ja uskumatud asju, sest kompuuter  on võimeline tegema selliseid asju, mida keegi tema ajas poleks uskunud. Tulevik hämmastaks teda, ta imestaks seletamatute asjade üle. Ta ehk avastaks Google, kuid temal poleks arusaama selle kontseptsioonist. Ta avastaks tervet ilma, mis on mahtunud sellesse karbikesse. Avastaks võimaluste väe saada informatsiooni ja teha sellega koostööd, temal hakkaks sellest pea  ringi käima. Pole midagi sellist, mida poleks võimalik karbikesest saada. Seadmes on olemas kõik rahvaste keeled ja mistahes informatsioon, mistahes teemal. Seejärel ta avastaks, et on võimalik kirjutada sõnum ja saata kellele tahes, mistahes kohta, seega, see on ka sideseade. See on sedavõrd hämmastav, et temal on seda võimatu uskuda.Eksperimendi lõpus ta lahkub täis hämmastavaid muljeid nähtust, oma silmadega nähtust. Lahkudes oma ajamasinas, ta ei jõua ära oodata, millal saab rääkida oma ajastu inimestele nähtust – selle asja tehnoloogiast, mis on võimeline tegema kõike ja suhtlema kellega tahes. Selles väikeses karbikeses oleks kui kogu ilma raamatukogu koos – kõik keeled, kõikvõimalikud entsüklopeediad, millistest saab vastuseid mistahes küsimustele. Karbikeses on olemas kõik persoonid inimkonna ajaloost ja koos   üksikasjalise informatsiooniga. Ja kõik mahub ühte karbikesse, mis on kättesaadav igale inimolevusele. Vatuvõtt, millele puudub mistahes seletus.

 Varjatud liitumine

Sulle on teada enamat, kas pole. Sulle on teada, et kompuuter on ühenduses internetiga. Kui kompuuter lahutada neti võrgust, siis ta on vaid arvuti, mis tegeleb üksnes arvutustega. Jah, sa võid temal kirjutada kirju, või teha mingi tabeli, kuid sa pole suuteline saama mingit vastust mistahes küsimusele, kuna ta pole netti võrgus. Sellest, inimene möödanikust, ei aimanud midagi, kuna ta polnud suuteline ette kujutama seda, et on olemas globaalne võrk, üleilmne ämblikuvõrk. Ta ei märganud peenikest juhet, mis väljus arvuti kastist ja mille kaudu oli maagilisel viisil võimalik teada saada kõigest ja kõigist. Kui ta isegi märkaks seda juhet, siis see ei tähendaks tema arusaamale mitte midagi, tema jaoks seda kõike tegi vaid  karbike – ta nägi seda oma silmaga.

Naaseme nüüd tagasi aju juurde. Olles inimesena, olite keskendunud paljude aastate jooksul ajule, mida pidasite hämmastavaks ja maagiliseks. Kuid te polnud suuteline mõistma, et aju on ühenduses paljumõõtmelise internetiga, mis on väljaspool teie keha. Kuidas te saakski aimata seda?

 Inimaju

 Teie aju on tohutu ja imeline keemiline sünaptiline kompuuter. Ma ehk täpsustaksin tema määratlust.

Sünaps – on elektromagneetiliste signaalide aktiveerumise protsess, mis on kulgemas mööda neuronmatriksi kanaleid (mööda närvi struktureerituid teid ja seoseid), mis on läbimas kogu aju. Signaale edastatakse hetkelise kiirusega teisteni läbi paljude ülemineku piirkondade (sildade). See võimaldab teile kolmemõõtmelist ellujäämise kontrolli nii keha, kui ka oma mõttetegevuse üle.

Tavaline ulatuslik mõtlemine, nagu te seda mõistate, on seotud ajuga. Olete uurinud aju ja olete väitnud, et see on loomise tsoon ja et see vastutab kunsti, muusika, poeesia eest, ehk intellekti eest. Te ise pole märganud kaablikest endas, kas pole? Ajul endal pole mingit seost nende asjade kujunemisega, ta üksnes soodustab kõike seda. Ta soodustab neid asju, kuid ei vastuta nende eest. Ta on paljuski, nagu karbike metaforist, ta on üksnes seade, mis on ühenduses internetiga. Teie aju on üksnes klaviatuur paljude-paljude asjade saamiseks. See vaid näib, et kõik tuleneb karbikesest, milleks on teie aju. Kuid ta pole selleks.

Palju sellest, mida peate loovuseks, ehk vaimsuseks, seda on ka kanaldused, kõik tuleneb üksnes lülitusest käbinäärmega. Sama on ka teie intuitiivse osaga, mis on kasvamas koos teie vaimse evolutsiooniga. See on see osa teadvusest, mis on ühenduses sellega, mida nimetate Kõrgemaks Minaks. Võite seda nimetada kuidas tahate, kuid see on ühendus teie aju ja Loomise Lätte vahel. Ta on olemas ja mõnedki kasutavad seda suurima eduga. Mõned küll mitte. Ta avaneb ja muutub laialdaselt kätte saadavaks üksnes teie enda vabal valikul, ja neile, kes oma loovusega loovad uskumatuid asju, olles ühenduses võrguga läbi käbinäärme. Kuid teile näib, et see on toimumas teie aju seesmuses. Nähtamatu juhe, signaalide kattumine aju seesmuses, mida te pole suutelised tabama – see on liitumine välise ilmaga. Seda on paljud hakanud tabama ja mõistma. Aju soodustab neid atribuute, kuid ei loo neid. Intuitsioon ei tulene ajust, kuid ta soodustab seda ning aktiveerib seda mõtteliseks protsessiks. Seda võite näha graafilistel soojusnäitajatel, kõrvuti muude asjadega, mida peate aju sünapsideks, kuid aju üksnes töötleb seda, mis saabub temani kusagilt. Kui tõmmata kaabel võrgust välja, siis aju on suuteline vaid üheks – hoida alles hingamine ja kindlustada ellujäämise mõttetegevus. Te saate bengali tiigri eest ära joosta, et ta teid ära ei sööks. Te saate kasvatada toitu, omada lapsi, õppida autot juhtima. Kuid ei suuda luua muusikat, skulptuure. Tava mõtlemisele pole loomulik mõelda Jumalale ega analüüsida end. Kuid liitudes võrguga – ta on suuteline kõigeks selleks.

Kolm poolt  on enamat, kui arvate

Inimolevusel on kolm aju osa, kuid teil on teada vaid kahest. Täna selgitame teile ka kolmandat. Inimolevuse teine osa on töödeldav käbinäärme sünaptiliste osadega (aju karbike). See osa vastutab loomistegevuse eest, intuitsiooni ja intellektuaalse teadvuse eest. Intuitsioon hakkab kasvama koos inimkonnaga, alates seesmise kaasasündinud keha teadvusega.

Teine aju muutub mõistlikumaks ja pääseb teie ajusse vastavuses vibratsiooni tõusuga, isikliku evolutsiooni käigus. Ta suudab edastada Akašhi informatsioone meendustena eelmistest eludest. Võiks ütelda, et käbinäärme võrk muutub aina kiiremaks ja seda töötleb teie aju. Olete juba tunnetanud, et muutute aina intuitiivsemaks-teadvustatumaks. Sild inimteadvuse, keha teadvuse ja kaasasündinu vahel hakkab saama küpsemaks ja kindlamaks. Olete väljumas ellujäämise režiimist ja paljud on ärkamas suures tões. See kõik on inimolevuses täiustumas ja paremaks muutumas, kuni ta kord arvab, et tema aju on hakanud paremini tööle. Kuid see pole nii – aju jääb ajuks. Ta vaid hakkab paremini töötlema intuitsiooni, mis saabub käbinäärmest. Aju jääb suurepäraseks ellujäämise organiks, kuid intuitsioon muutub üha võimsamaks, ehk, teie vaimne internet muutub aina kiiremaks.

Olles kolmemõõtmelises energias, te näete vaid ühte organit, mida tunnetate vastutavana kõige eest, mida teete, kuid tegelikult neid on kolm.

Arenenud inimolevus valdab valguse loomise potentsiaali (teadvuse energiat). Vaimsuse vastuvõtt on ilmutumas valge valgusena, ja nii on kõikjal, te olete kohanud seda kõikjal. Isegi Piiblis, loos Moosesest ja lõõmavast põõsast. See oli leek, mis ei põletanud ja kui oleksite näinud seda tõemeeli, siis oleksite näinud valget valgust. Piibli tegelasele see oli kõrgemaks teadvuseks kõigest, mida ta oli seni kohanud – ingellik energia, mis jõudis temani läbi käbinäärme ja peegeldus põõsas.

Kui teil on olemas surmajärgse seisundi kogemust, siis meenutate, kuidas liikusite valguse poole. See on midagi enamat, kui lihtsalt metafoor. Te hakkate looma seda, mida me nimetame jumalikkuseks ja meisterlikkuseks. Valge valgus, teist väljuv, on TEIE. oma kõrgema teadvuse olekus. Mida kõrgem on teie DNA efektiivsus, seda valgemaks muutub teie valgus. See on küll metafoor, kuid enamuse müütide taga on tõde ja see on üks neist.

Kallid, te muutute üha enam ingellikeks olevusteks ja hakkate mõistma ka kolmandat osa.

Kolmas aju

Oleme teile varem rääkinud, et on olemas müsteerium, salapära, millesse on kaasatud inimsüda. Kallid, inimsüda on kolmas aju osa.

Teadus ei ole suutnud kunagi mõista, miks südamel on sedavõrd võimas magnetväli. Sedavõrd suur, et tegelikkuses sellist pole ühelgi organil, kaasa arvatud ka ajul, kogu tema sünaptilise aktiivsusega. Süda jätab varju ja ületab aju paljudes asjades. Tavaline südame uuring, kui keha organi uuring, annab näiliselt tavalist informatsiooni, ta vaid pumpab verd teatud rütmis, vastavalt signaalidele, mis tulenevad ajust. Kuid on olemas midagi enamat.

Kui me alustasime, siis ütlesime, et viiksite kõik üheks kokku, nüüd on teil võimalus selleks. Mingi õnnetu juhuse tõttu seljaaju saab vigastatud, kuid süda jätkab vere pumpamist. Kusjuures vigastusega on rivist väljas ilmselt need aju signaalid, mis on arvatavasti juhtimas südame rütmi sünkroimpulseid. Signaalid ei jõua kohale, kuid südame töö jätkub. Mitte üksnes see – jätkub ka seedimine, maksa funktsioonid, kõhunäärme ja muude organite töö, isegi on töötamas paljunemise organ. Ja seda kõike ilma aju osavõtuta.

On olemas kolmas teadvuse element, mis asub inimese südame keskmes. Te kasutate südant metafooriliselt armastuse sümboliks ja teil on selles õigus. Inimteadvuse kolm osa väljuvad kaugele aju piireist, kui organist. See kolmik on ellujäämise triaad. See on esindatud kolme energia näol (numeroloogias), mida kohtate kõikjal vaimse ajaloo jooksul. See on kolm ratsut, mis viivad kõrgustesse prohvet Eelia ülestõusu kaarikut (Merkaba). See on ka jumalik kolmainsus, mis esineb paljudes religioonides (Isa, Poeg ja Püha Vaim). Teie kehas ta on esindatud  käbinäärmena (Looja intuitsioon), ajuna (ellujäämine) ja südamena (mõistmisena).

Selle planeedi Meistritel kõik kolm osa töötasid korralikult ja ühtlaselt. Kuid teil mitte ja seda seni, kuni olete vanades energiates. Vanades energiates on üksnes ellujäämise režiim. Praegu toimuv seisneb selles, et evolutsioneerute jätkuvalt ja teie kaasasündinud teadvus muutub üha võimsamaks. DNA muutub üha aktiivsemaks, ning kõik osad hakkavad lõpuks looma sidet omavahel ja ühenduma.

Kallid, see, mis eristab inimolevust, kes on ellujäämise režiimis meistrist, on intuitiivne mõistmine.

Mõistmine genereerub ja lähtub südamest ja see pole metafor, vaid ta on osa süda-aju süsteemist. On olemas asju, mis sünnivad triaadis ja te  peate neid mõistma. Viige need asjad kokku, ning hakake rakendama teadust, et saada teada  ja tunnustada selliste asjade olemasolu, milliseid pole võimalik näha üheski teile teada olevates spektrites. Juba üksnes see, et olete olnud seni pimedad nende suhtes, kuid käesolevaks hetkeks see ei tähenda, et seda ei saa üldse olla. Te pole veel kõike avastanud, kuid teid aitab oluliselt progress paljumõõtmelise füüsika arengus. Pange tähele, teieni jõuavad füüsika uusimad leiutised, millistega olete suutelised nägema isegi bioloogiat. Ärge lahutage neid kahte teaduslikku valdkonda (praegu see on nii). Kui te saate inimese emotsioonide, mõtlemise ja käitumise kvantilist kaarti, siis  kujuneb teil palju parem ettekujutus kogu selle tõesuse üle. Siis kõik ilmutub otsekoheselt. Aju on vastutamas triaadi kõigi kolme koostisosa funktsioneerimise eest (koordinatsiooni eest). Kuid teadvustage ka seda, et kaks ülejäänud osa teevad olulisemat tööd. Intuitsioon ja mõistmine näivad tulevat alati otseselt ajust, nagu iidsele inimesele näis, et kogu maagia tuleneb üksnes karbikesest.

Kallid, ühendage end avarama pildiga. Inimteadvuse triaad  on meisterlikkuse ilmnemise algus. See oleks kõik, mida tahaksime praegu teile rääkida. See oleks see, mida oleks tarvis teie loogikal ja vaimsusel võtta vastu – kas pole? Mõelge sellele ja küsige oma intuitsioonilt: “on see tõene, kas saab olla nii, et inimaju on üksnes vahendajaks millegi suuremale?”

See informatsioon asus selgitama mõningaid mõõtmeid, milliseid polnud võimalik varem teha, tuginedes üksnes traditsioonilistele bioloogia mõistetele. See selgitab, et kui inimolevus teeb teatuid otsuseid, siis tuleb välja, et aju hakkab äkki paremini kontrollima keha. Miks keha tervis on võimeline äkki muutuma, tervendab end, nõuab äkki toitumiseks muid produkte, kust tuleneb temal bioloogiline tarkus? Mis kutsub esile spontaanset remissiooni?

Kallid, seni, kuni te ei lülitu, ega sea üles sidet triaadiga, ei saa juhtuda midagi sellist. Mõelge, aju ei anna teile midagi neist asjust, ta on võimeline üksnes vahendama liitumist sellele, mis on olemas – Loomise Lättega, valge valgusega.

Täna sai teile antud need metafoorid ja need asjad, millised vajasid teie tähelepanu ja mida peaksite silmas pidama. See on see viis, millisega alustame süvaasjade õpetamist. Me hakkame tegema seda taas ja taas, seejärel täpsustame ja räägime sellest lõpmatult. Seda selleks, et saaksite teada kõike. On tulnud aeg näha kogu triaadi pildi suurusest ja teada inimolevuse seesmuses elavast loovast triaadist.

 Olen Krayon, kes on armunud inimkonda ja see pole asjatu.

Ja nii see on.

Krayon

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga