TERVENDUMISE KÜSIMUSED

Tere tulemast Kaheteistkümne Ringi tervendavasse keskkonda…

 

Mina, Lee Carroll ja Monica Murany oleme valmis vastama teie küsimustele.

Monica… – esimene küsimus on Elsielt, Californiast, USA-st

Kuidas saaksime teada, et Kaheteistkümne Ring on tõeline?

Oma olemuselt see on tõsine küsimus, et milleks üldse on tarvis Kaheteistkümne Ringi ja kas on ta üldse reaalselt eksisteerib?

Lee – see küsimus oma olemuselt on ka vastuseks küsimusele, mida esitas Krayon. Seni, kuni oleme teinud kanaldusi, ja teinud oleme juba kaua, Krayon on alati kinnitanud, et sõnumis kõik on reaalne.

Olete jõudnud hetkeni, kus tahaksite teada, kuidas see töötab teie puhul, tahaksite puudutada ja veenduda selle reaalsuses et kui te ei saa seda puudutada, siis see ei ole ka reaalne. Kui  mõtleksite esoteeriliselt, siis veendute, et reaalsuse taga, mida saate puudutada, on olemas veel teine reaalsus. On küllaga neid, kes rändavad astraalis ja nendel on paljumõõtmeline kogemus ja nemad on teadlikud teisest reaalsusest.

Kuid neile, kellel on probleeme selle mõistmisega, ütleksin, et on palju asju, mida kogete, kuid puudutada ja tunnetada, et veenduda nende reaalsuses, te ei saa. See kõik on reaalne, te võtsite vaid ette vale nimekirja.

Minu lemmikküsimus teile on, et keda armastate oma elus kõige rohkem, kas tütart, poega, abikaasat ja kas te seda armastust saate puudutada?

Muidugi mitte.

Kui olite armunud esimest korda, siis tunnetasite selle sügavust, mis võis viia teid hullumiseni, kuid puudutada seda te ei saanud. On ülimalt reaalseid asju, mida ei ole võimlik kunagi puudutada.

Kaheteistkümne Ring kannab teid paljumõõtmelisse kogemisse. See ei ole astraalne rännak, vaid midagi selle lähedast. See kannab teid visualiseeringusse, mis on paljumõõtmelise vaimsuse osa ja see on olemas teil kõigil. Ja nüüd, vaadates seda osa, võite küsida endilt, et kas on see reaalne, või mitte.

Seega, kui see ei ole reaalne, siis sellele ei saa olla ka mingeid tõestusi. Kuid, tõestusi räägitule võite leida kõikjal, neid saavad näha eriti need, kes võtavad osa meie koosolemistest. Siin sünnib palju tervenemisi ja mitte üksnes füüsilisel tasandil.

Paljudel toimuvad muutused elus, muutused suhetes, kaovad hirmud ja häires olek ja palju muud sellist. Kui see ei oleks reaalne, siis palju sellist ei oleks ka toimunud. See oleks vaid kui meditatiivne libarännak meelte rahustamiseks, ega järgneks sellele mingit tervenemist.

Selline on minu selgitus sellele.

Ka armumise tõestuseks on vastuarmastuse avaldumine, kus mõlemad tunnetavad  üht ja sama. Vastuarmastust võite tunnetada isegi loomadelt. See on see, mida puudutada ei saa.

Isegi teie teadlased  kinnitavad paljumõõtmelise ilma olemasolu.

Ehk mõnigi teist, kuuldes seda, väidaks, et võib olla see on pigem kvantiline kogemine. Jah, just sinna olemegi suundumas. Oleme suundumas kogemisse väljaspoole kolmemõõtmelisust, kus ongi suurem osa reaalsusest.

Teadlased  väidavad, et oleme elamas 11 mõõtmes. Siin on vastus sellele, kus me oleme ja püüdke kogeda seda. Püüdke näha seda, millest mõtlete, kuigi kahtlete selles, kuid lubage sellel siiski avalduda. See on reaalne juhul, kui lubate sellel olla oma teadvuses ja lubate endal minna sellesse. See on peaaegu sama, kui lubaksite oma teadvusel minna kohta, mida teie arvates ei ole olemas.

Monica – see oli hea vastus.

Nüüd küsimus Lisalt Missourist, USA-st.

Tema tahab teada, kas on võimalik vabastada endast oma negatiivseid tundeid nii, et need ei teeks kellegile kahju või peaks hoidma neid endas ja vaikima?

Lee – ma arvan, et Lisa ise teab vastust.

Psüholoogid on alati rääkinud, et negatiivsust endas hoida on kahjulik, et see kulutab keha. Paljud neist isegi soovitavad sulguda keldrisse ja lasta seal kuuldavale mõned metsikud möirged.

See, millest oleme rääkimas, on probleemiks paljudele. See hõõguv seesmine raev, või negatiivsed tunded, võivad kujuneda ajapikku haiguseks ning see ei ole üksnes tühi jutt. Raev on tarvis lasta endast välja, muidu see lühendab eluiga.

Oleme rääkinud paljude juhendajatega viisidest, kuidas vabastada viha ilma keldrisse ronimata, kus teha metsikud möirgeid, need on küll mõnevõrra keerukamad, kuid annavad parema tulemuse.

Monica – jah, neis on oma medootika. Need on küll sümboolsed tegevused, kuid olulised inimpsüühikale. Nendega saab töödelda ja muundada mistahes negatiivseid tundeid.

Lee – häid viise on palju. Täna räägime ühest neist ja selles ei rünnata sõnaliselt kedagi ja enesetunne jääb seejuures heaks.

Monica – mistahes negatiivsus on madala vibratsiooniga ja negatiivsus sunnib tunnetama end halvasti. Iga ühel võib olla palju negatiivseid väljaütlemata mõtteid, mis on tulenenud ehk austusest enese vastu. See ehk tuleneb eriti siis, kui hakkasite tunnetama kaastunnet enese vastu.

On normaalne, kui on olemas nii negatiivseid tundeid, kui ka kaastundeid enese vastu. See ei ole küll meeldiv, kuid inimesel on võime muundada negatiivsus, ning minna üle kõrgemasse vibratsiooni, kas või minna Kaheteistkümne Ringi.

Lee – YouTubes on tasuta programme, kus  kuulete väga räigeid, negatiivseid, vihaseid ja kohutavaid kommentaare mille tahes kohta, mis kellelegi ei meeldi ja ehk isegi meie programmi kohta. Seda  näete ka oma elus.

Monica – järgmine küsimus on Marylt Massachusettsis, USA-st.

Tema tahab teada, kuidas näeks välja Uus Normaalsus Krayoni vaatevinklist ja ta on kuulnud seda väljendit paljudest kanalitest.

Lee – jah, see väljend tuli Krayonilt ja see tuli mõni aeg tagasi, kus ta rääkis Uuest Normaalsusest, kus ta tõi näiteid, kuidas võiks see välja näha.

See oli kusagil peale aastat 2012, mis oli meie Suureks Üleminekuks. Just siis kuulsime, et aasta 2013 on ümberhäälestuse aasta, mille tulemusel ilmneb Uus Inimene ja Uus Normaalsus. Ta rõhutas siis, et te näete ükskord seda, siis mõistate seda ja kinnitate selle olemasolu.

Seda väljendit Krayon kasutab tihti. Seda väljendit kasutavad ka meedia ajakirjanikud. See  kinnitab meile, et üleminek on toimunud ja me kõik oleme Uues Normaalsuses.

Vastused küsimusele, kuidas see võib välja näha, on kõikides Krayoni raamatutes. Sellest on põhjalikumalt kirjas 14. raamatus – Uus Inimene.

See annab ettekujutuse sellest, kuivõrd teistsugusena saab olema planeet, sest Uus Normaalsus muudab kõike. Muudab ärinduse, korporatiivsed suhted ja inimeste omavahelised koostöö võimalused.

Uue Normaalsuse tõttu olete nägemas korratusi valitsustes. Kõik käesoleval ajal toimuv on osa Uuest Normaalsusest.

 

Lee Carrol ja Monica Murany

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga