KAHETEISTKÜMNE RING – UUE TULEKU OOTEL

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Täna räägime inimkonna eraldumisest, mis hakkab toimuma tulevikus vaba valiku põhjal. Jääb jätkuvalt neid, kes tahavad jätkata vana viisi, mida peavad  ainsaks võimalikuks teeks, isegi, kui vanad praktikad hakkavad tööle uutel meetoditel, nemad jäävad kinni hoidma vanadest energiatest.

Teised, kes jälgivad meie tööd, kinnitavad kindlameelselt, et inimese potentsiaalid on suured, mõõtmatud. Uus normaalsus on koht, kus tarkus saab hoogu juurde kasvamiseks. Evolutsioon hakkab mõjutama inimkonna teadvust selliselt, et hakkate paremini mõistma, kuidas luua asju, ilma et lammutaks Ilma endisel viisil.

Olen korduvalt rääkinud eraldumusest. Need, kes järgivad oma intuitsiooni ja tunnetavad end Looja osana, hakkavad looma asju, mis töötavad loomulikul viisil ja see võimaldab inimesel elada palju kauem. Nende elu on pikem seetõttu, et hakkavad liitma asju selliselt, kuidas varem peeti võimatuks ja see hakkab toimuma palju loomulikumalt, kui kunagi varem.

Kui ühed hakkavad elama kauem, siis leidub teisi, kes on arusaamatuses, kuidas saab niisugune asi võimalik olla, et neil on samad tehnoloogiad, mis meil, kuid meie ei saa elada sama kaua, kui nemad, et selles ilmselt on mingi maagia. Selline oli nende arvamus. Samas osa jääb kõrvale, ega tee midagi teisiti, kuid neil toimib kõik, nemad elavad uue kohaselt.

Paljud on rahutud, kuna ei mõista eraldumise põhjust, ega mõista, kuidas kõrgema teadvusega inimene saab ise tervendada end ja elada kauem? Nad ei mõista, miks peab sündima eraldumine?

Ma ütlen teile selle peale, et need, kes on sündinud uues energias, võtavad suurema tõenäosusega vastu uudsuse ja neil on juba teistsugune DNA. Kui räägin uuest DNAst, siis selles on aktiveeritud ümberlülitused, mida ei olnud  nende vanemates.

Ümberlülituste all mõistan seda, et uue DNA-ga inimesed, on bioloogiliselt valmis olema targemad ja mõistlikumad ja nemad näevad Väljas olevaid potentsiaale. Kokkuvõttes, tulevad uued inimesed, kes hakkavad tegema kõike loomulikumal viisil, kui nende esivanemad. Neil aegadel on algamas eraldumuste aeg, kus osa inimkonnast on valmis eraldumiseks ja teine veel mitte.

Seega, ütlen teile, et teil ei tasu karta tulevikku. Jah, tuleb probleeme, kuid neid ei tasu karta, kuna olete valguse poolel. Eriti noored inimesed peaksid mõistma, et parimaks viisiks päästa planeet ja ennast, on saada uueks inimeseks, kes mõistab, et suhted inimrasside vahel peavad olema rajatud austusele ja armastusele ja kus enamus elanikkonnast muutub südamlikumateks. See jutt on noorte inimeste jaoks, kes on alles vaatamas ringi ja valimas –  mis on hea ja mis on halb.

Nii mõnigi teist ütleks, et noori on alati tõmmanud ligi uued asjad, uued tehnoloogiad. Andke neile siis võimalus, eriti neile, kes ei ole veel sündinud.

Kui asi hakkab puututama neid ja planeeti, siis need, kes on targemad, hakkavad käituma sedavõrd targalt, mida te ei oleks neilt kunagi oodanud. Teie tulevik võtab sootuks teise ilme, kui olete oodanud.

Oleme rääkinud Väljast,  ja sellest, et temas on informatsioon planeedi teadvusest, planeedi osade tegevusest ja sellest, mis võib tulevikus toimuda.

Vana energia paradigma kohaselt kõik leiutused ja avastused langesid koheselt suurkorporatsioonide haardesse, kus hoiti neid saladuses. Seda on juhtunud korduvalt, taas ja taas. Teie väljakujunenud suhtumine ei lasknud võtta kasutusele mistahes uuendusi. Kallid, see toimus vanas energias ja see oli paradigma, milles olete üles kasvanud.

Kuid nüüd on uue paradigma aeg. Igaühel teist on selles oma roll, mida te ise ei aimagi.

Seni leiutised toimusid üle planeedi üheaegsed, kuid tunnustuse sai vaid see, kes avaldas selle esimesena. Selline oli planeedi teadvuse areng, see avaldus rühmiti, korraga, aga mitte üksikute sähvatustena.

Kui Väljas on miski kujunemas, siis seda võivad tabada paljud ja võtta sellest osa. Selline on uus mõtteviis. Keegi ei saa peatada seda, mis kujuneb Väljas, kui see on planeedi heaoluks. Seega,  planeedil kõik on korras ja teie eluiga pikeneb tänu loomulikule asjade kulgemisele.

Oleme Kaheteistkümne Ringis, milline ühendab meid meie vaimsuse energiatega. Lähme taas templisse.  Selleks peame ületama silla, mis on nii sillaks, kui ka barjääriks, mida mõned ei ole võimelised ületama. Sild viib lineaarsusest paljumõõtmelisusesse ning need mõlemad on teie endi osad. Olen varemgi rääkinud, et teie vaimsus on teie paljumõõtmeline osa. Bioloogia iseenesest on paljumõõtmeline, milles asubki teie vaimsus. Sild on selle vahel, mida arvate teadvat ja selle vahel, mida teie arvates veel ei  ole olemas. Kui jõuate silla keskele, siis on valik teie, kas minna edasi, või mitte. Mõned peatuvad udus, kuna ei julge sellest läbi minna, ega ka tee seda.

Mul on nüüd kavas minna koos teiega üle silla ja teie võtke minu käest kinni.

See, kus te nüüd olete, on kaunis koht, täis rahu, see on Ilm, kust te olete pärit, seal on ka teie möödunud elud ja seal on kõik teie kogetu. Seal on ka armastus, mida teadiste, kuid ei saanud tunnetada. Hea, kui saaksite äratada oma südames selle armastuse taas, see on osa Loomislätte tööst. Võib olla paljud teie seast on püüdnud tunnetada seda, mis on alati olnud nende läheduses, kuid mida vana energia tõttu ei saanud tunnetada. Teile ka sisendati, et te ei saa pääseda selleni, kuigi reaalsuses oli see võimalik. Ehk astuksite nüüd läbi portaali ja läheksite amfiteatrisse, kus saate tuttavaks nii mõnegagi.

Jõuame Kaheteistkümne Ringi, sinna, kus ei ole ei algust, ega lõppu, sinna kus puudub aeg. Selline on Ilmaruum. Kuna olete ajavälises teatris, siis aeg on selles kui ebaloomulik loovuslus, millega saab anda mõtte kõigele.  Läheme alla, amfiteatri keskele, tõuske seal lavale, kus seisab teie jaoks tool. Lava ümber on palju olevusi, kes tahaksid teilt midagi küsida ja teile midagi öelda. Kui olete väljaspool aega, siis te teate, kus te olete, sest selles on teie tuleviku potentsiaalid. Selline väide võib ehk mõndagi teist segadusse ajada. Tõepoolest, siin ei ole mingeid reegleid, seega, teil ei ole võimalust kontrollida Väljas toimuvat. Olevusi on kõikjal teie ümber ja teie ei tunne kedagi neist. Mõned on ennenägematutes värvides, lausa vikerkaare värvilised. Kõik on kaunid ja pakatamas tervisest. Nemad on potentsiaalid Väljas ja nendest kujuneb teie tulevik ning need tulenevad tänasest potentsiaalist, väljaspool aega.

Kuna teile on räägitud, et inimkonna saatus on ette määratud, siis tahaksite kindlasti teada. kas kõik eelpool räägitu ka reaalselt nii toimub?

Teile vastatakse, et teil ei tasu muretseda Gaia saatuse pärast, kuna targad noored on lähedal uuele planeedi puhastamise viisile – teie ei ole veel näinud seda. Gaia puhastub ja paraneb ise. On tulemas leiutised, mis lahendavad energia küsimused, millega kaovad elektriliinid. Leidub lahendusi ka toitumise küsimustes.

Te tahaksite teda, kuidas jääb religioonidega?

Teile selgitatakse, et koos tarkusega tuleb uus mõistmine, seega, ei ole vaja kedagi veenda, ega kellegile tõestada, kellel on õigus ja kellel mitte.

Kogu tuleviku potentsiaal on olemas Väljas ja see on hakanud aegamööda avalduma. Üle planeedi on ilmnemas eredad laigud, millised näitavad uut arengut ja uute inimeste aktiveerumist.

Mida arvate selle kohta?

Teil on tarvis süüvida sellesse ja mõelda selle üle. See on teie laste ja lastelaste tulevik, sest on käivitumas uus ajastu. Kogu tuleviku potentsiaal on olemas Väljas ja juba praegu. Jääge siia ja olge valmis uue tulekuks. Planeet Maa on teadlik teie tulevikust ja ta on tänulik teile.

On eriline aeg ja ka edasine sõnum on eriline. Selles sõnumis räägin sellest, mis on tõemeeli imetlustväärt asi – uues energias on võimalus saada paljumõõtmeliseks.

Koroonaviirus oli Väljas potentsiaalina ammu, mina teadsin seda, kuid minu partner mitte. Väli on kui potentsiaalide supp, mille aluseks on inimteadvus. Peamisena on siin see, millest  inimesed mõtlevad ja sellesse Välja on juurdepääs ka teile.

Olen palju kordi rääkinud sellest, milliseid potentsiaale on Väljas olnud, see ehk näis teile nagu ennustusena. Rooma Paavsti potentsiaal oli Väljas 13 kuud enne, kui see hakkas selles elus käivituma. Viiruse potentsiaal oli Väljas, kuid selle tõenäosus oli kahtepidi võetav, ehkki ülekaal oli, et tuleb. Siis rääkisin partnerile, et Krayoni energia tuleb ümber häälestada, kuna programmid, mida ta edastas 31 aasta jooksul, hakkavad muutuma. Ta valis selleks viisi, viia inimesi, kellel on teatud eeldusi, paljumõõtmelisse kohta, kus saab näidata asju, mida nad ei ole kunagi näinud. ehk. näidata neile tundmatut.

Ma soovitasin temal nimetada seda Tervendavaks Keskkonnaks ja teha seda pikemat aega. Nende seas leidub inimesi, kes näevad ja mõistavad nii mõndagi, mis seal avaneb neile aegamööda ja  selleks on, tõelise reaalsuse avanemine. See miski on neile midagi enamat, kui mingi meditatsioon ja see oleks väljaspool seda, mida on peetud energia kanaliks. Ja nii partner ka tegi.

Viimastel aegadel on meil olnud palju programme, kus olen võtnud teid kaasa rännakule. See on olnud kutse, minna kohta või teadvusse, tunnetusse, mis oleks sama reaalne, kui tool, millel istute. See oli väljaspool teile tuttavat mõõdet. Ka täna tahaksin võtta teid kaasa rännakule. Ma tahaksin, et te näeksite ja tunnetaksite ja et te teaksite, mis on olemas siinpool eesriiet. Siin saate uue atribuudi, läbi mille saaksite lõplikult mõista ennast, mille abil saate pääseda Merkabaasse, kesta sisse, mis on teie ümber, kuigi ta ei ole üldse kestana, vaid pigem teie  enda vaimsusena. Selleks peate mõistma eelnevalt seda, mida olen edastanud teile varem. On tarvis hoolega kuulata ja mõista, mis on teie jaoks reaalne, üksnes siis mõistaksite reaalsust, millist tahan teile näidata.

Kallis inimolevus, sa oled suurepärane. Pane tähele neid, kes on sinu ümber, nemad on sinu ümber üksnes sinu jaoks, isiklikult. Teie teadlased on täheldanud planeedil enam mõõtmeid, kui neli. Neid on võimatu läbi nummerdada, kuna avanevad aina uued ja uued mõõtmed. Käesoleva aja füüsika tundmine avabki teile neid.

Ehk, kui vaatlete mingit mõõdet, hakkate märkama selles aja elemente, milliseid te ei osanud oodata ja need võivad näida teile veidratena. Kui tegelete asjadega, millistega saaks muuta minevikku, siis pöörake oma tähelepanu ekstra põhjuslikkusele ja mõelge, mis ei ole selles paljumõõtmelisena. See on koht, kus saate teadvustada endile, et mõõtmeid on olemas piiritult.

Teie, käesoleval ajal, eksisteerite ja teete tööd neljamõõtmelisuses, mida peate aga kolmemõõtmeliseks, kuid mis tegelikkuses on siiski neljamõõtmelisus. Tahaksin pöörata teie tähelepanu sellele, et kui on olemas hulgim mõõtmeid, kuid teie elate neljamõõtmelisuses, siis, mis on ülejäänutes mõõtmetes? Kas see ei huvita teid?

Ma ütlen teile, et te siiski kõik eksisteerite kogu paljususes, kuid teadvustate end üksnes neis neljas. Asjaolu olemuse kohaselt, teie vaimsus on kõigis mõõtmetes, kuid, kuna teadvustate end neljas, siis ka teie vaimsus teadvustab end teiega. Kuid, teie ümber on asju, mis on vaimsed, kuid möödanikus teile räägiti, et neid te ei tohi puudutada, ega tohi sinna minna – need on pühad. Seda teile õpetati, kuid need on pühad ainult sedavõrd, kuivõrd pühalikeks neid peate. See kõik on osa teist. Teil on võimalus puudutada seda ja olla selle osa. See on midagi uut teile. Olenemata, kui kaua olete tegelenud tervendamisega, olenemata, mida on teile teada energiatest, mida olete kasutanud, kuid uus erineb sellest kõigest.

Ajavahemikus 2012, kuni 2020, seda teil ei olnud veel teada. Teie päikese süsteem on jõudmas uutesse kosmilistesse valdustesse. Pange tähele, neis valdustes muutub planeedi magnetism. Kõik peamised asjad hakkavad muutuma ja seda hakkate peatselt märkama. Need on juba jõudmas teie neljamõõtmelisusesse.

Ja mis edasi? Mis oleks, kui suudaksite olla paljudes mõõtmetes korraga. Kuidas võtaksite seda?

Peamine küsimus on aga selles, et  kas suudate võtta seda vastu. Mõnigi ütleks, et ma teadvustan endale mõõtmete paljusust, kuid mina elan neljandas, millega olen harjunud. Kuid millega saab tõestada, et on palju rohkem mõõtmeid ja millistes veel võiksite olla?

Kui arenete edasi, neljast mõõtmest väljapoole, siis hakkate seda mõistma iseenesest.

Siit ka väide – te ei tea, mida te ei tea.

Te ei saa selgitada inimesele midagi enamat, kui on neile teada. Rumal ei tea, et ta on rumal. Olen varemgi rääkinud, et te ei ole võimelised mõistma kõrgemat teadvust, kui teil endil seda ei ole. Kui ükskord olete jõudnud sinna, siis kiigates seljataha, imestate, et teil ei olnud isegi aimu kõikidest võimalustest, millised olid teile käepärased. Kui hakkate kogema paljumõõtmelist reaalsust, siis hakkate tunnetama oma suursugusust, ehk isegi siin olemise vajaduse põhjust. See avab teile energia ulatusliku mahu kõiges, mida näete. Siis ehk mõistate, et see kõik olete teie ise. Teie teadvuses on palju kihte, kõik need on teie teadvuse ja teie rakustruktuuri paljumõõtmelised kihid. Teie rakustruktuur on väljaspool neljamõõtmelisust.

Kui võtate selle omaks, miks siis mitte võtta kasutusele?

Seega, need on vibratsioonide sagedused – on valgus, on heli ja palju muudki, mis aitaks terveneda, kõrvaldada hirmud, millised on kivistunud teisse, ega lase liikuda oma arengus edasi. Nendes on viisid eluea pikendamiseks. Need ei ole doktriinid, üldsegi mitte ja neis ei ole mingit kindlat struktuuri. Kõik on avatuna kõigi jaoks.

Ehk võtaksin teid sinna kaasa?

Seda olen teinud teiega juba mõnda aega. On märkimisväärne, et olete valmis tulema minuga sillale, mis asub teada oleva ja teadmatu vahel, olete nõus kiikama seda, mida olen näitamas. Teid kisub poole silla peal, tagasi pöörata – sellised kord olete.

Neile, kes tahavad tõemeeli kogeda seda, mis on sama reaalne, nagu on tool, millel istute, mis on samuti paljumõõtmeline mateeria. Kõik mõõtmed on reaalsed, te üksnes ei tunnista ülejäänuid, kuna ei ole kogenud neid. Kui olete jõudmas muudesse mõõtmetesse, seal te ei eita seda, kus olete olnud seni ja te jääte istuma toolile edasi. Te avardute oma teadvuse mullis, teie enda Merkabaas, ning teadvustute enamatesse mõõtmetesse. Kui olete seda saavutanud, siis see ei kao teie teadvuse kogemusest kunagi. Teie ajus puudub kustutamise nupp. Seetõttu ütlen teile, et selles ei ole midagi kohatut. Kui te ei soovi sellega tegeleda, siis teiega midagi ka ei juhtu. See on igaühe enda valik. Kuid mõned tahavad siiski näha seda oma silmaga. Samas on ka neid, kes kinnitavad, et on oodanud seda ja on tahtnud näha seda.

Kujutage ette kanjonit, kuristikku, mille põhjas on natuke vett. Kas olete suutelised ületama kanjoni ilma sillata?

Nii on ka teiega. See on töö teie mõistusega, töö selleks, et üleminek järgmisse mõõtmesse oleks kerge, see on töö juhenditega, mõistmisega ja armastusega. Ma räägin sellest seetõttu, et iga teie rakk soovib, et te teeksite seda. Vana Vaimsus, kui sa kuulad või loed seda sõnumit, siis sinul on selleks oma põhjus. Oled siin planeedil õppimas mõistma ja ärkama. See on peamiseks põhjuseks kõigile. Ehk mõnelgi on tunne, et midagi oleks nagu viltu, et midagi oleks nagu kadumas jäädaval, samas see nagu täiustuks ja valmistuks uueks. Igas inimeses on võimalik märgata jumalikkust. Vaadates neile silma, võite seal  näha jumalikku kaunidust ja  siis saate aru, et inimkonnal on suured lootused. Seega, on olemas sild, mis ühendab teadaolevat teadmatuga. Iga järgmine samm viib teadmatusse, kus ei ole mingeid saladusi. Ta on üksnes üks tundmatu.

Kui käite koolis, siis ka seal teile õpetatakse tundmatut. Ka kool on nagu sild, mida peate ületama. Ka koolis kartsite, kuna pidevalt oli kokkupuutumine tundmatuga. Edasi õppides, ärkasite paljude asjade suhtes, võimaluste suhtes ja põhimõtete suhtes. Mistahes õppimine tähendab esoteerilise silla ületamist. See ei ole ei vaimne, ei ole intellektuaalne vaid on midagi muud, enamat.

Kas olete valmis koos minuga ületama silda?

See on teie valik. Te kõik olete Looja osad, olete Ilma osad, loovuse kaunidus.

Kas olete valmis avama enda jaoks midagi enamat, kui olete seni arvanud?

Udu silla keskel on teie valiku olemus, see ongi barjäär, mida on vaja teil ületada. Kui hakkate mõistma, et liigute millegi uue ja tundmatu poole, siis udu hakkab hõrenema. Seda on kogenud need, kes on läbinud surmaeelset aega. Kuid see ei ole selline liikumine, see ei ole surma poole liikumine. Siin olete liikumas uue elu poole, oma ülejäänu osa poole, ja mis on mõõtmatu. Selles tõuseb teie vibratsioon. Iga rakk, iga DNA fragment hakkab vibreerima sagedustes, nii helis, kui ka valguses. Seda on raske selgitada, kuid kõik toimub nagu ühine laul, ühisel kõlal.

Kui jõuate koos minuga üle silla, siis te ei ole võimelised sealset ilma ära tundma, te ei  suuda seda. Mõned näevad selles kaunidust, kuid teised ei ole võimelised seda nägema. Mõned teie seast ei ole tundnud isegi veel huvi, mida näha ja mida sellega teha. Ma ütleksin siiski, kuna te olete paljumõõtmelises kohas, kus aju ei ole veel kohanenud, siis aju  töötab veel tõrgetega. Seetõttu püüan juhtida teid teie vaimsuseni läbi silla ja portaali metafoori. Silla taga on õppimise ja mõistmise koht. Silla taga näete asju, millisteks te ei ole veel valmis ja need on kaunid. Portaali taga on tempel, teie tempel, ta on püha, kuna püha olete teie ise, olete Looja osa.

Kas teate, et teie vaimsusel ei ole ei algust, ega lõppu ja kas see ei ole midagi jumalikku?

Seega, te peate teadvustama, et mingil tasemel olete siin olnud alati. Alati. Te olite siin veel enne Ilmaruumi loomist. Hingake sügavamalt, te olete paljumõõtmelised ja olete valmis kokku saama oma tundmatuga. Templis on amfiteater ja lava selle keskel, tooliga teie jaoks.

See kõik on Kaheteistkümne Ringis, kus oleme kohtunud viimasel ajal. Kaksteist on kõige sümbol, kõige, mis on paljumõõtmelise ilmaruumi struktuur ja füüsika. See ei ole 12 meistrit, see on vaid number kaksteist. Olete loovuse supis.

Kas tajute sellist reaalsust?

Te ei istu üksnes toolil amfiteatri keskel, vaid olete samas ka kõikjal mujal. Kui olete istunud toolile laval, koheselt hakkavad avalduma üle amfiteatri olevused inimeste näol. Mõningaid nende seast tunduvad teile ehk tuttavatena, need, kes on elanud  planeedil koos teiega. Kuna vaimsus on igavene, siis siin amfiteatris saategi nendega kokku, olenemata sellest, kas nad on  kehastunud, või mitte. Te olete maagilises kohas, kus tunnustus ja armastuse kaunidus avaldub täiel määral. Teile võib näida, et olete siin ülimalt kaua, ehkki teie neljamõõtmelises ilmas on need vaid mõned hetked. Siin amfiteatris toimub vastastikune mõistmine, kõik teie ümber on teie enda vaimsuse osad, seega, aega siin olemiseks ei eksisteeri. Kõik ümberringi  avaldub nagu üks suur tunnustuse avaldamine, kõige olemise tunnustus. Läbi selle avaldub tõeline tõde. Olenemata sellest, kas tunnete end kolmemõõtmeliselt, või mõõtmeteta, vaimsus kõigil tasemeil on üks ja sama.

Tere tulemast Kaheteistkümne Ringi, see siin on võimas tervendumise koht. Siin saab astuda ühendusse iga keha rakuga, paljumõõtmelisel viisil. Siin avaneb inimese jaoks uus loovuslus, mis aitab avada enda olemust sedavõrd avaralt, et naastes teadvuses oma kolmemõõtmelisele toolile, te leiate end resonantsis olevana, ning mõistate, mis toimus teiega siin.

Ehk mõnigi teist võib arvata, et see võis olla mingi trikk, mida võttis reaalsusena. Kallid, see ei olnud mingit trikk, teie ise olite selles osalised. Me ei palu teil liituda millegiga, olla kellegiks, või teha midagi muud, vaid me palume teil ärgata  Suures Tões, mis on ülimalt kaunis.

Nüüd peatuge oma teadvuses hetkeks, üksnes peatuge ja tunnetage, et nii see ka tõesti on…

Krayon

Toimetas  Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga