TERVENDAV KANALDUS – Raleigh, North Carolina 2020

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

1 OSA

Paljudele ei ole selge, mis toimub tegelikult kanalduse ajal. Kuid palju oleneb sellest, kuivõrd kuulajad on avatud ja valmis vastu võtma kuuldut. Mõned osad kanaldusest on üksnes paljudele informatsiooniks, sest siia tuldi nende saamise pärast ning selles ei ole midagi halba ja osa informatsioonist toob paljudele informatiivset energiat. Kuid samas tahaksin öelda veel juurde, et sellele lisaks on ka veel teine informatsioonide tase. Kui te olete sellele vastuvõtlik, siis võite tabada, et selles sõnumis on ka teisi sõnumeid, mis ei ole selles keeles, mida kasutan. On teisigi informatsioone, mis on samuti seotud nende energiatega. Kuid sellel, mis toimub kanalduse ajal, ei ole mingit seost edasi antava informatsiooniga.

Kas kanaldus võib kujundada Välja?

Kallid, seda me just olemegi tegemas, me kõik koos ja seda teeb ka partner, Lee Caroll.

Väli on kogu aeg olemas, kuna ta on paljumõõtmeline ja kvantiline ja ma nimetaksin seda Lubaduse Väljaks. Väli võimaldab näha seda, mida pole varem nähtud, tajuda seda, mida pole varem tajutud, avastada endas omadusi, millistest ei oldud seni teadlikud. Mõned näevad värve, mõned tajuvad kõikvõimalikke tunnetusi ja saavad vastuseid küsimustele. Mõned, kes näevad enda vaimsuses Loomislätte armastust ja tõde temast, puhkevad nutma. Nad on hämmastuses, kuna näevad ja tunnetavad Loomislätte kätt ja lõpuks mõistavad, et neil on vaba valik, kas võtta vastu, või mitte ning mõistavad, et nüüdsest on nad võimelised kontrollima hirmu, rahutust ja häireolekut. Mõned hakkavad tunnetama teisigi energiaid, mis annavad rohkemat informatsiooni, millised võivad muuta isegi nende ellu. See aitab neil mõista, et Väli võimaldab terveneda igal keha rakul. Mõistavad, et käes on parim aeg tervenemiseks ja see ongi see, mille tõttu on tuldud siia. Kanaldus on võimeline looma sellist energeetilist ringi, mille Väli ulatub suurte kauguste taha, ja need, kes on selle Välja ringi ulatuses, saavad tervendust.

Keha neli atribuuti.

Täna räägin teile keha neljast atribuudist, mis on otseselt seotud tervenemisega. Kaks neist on füüsilised, kuna need on kolmemõõtmelised (mateerialikud) ja on pidevas kasutuses. Teised kaks ei ole füüsiliselt tunnetatavad, ehk need kuuluvad metafüüsilisele osale.

Esimeseks neist on keha keemia.

Keha keemia on meditsiinilise personali tervendamise peamine atribuut, üle planeedi. Kõik meditsiiniliselt haritud inimesed, isegi need, kes mõtlevad metafüüsiliselt, peaksid mõistma keha keemiat. Suurem osa meedikute pingutustest, üle kogu planeedi, seisneb keha keemia muutmises, millega püütakse ravida inimest kõikidest haigustest. Te teate, millest ma räägin, see on allopaatiline meditsiin, ehk reaktiivne meditsiin või nimetage seda kuidas tahate. Mõned meetodid töötavad hästi ning mõnes vallas olete saavutanud isegi üllatavaid avastusi. Kuid kahjuks teil on olemas süsteem, kus, mõjutades üht, kutsute esile reaktsiooni teises. Teie kehas kõik on omavahelises seonduses. Te ei saa mõjutada teatud organit või süsteemi keemiliste preparaatidega, ilma, et mitte kutsuda esile kõrvalmõjusid teistes organites või süsteemides. Niisugune olukord esineb teil peamiselt alati, isegi ka väiksemate doseeringute juures, mida viite kehasse. Selline on teie keemia. See on kolmemõõtmelisem osa neljast, mis on teil olemas ja sellest tuleb juttu teises osas.

Teiseks atribuudiks on teil pärilikkus.

Te mõistate, millest räägin, sest teie arstid sageli küsivad teilt, et mis haigusi on põdenud teie vanemad. Teiegi olete teadlikud, et mõned teie haigustest pärinevad teie geenidest. Seega, teie vanemate haigused võivad välja lüüa nii teis, kui ka teie vendades ja õdedes. Mõnigi teie seast võib väita, et muidugi ma mõistan, et see haigus on seotud keha keemiaga. Mõnedele pärilikkus on võib olla nagu surmaotsus ja nad ei näe mõtet ravida end, kuna keegi vanematest, õdedest-vendadest on varem surnud sellesse haigusesse.

On see nii, või mitte, sellest hakkamegi rääkima.

Kui pöördute raviasutusse, kus töötab meditsiiniline personal, keda on arstiks õpetatud kolmemõõtmelises süsteemis, siis seal teile kinnitatakse, et kuna see haigus on olnud teie vanematel ja ka teie õed-vennad on haigestunud sellesse, siis seega, samuti teil on suur tõenäolisus haigestuda sellesse.

Mida te sellisel juhul teete? Kas kõrvaldate haige organi, et terveks jääda?

Keegi arstidest ei garanteeri teile, et sellega saate katkestada pärilikkuse jada. Seda ei ütle teile keegi, kuna need kaks nimetatud atribuuti on absoluutselt kolmemõõtmelised, aga just sellega tegeletakse teie tänapäevases meditsiinis.

Edasi läheme üle esoteerilistele asjadele, mida teie meditsiinis ei ole kunagi isegi mainitud. Sellistest atribuutidest on palju räägitud sellistel kohtumistel. On olemas palju enamat, kui need neli atribuuti ja neid kõike saab koondada nelja rühma.

Kolmandaks atribuudiks on Akasha kroonikad.

See on osa teie pärilikkusest, mis ulatub teie möödunud eludesse ja mille olete toonud möödunud eludest kaasa?

Teie vaimsuses on energiaid, millised eeldavad teil läbida taas olukordi, mis olid teil minevikus, samad haigused, mis olid eelmistes eludes. Kas kahtlete selles? Kuid jah, see on võimalik. Akasha kroonikates on teie möödunud elude energiad. Kes kardab vett ja kardab ujumist, see võis uppuda mingis möödunud elus. Sama on ka haiguste anomaaliatega või te hoidute kokkusaamisest mingite sarnaste olukordadega, sest olete haavatavad neist alateadlikult. Isegi kui väldite Akasha kohaseid olukordi, te puutute siiski reaaalses elus nendega kokku. Kas mõistate?

Seega, kui teil lööb välja mingi valu või haigus, võiksite vaadata Akasha kroonikaid. Kui vaatate uuesti teist atribuuti, teie pärilikkust, ehk vaataksite siis ka oma Akasha sugupuud, võib olla on midagi pärit Akashast. Isegi kui see ei ole keemiline eelduslikkus, ehk on see midagi, mida teete jätkuvalt elust elusse ja need atribuudid on eelmistest eludest. Nii nagu maalikunstnikud püüavad selles elus maalida ja lauljad laulda, siis Akashast saadud energia avaldab neile selles elus suurt mõju. Sama on ka haigustega. Mida sellega teha, sellest räägime järgmises osas.

Neljandaks atribuudiks on teema, millest oleme palju rääkinud ja jääme rääkima ja see on Teadvus.

Kas sellega on võimalik muuta esimest atribuuti (keemiat), teist atribuuti (pärilikkust), ja kolmandat atribuuti (Akaha kroonikaid)? Vastuseks teile on, et jah, see on täiesti võimalik.

Kas see saab teha halvemaks esimest atribuuti (keemiat), teist atribuuti (pärilikkust)?  Vastuseks on taas, et jah, see on täiesti võimalik.

Mõni aeg tagasi mainisin hüpohondrikut, kes kartis haigeks jääda ja ta nakatus pidevalt. Kuna oli pidevalt haigeks jäämise hirmus, siis sellega tõmbas haigusi ligi. Seega, kas teadvus võib mõjuda mõlemas suunas? Kas saab kroonikaid ümber kirjutada ja muuta keemiat?  Vastus jääb ikka jaatavaks.

Need asjad on inimvaimsuse osad, aga mitte füüsilise inimese osad. Need mõlemad on alati teile kättesaadavad. Need on tervendavad sõnumid ja neis on hulga enamat, kui teile esmapilgul näib. On tulemas hulga enamat, kui oskate endale ette kujutada.

II OSA

Esimeses osas rääkisime, et esimeseks aspektiks on teile keha keemia, mis on  kolmemõõtmeline mehhanism ja teiseks aspektiks on pärilikkus, mis on samuti kolmemõõtmeline.

Peamine tõde.

Te ei saa arutleda nende nelja tervendava atribuudi üle, kui te ei ole saanud teatut informatsiooni, mis esmapilgul võib näida metafüüsilisena ning metafüüsilises mõttes ehk isegi tehnilisena. Kuid te ei saa arutleda mistahes atribuudi osa neljast, ilma peamise tõeta. Seda tõde olete näinud palju kordi, kuid ilma selgitusteta. See tõde on tabatav nende poolt, kes tegelevad raku bioloogiaga ja meditsiiniga. Kui see tõde saab avatud, siis see muudab kõike. Ja see tõde seisneb järgnevas – teie bioloogia ja kõik neli atribuuti, on kätketud ühtse Välja sisse. See ei ole see väli, mis on kujunenud siin ruumis, koos kanaldaja ja kuulajatega. See Väli on teie keha oma ja sellest oleme rääkinud teile palju kordi  ja paljudel viisidel.

Kas teie, oma arvates olete Jumala täiuslik loovus, või mitte? Kui teile ei meeldi sõna Jumal, siis öelge Loomisläte. Kas te olete seotud Ilmaruumi jumalikkusega, või mitte?

Enamus ehk vastaksid, et kui minul on olemas vaimsus, järelikult, ilmselt olen. Ja nii see ka on. Oleme rääkinud, et suurem osa inimesi planeedil, usuvad elusse peale surma. Seega, on olemas kindel kaasasündinud veendumus, et kui surete, siis sureb ainult bioloogiline/füüsiline vorm, kuid millest jääb järgi miski, mille nimeks on vaimsus ja milleks olete teatud mõttes jätkuvalt, olete miski teadvuslik, ilma kehata. See on enamusele selge ja on üksmeelne arvamus üle planeedi. Üle 80% teie seast usuvad elusse peale surma, seega, suurem osa elanikest planeedil on veendunud, et neil on olemas vaimsus. Mida see tegelikult tähendab teie jaoks?

Kui vaatate iidsete rahvaste õpetusi, siis näete, et vaimsus on kui liiklusvahend, nimega Merkaba ja mis juudi keeles tähendab Kaarikut. Inimese vaimsus väljendub Merkabana, mida kirjeldatakse energeetilise väljana, mullina, mille läbimõõt küündib 8 meetrini. See iidne informatsioon on teada ammustest-ammustest aegadest.

Kas väli on kolmemõõtmeline? Kas vaimsus on kolmemõõtmeline? Vastuseks on „ei“.

Paljud teist siiski arvavad, et vaimsus peab olema paljumõõtmeline, mõned ehk isegi ütlevad, et see on kvantiline. Ja nii see ka on. See on isegi aluste alus sellele, millest räägime meie kõigis kanaldustes. Seega, teie keha asub Ühtsuse Väljas, kus üks mõjutab teist, teine kolmandat ja nii edasi.

Kas on võimalik, et teie keha keemial (esimene kiht) on paljumõõtmelised omadused?

Seda on märgatud ja tõestatud nende poolt, kes on esitanud seda küsimust enestele. Üheks esimestest, kes avastas selle paarkümmend aastat tagasi, oli vene teadlane Vladimir Poponin, kes soovis kasutada valguse footoneid DNA uuringutes. Ta märkas, kuidas valguse footonid DNA väljas teevad seda, mida tema ei olnud suuteline. Sellega ta mõistis, et nägi paljumõõtmelist valgust, mis, olles koostöös inimese bioloogiaga, oli üheaegselt kahes kohas ja näis, et ka bioloogia oleks nagu paljumõõtmeline. Ja seda, mida nägi tema, nägid ka teised. Seega, esmalt võiks eeldada, et teie bioloogial, teie lihtsal keemial, teie DNA’l, on iseenesest paljumõõtmelised aspektid ja omadused. Kui see on nii, siis isegi esimene keemiline kiht on paljumõõtmeline, mida meditsiin mõjutab kaasaegse keemiaga, ravimitega. Seega, tahaksin küsida, kas teil, inimestena, on olemas mingid paljumõõtmelised atribuudid keemia kihi mõjutamiseks?

Teie ravimid on kolmemõõtmelised, millised üksnes annavad tõuke paljumõõtmelisusele, kuid mille tulemusel ilmnevad kõrvalmõjud, millest oli juttu eelmises osas. Ei ole oluline, mida manustate kehasse, kõik annab kõrvalmõjusid, peale ühe, mis avastati mitu sajandit tagasi. Ja selleks on homöopaatia.

Homöopaatia.

Seda hakkate taas võtmas kasutusele, kuid te ei ole saanud veel seda arendada üldtunnustatud tõeks. Olete saanud kinnitust, et manustades juhendeid keha keemiasse, kõrvalnähteid ei teki. Need juhendid (tabletid) oma kontsentratsiooni poolest on ülimalt väikesed, kuid kehale need on selged juhendid, mida tal on tarvis teha ja ta teeb seda. Keha ei võta seda keemiana, vaid juhendina. Teie keha keemia kihis on olemas mõistuskeha ehk kaasasündinu. Seda võimalust nimetatakse teil kinesioloogiaks, mille järgi saate teada nii mõndagi oma keha kohta. Mõistuskeha ehk kaasasündinu, on koostöös lihastega, millised saavad informatsiooni, mida ei ole võimalik saada mingil muul viisil.

Avades ust esimesse kihti, võite avastada, et kolmemõõtmeline keemia ei olegi kolmemõõtmeline vaid on paljumõõtmeline ja ta reageerib allopaatiliselt saadud juhenditele.

Mida arvate mõistuskeha ehk kaasasündinu olemuse kohta?

Te saate esitada mõistuskehale küsimusi, sest tema on teadlik enamast, kui te te ise, sest on teiega kaasas olnud kõikides teie poolt elatud eludes, planeedil Maa. Kuid praegu on teile  kättesaadav vaid väike osa kõigest sellest, mida teab tema teie kohta.

Esimene keemia kiht on palju avaram ja suurejoonelisem, kui te üldse suudate ette kujutada,  ta on seadmeks, mis paneb keha liikuma, kõik algab sellest ja lõppeb sellega. Selline seade on alaliselt, pidevalt uuenev, aastast aastasse. See on intellektuaalne seade, mis on palju targem, kui arvate. Selle kihiga piirneb kõik ja sellel on määrav tähendus.

Nüüd ehk tahaksite teada, kuidas on võimalik anda juhendeid sellele, et saaks muuta keha keemiat?

See küsimus on homöopaatidele, sest kui te annate inimesele tõmmise või tableti, siis inimene paraneb.

Kas seda on võimalik näha ka teie keemia puhul? Kas tervenemist on võimalik näha mikroskoobi all?

On küll, sest seade on liikuma panev jõud, tervenemine toimus, kuna keemia töötas ja homöopaatia on võimeline mõjutama keha keemia tööd. Vastupidiselt ootustele homöopaatia on võtmeks juhendite mõistmises, millised on võimelised muutma keemiat füüsilises organismis. Tervendaja suudab mõjutada keemiat.

Ehk olete kuulnud spontaansest remissioonist, kus haigus kadus kehast täielikult. Kui vaatate selliste tervenenute keemiat mikroskoobi all, siis see on muutunud täielikult. Seega, keha seade, keemia, reageerib alati ning muutub alati vastavuses juhenditele. Seni teie juhenditeks olid tabletid, mis tegelikult olid nagu juhendid, kuid vananenud meetodil, millele kaasnesid kõrvalnähud. Tablettide keemiline aine mõjutas keha keemiat selliselt, et kutsus esile teisi keemilisi muutusi. Selles protsessis on praegu palju muutumas. Teie Väljas on ühtsus, seega, kui mõjutada selles ühte, siis kõik selles olev muutub samuti.

Kuid siin on veel üks nüanss, et kui lisada rohtu vaid niipalju, et see ei muudaks keemiat, vaid mõjutaks üksnes keemia reageeringuid, siis sellisel juhul kõrvalmõjusid ei teki. Sellele järgneb järk-järguline tervenemine. Asi on selles, et juhendid on suunatud keha seadmele, et ta saaks end tugevdada, ilma kõrvamõjudeta. Edaspidi hakkate koostama juhendeid, mis loovad järk-järgulist tervenemist, mitte nagu tabletid, mis on täis kõrvalmõjusid.

Pärilikkus.

Teiseks tasemeks on pärilikkus. Kui olete kolmemõõtmeline mõtleja, ja teil ei ole midagi ühist sellise arusaamaga, siis ütlete selle peale, et geenid on geenid, mida muuta ei saa. Kui on eeldus haigusele, mis olid emal või isal, siis sellest pääsu ei ole. Pärilikkus muudab raku struktuuri, luues eelduse haigestuda samadesse haigustesse, mida põdesid vanemad. Teie meditsiini poolt pärilikkus on võetav kolmemõõtmelisena, mis püüab näha selles eeldusi haigestuda millessegi, või mingi seisundi kujunemiseks.

Eespool mainisin, et Väljas kõik mõjutab kõike, et homöopaatia on märkide kogum, millised ei ole lineaarsed ja millistel ei ole keemilist mõjutust. Pakutakse vaid tõmmiseid, millistes ainet on vaid miljardik osa ja seega, ei saa kehas esile kutsuda keemilist reaktsiooni ning see on leidnud ka kinnitust. Miks keemia muutub?

Muutub seetõttu, et ta saab tõmmisest mingil moel juhendeid Lättest. Te ei ole veel suutelised mõistma selle olemust. Ma ütleksin siin teile järgmist, et on olemas juhendid, millised on võimelised suhtlema teie keha osadega, mis on seotud pärilikkusega.  Siin ei toimu keemilist muutust, vaid siin muutub reageering geenile. Mis siis toimub sellisel juhul? Siis toimub programmi muutus. Kui te vaid teaksite, kuidas töötab teie imeline keha.

Kas on võimalik muuta programmi oma kehas, mis eeldas haigestumist teatud haigustesse?

Ta oli programmeeritud toimima selliselt. Teie geen on genoomi osa, mille programmi muudate, ehk te vahetate välja programmi šablooni.

Millest sa räägid Krayon, kas sa räägid, et kui minul on olemas mingi selline geen, siis ma saan muuta seda, ega jää sellesse haigusesse? Just seda ma rääkisin.

Neis kahes kihis on olemas imed, mis on ootel, millal avastate need. Kolmandas ja neljandas kihis on veelgi uskumatumaid asju.

Kuidas saaksime neid muuta, kuidas see protsess töötab, mida peaksime selleks tegema?  Olen 31 aasta jooksul andnud teile vastuseid neile küsimustele, sõnum sõnumi järel, vaadake järgi.

Kõik algab usust.

See algab teie usust, kõik see, mida mõtlete, see muutub reaalseks. Võite luua kõike, mida suudate ette kujutada. See, millest mõtlete, võib muuta tulemusi ja sellest oleme rääkinud teile palju kordi, et kõik on muutumas reaalseks. Mõned teadlased on samuti hakanud mõistma, et inimene, kes arvab, et on haige, jääbki haigeks, kuid need, kes arvavad end alati terve olevat, ei jää kunagi haigeks. Teie teadlaste arvates teadvus mängib inimese tervises olulist osa. Kuid ta ei mängi ainult olulist osa, vaid  mõjutab seda täiel määral. Tarvis üksnes uskuda, milleks olete võimelised. Mõni ehk lubab küll proovida, kuid tal ei tule midagi välja. Kuid seda ei pea proovima vaid te peate selle mõttega ühtseks saama ja mõistma seda ning see mõte peab saama teie mõtteks. Teil on tarvis teha endaga tööd seni, kuni saate olla veendunud, et olete kvantiline olevus, kes on Välja osa ning sellega muutub ka teie keemia. Mistahes väited astuvad mängu siis, kui hakkate rääkima endale tõtt, mis on teile endalegi täielik tõde. Sellega tunnetate oma väge ja suudate teadvustada, mille poole püüdlete. Teie füüsiline keemia hakkab muutuma ja te võite seda laboris järele vaadata. Laboris kinnitatakse teile, et olete palju tugevamad, kui eelmine kord ja küsitakse teilt, et mida olete endaga teinud ja milliseid tablette olete võtnud, et  nad soovivad seda teada. Teie aga vastate, et need on usu tabletid, läbi mille saate kontrollida oma keha.

Otsige tervendajat.

Sellised olid esimene ja teine kiht, milles teie kolmemõõtmeline mõtlemine tuleneb kvantilisest energiast, mida te täielikult veel ei mõista. Tervendamine on palju lihtsam, kui te arvate ning selles ei ole midagi mõistatuslikku. Kui usute seda, mida on teile räägitud, et milleks olete võimelised, milleks mitte, siis ei õnnestu teil midagi. Teie pärilikkus on nagu programm, mis täidab oma määratlust seni, kuni te seda ei muuda. Üksnes teie saate seda muuta. Olete võimaluste Väljas, teil on oskused, millistest ei ole keegi teile rääkinud ja mis võimaldavad terveneda, kas iseseisvalt, või tervendajate abil, kes aitab teil ületada mõningad raskused. Nemad võtavad teie käest kinni ja ütlevad, et nii see just käibki, nemad, kes on vanad vaimsused planeedil.

Mida peaks tegema inimene, kellele kogu elu on räägitud, et asjad käivad üksnes nii. Kuid äkki see ei ole nii, ehk on olemas teine võimalus? See ajab neid segadusse, kas pole? Kuna planeedil on uus energia, siis on võimalik kõike  olnut muuta.

III  OSA

Neis tervendavates sõnumites räägime sellest, mis on toimumas teie kehas, räägime sellest, mida inimene on võimeline tegema enda jaoks ise, või kellegi abiga ja kuidas muuta paremaks oma keha bioloogiat ja selle keemiat, et ajapikku vabaneda haigustest, et elada kauem ja tervemat elu. Rääkisin eelmistes osades, et on olemas neli peamist atribuuti, mis on seotud inimese võimega ennast tervendada.

Esimese atribuudina oli keemia, mis on liikumapanevaks jõuks, kus kõik keha tegevused on seotud keemiaga. Kõik ülejäänud atribuudid on samuti seotud keemiaga ja mõjutavad teie keha keemiat. Teie tänapäeva meditsiin mõjutab teie keha allopaatiliselt, tablettide abil, millistel on palju kõrvalmõjusid. Kui mõjutate mingit keha keemia elementi, siis see avaldub Väljas, kus kõik neli atribuuti on ühtsena koos.

Teine atribuut on pärilikkus, mille saate sündides oma esivanematelt, kas otse oma vanematelt, või sugupuu liinis  ja see  määrab teie kalduvuse mõningatesse haigustesse.

Nüüd oleme jõudnud viimaste atribuutideni ja nende kirjeldusviisi te ehk isegi ei oska oodata. Seega, kolmas atribuut on metafüüsiline, ehk esoteeriline.

Akasha kroonikad.

Teil on kõigele šabloonid, milliseid kasutate taas ja taas, eriti asjadele, mida kordate, taas ja taas. Akasha kroonikad on selle kordus, mida olete kogenud möödunud elude ajal. Need on sedavõrd olulised ja sügavad, et, esmane loodud religioon planeedil, võttis neid keskmeks, nimetades neid karmaks. Akasha on see, mida olete kogenud, see on teie eelmiste elude kogemus ja mida kogete jätkuvalt edasi. Hinduismis on karma õpetus, milles kirjeldatakse teiega toimunut ja kuidas see mõjutab teie tänapäeva elu.

Kas teie arvates möödunud eludes toimunu mõjutab teie praeguse keha keemiat?

Sellest olen rääkinud teile palju kordi, et kui te jätkuvalt toote oma ellu hirme, kardate, et need korduvad taas, siis see mõjutab teie keemiat, ehk mõjutab kogu teie keha liikumismehhanismi.

Peaaegu samal viisil mõjutavad teid ka Akasha kroonikad. See on nagu eelmiste elude pärand, mis mõjutab teid nagu teine atribuut, milleks on pärilikkus, kuid sügavamalt ja mõjusamalt. Kui eelmistes eludes esines varajast surma, või sai elatud läbi katkusid ja kui nüüd ilmneb midagi taolist, siis teile tuleb pinnale hirm, ehk see on kunagi kogetu analoogi mõju. See ongi  Akasha kroonikate avaldumine.

Kas on võimlik minevikku muuta, või kustutada?See on keeruline ja seda nimetatakse „retropõhjuslikkuseks“ See nimetus ei ole metafooriline, vaid on teaduslik termin, mis räägib mitte üksnes aatomist, vaid ka sellest, mis on aatomi sees ja aatomis on see, millega saaks mõjutada aega. Retropõhjuslikkus on võime teha midagi täna, mis mõjutab minevikku ja see meetod on palju efektiivsem, kui oskate arvata.

Edasi teeme taas juttu Sõlmedest ja Nullidest.

Krayon, sa räägid tervendamisest, Akasha kroonikatest, kuidas on see seotud Sõlmede ja Nullidega?

Asi on selles, et kui Täheemad jõudsid teie planeedile üle 200 000 aasta tagasi, siis nemad andsid teile oma jumalikkuse, andsid teile erilisi asju, mis moodustasid erilise süsteemi. Need olid nendeks puhkudeks, kui ületate 2012 aasta pööripäeva märgise, siis nende abil saaksite siseneda Uude Energiasse. Nüüdseks oletegi jõudnud peaaegu muutuste keskkohani. Seega, teil on olemas energeetilised tõmba-lükka kohad, milliste abil eemaldada mõningaid segavaid asju. Nende vaakuumsüsteem koondab vanad energiad kokku ja suunab Sõlmede suunas, kus need süttides, muutuvad Jumalikuks Valguseks. See on küll metafooriline kirjeldus, kuid need ebatavalised asjad  teostuvad reaalselt.

Kallid, kas tõesti arvate, et Täheemad, teades eelseisvatest muutustest, milliseid nad olid näinud nii enda planeedil, kui ka vaarvanemate planeedil, saaksid rahumeeli jätta teid ja öelda, et teil kulub sadu aastaid, et muuta oma teadvust, jätkake ja edu teile. Muidugi mitte. Nemad jätsid teile ajakapsleid, mis avanevad õigel ajal ja siis saate oma teadvuse arengus liikuda kiiremini. Nendele oli teada, et teie teadvuse arengu tulemusel, hakkab muutuma planeedi kristallvõre.

Mis on Kristallvõre?

See on õnnestunud nimetus teile, see on võre, millesse talletuvad kõik inimtegevused. Eelmine kord rääkisime lahinguväljadest, mille rasket energiat tunnetavad tundlikumad teie seast. Selline nähtus on teada üle ilma. Kuid milline on selle mehhanism?

Teie jaoks see ei ole füüsika, vaid on esoteerika. Kristallvõres on tallel nende võitluste energia, mis on kinnistunud võresse paljudes kohtades üle maakera, mis on kui Akasha varukoopiate süsteem ja just see seondub tundliku Akashaga. Asi on selles, et kui te lahkute planeedilt, teie vaimsusest saab täiuslikum Jumala osa, kuid Akashad teiega kaasa ei lähe, kõik, millega olete olnud füüsilises kokkupuutes, jääb energiana planeedile. Naastes planeedile, võtate selle oma uude kehastusse tagasi, ning jätkate samaga. Surres, teie karma ei kandu Loomislättesse, see talletub võresse. See on ülimalt metafooriline informatsioon ja selle talletuse kohaks Kristallvõres on Loomiskoobas. Loomiskoopas, igal vaimsusel, on oma isiklik kristall, millesse talletuvad kõik läbikäidud elud. Naastes, astute Loomiskoopast läbi, et liituda taas oma kristalliga.

Nüüd, kui Sõlmed ja Nullid hakkavad tööle, hakkavad puhastama võret teie ümber, süütavad kõik selle, mis takistas teie edasist liikumist. Saavad puhtaks mitte üksnes planeedi võred, vaid ka teie kroonikad, inimese kristalsed mudelid Loomiskoopas.

Krayon, millest sa räägid? Olgu, selgitan lihtsamalt.

Kas te olete külastanud möödunud elude lugejaid? Mõned on seda teinud, kuna on tahtnud teada oma eluprobleemide põhjusi. Kas olete kunagi tahtnud küsida neilt, millised asjad möödunud eludes on teinud teie praegust elu õnnelikumaks ja tugevamaks? Te ei ole kunagi seda küsinud ja seda teie Akashade meendustes ei ole, seal on üksnes negatiivsed energiad. Mis oleks, kui ka teie meendused hakkaksid puhastuma, siis teil kaoksid haigestumiste eeldused.

Mis oleks, kui teil tekiks eelistus oma suursugususele? Mis siis juhtub? Kas see muudab teie mõtlemist ja kas läbi selle muutub teie enesetunnetus? Kas see muudab teie keemilisi protsesse kehas, et saaksite mõtte abil mõelda kaugemale? Selline on kolmas atribuut.

Ees on ootamas neljas atribuut, mida mõista on kõige lihtsam. Sellest atribuudist oleme rääkinud kõigi 31 aasta jooksul. Kuid siiski ütleksin teile lisaks veel, et teie Akashad on puhastumas, isegi kuulates seda sõnumit.

Täheemad olid teadlikud, et teid on ees ootamas puhastumise protsessid ja teile on määratud elada kauem. See on enesetervendamise eelduseks või tervendamiseks teevendajate abil. Tervendumine sellel planeedil on praegu käimas ja see toimub palju kiiremini, kui kunagi varem. See on otseselt seotud neljanda atribuudiga, neljanda sõnumiga – teadvusega.

Teadvus.

Mida saaks rääkida teadvusest?

Kõik kanaldajad, kes istuvad teie ees, on inimesed, kes on ühenduses eesriide tagusega ja nad kõik räägivad ühest ja samast asjast ehk  „teie teadvus on teie usk“, seetõttu kõik tunnetused, mida tunnetate, on võimsad. Kõik kolm atribuuti on muutumas. Isegi keha keemia muutub  ja ta on valmis toimima teisiti. Üheks oluliseks asjaks siin on, et kõik neli atribuuti on ühes paketis kvantiliselt, moodustades ühtsuse, kuigi neid on neli.

Teie keha keemia on paljumõõtmeline, kuigi teie jaoks see on uskumatu, kuid tõestusi selleks on teil olemas piisavalt. Paljumõõtmeline keemia, vaadates teie pärilikkust, teie Akasha kroonikaid, teie teadvust, küsib teilt, et kas olete terved või ei ole, kas teil on kavas põdeda, või mitte? Kas mõistate, mida vastate?

Teie teadvus on kõige esimene ja kõik algab teadvusest, kuigi järjekorras panin selle neljandaks, kuna teie arvates see saab muutuda kõige vähem. Kuid ma siiski rõhutan, et te olete loomas seda, mida soovite ja olete see, millesse usute. Teadvus on see, millest olen teile rääkinud palju aastaid ja see on samuti planeeedil muutumas ehk arenemas. Kui teadvus on teil arenenud, kui Akasha kroonikad saavad ümber kirjutatud, kui pärilikkus saab retropõhjuselikkuse läbi puhtaks tehtud, kui keha keemia on töövalmis kõigi atribuutidega – kas siis sellele järgneb tervenemine? Kas olete selleks valmis? Kas oodate seda?

Teil on olemas atribuudid, millistest ei ole keegi teile rääkinud. Olete valmistumas uue tervenemise viisile, millist te ei ole kunagi osanud oodata, kas iseseisvalt, või tervendajate abil. Kõik senine saab kirjutatud ümber, ümberprogrammeeritud vastavalt uuele struktuurile, olenemata sellest, mis tasemel te olete ning te kõik olete selleks valmis.

Ja nii se on…

Krayon

/Retropõhjuslikkus (vastandlik põhjus) – hüpoteetiline ilming, ehk vastand põhjus-tulemuse seondusele ehk ilming või protsess, mille juures tulemus eeldab ajaliselt põhjust. Retropõhjuslikkus on teaduslik filosoofiline eksperiment, eriti füüsika filosoofias, mille piirides on uuritud, kas minevik on võimeline muutma käesolevat ja seega ka tulevat./

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga