GALAKTILINE KOODEKS

 

Planeet Maa on Pimedusjõudude okupatsiooni ajal selles universumis viimane planeet, see on galaktikasõdade  viimane reliikvia, mis möllas kogu galaktikas miljonite aastate jooksul.

Kuna Galaktilise Konföderatsiooni olendid on vaimselt arenenud ja ühinenud Ülestõusnud Meistritega, on nad  avastanud sisemise koodeksi, mis reguleerib kõiki Valgusolendite omavahelisi suhteid ning nende suhet Pimeduse  Jõudude ja okupeeritud planeetidega. Seda koodeksi nimetatakse galaktiliseks koodeksiks ja see esindab õiguslikku  alust Konföderatsiooni kõikidele toimingutele selles ja teistes galaktikates. See koodeks ei ole jäik väliste seaduste  kogum, vaid süstematiseeritud kõigi Valguse hinge sisemise eetika koodeks, mida kõik valguse olendid  aktsepteerivad oma vaba tahtega, kuna see peegeldab nende sisemist tõde. Nüüd avaldame galaktilise koodeksi  kujul, mis on inimühiskonnas keskmiselt ärganud olendile mõistetav.

I jagu  Jumaliku armu seadus.

Igal tuntaval olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus positiivsele elukogemusele.

I jao selgitamiseks peame mõistma, et kannatustel ja valul pole valgustatud galaktilises ühiskonnas, mis on vabastatud tumedate jõudude mõjust ja kosmilise anomaalia muudest aspektidest, mingit väärtust. Valu, kannatuste ja ohvrite väärtustamine kasvuelamuse osana oli Pimedusejõudude programmitöö osa, et okupeeritud planeetide populatsiooni kergemini orjastada. Iga vabastatud Universumis asuva olendi tingimusteta positiivne elukogemus, on tagatud iga elusolendi sisemise seotusega Allikaga, ning seda tugevdab Ülestõusnud Meistrite jõud mateeria üle, mis võimaldab neil aidata kõiki elusolendeid nende püüdlustes ühenduda Allikaga ja varustada neid eluga. Elu polnud kunagi mõeldud raskeks tööks ja võitluseks, vaid pigem rõõmu ja loovuse teekonnaks. I jao erinevad alajaod reguleerivad kogu elu vabastatud Universumis ja kõiki suhteid Valgusolendite vahel nii, et konflikte ei peaks kunagi tekkima.

I Jao alajaotiste selgitused:

Jaotis I / 1: Igal tuntaval olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus füüsilisele ja vaimsele küllusele. 

See alapunkt tagab positiivse elukogemuse igale vabanenud Universumi olendile. Ülestõusnud meistrid hoolitsevad kõigi eluks vajalike ning füüsilise ja vaimse rikkuse ning ilu eest, kasutades selleks väge, mille nad on vabastatud Universumi ainest lunastanud.

Jaotis I/2 : Igal olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus Ülestõusmisele.

See alapeatükk selgitab, kuidas Ülestõusnud Meistrid kasutavad oma edasiarendatud mõistmist Ülestõusu vaimse tehnoloogia kohta ja abistavad lunastuse elektrituld kõigi olendite jaoks, kes valivad vabalt ülestõusmise.

Jaotis 1/3: Igal olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus sulanduda teiste olenditega proportsionaalselt tema positsiooniga hingeelus. 

See punkt on vahend kõigi hingeelu suhetes olevate suhete reguleerimiseks. See tagab vastupidise polaarsusega olendite (kaksikhinged, hingekaaslased jne.) liitmise ja kõigi teiste olendite joondumise sõltumata nende arengustaadiumist ja välimistest tingimustest.

Jaotis I/4: Igal  olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus kogu teabele.

See alapunkt on garantii, et kõik olendid saavad kogu teabe, mida nad vajavad, et mõista oma rolli universumis, paremat arenguperspektiivi ja kõiki muid osi, mida nad otsuste, kasvu ja heaolu jaoks vajavad. Kogu selle teabe annavad Ülestõusnud Meistrid või muud olendid, kes jälgivad erinevate rasside ja tsivilisatsioonide arengut.

 Jaotis I/5: Igal olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus vabadusele.

Selle jaotise kohaselt on igal olendil piiramatu kasvupotentsiaal ja elukogemus. Kuna kõik vabastatud Universumi olendid loovad ainult positiivsust, siis ei vastandu nende vabadus kunagi teiste olendite vabadusele.

II jagu  Vaidlevate osapoolte jagamise seadus.

Igal tuntaval olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus olla jaotatud ja kaitstud teiste tunnetavate olendite negatiivsete tegude eest. 

See jaotis reguleerib tingimusi nendes Universumi osades, mis on just vabastatud Pimedusjõudude mõjust, kuid mida pole veel konföderatsioonis aktsepteeritud. See nõuab, et Valgusjõud jaotaksid konfliktis olevad pooled alati üksteise vastastikuse kahjustamise eest. Siis vahendavad valgusjõud konflikti, kuni see lahendatakse. Seda jaotist kasutatakse sageli sõdade ja muude relvastatud konfliktide lõpetamiseks.

III jagu  Tasakaalu seadus.

Iga olend, kes on otsustanud elada ja tegutseda galaktilise koodeksi põhimõtete vastaselt ning keeldub või ei ole võimeline neid praegu aktsepteerima ja tasakaalustama varasemate toimingute tagajärgi, suunatakse Keskpäikesse, mis on ümber struktureeritud põhielemendiks, kus alustatakse uut evolutsioonitsüklit uuesti. 

See jaotis reguleerib valguse ja pimeduse jõudude vahelisi suhteid. Kui neid rikutakse, siis antakse pimeduse jõududele kuuluvatele olenditele võimalus, aktsepteerida Galaktilist Koodeksit, teha kõik endast olenev, et tehtud vigu parandada ja pärast seda positiivselt elada. Kui nad nõustuvad, antakse neile andeks ja nad liituvad konföderatsiooniga. Kui nad ei suuda või ei taha leppida, suunatakse nad Keskpäikesesse, kus nende isiksused ja hingeolendid restruktureeritakse elektritule abil ja nende jumalik säde alustab uut evolutsioonitsüklit.

IV jagu  Sekkumisseadus.

Galaktilisel Konföderatsioonil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus sekkuda kõigis olukordades, kus Galaktilist Koodeksit rikutakse, sõltumata kohalikest seadustest.  

Selles jaotises kirjeldatakse valgusjõudude poliitikat hõivatud planeetide suhtes. Konföderatsioon jätab endale õiguse sekkuda kõigisse piirkondadesse, tsivilisatsioonidesse, planeetidesse või päikesesüsteemidesse, kus rikutakse Galaktilist Koodeksit. Tal on õigus seda teha olenemata kohalike tsivilisatsioonide seisukohtadest selle sekkumise suhtes. Tal on alati õigus kasutada kõiki rahumeelseid haridus- ja regulatsioonivahendeid. Kui rikutakse Galaktilise Koodeksi põhimõtete kriitilist massi, on tal õigus kasutada sõjalist jõudu. Erijuhtumid on planeedid, mis on Pimedusjõudude otseses okupatsioonis. Pimedusjõud võtavad tavaliselt kohalikud elanikud pantvangi, et takistada Valgusjõudude kulgemist. Maal on nad ähvardanud tuumasõjaga, kui valgusjõud sekkuvad. See on peamine põhjus, miks valgusjõud pole seda planeeti veel vabastanud. Nagu igas pantvangisituatsioonis, nõuab see palju osavat läbirääkimist ja taktikalist lähenemist. See olukord on nüüd lahendatud ja planeet Maa vabastatakse peagi.

Jaotis IV/1

Igal olendil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus pöörduda abivajava Galaktilise Konföderatsiooni poole ja Galaktilisel Konföderatsioonil on õigus aidata, olenemata kohalikest seadustest. 

See alapunkt annab õigusliku aluse kõigi, Pimedusjõudude pantvangide, sekkumiseks ja abistamiseks. Valgusjõud teevad alati kõik endast oleneva, et aidata ja parandada kõigi tundlike olendite elutingimusi, isegi Maal. Olukord planeedil Maa näitab vaid seda, kui palju  pimedust oli rohkem, sellel planeedil, valguse kohal. Õnneks on see nüüd muutumas.

Jaotis IV / 2

Galaktilisel Konföderatsioonil on võõrandamatu ja tingimusteta õigus Galaktika koodeksi rakendamiseks ja vajadusel Galaktika koodeksi rikkumis piirkondade vallutamiseks sõjalise jõuga.  

See lõige annab õigusliku aluse okupeeritud planeetide vabastamiseks sõjalise jõuga. Konföderatsiooni sõjavägi eemaldab Pimedusjõudude esindajad või annab neile abi, vabastades pantvangid. Seejärel juhivad teised Konföderatsiooni väed planeedi vastuvõtmise protsessi Konföderatsiooni, juhendades kohalikke elanikke.

Võib-olla arvavad mõned inimesed, et konföderatsioonil pole õigust sekkuda ja et inimkonnal on õigus oma probleemid ise lahendada. See lihtsalt pole tõsi. Paljud sõjad kogu planeedil ja põhiliste inimõiguste pidev kuritarvitamine on tõestanud, et inimkond ei ole võimeline oma olukorraga toime tulema. Seega on palju parem, kui ta saab selle juhtimiseks tarku eestkostjaid. Konföderatsioon aitab välja vahetada praeguseid nukumeistreid (tumedad jõud), kelle inimkond on juba ammu Atlantisesse kutsunud. Siis saab Galaktilisest Koodeksist lõpuks kõiksuse universaalne eetikakoodeks ja pimedust pole enam.

https://prepareforchange.net/the-event/galactic-codex/

Allikas: Cobra ajaveebi originaalartikkel: “Galactic Codex”, avaldatud 4.04. 2012.

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga