KAHEKSA NIHET INIMESE VAIMSEL TEEKONNAL – Mexico City

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilises Teenistusest.

Kust teie arvates tulevad inimlikud emotsioonid? Kust teie arvates tuleb armastus? Ma ütlen teile, et need on Jumala osakesed teis. Miks te tunnetate seda, mida tunnetate? Kas teil on suur armastus teise inimese vastu?

Teie arvates see kõik on inimlik, kas pole.  Ei ole, see on aktiveeruvad Jumala osad inimeste vahel. Isegi inimesed, kes ei usu Jumalasse, ei saa muuta seda tõika, kuna see ongi just nii. Võite mitte uskuda näiteks neeru, kuid see ometi on teil olemas. Olete vaba valikuga olevused, seetõttu olete vabad kas võtma vastu seda, mis  toimub käesoleval hetkel, või mitte. Olete täiesti vabad, seetõttu vaim ei astu teile ligi, ega pane teid uskuma seda. See on and teile – vaba valik.

Mu kaaskond  täidab minuga koos seda ruumi. Kui ma tulen sellisesse kohta, tunnetan suurt armastust inimkonna vastu. Võib olla te ei usu seda, mida räägin teile. Tõde on see, millel ei ole tähtsust, kas te usute seda või mitte. Tõde on ka selles, et on olemas vaimseid olevusi, kes  armastavad teid piiritult. Olen olnud teie sündimise tuultes, teie saabumise energiates. Paljumõõtmelises kohas puudub aeg, see võimaldab huvitavaid võimalusi. Ma saan olla iga teie sünni juures, samas olla siin ja suhelda teiega. Teie kolmemõõtmelises ilmas väidate, et Krayon  istub siin, teie juures ja räägib teiega. Kuid samas ma olen ka kusagil mujal ja  võtan vastu neid, kes tulevad eesriide tagustesse, kuigi teie arvates, ta on surnud. Olen ka seal, kus inimesed  sünnivad. Osa sellest, mida teen, asub põkkumise kohas, ehk ruumidevahelistes väravates, kus kõik  sünnib.  See ei ole kuidagi seotud Jumala reeglitega, sellel ei ole mingit seost tseremooniate ja protokollidega. On vaid üks, millega see on seotud ja see on, Jumala piiritu armastusega. Eesriide taga on teil pere, kes  armastab teid sügavalt. Nad  hoiavad teie kätt, kuni astute sündimise tuultesse. Nad võtavad kinni esimesena teie käest, kui olete naasenud tagasi eesriide taha. Mu kallid, esimesed sõnad, mida kuuleb inimolevus surres, on, et ära karda kallis, oled jõudnud koju. Selliselt  töötab Jumala armastus. On see teil meeles?

Kui saaksime teha midagi maagilist, siis laseksime teil tunnetada seda, mida tunnetan mina, Krayon. Mina olen väga-väga suur olemuslik hulk, esindan triljoneid Jumala osakesi, kes on teadlikud teist. Olen paljudes kohtades, olen paljumõõtmeline olemus. Olen väljaspool teie mõõtmelikkust. See on raske mõistmiseks, kuid teadvustage siiski endile, et kui olete minuga, siis olete ka ise sellisena. Võib olla olete kanaldusel esmakordselt (või loete esmakordselt), võib olla tulite siia koos kellegiga, kes kutsus teid kaasa, et kuuleksite neid sõnu. Ma soovin, et te üksnes kuulaksite. Keegi ei nõua, et usuksite seda, mis siin toimub, või sõnumit, millist anname seekord. Ehk siiski, teeksite meile teene ja  avaksite oma südamed ja tunnetaksite seda. Siin on olemas jälgimise energia, seega oleks hea, kui pööraksite tähelepanu sellele. Meil ei ole kavas anda teile doktriine, anda teile reegleid, me ei soovi, et koostaksite aruande, ega palu liituda millegiga. Miks see on nii?

Teie, kui Jumala osake, omate seda kõike ja astute planeedil läbi duaalsuse. Kõik  kuulute Vaimu perre, kõik olete võrdväärsed, isegi uskmatud, kes siin istuvad. Pane tähele, uskmatu, kui  lahkud siit, oled sama palavalt armastatud Jumala poolt, kui kestahes teine. Kui sa ei usu sellesse, see ei sega ingleid minna sinuga kaasa. Nii teeb Jumala armastus oma tööd. Kas sa kardad sellist armastust? Ta ei ole agressiivne, ta on passiivne, ta ootab, millal hakkad tunnetama teda.

Tänases sõnumis võite kohata lõikusid, mida olete kuulnud Krayoni sõnumites viimase 20 aasta jooksul. Seda teeme nii selles kanalduses, kui ka järgmiste ajal.

Täna räägin kaheksast nihkest, mida inimkond käesoleval ajal läbi teeb, alates teadvustumisest, kuni täieliku ülestõusmiseni. See on suurejooneline koolituse maht, kas pole? See on teie rännaku täielik kokkuvõte.

Nüüd tähelepanu, need ei ole reeglid, need ei ole sammud, need on nihked, mis ei sünni mingi kindla aja järgi. Olete kõik erinevad, igaüks peab jõudma teadvustuseni omal ajal. Kuid inimene tahab teada, et kui palju võtab aega jõudmiseks ühest faasist teise, ühest nihkest teiseni. Sellele ei saa olla ühest vastust, sest tõeline teadvustumine on individuaalne. Üksnes su enda side planeedi reaalsusega määrab selle aja pikkuse. See on grandioosne lugu ja ma ütlen teile, et see lugu on sellest, mis toimub siis, kui inimene astub oma mõõtmest välja ja julgeb küsida – kes ta tegelikult on?

Esimene nihe.

Inimese esimeseks nihkeks on uudishimu.

Ta küsib, kas saab see olla reaalne? Sellest kõik algab. Iga tervendaja, igaüks, kes on sellel teel, on läbinud selle. Selline koosolemine võib saada mõnedele eriliseks, kuna siin on võimalus teadvustada enamat, lugejad ja kuulajad võtavad sellest kanaldusest osa  sünkroonselt. See on nihe usaldamatuses. Nihe neutraalsest olekust neile, kes  küsivad, et kas tõepoolest see saab olla reaalne? Selliselt see algab, selles on olemas selline võimalus. See koosolemine võib saada eriliseks. Võimalik, et te ei lubanud endil kunagi olla sellises kohas. Ei lubanud olla armastatud selliselt, kui see toimub siin. Kas saate aru, kellega olete koos? Kas mõistate, et teie ümber on sadu teisi, kes ei hakka iialgi arvustama teid, kes iganes te ka ei oleks ja mida ka ei teeks. See on reaalne ja see on teie erisuseks (teie reaalsuseks). Selle õppetunni ajal näete antud etapi värve, mis on nähtavad enamuselt neile, kes tulles, olid teadlikud, mida need tähendavad. See on kinnituseks, et selline teadmine on tõepoolest reaalne. See sõnum ei ole kohatu ja see ei kutsu teid tegema midagi. Üksnes avage hetkeks omad südamed.

Kas mäletate oma esimest nihet? Kas mäletate oma teadvustuse tunnet? Kas mäletate kõike seda? Kas võib see olla reaalne?

Kui on see nii, mis võib siis sellele järgneda. Teadvuse nihe, see on hetk, kus armute Jumalasse. Kas võib olla, et kõik, mida ütles kanaldaja, saab olla tõsi? Mis oleks, kui pilt on palju avaram? Mis oleks, kui elul oleks palju suurem eesmärk?  See on oluline nihe, üle 90% inimkonnast ei läbi seda kunagi. Üksnes vähem, kui pool protsenti inimkonnast, teeb seda nihet oma teadvustuses. Teeme arvestuse, pool protsenti seitsmest miljardist, see on hulk inimesi, see on suur hulk valgust.

Seega, mis juhtub peale teadvuse nihet, kui tunnetate oma südameis Jumala armastust? Siis esitate  endale küsimuse,  kas on see reaalne? Mõned inimesed ei luba sellel juhtuda, kuna ei suuda uskuda selle võimalikkusele. Kuid see on reaalne. Kas olete teadlikud, mis toimub nihke ajal? Te kaalute, kas võtta ingli käest kinni, kes oli teiega kogu teie elu ja  kellel on olemas isegi nimi – Kõrgem Mina. Selline on esimene nihe – Suur Nihe.

Teine nihe.

Teine nihe on siis, kui mõistsite, et see on reaalne ja et saate sellega midagi peale hakata. Kaheksa nihet – need on peamised inimese vaimsel teekonnal. Kuid peaksite teadma, et paljud ei läbi neid kunagi, isegi esimest nihet. Nad tulevad ja lähevad taolistele kohtumistele, et tunnetada energiat. Nad usuvad sellesse kogu südamest, tunnetavad Jumala armastuse laineid, mis läbivad neid. Kuid enamuses see on ka kõik, milleks nad on suutelised. Paljud tahavad siiski enamat, ning küsivad, et mida saaksin teha, et olla inglile lähemal, keda olen avastanud endas?

Kas on midagi, mida peaksin tegema sellel planeedil? Kas on mingi võimalus suhelda Vaimuga? Kui on, siis kus ma ta leian ja kuidas peaksin seda tegema?

See on nihe, see on inimese soov tõugata ust eesriide taha. Suurem osa neist, kes istuvad siin, on tõuganud seda ust. Kuid siis edasi muutub veidi hirmutavaks, kas pole? Kavatsete siiski  teha midagi sellist, mis ei vasta teie reaalsusele. See võimalus on teil olnud kogu teie elu. On õnnistatud see inimene, kes läbib nihke. Siin on temale lubadus – sa ei jää pimedusse, sa ei ole kunagi üksi. Teisel pool ust on ingellike olevuste leegion, kellel on teie nimed. Nad sisenevad teie ellu, kui vaid tõukate ust. Esimesena, mida tunnetate on rahuldustunne sellest, mida olete teinud. Seega, lubage armastuse tundel olla teie elus. Olgu Krayon, kuid kuidas ma saaksin seda teha?

Iga inimene teeb seda omal viisil. Mõned ütlevad läbi meditatsiooni, et olen valmis, näidake vaid, kuidas seda teha. Mõni lehitseb raamatuid, otsides sealt ülestõusu samme ja leiavad selleks mingeid süsteeme. Mõned otsivad teadmisi, mis aitavad paremini mõista, mida teha. Kõik on kohased tegevused. Kõik inimesed vajavad seda, mida neil on tarvis, olenemata tema maisest kultuurist ja kogemisest. Jumal ei ütle teile, mida teete valesti – Ta on kannatlik. Kui tahate roomata põlvili tuhat sammu, et jõuda kohani, kus oleksite valmis, siis tema roomab koos teiega, selline on jumalik armastus. Ei ole mingit halvustamist. Soovite teha riituseid, ka siis  jäävad inglid teie kõrvale, kuni viite riituseid läbi.

On inimesi, kes ütlevad mulle, et olgu, kuigi te ei vasta minu küsimustele, kuid ütlete, et kõik, mida teen, et pääseda sinna, on õige. On see nii? On küll, peate lükkama ust üks kõik millisel viisil ning võtku see aega, kui palju tahes. Tulemus on ikka sama. Teis hakkavad ärkama teie meisterlikkuse algete tunded. Te ei tea, mida nendega peale hakata, kuid teate, et see on reaalne ja see on teile tulnud. Seda on raske selgitada. See sarnaneb inimesega, kes on alati olnud pimeduses, kuid nüüd on avamas ust valgusesse. Mõni ehk ootab veel, kartes avastada sealt midagi,  mõni ehk poetab, et näha seal olevat valgust. Leidub ka neid, kes löövad ukse pärani ja ütlevad: „ kallis Jumal, ma olen valmis, hakkame minema, ütle vaid, mida peaksin teadma“.

Selline on teine nihe ja kõigist kaheksast olulisem, kuna sellest algab protsess. Kui protsess on käivitunud, on seda võimatu peatada. Ei ole võimalik, et inimene lakkaks midagi teadmast, eriti seda, mille teadmised on sügavad. Ei ole raske mõista, mida on tarvis teha, et tasakaalustuda sedavõrd, et tunnetada Jumala armastust oma südames. Kui olete läbinud kõik etapid ja jõudnud vilistlase seisundini, siis võite öelda, et  nüüd ma mõistan enda sisemist meisterlikkust rohkem. See aitab teil avada ust ja võtta vastu Valgus. Sellist õpetust 25 aastat tagasi ei olnud. Ja teate miks? Planeedi vibratsioon ei olnud selleks veel valmis. Kuni Harmoonilise Konvergentsioonini oli raske saavutada sellist energia mõistmist. On palju õpetusi selliste omadustega, kuid uues avanemise energias neid antakse teile uue informatsioonina.

Kolmas nihe.

Kolmas nihe on üks raskematest selgitamiseks. Siin inimolevused hakkavad mõistma valguse ja pimeduse tähendust oma elus. Viimastel aegadel oleme rääkinud, et seda on kõige raskem omaks võtta. Teil on tarvis see tingimata läbida, muidu te ei pääse teiste niheteni. Selline on teadvustumise teekond. Te ei pääse teise ukseni, kui ei ole sellest läbi läinud. Iga nihe annab võimaluse saada kogemusi järgmise nihkeni jõudmiseks. Liigute lineaarselt mitte raskuste pärast, vaid võimaluste nimel, saada mõistvamaks, et muutuda oma teadvuses. Inimene oma Kolmemõõtmelisuse ulatuses  teeb huvitavaid tähelepanekuid. Kui inimestega toimub midagi märkimisväärset ja suurepärast, näiteks tervenemine, siis nad ütlevad, et see on Jumalast, tema ise ei saanud seda teha, seetõttu see on Jumal,  jumal tänatud.

Kui nende elus juhtub õnnetus, siis neile näib, et pimedus haaras neist kinni, ning viis teelt kõrvale, nad usuvad, et seda põhjustasid deemonid, et saatan  haarab neist kinni ja viib heast eemale. Nagu näete, inimesed on väga huvitavad olevused, nad ise ei vastuta millegi eest, mis  nendega sünnib ja olgu see hea, või halb, kas pole? Kui  sünnib midagi head, siis see on Jumala teene, kui  sünnib midagi halba, siis see on Saatana teene. Seega, ma küsin teilt, mida ise olete selle heaks teinud? Kas olete kõikide juhtunud asjade suhtes neutraalsed? Kas  ootate kogu aeg, kuna mingi vägi võtab teie vaimsuse endale ja te ise ei vastuta millegi eest?

On õnnistatud need inimesed, kes mõistavad, et igas ühes on olemas nii valgus, kui ka pimedus, kas neis on olemas Jumala juuresolek või on selle puudumine.

Lubage anda teile Pimeduse olemus, pimedus on vaid Valguse puudumine. Kuid annaksin ka Valguse olemuse, mis on, et valgus on võimas valgustus, mis ei kätke endas pimedust. Pimedus ei ole võimeline tegema midagi, mis mõjutaks valgust, kuid valgus on võimeline kaotama pimedust. Inimesel on valida, mida luua oma eksisteerimisega Maa peal. Teile kõige üllatavam on see, et te ise ei taha seda tunnistada. Kõik deemonid ja sarvikud, keda ehk olete näinud, või kellest olete kuulnud, on  loodud inimeste endi teadvuste poolt. Kõik kaunid imed planeedil, isegi surnust ülestõusmine, on tulenenud inimteadvusest. Valguse meister asub teie endi sisemuses. Kui Jeesus, valguse meister, liikus sellel planeedil, ta ütles juutidele, et ma olen Jumala poeg, nagu teiegi ja see on kirja pandud, vaadake järele. See oli sisemise meistri kinnitus. Kui inimene saab aru, et võitlust vaimsuse pärast ei ole olemas, järelikult, ta ise kannab vastutust nii pimeduse, kui valguse eest. See on peamiseks läbipääsuks ja see on vastutuse võtmine enda peale kõige eest, mis teie elus juhtub. Keegi ei ole teinud teile midagi sellist, et saaksite tunda end mitte väärtuslikuna. Keegi ei ole püüdnud võtta teid endale. Olete armastatud ja kannate kogu valgust.

Seega, lubage mul üle minna  selle etapi kokkuvõtvale nihkele. Kordame, et  teie ees  istub inimene, kes läbi uudishimu jõudis teadvustumiseni, ta tegi otsuse teha midagi otsest ja lükkas ukse lahti Valgusesse. See inimene sai vastuseid ning tema elu täitus jumaliku armastusega. Ta muutus sedavõrd, et tema raku struktuuridesse pääses vaimne teadvus. Tal hakkas ilmnema intuitiivne teadmine sellest, kuidas kõik töötab ja et tema alateadvusel on õigus. Inimene hakkas vähem halvustama, püüdis olla meistri taoline. Ta suutis vabaneda oma elus raevust ja ärritustest ja draama kadus tema elust. Inimesed nägid kinnitust sellele, millega ta sai hakkama. Nägid tema seesmist Pimeduse ja Valguse energia spektrit, nad tunnustasid tema suurt meisterlikkust, seda, millega ta lähenes neljandale nihkele.  Kallid, siin on teile termini nimetus, mille tõime pea 20 aastat tagasi, ja see on, „implant, mis tähendab, et siirdatud loaga enda sisemuses,  astute edasi ilma karmata. Seda mõistet on raske selgitada, kuid oleme teinud seda mitmeid kordi.

Neljas nihe.

Neljas nihe on karma kõrvaldamine, mille olete sündimisel kaasa toonud. See aitab teil mõista oma osavõttu enda vaimsel teekonnal. Kui teil ei kujune vaimset teadvustust, siis karma energia jääb alles, see on osa Akaši süsteemist. Teil on  teada, et olete läbi elanud palju elusid, kuid need olid teistsugused elud. Kõik elud ladestuvad energeetiliselt teine teise peale. Möödunud elude kogemused kujundavad potentsiaale teie jooksvale elule, võimalusi uute kogemuste saamiseks. Selle iidse süsteemi nimeks on teil – karma.

Lubage mul küsida siin istuvatelt vanematelt nende laste kohta. Teie arvates nad on sündinud puhta lehena, et teie saaksite neile kõike õpetada. Kas teate, et see ei ole nii? Kes õpetas neile armukadedust? Kes õpetas neid vihastuma? Kes õpetas neid kartma vett, või loomi? Te ju ei õpetanud seda neile, kas pole. Kust see tuli? Miks üks laps on andekas, aga teine mitte?

Miks üks laps on täis armastust, kuid teine on  jälle ülimalt tark? Miks üks on kui sõdalane, aga teine mitte? Selle vastuseks on Karma. Nad sünnivad eeldusliku energiaga. See on kõigiga kaasas, kõikide elude jaoks. Lõpuni viimata lahenduste energiatega möödunud eludest, mis mõjutavad käesolevat teadvust. Selline atribuut on kogu inimkonnal.

20 aastat tagasi, tänu vabale valikule, mõningatel avanes võimalus vabaneda sellest. Nüüd see on võimalik kõigile neile, kes istuvad siin, kes loevad või kuulavad hiljem salvestust. Kuid samas, mu kallid, neil, kes  istuvad praegu siin, on need atribuudid  jätkuvalt alles. Neil lasub vastutus rea väljakutsete eest oma elus, sest nad ise ei lubanud neil lahkuda. Teil on tarvis lasta vabaks lõpetamata energiad, nimega karma, lahkuda määratluse teelt, ning hakata looma endale uut energiat. See oleks, kui  te oleksite tulnud sellesse ellu ilma karmata. Sügavamad atribuudid teie elus muutuksid, hirmud lakkaksid, sest need on osa karmast.

Mu partner (Lee Caroll) sai sellega hakkama. Nüüd ta on inimene, kes istub siin toolil, kuid varem ta oli insener, kellel aju vasak poolkera oli rohkem arenenud, tal oli huvi laevanduse vastu ja kalduvus eraku elule. Kui ta nõustus avama ust ja laskma karmal minna, siis tõmme seniste asjade vastu temal kadus, parem poolkera arenes samavõrd, kui vasak poolkera. Ilmselt palju sellest, millega ta sündis, on kadunud ja on asendunud sellega, kellena ta tahaks olla nüüd. On õnnistatud inimene, kes teeb sellise valiku. Kuigi algul see oli talle ebamugav, kuid hiljem sai ta sellest ülimat rahuldust ning ta mõistis, et ta ise vastutab oma tuleviku eest.

Kui inimene vabaneb karma energiatest, millega tuli sellesse ilma, siis see on sama, kui seista otse Jumala palge ees. Ta ei ole teadlik, kuhu ta liigub,  ta ei ole teadlik, kuidas kujuneb sünkroonsus,  tal ei ole aimu, kus ta asub ja mis teda ootab ees,  ta tunneb end värskena ja uuena, ning on valmis liikuma seda teed, mida pole kunagi käinud. Inimesele see on ebamugav, kuid tal on lubadus, mille andis teise nihke ajal – ebakindluse seisundi kadumine. Teie lähedased ja sõbrad, vaadates teid, ütlevad, et sa oled tõesti hulluks läinud. Kuidas saaksite öelda neile, et olete siin leegioni inglitega, et need hoiavad teie kätest kinni. Teil on suur toetusrühm. Neljas nihe algab siis, kui toetusrühm toob end teile nähtavale. Selline nihe aitab teil minna pimedusse, minna hirmuta kolmemõõtmelise süsteemi lõksude vastu. See nihe võimaldab teil näha ja mõista oma osalust enda loovustes. Kuidas saate karta seda, mis sünnib, kuid mille ise olete loonud? Kuidas saab karta haigust, kui  ise saate tervendada ennast?

Mõned teie seast võib olla imestavad ja ütlevad, et kuidas on see võimalik, et inimene istub kinnisilmi toolil ja suhtleb eesriide tagusega, kas on see ikka võimalik? Me küsin teilt, et millega võiks seda võrrelda? Kas on see inimese jutt, või on see Jumala armastus, mis voolab siia ruumi? Kas on teis olemas võime kohe tunda, et kas on see tõsi, või mitte? See on tänase õppetunni osa.

Selline and tuleb siis, kui inimolevuse sisemuses toimub nihe vaimsel tasemel. Tegelikult siin istujate seas on neid, kellel selline and on olemas, nad on teadlikud, mis siin sünnib. Me tuleme siia vaikselt, kaasas võimas sõnum. Te tahaksite kohe alustada õppimisega. Kas tunnetate midagi? Siin ruumis jätkuvalt toimub midagi, seetõttu me küsisime seda teilt. Eelmise osa ajal paljud teie seast nõustusid võtma vastu neid ande. Teile on palju kordi räägitud, et te pole üksi. Täna, istudes siin, vaimses paadis, ehk hakkate tunnetama, et inimene, keda te ei tunne, kes  istub teie ees,  on teie protsessi osa.  Selline ongi vaimne süsteem, mis  kätkeb kõiki inimesi. Tõepoolest, see on tänase õppetunni osa. Nii mina, kui iga ingellik olemus kogu Ilmaruumis, on teadlik teist. Kas tõesti olete niivõrd tähtsad, et Ilmaruum on teadlik teist? Jah, olete! Ainus, mis segab teid uskuma seda, on eesriie. Ta  töötab suurepäraselt, ega luba teil näha, et nii see on, eesriie on võimas. Ainus, mida te saate näha, on teie vaimne meisterlikkus, millest oleme varemgi rääkinud.

Nüüd jätkaksin inimolemuse ülejäänud vaimsete nihete avamisega ja nende arutlemisega – teadvustusest ülestõusmiseni. Tahaksin tuletada teile meelde, et ühelgi nihetest ei ole mingit arengukava. Isegi teie ise ei saa otsustada, kui palju aega kulub järgmise nihkeni. Kuna teil on valiku vabadus, siis valite ise, millisele neist jääda, võib olla isegi jääte vaid teisele nihkele. Valik on teie ning sellele ei järgne mingit karistust. Asjad, millised on kaasatud sellesse mängu, on keerulised ja isikulised. Ärge arvustage teist inimest, kes, teie arvates, ei tee seda, mida ta peaks tegema vaimses plaanis. Võib olla on see parim, mida ta saab teha Jumala otsinguil. Teile ehk see näib tühisena, kuid suuremas ilmavaates, tal on vaja leida mingi rühm, ühing, mis aitaks tal õppida kummardamist. Teil ei ole võimalik mõista inimese igavese vaimu omadusi, vaadates neid kolmemõõtelisest vaatevinklist. Omas vabas valikus ja sünkroonsuses neil on samad vaimsed võimalused, kui teilgi. Planeedi energia on niipalju muutunud, et äratab isegi DNA.

Krayon, miks sa räägid niipalju DNA-st?“ Räägin seetõttu, et tema sees on kogu vaimsuse tuum, temasse on kätketud teie kõrgem Mina, temas on kogu Akasha kroonika teie eksisteerimisest alates planeedil Maa, temasse on kätketud kogu teie tervenemine ja meisterlikkus, ülestõusmise teadvus. See on sellest, kuidas DNA  töötab teiega bioloogilisel tasemel ja just seetõttu me räägime temast. See ei ole üksnes keemia, see on teie ülestõusva keha sisemuses olevad ehitusplokid. Mõned näevad neid, mõned mitte.

Neli nihet, millest rääkisime seni, on sügavad. Rääkisime inimesest, kes mõistis, kuidas vabaneda karmast, kuidas liikuda puhta vaimsuse suunas. Mida suurematest nihetest räägime, seda raskem on neid mõista. Väga paljud inimolevused peatuvad neljandal nihkel, ega ole võimelised liikuma edasi. Keegi ei mõista neid hukka selle eest. Nad on samuti Valguse Töötajad, kui ka need, kes on läbinud kõiki kaheksat nihet. Nagu näete, liikumisel Jumal poole, ei ole mingit hierarhiat, kas  teadsite seda? Meil ei ole lineaarsust, seetõttu meil ei ole mingeid ootuste tasemeid, millele on üles ehitatud teie vaimne reaalsus. Need, kes põlvitavad kirikus, on sama õnnistatud Jumala poolt, kui need, kes läbivad ülestõusmise teekonda metafüüsilisel viisil. Jumala armastus on mõlema jaoks üks ja sama. Ei ole mingit tähtsust, kuidas keegi jõudis selleni. Mõlemad jõuavad oma elu lõpus ühele energiale. Eesriidetaguses võetakse mõlemaid vastu ühtviisi. Ei ole olemas mingit viimsepäeva kohut, on üksnes armastus. Kõik, mida  teete planeedil, toimub teie vabal valikul. See on üksnes osa valguse-pimeduse pusle pildist. Üks osa  tõstab planeedi vibratsiooni, teine mitte. See pusle pilt  kuulub teile, te olete ainsad, kes  töötavad selle kallal. Ehk olete märganud, et Jumal ei sekku sellesse, sest olete nii armsad.

Viies nihe.

Viies nihe on sügav. See toimub siis, kui inimolevus mõistab, et on võimeline muutma mateeriat. Viimastel neljal nihkel on seos sellega, kuidas inimtahe on võimeline mõjutama maad. Esimestel neljal nihkel on seos üksnes iseendaga ja oma kasvuga, eelmisel neljal on seos iseendaga ja ülejäänud inimkonnaga. Neljanda nihke ajal teile meenuvad möödanikud ja siis mõistate, milleks olete siin. Viiendal nihkel on seoseid sellega, kuidas saata valgust kõikjale üle planeedi, kuidas seda teha, milliseid võimeid on teil selleks ning kuidas avaldab see mõju. Paljud need mõtted on nii lihtsad, kui lapse lalin. Kui inimolevustele, kes ei ole teadlikud sellest, mida teate teie, ütlete, et lähete kohtumisele, kus on kavas saata valgust mõnesse planeedi paika, siis nad ehk vaatavad teile otsa ja ütlevad, et oo, kui armas. Seejärel, minnes eemale, hakkavad pööritama silmi. Miks? Kolmemõõtmelise mateeria esoteerilise mõistmatuse pärast. Nende arvates see ei ole võimalik, kuna neil ei ole isegi aimu sellest, isegi, kui oleksite püüdnud neile selgitada seda.

Mis oleks, kui teie ilmas ei oleks silmi, kas siis, kui keegi ütleks, et on suuteline nägema, kas te naeraks ta välja, üksnes nägemise mõtte pärast? Kui teile siiski püütakse kirjeldada värve, siis te naeraksite nad välja nende veidra jutu tõttu. See on metafoor sellest, kus te asute, läbides DNA neljandat nihet. See ilmselt paigutab teid eraldi neist, kes ei läbi nihkeid üldse. See ei tee teid paremaks ükskõik millisest inimolevusest. Igaüks teist omab vaba voli teha oma atribuutidega mida tahes. Kui liigute viienda nihke suunas, siis olete oma mõistuse väega võimelised muutma mateeriat. Kui kasutate oma jõudu valguse saatmiseks pimeduse kohta, siis teie ümber toimub vibratsioonide nihe. Kui olete loomise meister, siis kõik elemendid  vastavad teie energiatele. Olete need, kellel ei ole muud tööd planeedil, kui vaid saata valgust inimkonnale. Teil ei tule enam lahendada karmalisi probleeme, sest te olete meistrid ja olete Maa partneriteks. Siin on istumas palju neid, kes on sellega hakkama saanud.

Ma olen võimaldanud mu partneril tunnetada energiaid, milliseid tunnetan ise neil hetketel, neis mõneti on palju hinnanguid, palju armastust. Kuid samas meie eesriide taga on palju kaasaelamist ja hingestatust neile, kes tõepoolest  muudavad maad oma valgusega. Neid  istub ka siin ruumis ja nad on avastanud omad viisid selle töö tegemiseks. Nad avastasid juba ammu, et meditatsioonide ajal ei ole tarvis saata oma suhtumist või mõtteid, ega visualiseeringuid, sest kõik visualiseeringud  on üksnes enda mõistuse loodud.  Valguse saatjad saavad muuta maad, mõistes selle mehaanikat. Puhast valgust saab saata ilma eelarvamuseta ja mõtteta, siis ta on erapooletu.

Pea kinni Krayon, kuna ma soovin rahu maa peale, siis sellepärast saadan rahuvalgust ilmale, see on ju õige, kas pole?“ Kui toimite nii, siis olete eelarvamuslik. Kui üllas ka poleks teie mõte, see on teie enda mõte, kas pole? Kuidas saaksite oma arvamusega saata Jumala valgust Ilma, kus triljoneid inimesi, kes koos loovad seda, mida peate Jumalaks, saaksid võtta vastu teie valgust ja paigutada seda kohta, kus seda käesoleval ajal on vaja. Kas te tõepoolest tahate kanda visualiseerimise koormat? Selle asemel ehk tõuseksite hoopis selle paiga kohale ja visualiseeriksite sinna lõpmatut sünkroonsust, mis kujundaks täiusliku stsenaariumi, õigel ajal ja õiges kohas. Just sellist valgust on vaja saata. Kuid seda teha ei ole kuigi kerge. Te peate tõusma sinnani, kus teie eelarvamus kaob ja kus võtate vastu Jumala energia keebi. Te saate seda tunnetada, te võite tunnetada, et valgus muutub niivõrd valgeks, et uhub teilt minema kõik teie suhtumised ja mõtted kõige kohta. Alles siis saate saata valgust kõige pimedamatesse kohtadesse, milliseid olete võimelised ette kujutama. Selline valgus valgustab ilma Jumaliku valgusega, ilma kellegi osaluseta, kuna valgus ise on täiuslik. Inimesed neis kohtades hakkavad nägema asju, milliseid seni ei näinud. Oma vabas valikus nad saavad kasutada asju, mis olid seni pimeduses. Nad saavad teha nendega kõike, mida üksnes soovivad. Valguse kätte tulnud asjad on, tarkus, asjade parem mõistmine, üleilmsed lahendused ja elulised muutused.

See oli sellest, kuidas saata valgust. Ja see ei toimu nii, nagu  arvasite teie, kas pole?

Meie selgitusted näitavad terviklikkust kõiges, mida teete. Siin te ei vali oma mõtteid planeedi aitamiseks, vaid valite üksnes soovi valgustada. Kas olete märganud numbreid 11:11? Kas teate, mida need numeroloogiliselt tähendavad? See numbri kominatsioon tähendab, et valgusta – valgusta. Mis tundeid see kutsub teis esile? Võib olla on teie ülesandeks  valgustada Maad? Need, kes on läbinud viiendat nihet, teavad, et see töötab. See on esimene nihe, mis mõjutab Maad.

Nüüd ma ütleksin midagi, mida varem ei ole rääkinud. Selline Valguse Töötaja muudab isegi planeedi vibratsioone, ükskõik kus ta ka asub. Kas see on teie jaoks liiga suursugune?

Teile on seni õpetatud, et te olete tühised, olete sündinud roojastena. On väidetud, et te isegi ei vääri puudutama Jumalat. On aeg kustutada kõike seda. Kas te usuksite ingleid, kui need istuksid teie ette ja ütleksid, et see kõik ei ole tõsi? Olete sündinud suursugustena, kuid eesriie  varjab seda teie eest. Teie esimeseks väljakutseks on, et leida meistrit oma sisemisest puslest. Kõikjale, kuhu jõuate, toote muutusi. Selline oli viies nihe.

Kuues nihe.

Kuuendat nihet on raske selgitada. See nihe sünnib siis, kui Valguse Töötaja hakkab mõistma ruumidevahelist süsteemi, mõistma, kuidas asjad töötavad maa peal ja nad  hakkavad mõistma koostööd. Tahaksin küsida teilt terviklikkuse mõistmise kohta. Kui teile on lubatud luua reaalsust enda ümber, kas see mõjutaks ka teie ümberolevaid? Muidugi mõjutaks, oleks vastuseks. Kõik, mida  loote, puudutab kõike teie ümber olevat. Kui  loote midagi suursugusust, mida on tarvis teie elu jaoks, siis see mõjutaks ka neid, kes on teie ümber. Kuidas saaksite jääda terviklikuks, luues üksnes endale? Kas olete kunagi mõelnud sellele? Seega, number kuus on selle mõistmine, kuidas koostöö töötab igaühega, kogu süsteemis. See mõistatus on kolmemõõtmelisuse kohane. Selleks on tarvis miskit, millest oleme rääkinud varem ja see on sünkroonsus.

Taas räägiksin teile suurepärase loo, ehk mäletate. Seda andsime ja selgitasime kahes sõnumis. Et arusaamine oleks täielik, kordan taas, et kaheksa nihke pilt oleks terviklikum.

Elate suures linnas, ja te sõidate autoga ja kui teil on vaja kuhugi auto parkida, siis vajate parkimise Inglit ehk siis paljud teie seast pöörduvad tema poole. Siis pöördutegi Parkimise Ingli poole palvega koha saamiseks. Ja siis see juhtubki, keegi teie ees sõidab välja ja teie pargite oma auto tema kohale. Te tänate Parkimise Inglit. Kui kaunilt see kõlab.  Kuidas teie arvates asi käis, milline oli sellise stsenaariumi mehaanika?

Paigutage end ruumidevahelisusesse, kus puudub aeg. See süsteem näeb teie vajadust ammu enne, kui see ilmub teile vajadusena. See kindlustab potentsiaali ja vastuse, mis võib olla teile abiks, kui läheb seda vaja. See kindlustab süsteemi, milles on teada kõikidest potentsiaalidest, millised on majas. See kindlustab miskit, mis on vastupidine kõikidele eelistustele, mis on väljaspool kolmemõõtmelisust. See kindlustab kedagi, kes soovib ära sõita just siis, kui teil on tarvis jõuda majja. Valgustumises ei ole ei kaotajaid, ega võitjaid. Kõrvalt vaadates see on nagu juhuste kokkulangevus. Te teate väga hästi, kõik, mida olete loonud, kogedes sünkroonsust, kasutades atribuutide eeliseid, teil oli tarvis toimida üksnes nii. Kui palju kokkulangevusi peab olema enne, kui hakatakse nägema selles võlujõudu?

Kuues nihe on tähtis nihe, sest see on jumalik nihe, mida loob inimolevus. See on koostöös võrega, mis on täis potentsiaale. See on kaunis, see on väljaspool kolmemõõtmelist loogikat ja ei oma tähendust teie jaoks. Teil on vaja õppida ootama seda, mille nimeks on sünkroonsus. Elu jaoks see on raskesti mõistetav, kuna käib risti-vastu teie kolmemõõtmelise mõistusega. Sellest oleme rääkinud palju kordi, seda on kanaldatud teile erinevatel aastatel, neis on olnud juttu, kuidas sünkroonsus kannab hoolt lihtsate eluvajaduste eest. Kuid ta ei te tööd nendega, kes  istuvad kodus ja  loodavad, et Jumal laseb paista neile veidi valgust. On hoopis vaja, et inimene väljuks majast ja lükkaks võimaluste ust. Sünkroonsusel on teie nimi ja see on valminud ruumidevahelises supis ammu enne seda, kui teil läheb seda vaja. Need on kõrged mõisted, ega ole kergelt kättesadavad. Kuid te olete lähenemas ülestõusmise staatusele, tõelise meisterlikkuseni.

Seitsmes nihe.

Mida teate numbrist seitse (numeroloogia järgi)? Seitset sageli nähakse kõige pühama numbrina. Seda arvu sageli seotakse vaimsusega, millest räägivad paljude kultuuride pühakirjad.

Seitsmes nihe – see on võime tervendada oma keha.

Miks just number seitse kõigist kaheksast? Miks ta peab olema niivõrd raske? Miks vaimsete nihete nimekirjas ta on sellisel tasemel? Inimolevuse jaoks enese tervendamine on üks kõige raskem. Küsige seda mistahes tervendajalt siin ruumis, mida ta teeb, kui jääb haigeks? Nad vastavad, et lähevad tervendaja juurde. Kui ütlete, et ta ju ise on tervendaja, siis kuulete, et seda ta teeb teiste jaoks, aga mitte enda jaoks. Miks on see nii? Miks on see nii raske?

Vaid seetõttu, et seitsmes nihe on rakustruktuuri mõistmine. Ta kehastab inimest, kellel on oma kehasse sisenemise ruumidevaheline tunnetus, kes  tõesti teeb tööd oma DNAga. Olete ju kuulnud imedest, kus pikalt põdenud inimesel ühel hetkel haigus kaob. Kas teate miks? Seda teeb DNA, temas on energia kiht, üks kaheteistkümnest,  mis vastutab selle eest. See on ilus, kuid tervendamine on veel enamat, kui arvate. Teie kolmemõõtmeline tervendumise mõte on tallel teatud aja joonel, millel toimub pidev liikumine, kuid see on ühesuunaline. Teil ei ole võimalik liikuda minevikku, seetõttu näete tervendumist vaid kui ühte teed. See on mõjutanud ka teie mõtteviisi, te isegi ei ole teadlikud sellest. Teie arvates haigus läks üle millegi pärast iseenesest. Paraku see ei ole nii. Tegelikult keha läheb ruumidevahelises olekus selle hetkeni, kus tuli haigus. Võiks isegi öelda, et teie sisemuses on ajamasin, mis väntab ringi bioloogilisi sündmusi. Seega, teil  on olemas DNA rakustruktuur, mis kunagi ei naase haigusesse, millist tal ei ole olnud.  Igaüks tuleb kehasse täis komplekti atribuutidega. Kas ikka mõistsite, mida ütlesin teile? Kui tõepoolest otsustate terveneda sellisest sügavast asjast, kui haigus, siis teisse ei sisene mingi võlu energia, mis vabastab teid haigusest. Üksnes teie sisemine meisterlikkus, mis on teie isiklik, tõstab teie rakustruktuuri haiguse eelsesse olekusse. Kas nüüd mõistate, miks on selle number  seitse? Nii  ilus, õpetaja  räägib oma enda rakkudega. Te peate iga päev temaga rääkima, et rakustruktuur hakkaks kuulma, kuidas te temaga räägite, igaühega neist. Rääkige nendega, andke teada, et teie olete boss ja  juhite kogu mängu.

Inimene arvab, et elab oma peas, ning, kui küsida temalt, kus sünnib valgustumine, siis ta vastab, et peas, kolmandas silmas, käbinäärmes. Kui teie DNA  mahutab teie valgustumist ja nii see on, kas valgustumine toimub siis ainult peas? Kui paljud teie seast, vaadates suurt varvast, saavad väita, et ta on valgustunud? Kas pole veider küsimus? Kas varvas saab olla osa teie valgustumisest või mitte? Mitu triljonit DNA osi saab olla varbas? Kui igaüks neist on valgustunud, kas siis varvas ei ole austamist väärt.  Alustage vestlust oma rakkudega. Kui suudate neid tervitada ja tunnustada, siis olete teinud oma töö. On veider, kas pole? Selline nõu on teile inglilt, kes kunagi pole olnud inimene, kuid annab teile nõu teie enda keha kohta. Nüüd teate, miks ma räägin sellest,  ma saan näha teie valgustumist pealaest tallaalusteni.

Kaheksas nihe.

Nüüd võtame viimase nihke, millega ka lõpetame. See on ülestõusmise nihe.

Sõna ise on huvitav, kas pole? Seni oli tegemist ülestõusnud olemustega. Oleme rääkinud, et teie pühakirjades, kuningate teises raamatus, on kirjas prohvet Eelija ülestõusmisest, mida on Eliisa poolt üles kirjutatud. Eelija räägib suurejoonelisest sündmusest, ta räägib valgusest ja ta ütles, et ta oli just siin, ning seejärel ei näinud teda enam kunagi keegi. Te kannate seda nägemust kui ületõusmise määratlust. Kuid energia planeedil on muutunud teiseks, kui oli Eelija ajal. Ülestõusmine ei ole selline, kuidas arvate teie. Nüüd see on hulga raskem. Ma annan teile uue ülestõusmise määratluse. See on inimene, kes omal vabal valikul läheb, suremata, üle järgmisse ellu. See on inimolevus, kes, läbides seitset nihet, vaadates ringi, mõistab, et ta ei ole enam see inimene, kes ta oli varem.

See on otsene Akasha kroonika ülestõus, otsene kolmemõõtmelisuse piiridest väljaminek, selle piiridest väljaminek, mida inimene peab ajaks ja põhjuseks. Ta on see, kes võtab omaks oma meisterlikkuse niivõrd täiuslikult, et muutub hoopis kellekski teiseks. See on ülestõusmine.

Mõni ehk on veendunud, et see on harv juhus. See ei ole nii, need, kes on läbinud kaheksa nihet neid on siin. Nad, vaadates oma möödunud elule, näevad seal kedagi teist, aga mitte seda, kelleks on nad praegu. Sealt, kust nemad on läbi käinud, jääb maha valguse jälg. Nad on jätkuvalt inimolevused, käivad tööl, nagu teiegi. Nad vastavad Maa väljakutsetele, nagu teiegi. Kuid, kui nemad vaatavad hirmule silma, siis hirm lahkub, vabaneb. Kui nad astuvad pimedatesse kohtadesse, siis seal pimedus lahustub. Nad  kannavad rahu jumalikku ilma, igasse olukorda. Nad pole kunagi pealiskaudsed, nad on need, kelle kõrval teil meeldib olla. Nad on siin, kuid mitte inglite näol. Nad  istuvad toolidel, kuulavad või loevad seda sõnumit. Need on inimesed, kes on läbinud kaheksa nihet.

Me oleme kanaldanud paljudes kohtades ja kuhu ka me poleks läinud, kõikjal leidub ülestõusnuid. On õnnistatud inimolevused, kes teostavad muutusi planeedil, nad on ületanud hirmu, hirmu lükata ust valgusesse, hirmu teadvustada enda suursugusust, hirmu jätta maha midagi hubast, mille nimeks on Vana Mina. Need on need, kes mõistavad valgust ja koostööd.  Avaldame neile tunnustust  nad  istuvad teie keskel, kuigi näevad välja tavalise inimesena.  Mina näen midagi muud, kui teie, ma näen Jumala armastust. Täna siin ruumis toimus neli tervenemist. Nad tunnetasid ingleid enda kõrval ja nägid lõpuks olemise pilti, ning lubasid sünkroonsusel toimida nendega. Nad lähevad siit välja teisena, kui tulid. Nad on teie pere osa, teil ei ole tarvis teada nende nimesid, kas pole?

Selline on inimolevus, kes leidis võimaluse tulla siia, et tunnetada energiat nii tänasest päevast, kui ka minevikust. Ta saab võtta siit kaasa suure hulga energiaid, milliseid ta ei osanud isegi loota.

Ja nii see on…

Olen Krayon, kes on armunud inimkonda.

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga