TEEKOND VALGUSTEMPLISSE KOOS ADAMAGA

 

Meil on Teloses valgustustempel, mis on väiksem koopia põhilisest valgustemplist planeedi jaoks Titicaca järve ääres Lõuna-Ameerikas. Majesteetlikku Lõuna-Ameerika templit hoitakse Jumala ja jumalanna Meru juhtimisel, väga kõrgelt arenenud olendid, hooldajad selle Ray energiate eest sellel planeedil. Sel ajal viime teid Telosesse, mis hoiab sama energiasagedust. 

Ma palun, et sa keskenduksid oma südames ja saadaksid oma kavatsuse tulla meiega rännakule meie maa-alusesse linna valgustuse templisse. Paluge oma teejuhtidel ja Kõrgemal Minal sind teadvuses juhendada, et tulla meiega. Meil on tohutu Merkaba, mis mahutab mugavalt teid kõiki ja me kutsume teid astuma sellele teekonnale.

Näe end saabumas Telosesse selle templi värava juurde. Kaugelt näed kaheksapoolset kuldkollast struktuuri kiirgamas nagu päike. See eraldab oma valgustusenergiakiiri mitmesaja miili kaugusele planeedi atmosfääri, ühendades ka kristalse võrguga, mis jaotab selle energia kõikjale maailmas peaaegu momentaalselt.

Näe end kõndimas 24 sammu mööda selle Valguse värava juurde. Viimasele astmele oma jalad pannes, tervitavad teid mõned meie Telose inimesed, kes on väravavahid. Nad kutsuvad teid astuma fuajee konkreetsesse piirkonda, et sukelduda Kuldsete Valguskiirte duši alla, mis kallistab ja valmistab teie energiaväljad templisse vastuvõtmiseks ette.

Sel hetkel on igaühele teist määratud Lemuuria teejuht, kes on teie saatja ja mentor teie kogemuste jaoks väljaspool väravat. Siis tervitavad teid teisel pool kõige suurepärasem Teise Ray meistrite meeskond, Lord Maitreya, Lord Buddha, Isand Sananda, Lord Lanto, Confutsius, Djwal Khul ja Kuthumi, edastades teile kogu oma südamearmastuse.

Nad tervitavad teid südamlikult  ja suunavad teid kõige kaunimasse sissesõiduteele, mis on nagu tohutu portaal, kus kõik, mida näete, kiirgab nagu päike.

Sinu keeles ei ole sõnu kirjeldamaks seda, mida näed ja koged. Kasuta oma kujutlusvõimet, et luua oma kogemus selgemalt. Kujutlusvõime on Jumaliku Meele õppejõud, kus kõik mineviku ja oleviku kogemused talletavad oma jäljendeid, mida saad hiljem oma teadlikus seisundis kätte saada. Luba oma südamel ja teadvusel supelda ja saada mälupilt kõigega, mida näed ja tajud oma hinge silmadega. Vaata, kuidas kõik siin peegeldab Looja armastuse kuldset päikest selle Ray vastu.

Märka ja hinga sisse arvukate kuldse vedela valguse purskkaevude energiaid, mis hüppavad välja suure “Valgustuse saali keskelt ja seinte vahelt. “Näe kõigi värvide õisi, säramas kuldse udu toonidest, saates oma taevalikku lõhna kõikjale, kuhu vaatad. Kujutlege ka väga erinevaid kuldkollast tooni ja erineva suurusega lilli, kasvamas koos kõige lummavamas, harmoonilisemas ja suurejoonelisemas dekooris, luues armastuse, valgustatuse ja tarkuse sümfoonia kõikjal, kuhu vaatate. Pööra tähelepanu põrandate, seinte, lagede ja ümbritseva ilu detailidele.

Kõndides tohutu templiruumi esise poole, püstitatakse suur anum, kuhu säravalt põleb toitmata valgustuse leek. Märgake ka Tarkuse Meistreid, kes seisavad valgustuse leegi ümber, näevad, kuidas oma pideva armastuse ja hooldamise kaudu loovad ja kasvatavad nad selle  Valguse leegi spiraalset laienemist. Ilma Jumala leekide kasvatamiseta, sellele teenistusele pühendunute poolt, sureksid need erinevad leegid välja. Nende leekide ainus kütuseallikas tuleneb armastuse ja pühendumise tulest, mis kerkib esile nende südamest, kes neid hooldavad. Oma armastuse ja pühendumusega hoiavad nad neid leeke elus ja erksana inimkonna ja planeedi hüvanguks.

Hingake sügavalt sisse, armsad. See on haruldane kingitus, mida teile pakutakse. Selle templi uksed ei ole alati avatud ülestõusmata olenditele. Te olete käesoleval ajal siin eriloa alusel. Julgustan teid avaldama oma sügavaimat tänu isand Maitreya’le ja teistele eelpool mainitud meistritele, kes on vabatahtlikult nõus teie jaoks energiaid siin hoidma, et teil oleks luba siseneda. Neile, kes loevad seda materjali ja soovivad sama kogeda, kui teie soov on puhas ja siiras, võite saada sama dispensatsiooni.

Jätka tähelepanu juhendile, mis on sulle määratud. Palju tarkust ja mõistmist saab selle koosmõju kaudu jagada. Nüüd oled oodatud istuma kuldsesse kristallist tooli meistri Kuldse leegi ette. Tunneta, kuidas särav leegi energia tungib sinu eeterliku keha igasse rakku ja osakesse. Jätka hingamist selles energias nii palju kui saad, kui keskendud sellele imelisele heledale Valgustuse leegile. See on umbes 60 jalga kõrge, seda toidab ööpäevaringselt meie rahva armastus, ülestõusnud meistrite ja ingellike olendite armastus.

Keskendu sellele leegile läbi hingamise ja loo oma südames ühendus Jumala Meele ja Tarkuse meistritega, kes seda leeki kasvatavad. Ühenda oma süda nende südamega ja palu neil sisestada oma armastus ja pühendumus sinu DNA-sse ja kõigisse tšakratesse.

Too sinna oma muudetud ego, sest see on ka jumalik ja lahutamatu osa sinust. See ei ole osa, millest sa vabaneda saad, vaid see osa sinust, mis tuleb muuta tagasi algseks eesmärgiks. See on määratud transformeeruma ühinema jumalikuga ülestõusmisprotsessis. Ka seda osa tuleb mõista ja kasvatada sinu enesearmastusega. Võta see eraldatud aspekt endast, oma inimmõistusest, oma muudetud egost ja lihtsalt küllasta need aspektid valgustuse leegiga.

Rääkige nende osadega suure armastuse ja kaastundega nagu te seda teeksite, kui räägiksite oma lapsga.. Ütle oma egole, et see on jumalik ja armastatud, ning palu tal alistuda Valgustuse leegi suurele tarkusele, et saada oma armastus. Tee seda selleks, et imbuda oma ellu tarkuse ja sisemise teadlikkuse suurema integratsiooniga.

Kui koged väljakutseid igapäevaelus raskete otsuste tegemisel, too alati oma siseilme ette see kaunis kuldne valgustuse ja tarkuse leek. Palu, et sind infundeeritaks kõige suurema ülevaate sellest, mida sa pead teadma praeguses hetkes või valikute jaoks, mida pead tegema. Nii tuled sa välja teadmatusest ja hingelisest uinakust ning  nii hakkad õppima eristamist.

Nii saavad su mõtted üheks Looja mõtetega ja aitavad sul piirangust välja tulla. Kõik leegid saavad teid omal moel aidata, et taastada teie Piiritu vaim, et saaksite taaskord Maal käia nagu targad meistrid.

Palu ka, et see energia ja need teadmised oleksid integreeritud sinu teadliku meeltesse. Sa ei pruugi kõiki detaile mäletada, kuid teadmised sisestatakse sinu hinge ja see on kõige olulisem. Teil kõigil on liiga palju valesid uskumussüsteeme, mis hoiavad teid valudes ja piirangutes. Paluge, et need tõstetakse teie teadlikkuse esiplaanile ja seejärel need puhastaks ja tervendaks templi Valgustuleek. See on järkjärguline protsess, mis nõuab teie kavatsust ja teie täielikku osalemist.

Jätkake sügavamalt ühinemist Jumala Meelega, mis esindab südame intelligentsust. Kui tunned end terviklikuna, tõuse püsti ja kõnni oma teejuhiga ringi ning küsi küsimusi, millele otsid vastuseid. See tempel on tohutute paljude tahkudega, sektsioonide ja kambritega. Kõnni edasi, puhates oma hinge ja südant selles kaunis energias, mis esindab ka sinu Jumalikkuse Päikest. Just Jumala meele kaudu, läbi Valgustusleegi, pääsevad kõik teadmised ligi ja need toimetatakse sinu teadvusesse, kui sa sellega täielikult joondud. (Paus)

Nüüd tule tagasi teadvusesse ja oma füüsilisse kehasse. Kavatse ennast tuua, nii palju kui võimalik, oma teekonnal valgustuse templisse. Teil on nüüd luba naasta igal ajal, kui soovite, niikaua, kui püsite joondumises Teise kiire armastuseenergiatega.

Ülestõusnud riigis on suur hulk Tarkusemeistreid, kes teenivad erinevates valgustuse templites. Paljud hinged tulevad öösiti tundidesse ja eraõppele koos meistritega, ühes paljudest nende templite aladest. Tundide eest ei ole tasusid, välja arvatud teie valmisolek armastada ja arendada oma teadvust.

Kui oled valmis, ava silmad. Ole õnnelik, tänulik ja harmooniline iseenda ja teistega.

Tänan teid, mu sõbrad, et tulite täna meiega. Me saadame sulle oma armastust, tarkust, tuge ja mõistlikkust. Tea, et võid igal ajal Jumala Meelega ühendust võtta. Mida rohkem sa teed seda läbi südame, seda suuremaks ja targemaks sa muutud ning seda varem kohtud näost näkku meie kõigiga. 

Kanaldas Aurelia  ja  tänas Adamat.

 

Kategooriad:

6 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga