TEADVUSTAMINE. NÜÜD KÕIK SAAB VÕIMALIKUKS.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Seekord võtame taas ette teadvustamise teema.  

Teadvustamises on neli taset ja need kõik on erinevad. Tasemed on midagi hierarhilise süsteemi taolist ja need tähistavad seisude tasemeid – kõrgemaid või madalamaid. Kuid see on ainult kaudselt nii. Paljumõõtmelises mõttes tasemed on millegi sügavama lahti mõtestamiseks. Seega, te võite olla ühel teadvustamise tasemel, kuid samas palume teid mõelda veel millegi enamale, kui teie käesolev tase. Planeedil on toimumas midagi enamat ja selleks on teie teadvuse avardumine, mis võimaldab teil paremini teadvustada mida iganes soovite.

Kui paljud teist teadvustavad, et Looja on palju enamat, kui on teile räägitud ja mis see tähendab?

Selles ei ole midagi halba, et teile pole sellest räägitud. Seda, mida teile ei ole räägitud, seda veel ei teatud, kuid nüüd olete sellest teada saamas.

Seega esimene, millest tahaksin teile rääkida on see, et toimumas on miskit, mis võimaldab teil tõsta oma teadvuse taset. See toob teid lähemale sellele, mida peate eesriideks ja ka isegi sellele, mida peate eesriide taguseks. See on palju enamat, kui olite teadlikud seni. On tõsi, et teie mõistmisel on lagi. Te ehk ei mõista seda ja ka intellektuaalid ei nõustu, et inimteadvusel on piirid, nagu need on ka madalama taseme arenguga imetajatel ja muudel olevustel. Näiteks, koer tunneb teie armastusest, kuid ta ei ole võimeline sellest mõtlema. Tal puudub enese teadvustamine ja puudub suutlikus mõelda oma tulevast elu. Kuid teie olete suutelised. Teie aju suutlikkus on teine, kuna aju on Looja osa, ja see võimaldab mõelda sellistele asjadele. Kuid eneseteadvustus ei ole aju töö tulemus.

Kunstlik intellekt ei ole suuteline looma teadvust, vaid ta loob ainult intellekti.

Mõned teist püüavad väita, et kunstlik intellekt hakkab ükskord end teadvustama. Kuid mitte iialgi sellisel tasemel, kui on see võimalik inimsel. Inimene on Loomislätte osa, seetõttu olete võimelised saavutama seda, mida suudab Looja. See tõstab omakord teie teadvuse taset. Käesoleval ajal, planeedil toimuv võimaldab teil mõelda kõrgemalt ja võimaldab teil tõsta kõrgemale oma mõtlemise lagi. Sellega saate lähemale eesriidele ja selle tagusele.

Esimeseks alateemaks saabki just see – olla eneseteadvustav. Vallates teadvustamist, on teil võimalik väljuda enda teadvusest.

Kuid siin kerkib teil küsimus, et milline saab olla eneseteadvustus, kosmilises, mõõtmatus energias?

See on enamat, kui eneseteadvus, mis paneb teid küsima, et „kes ma olen?“ , aga te ju ei küsi:  „ kus on minu koht maises elus?“

Te võiksite hoopis küsida: „ kas on minus endas midagi enamat?“

Kas olete suutelised seda kõike aduma?

Kas olete suutelised, heites magama, teadvustama, et teie eesmärk maises elus on hulga enamat?

Seega, eneseteadvustamine valdab sellist kõrget teadvust, et te saate endalt küsida. „ kui ma pole inimene, kes ma siis olen?“

Kas on olemas eneseteadvustamine, mis oleks kõrgem inimlikkusest, või ongi selleks kosmiline eneseteadvustus?

Kas on võimalik teadvustamine miljonite aastate taha?

See oleks enseteadvustamise kõrgeim teadvustamise tase ja see tähendaks teie olekut kosmoses, Ilmaruumis.

Midate  teeksite, kui see oleks nii?

See on teile mõtlemise aineks. See oleks teile üliteadvus.

Ma ütlen teile, et te olete olnud olemas sama kaua, kui kaua on olnud Looja. Just sellest räägimegi teile. Te olete jälginud kogu loovusluse kujunemist ja nüüd inimesena võtate sellest osa. Teil on suur osa, kogu loomingus.

Kas mõistae, mida see tähendab teie jaoks?

Kui olete osa Loomislättest, siis olete osa kõigist sellest, mis on loodud. See tähendab, et teie olemisel on eesmärk, teie elamisel on eesmärk.

Seega, te pole siin juhuslikult – olete suursugused ning see ongi toonud teid siia.

Te olete see, kellel on eneseteadvustus. Seda tähendab teil ütlemine Mina Olen.

See on hulga enamat, kui oskasite kunagi arvata.

Olete suursugused. Kas suudate seda aduda?

NÜÜD KÕIK SAAB VÕIMALIKUKS

Uues reaalsuses igaühel on avanemas võimed juhtida oma sisemisi ja väliseid protsesse, juhtida oma teadvust, oma kavatsuste väega. Nüüd see on jõudmas teie kätesse.

Vanas Ilmas väideti vastupidist.

Olite harjunud oma nina, mitte toppima võõrastesse asjadesse – vaikisite ja ootasite korraldusi ülalt, et kuidas elada ja mida teha, kuidas on õige ja kuidas on väär. Kuna teile on pidevalt sisendatud, et te ei ole millekski võimelised, siis olite harjunud madala enesehinnanguga. Kuna teile ei õpetatud kuulama oma keha, oma südant ja vaimsust, siis olite harjunud end mitte usaldama.

Kui inimene on aheldatud ratastooli juba lapseeast, siis vanuigi ta  pidas ennast väärituks. Olla teistega võrdväärne, oli tema jaoks võimatu. Keegi isegi ei aimanud, et ta on siin sellisena selleks, et jagada sellele Ilmale sootuks midagi uut, seda, mis maisele inimesele on tundmatu. Ehk tema eelmine elu oli planeedil selline, kus jalgu ei olnud vaja, kuna liikumine toimus ujudes, lennates või isegi teleporteerudes. Te ei ole võimelised mõistma, et tema võib olla kosmiline täiuslik teadvus, kes on kehastunud siia täiuslikust Ilmast.Võib olla on käesolevas elus, tema ülesandeks, avada oma võimeid ja jagada neid teile ja sellega teie saaksite teha uusi samme oma tehnoloogias.

Mõelge, miks teie ühiskonnale, need ettekirjutised, kuidas olla ja kuidas käituda, on olulised?

Miks puudega keha on ühiskonnale puudulik?

Miks sunnitakse mõtlema nii, mitte teisiti?

Aga mis oleks, kui teil oleks hoopis progressiivne ühiskond, kus iga inimene on kui kõrgema tasemega õpetaja, kes aitab teine teisel tõusta ülitsivilisatsiooni tasemele?

Ma ütlen teile, et te olete liikumas selles suunas. Kosmiline teadvus on avaldumas planeedile Maa mõnel juhul puudena, nagu Downi sündroomi või tserebraalparalüüsi näol. Nende inimeste silmis on jumaliku valguse sära, nemad on siin nagu elavad inglid, kelle vahendusel Looja jälgib Maal toimuvat. Nii see on ka autistidega. Nad elavad oma erilises ilmas, ega astu kontakti vana ühiskonnaga – nad ootavad oma kosmilist tundi.

Ja nüüd vaadake ennast.

Te olete loodud Looja kohastena ja tema taolistena. Olete tulnud planeedile, Maa ülestõusu ajaks, et toetada Uue Ilma sündi.

Kas jätkuvalt arvate, et te ei ole võimelised taastama oma tervist ja oma väge?

Mida räägivad selle kohta teie arstid?

Mida räägivad sellest teie kaastundlikud vanemad ja sõbrad?

Kõikjalt kuulete, et te ei ole selleks võimelised. Te olete harjunud usaldama kedagi teist, aga mitte iseennast, mitte oma vaimsust ja Loojat, mis on kätketud teisse.

Ma veel kord ütlen teile, et sündida saab kõike, kui vaid annate Looja kavatsusega oma rakkudele korralduse ja suuna.

Kujundage tunnustuse energiat, mitte hirmu lammutavat energiat. Kujundage tervenemise energiaid, aga mitte haiguste energiat. Teie keha on teie vaimsuse jätkuks. Suhtuge oma kehasse kui vaimsuse avaldumisse planeedil, füüsilisel näol. Teie keha on teie reaalsuse muundamise atribuut. Sellesse on kätketud kõik vaimsuse jumalikud omadused.

Teadvustage, et keha ja vaimsus on üks tervik.

Selline on praegune tõde ja kinnistage see oma teadvusesse. Teie keha, teie rakud, teie vaimsus – kõik teenivad teie hüveks. Teadvustage seda, võtke seda ainu tõena antud üleminekul, uuele tasemele.

Kas jätkuvalt kardate vanadust ja haigusi?

See on sama, kui karta oma varju. Vanadust ja haiguseid ei ole tuleviku energias, need on vana ajastu jäänused. On aeg neist vabaneda. Need on kadumas. Paljud  paranevad üksnes lugedes neid sõnumeid. Kuna see teave jõuab teie rakkudesse, siis sellega on teie rakud hakanud regresseeruma.

Selline on teie Uus reaalsus. 

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga