TEADVUS JA ELU KESTVUS Montreal 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Teadvus on võimeline pikendama elu.

Kui vana te enda arvates olete? Tahaksin anda teile mõned alustõed.

Seega, kui vana olete? Kindlasti reageerite sellele küsimusele lineaarselt. Te ei küsiks seda oma kehalt, vaid loendaksite kalendrist aastaid, alates sünnist ning saaksite oma vanuse aastates. Kuid see arv ei ütleks midagi teie reaalse elu kohta. Ajaloos on olnud aegu, kus elu keskmine iga oli 40 aasta ringis, kuid praegusel ajal see ulatub umbes 80 aastani ja enam. Kas teie keha on sellest teadlik?

Mis määrab teie vanuse. Seega, kus te praegu  olete teie poolt oodatud elu ulatusest?

Küsiksin lisaks, et  kes  kujundab oodatud elu pikkust? Teie elu kestvus ei ole teadlaste poolt määratav mingite numbrite kombinatsioonidega ega mõõtmetega. Te olete oma elu jooksul üksnes eksisteerinud. Eksisteerisite, kuulates, mida teile on räägitud teie elu pikkusest. See pidi andma teile ettekujutust selle kohta, kus asute skeemis, mis määrab teie võimalikku ea pikkuse.  Minu partner ütleb teile, et nüüd pöörake uus lehekülg.

Inimkeha on kujunenud selliselt, et on võimeline elama sadu aastaid, selline on tema disain. Põhjuseks, miks ta ei saa elada nii kaua, on teie teadvus, mis ei ole veel tõusnud niivõrd, et uskuda oma võimesse elada üle 80 aasta, mis on käesoleva aja keskmine piir, kuigi teie disaini järgi on võimalik elada sadu aastaid. Kui küsiksite oma kehalt tema vanuse kohta, siis tema, lugemata kokku aastaid, teab oma vanust. Kriminalistikas on olemas testid, kus keha ise saab öelda oma vanust. Selle juures on üks huvitav fakt, et testid võivad näidata isegi nooremat vanust. Keemilised testid mõõdavad inimese tervist. Seega, keha on teadlik sellest, mis oli alates sünnist, kuni tänase päevani ja miks ta ei saa funktsioneerida endisel viisil. Selline test saab öelda kus keha asub elupikkuse skaalal. Milline on keha vanus, selle kohta teil ei ole mingit aimu. Seda tuleks küsida kehalt endalt. Kui keha saaks seda öelda, siis millega ta end mõõdaks? Kas on võimalik selline asi, et te ise olete võimeline mõjutama oma elu pikkust? Mis oleks, kui te ise määraksite oma vanuse ja elu kestvuse? Selline asi ei vasta mingitele teaduslikele ettekujutustele elu pikkuse kohta.

Paljud teie seast on teadlikud, millest räägin. Nendeks on vanad vaimsused, nad teavad, millest räägin. Nemad väidavad, et nende keha ütleb, et ta on veel väga-väga noor, võrreldes aastate arvuga, mida on elanud planeedil. Ma tahaksin, et te kujutaksite seda selgelt endale ette. Kui tõesti oleks selline võimalus, siis millisel viisil ta saaks olla noorem, kui näitavad arvutused? Mis oleks, kui mingil viisil nulliks oma keha sisesmise kella lugemise, selle abil, kuidas mõtlete või tegutsete. Siis ta saaks öelda teile järgmist: „ kallid, sellega, millega mõtlete, sellega saaksite juhtida oma surma aega. Kuidas teile meeldiks selline asi? (Krayon muigab). Keegi ei taha sellest rääkida  millal tal tuleb surra. Kuid surm on teile vältimatu, te olete sellest läbi käinud palju kordi, taas ja taas. Miks siis mitte nihutada seda edasi?

Teadvuse juhtiv roll.

Mul on kavas jagada teile mõningaid tõdesid, mis on väga sügavad tõed. Ärgu olgu teile üllatuseks, kui ükskord teadus jõuab selleni ja ütleb, et nad on teinud mõningaid avastusi, sedavõrd hämmastavaid, et neid on võimatu uskuda. Ma tahaksin, et kui see ükskord juhtub, te meenutaksite tänast sõnumit ja loeksite selle uuesti üle.

Elu kestvus on juhitav tervikult ja täiesti teie oma teadvuse pool. – nii see on ja punkt.

Leidub neid, kes vaidleksid vastu ja küsiksid, et Krayon, miks sa nii arvad, miks sa arvad, et saab seista haigustele vastu, see ei lähe kokku sellega, et inimene ei ole võimeline nakatuma haigustesse, eriti kohtades, kus kõik on ohustatud mingite haiguste poolt?  Paraku see mõistmine ei jõua veel teieni, eriti, kui olete intellektuaal, kes leiab vastupidiseid argumente.  Ma siiski pakuksin teile mõtisklusteks nelja asja, mis võiksid teha teie elu pikemaks. Ja ma  küsiksin, kuidas inimolevus, kellel on kõrgem teadvus, saab üldse nakatuda mingisse haigusesse? Tema rakustruktuur näeks kohe hetke, kus on haigestumise võimalus, ta teaks, kuidas toimida, et nakatust ei sünniks. Kas see on teile raske mõista, et teadvus teab kohe, kuidas toimida nakatusega. Kui räägiksime tervendamisest, siis kuidas selgitate seda, mida näete kõikjal üle planeedi, kuidas selgitaksite spontaanset tervenemist, mis käib nii kiiresti, et haigus lahkub hetkega, igaveseks? Kas olete kunagi mõelnud, et see võiks olla midagi sellist, kus inimteadvus ütleks mingil sakraalsel hetkel, et ma ei taha enam, et see käiks selliselt, kui on käinud seni, ma tahan  jätkuvalt edasi elada planeedil. (Krayon läbi rõõmu) kogu keha, kõik tema komponendid nõustuvad sellega üksmeelselt. Sellisel juhul kõik haigused lahkuvad igaveseks.  Kas olete kunagi mõelnud, et selliseid imesid saab teha inimene ise? Selline võim on teil olemas, olete te kunagi sellele mõelnud, mõelnud sellele, kuidas te mõtlete?

Neli punkti mõtisklusteks.

  1. Esimene punktkes te tegelikult olete?

Enamusel on ettekujutus endast see, mida rääkisid neile nende vanemad. Paljud teie seast on saanud suurepärase kasvatuse, kuid paljud ka mitte. Mida on teie vanemad rääkinud teile, veel enne, kui olite võimelised midagi valima? Mida olite näinud, või üle elanud, mis aitaks teil mõista, et  kes te tegelikult olete? Kas teile on räägitud, et olete võimelised kõigeks, või hoopis on räägitud, et te ei ole võimelised millekski?

Kui olite juba vanem, saite ise teha otsuseid, käisite pühakodades pühapäeviti, et kummardada ja palvetada ning milline oli teie reaktsioon siis, kui teile räägiti, et olete tulnud põrmust? Kes te siis olete? Kas te usute, et olete tulnud kannatama? Kas usute, et kannatus on see, mida Jumal  teile soovib? Kui teie vastus on jah,  siis see on üksnes seetõttu, et teile on räägitud nii. Paljud teie seast, praegusel ajal, ärkavad eneseteadvusesse ja hakkavad mõistma, et kõik ei ole päris nii, kui on räägitud. Et neile ei ole räägitud, milleks nad tegelikult on võimelised.

Kuid – vau – siin ma olen ja räägin teile nüüd sellest. Mõnedki teie seast on tervendanud end, kuid kas on keegi rääkinud seda, et olete võimelised selleks? Keha ise hakkab reageerima ja pöörama teie tähelepanu sellele, et see oled ju sa ise.

Siin saalis on neid, kellel oli vaja seda kuulda ning otse nüüd ja praegu. Teie keha hakkab reageerima selliselt, kuidas hakkate end nägema ja tundma. Kui arvate end eimiski olevat, siis ka elu ei ole pikk. Kui arvate, et olete siin kannatuste pärast, siis keha kuuleb seda ja nõustub sellega ja  on valmis kannatusteks.

Kes te tegelikult olete? Mis oleks, kui te virguks ja ütleksite endale, et olen suurepärane, olen Keskse Lätte loovus, minus on olemas Vaimsus, mis eksisteerib igavesti. Vaat, kes ma olen. Ma kavatsen jääda siia seni, kui on tarvis. Minu keha, kas sa kuuled mind?  Keha kuuleb seda ja tal on rohkem energiat. Võib olla saate kuulda isegi oma rakkude koosolekut, kuidas seal nad arutavad, et  kas kuulsite, me saame elada palju kauem, palju kauem, kas kuulsite. Kõik hirmud  haigestuda kaovad. Kas panete tähele, et olete võimelised kihutama minema kõik, mis  häirib teid. Inimene ise on võimeline juhtima end.  Teie enda sakraalsus hakkab juhtima oma keha ja selline on alustõde ja see oli esimeseks.

Milline te olete – kas saab olla kuidagi teisiti, kui mitte suurepärane. Kust see on tulnud ja  kes seda ütles? Mõelge, kes on rääkinud teile, et olete suurepärane? Teie arvates ilmselt keegi,  keda  usaldate. Ma tahaksin, et te istuksite, kuulaksite ja püüaksite mõista, et kõik see on reaalne.

  1. Teine punktmida arvate oma minevikust?

Hiljuti andsin sõnumi, milles kutsusin teid unustama kõik minevikus toimunu, kõike, mis võiks häirida teid ja teie südant. Siis räägitu sõnum ja praegune, on erinevad, kuid need on siiski omavahelises seonduses . See kanaldus oli „Juhised Akaššidele ehk suurpuhastus enda sisemuses.“

Kui ma istuksin kellegi kõrvale ja paluksin rääkida oma minevikust, siis ta võib olla ütleks nii, et mul on küll rõõm olla täna siin, kuid, oh häda, kogu minu minevik on olnud üks õuduste jada. Minuga on juhtunud asju, mida parem on mitte meenutada. Mind on sageli meelitatud ja petetud, süda on olnud lõhkemas, olen pugenud košmaarsetest tihnikutest läbi, kuni jõudsin lõpuks selle hetkeni (Krayon muiates), kus on jäänud vaid lisada, et ma vist suren varsti. Nii võib ka juhtuda, ehk isegi kiiremini, kui arvata võib.

Kuid, kui te räägiksite mulle oma minevikust hoopis nii, et ma olen pidevalt kokku puutunud teatud väljakutsetega, kuid minu suursugusus on juhtinud mind sellest läbi, sest ma teadsin, kes ma olen ja kust olen pärit. On olnud mõned pettumused ja paar reetmist, kuid need ei põhjustanud  mulle probleeme. Ma taastusin neist peatselt, kuna ei kannatanud nende pärast, sest . Olen läbi käinud planeedi vanast energiast ja olen jõudnud käesoleva aja tasemeni. Ma olen teadlik, mida teen, ma olen suursugune.

Kas sinu tulevik on selline? Kui mitte, siis ehk võiks olla selline? Kas oled võimeline ümber mõtestama seda, mida oled rääkinud teistele ning väljendama seda positiivse vaatenurga alt, et su keha saab kuulda fakti, et sa ei ole sündinud siia kannatama. Sa võid öelda, et oled kannatanud minevikus, kuid need on kõigest sõnad, milliseid olid harjunud kasutama. Muuda nende mõte, kujunda ümber. Kuna oled suursugune, siis sa oled sellest kõigest juba läbi käinud, ega ole enam vaja sellest taas läbi käia, ei üheski järgnevas kehastuses. Ärganud Akaššid juhivad sind sellest kõigest mööda. Selline on teie suursugusus, mis on evolutsioneerumas veelgi suuremaks suursugusemaks. Mõelge teisele punktile, et mida ja kuidas te mõtlete oma minevikust.

  1. Kolmas punktmida mõtlete oma tulevikust.

Te juba aimate, et juttu tuleb tulevikust. Teie seas on neid, kes kardavad oma tulevikku, nad isegi vahel ei arva, et jõuavad sinna. Ärge unustage, et teie keha  kuuleb kõike, mida räägite. Kas teate oma tulevikku? Muidugi mitte. Kuid, kas sa tead, et sinu valgus  ringleb sinu ees, valgustamaks  sinu iga järgnevat päeva. Kas oled võimeline saatma oma valgust kõigele, mida  näed ja muutma kõike valguseks? Mida loodad saada homsest? Homme tuleb valgus. Aga ülehomme? Ma ei ole veel seal, kuid, kui homme on valgus, siis ka ülehomme on mul samuti valgus. Ma olen Valguse Töötaja, olen Suursugune, ma  levitan Valgust kõikjale, kuhu ka ei läheks. Ma olen see, kes ma olen ja minu tulevik kajastab seda. Sinu keha elab edasi ja ta ütleb, et vaata aga, sa siis kavatsed elada pikka elu? Sinu DNA on programmeeritud kuulama ja kuulma sinu teadvust. Paned tähele, kõik sinu DNA geenid on programmeeritud kuulama sind.

Mida sa räägid neile oma tuleviku kohta? Kas sa ei ole täis hirmu? Kas on sul võime kõike, teadmisis ja informatsiooni, mis jõuab sinuni, võtta kui uut ja peamist väljakutset? Mõtestada kõike ümber ja öelda oma kehale, oma DNA, et ma kavatsen minna tulevikku omas kaunis valguses ja mul on kavas elada siin veel kaua aega.  Ma ütlen teile, mis toimub siis teie sisemuses, teie rakustruktuuriga, kui olete jõudnud edasi,  te hakkate kuulma oma Kõrgemat Teadvust.  Teie sisemuses on protsesside süsteem, mis haarab kaasa ka immuunsus süsteemi. See hakkab muutuma ja kinnistuma, muutub selliseks, et ükski haigus ei saa enam jääda külge. Ta  teab, et kavatsete jääda kauemaks, seetõttu tuleb teha tööd. Ta teab, et teete valgustööd, et just seetõttu olete siin. Kogu rakustruktuur on teadlik, mida mõtlete ja räägite, kuidas pikendada oma elu paljudeks-paljudeks aastateks, vastupidiselt arstide prognoosidele.

  1. Neljas punkt.

Seda punkti kavatsesin anda esimesena, kuid edastan siiski viimasena, kui sõnumi lõpetuseks. Jah, seda on raske kirjeldada.

Kui mõni aega tagasi olin Hawail, rääkisin teile kaunist Plejaadlaste õpetamise viisist. Siis rääkisime roolirattast, mida nad kasutasid näitena, et õpetada aluste aluseid – inimlikkust. (Õpetamise ring – 2017.12.20-22). Rooliratta üks käepidemetest oli seotud otse elu pikkusega. Kuid see nähtamatu suhe on varjatud teie eest,  te isegi ei oska oodata sellist seoste olemasolu. Rääkisin, et kui olete lapsed, siis sellele ei pööratud suurt tähelepanu, kuid saades suuremaks, suhe sellesse muutus. Kord andsin teile sõnumi, kus oli juttu asjadest, mis pääsevad eesriidest läbi puutumatult, eesriie oleks neile nagu läbipaistev. Ja üheks neist asjadest on naer.

Mida arvate, kas naerate, kui olete eesriide taga? (Krayon naerdes). Te naerate seal pidevalt, kuid teisel viisil, mitte nii, kui siin. Seda võiks ehk kirjeldada järgnevalt – teie nimi valguses  pidevalt sillerdab rõõmu ja naeru värvide rikkuses. Sama on  ka mõistusega, ta teeb teid vabaks ja niivõrd rahulikuks, et te soovite, et see kõlaks ainult laulus, rõõmus ja naerus, nii, nagu teete seda lapsepõlves. Lapsepõlves paremat ei olnud midagi, seal ei olnud mingeid muresid, te saite joosta ja hüpata, kuni lubati olla väljas. Märgates putukat või sitikat, võisite südamest naerda, sest ta tundus teile nii naljakas. Võisite vaadata taevasse  naeratusega ning tundsite huvi taevasina vastu. Esimene lumi oli täis salapära ja võlu. Kõik oli niivõrd imeline, et oli soov naerda südamest kõige üle.

Kallid, kuidas küll rääkida teile sellest? Kuigi see olukord ei ole säilinud sinus tänase päevani, kuid su keha  teab sellest.  Sa peaksid oma suurguses, üles otsima oma sisemise lapse  ja siis  saaksid kätte ka oma rõõmu ja naeru. See peaks olema kõige esimeseks asjaks, mis käesoleval ajal peaks sinuga sündima. Otsida oma sisemusest üles oma sisemise lapse rõõm ja naer.

Kui leiate end olukorras, milles te ei ole kunagi varem olnud, kas te siis naeratate sellele, või olete jätkuvalt sünge, tundes hirmu uue ees, teadmata, kuidas asjad siis toimuma hakkavad? Kui lähete mingisse asutusse, kus peate täitma hunniku pabereid, kus on siis teie sisemine laps? Võib olla on su sisemine laps juba seal ja vaatab neid pabereid ning tunneb rõõmu, et need paberid on huvitavad ja neid on lihtne täita ja seda tänu sinu suursugususele. Kas suudad märgata oma sisemist last ja ühilduda temaga, mõeldes, et ma olen üks temaga, küll on hea, et ta on jätkuvalt minus.

Kas sinu elus on rõõmu? Kui seda ei ole, siis see on teada ka sinu kehale. Elad rõõmuta ja oled pidevalt kaeblev inimene, kes ei oota tulevikult midagi head, sest ta omab sellist immuunsust, mis lausa tõmbab ligi igasuguseid haigusi.

Praktiseerige kõiki nelja punkti.

Täna rääkisin teile absoluutsest tõest.Kasutage neid kõiki koos, kõiki nelja punkti. Lugejate ja kuulajate seas on neid, kes on suutelised pikendama elu mõne-kümne võrra ja olla terve kuni elu lõpuni. Vanad vaimsused, te elate kauem, kuna teil seisab ees õppida neid asju. Teades neid asju, millest räägin, suudate sellega hakkama saada. Mõneti ehk mõnele on kohane varajasem surm, et naaseda ja viia lõpuni asju, mida nad ei olnud suutelised täide viima vanades energiates.

Ma rääkisin keskmise elu pikkuse tõusust, asjadest, millised on teile kättesaadavad juba praegu. Tutvustasin teile nelja salanippi.  Tänase päeva jutt oli koherentsusest, kooskõlastusest. See oli pühendatud  sellele, kuidas ja millega saab mõõta Teadvust, mis on võimeline selleks kõigeks. Ka teadlased on jõudnud järeldusele, et Teadvus peaks olema midagi füüsilist. Olen rääkinud teile füüsikast ja keemiast  ja kuidas Teadvusel oleks võimalik nende abil jääda siia pikemaks ajaks. Mõelge, kes te tegelikult olete  ja see ei ole kuigi raske. Kallid, need olid Plejaadlaste õpetuste aluseks. Teadvus  valitsemas  kõige üle  ja võtmeteks on rõõm ja naer.

Lahkudes siit, võtke need tõed kaasa, kuigi mõned neist võivad olla teile uued ja uskumatud. Praktiseerige neid ja jälgige, kuidas paraneb teie enesetunne. Aeg on selleks käes.  Ma tahaksin, et te jätkaksite elamist veel pikki-pikki aastaid.

Ja nii see on….

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane.

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga