KUI VANA TE OLETE? Montreal 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Täna räägime teist, kes siin saalis istuvad ja kuulavad ning paljud teist tunnetavad minu energiat. Tahaksin rääkida teile neist energiatest. Palju aastaid olen teile rääkinud, et praegusel etapil ei ole võimalik energiaid  prognoosida. On olemas vaid kutse, mida tunnetate sisemiselt, te tunnetate seda enda kehas niivõrd sügavalt, et saate taas ühenduda Kõige Olemasoleva Lättega. Ja just see Läte on toonud mind siia. See Läte on loonud selle planeedi, mis on teie kõigi südameis ja teie hinges. Liitumine selle Lättega tõi teid sellesse esoteerilisse kohta, mis on sellel planeedil teada olnud alati. Te võite ise näha, kuidas mõned teie seast on eufooria seisundis. Minevikus seda nimetati palves olekuks, hiljem meditatsiooniks, mille läbi saadakse sisemisi nägemusi.

Selliselt sai avastatud side Terviku kaunidusega. Selle sideme tõttu  istutegi siin,  see side   teostub  läbi Lee Carolli hääle, läbi selle, mida peate kolmandaks keeleks ning see on metafooriks edasiantavale energiale. Samas see on vaikne kutse, sosin, mis ütleb teile, et tahaksin, et te meenutaksite oma  tarkust, mis on sügaval teie sisemuses olemas, see tarkus,  kes te tegelikult olete. Sageli seda ei märgata, või ignoreeritakse ja isegi unustatakse see, kes te tegelikult olete. Kuid sellest  räägime hiljem.

Ma tean, kes istuvad siin. Olen teadlik teie kõigi teekondadest, kuna olete seotud sama Lättega, mis minagi. Tean, millest olete läbi käinud, sest teie vaimsus on ühenduses sama Lättega, kui minu omagi. Tean teie katsumusi, millest olete läbi käinud. Ma tean, millal nutate üksinduses, millal mitte. Kas te ise seda teate? Usun, et mitte päriselt. Ma tean, millal naerate täiel häälel ja see on kaunis, sest te olete siis seotud Lättega. Tean teie olukordi, millistega olete seotud käesoleval ajal. Tean teie kurbusest, millega olete tulnud siia. Tean pettumustest, mis on teiega, sest need ei ole üksnes teie omad. Need pettumused on jagatud teie vaimsusega, jagatud Loojaga, kelle poolt olete loodud. Kas suudate endale teadvustada kogu plaani mõõtmeid? Nüüd siis küsimus teile, kas te olete siin juhuslikult?

Olete tuttavad nende vastustega, mille annavad teile esoteerilised õpetused.  Seega, lubage võtta teid kaasa ühele rännakule. Kui te midagi ei ole varem kuulnud, siis see näib uskumatuna, võib olla võib näida isegi nagu ulme.

Kui vana on teie vaimsus? Teie vaimsus on unikaalne ja tal on olemas nimi, energeetiline nimi. See nimi, kui veider ka see teile ei tundu, seondub nii valgusega, kui muusikaga. See on vibratsioon. Kas suudate ette kujutada, et valgusel ja muusikal on sarnased vibratsioonid. Neis on võimalik kuulda nii valgust, kui ka parima muusikalise esituse helisid, mis saab esitatud valguses selliselt, et te saate kuulda ja kujutleda oma nime valguses. See on ka nii, kui olete eesriide taga, minu poolel. Kallis inimolevus, inimkond iseenesest on ajutine, kuid tema vaimsus on igavene. Nii on alati olnud, nii see jääb alati ja  see on teada ka teie sisemestes energiates. Kuid tahaksin teile  öelda  veel midagi.

Veel enne, kui Maa jahtus, olite te teises kohas ja otsiste vastuseid  pea samadele küsimustele. Olete väga vanad vaimsused ja just teie poole olengi pöördumas. Mõned teie seast tunnetavad seda, aga mõned mitte. Kuid ma ütlen teile siiski, et te uurisite seal teist liiki energiaid. Galaktika on vana, kuid Maa on veel noor. Te olite vaimsustena teises galaktikas, eoonide aegu tagasi ning tegutsesite praeguse taolistes kehades ning sama tööd jätkate ka praegustes kehades.

Minult küsitakse, et miks ma olen niivõrd armunud inimkonnasse? Ma olen armunud vaimsustesse, kes te praegu olete inimestena. Teis ma näen tarku olevusi, kes on tegutsenud teistes kohtades, galaktika teistel planeetidel. Lubage rääkida teile veel üht asja. Enne, kui Maa jõudis jahtuda, oli juba olemas plaan, et sellel planeedil saab olema vaba voliga inimkond, kes  suudab teha valikuid Valguse muutmiseks.

Milline ettekuulutus oli teile  sündides? Muidugi hukk, maailmasõjad, te olite teel samadele tulemustele, milleni jõudsite teistel planeetidel. Liikusite sama teed mööda, juba neli tsivilisatsiooni järjest. Ikka totaalne häving ja uus start. Selline ettekuulutus seisab ka teie pühades raamatutes, mida teile palvete ajal ette loetakse, et maailmalõpp tuleb. Seega, nüüd on kõik  muutunud, isegi see, mida rääkisid preestrid. Teie paljudes filmides räägitakse totaalsest lõpust. Kuid keegi ei oodanud teid näha aastal 2018, enamgi veel peale 2012 aasta  21.detsembrit. Kas mõistate?

Praegusel ajal ei ole teile  ühtegi ettekuulutust, võib olla ainult Maiade oma. Sedasama nägid paljud põlisrahvad tähtede seisust. Nad mõistsid pööripäevade protsessi, kus planeedi lõpust saab planeedi uus algus. Te läksite uue alguse teed.  Vanad-vanad-vanad vaimsused, lubage teilt küsida, kui planeet oleks jõudnud Valgusesse, ja seal oleks maha peetud suur pidu, koos kõigi taevaste vaimsustega, kas siis oleks seal välja kuulutatud, et Maa siiski läheb sama teed pidi, kas oleks kedagi, kes oleks tahtnud minna sellega kaasa?  Kindlasti mitte.

Iga siin olev inimene on kindlal eesmärgil. Te olete siin seetõttu, et vastasite üleskutsele, kuna olete meistrid. See kõik algab teist ja jätkub teiega.  Ah et, kuidas jätkata oma elu? Kuidas teha end puhtaks, et olla eeskujuks ja näidata rohkem valgust? Kuidas saata oma valgust ligipääsmatutesse kohtadesse? Kuidas saaksite muuta planeeti otse oma kodust?  Te olete seda teinud juba palju kordi. Te ei ole siin juhuslikult, vaid põhjusega, oma otsuse põhjal.  Mõned võib olla väidaksid, et neile meeldib see, mida räägin, kuid neile näib, et see ei ole tõsi. Siis lubage mul öelda teile midagi, mu kallid. Selline tunne on teis endas olemas, ehk teisi sõnu, see on teie valik, kas tunda end nii nagu ma rääkisin, või teisiti, kas astuda Valguse või Pimeduse poolele. Kallid, te olete võimelised muutma oma keskkonda ja seda, kuidas võetakse teid vastu, kuidas te ise mõtlete asjadest ja kuidas teie keha reageerib neile asjadele. Küll ma tahaksin, et mõned teie seast julgeks vaadata haigusele näkku ja naerda kõval häälel tema üle ja öelda, et haigust enam ei ole. Praegusel ajal te  tõstate pidevalt oma vibratsioone ja need on palju kõrgemad, kui kunagi varem.  Mul on sõnum siin olevatele  inimesele, kas te  kuulete mind? Olete tulnud siia just selleks, et istuda siin ja  et ma saaksin rääkida teiega. Jumal teab teie nimesid valguses. Te ei ole selles kehas, et kannatada. Vana vaimsus, ma tahaksin, et istudes siin, tunneksid end sundimatult. Tea, sa oled hulga vanem, kui on planeet, oled ära teeninud olla siin planeedil Maa, sinule on siin töö, mida pead lõpuni viima. See kõik algab teist, kõik protsessid hakkavad toimuma teie sisemuses. Kuidas see tõmbab ligi valgust, oleme teile varemgi rääkinud. Valgus  hajutab pimeduse, sellestki oleme rääkinud. Kuigi need on metafoorid, on see  tõsi.

Inimene, kes seisab keset pimedust, ei tõmba midagi ligi, peale pimeduse enda. Inimesele, kes  püüdleb pimedusest välja ja esitab küsimusi valguse kohta, saab valguse ja see on kindel. Seda hakkate nägema, uskuma sellesse, kuidas võtta vastu valgust, ja mis hakkab toimuma teie kehaga. Tegelikult vaimsusena olete igavesed ja nii jääb veel pikaks ajaks eksisteerima, isegi peale seda, kui lakkate olemast selles kehas inimesena, ehk isegi järgmisel vaba valikuga planeedil. Kusjuures, seal ootab teid ees, teie enda poolt praegu loodav.

Kuid praegu on ülemineku aeg ja see on kõige kaasahaaravam aeg. Üleminek vanast energiast uude ei ole üldse meeldiv, kuna teie seljas on pimeduse keep, mille varjus olete kasvanud ja arenenud. Kui pimeduse keep saab maha heidetud ja minema visatud, siis saate alles edasi liikuda valguses, nagu oli see alguste alguses. Vaat, millised te olete. Olete siia tulnud kõige nimel, mis toimub siin planeedil.

Ma teen teile üleskutse, kui vaatate või kuulate uudiseid, kus räägitakse draamadest, milliseid saatejuht teeb veelgi süngemateks, siis kutsun teid üles  muigama selle peale ja naerma seda välja. Võib olla saate isegi kinnitada, et olete seda kõike varemgi näinud, et teil on selle üle omad eelteadmised, kuna olete sellest kõigest juba läbi käinud.

Kallid inimolevused, püsige valguses, just sellel põhjusel olete praeguses kehas, nii saate olla siin, sellel ülemineku ajal.  Nüüd tasuks küsida teilt, et kui vanad te olete?

Sellest teeme juttu õhtuses sõnumis Teadvus ja elu kestvus

Ja nii see tõepoolest on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas, Jane

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga