TAASTUMISE JA VAIMSE TERVENEMIS AASTA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Seekord vaatame seda aastat kui taastumise aastat.

Planeedil on eriline ajastu, milline viib aktiivselt taastumisele. 

Haige on haiglas koomas, kuid nüüd ta on hakanud koomast välja tulema. Kuid läheb veel aega, kui ta tuleb täielikult teadvusele.

See metafoor on kohane ka inimkonnale – ta on olnud ajastuid koomas, tumeda energia mõju all. Selline oli inimolemuse seisund – olla pimeduse koomas. Pimedus sünnitas irratsionaalsust, disfunktsioonaalsust – selline oli inimkonna seis.

Minu töö seisneb inimkonna äratamises ja see töö on kestnud juba üle 30 aasta. Esimestes sõnumites kinnitasin, et Armaggeddon jääb tulemata ja te suundute hoopis millegile uuele, teile ootamatule – Pimeduse ja Valguse võitlusele. Sellest võitlusest saab pöördepunkt planeedile. Te hakkate ärkama ja vabanema Pimedusest. Teis hakkab arenema teadvuse kõrgeim tase. Seda rääkisin siis. Seda sai räägitud kõigi nende aastate jooksul.

Nüüd olete ärkamas koomast ehk vabanemas Pimedusest.

Selle ärkamise ajal mõned ärkavad koomast, mõned mitte. Kes ei suuda ärgata koomast, see ei ole veel saavutanud teadvuse kõrgemat taset. Nemad ei tea seda, mida ei tea. Seega, olles madalas teadvuses, ei ole võimalik tunnetada end kõrgemana. Teie teadvus näib teile alati õigena ja tõena seni, kuni te ei ärka kõrgemasse. See on midagi taipamise taolist, et olete nagu alasti. Kui saate vanemaks, siis mõistate lapseaega teisiti, mõistate, et olete liikumas edasi, kõrgustesse. Kes ei suuda ärgata, panustavad vaid sellesse, mida peavad enda reaalsuseks ja püüavad seista selle eest.

Mida see peaks tähendama.?

Leidub ka neid, kes püüavad teid tõmmata oma reaalsusesse, millega on ise harjunud ehk kooma olekusse. Koomas olek tähendab olekut endises seisundis, kuid ärkamine näitab, et ei taha enam jätkata senist teed. Uus põlvkond ei taha enam õppida eelmiselt põlvkonnalt. Neil on mõistmine, et ajalugu ei pea korduma. Nad ei taha koonduda poliitilistesse liitudesse.

Uue põlvkonnaga on tulemas Uus Ilm.

Inimrass on täide viimas iidsete ennustuse. Olen käinud teiega paljudes kohtades, kus olid elanud iidsed.

Nüüd olete jõudnud teele, mida inimkond ei olnud seni valinud, kõrgemale teekonnale, pööripäeva protsessidesse.

Astronoomia taas mängib olulist osa, nagu oli see iidsete ajal. Seni inimkond kartis vaadata tulevale otsa, kuid inimkonna areng jõudis selleni. See siiski oli inimkonna enda valik. Kõik olnu on jäänud seljataha.

Nüüd on käimas võitlus Pimeduse ja Valguse vahel. Planeet Maa on naasemas oma tõelise teadvuse juurde tagasi. Valguse võiduni kulub veel põlvkonna või enama jagu aega. Mustvalge ilm hakkab täituma värvidega, millest rääkisid omal ajal iidsed.

Mis oleks pimeduse jaoks meelpärane?

See oleks püsida omas ja hoiduda Valgustöötajatest – see on hirmu vili, teie hirmu vili. Kui olete hirmunud ja rahutud, teie Valgus on vaevaline. Selline on teie aja tõde.

Teil on tarvis virguda ja vabaneda vanast energiast, vanast inimloomusest.

Olete ärkamas koomast millessegi uude, mida varem kunagi pole olnud. Planeedi teadvus on virgumas aegamööda – selleks võib kuluda põlvkondi.

Selle eelkäiaks olid Indigo lapsed. Need on uue teadvusega inimolevused, kelle mõttelaad on teistsugune. Nemad tulid ülemineku tarvis ja mängivad selles olulist osa.

Minu palveks teile – jagage valgust planeedile, ta vajab seda. Võtke vastu tulevik ja saatke minema olnu. Selleks olete teie siin. Ehk seetõttu olete ka kuulamas-lugemas seda sõnumit. 

Ja nii see ka on…

Krayon 

Tervenemise aasta –  Tervendav Keskkond

Te kindlasti olete aru saanud, mis on Ilm, mis on selle headus ja mõistmine. Kindlasti ka mõistate, et  mida tähendab olla kontaktis oma vaimse energiaga.

Selle sõnumiga jätkame tervenemisega peale „koomast“ välja tulemist. Kuid see ei ole isiklikust koomast väljumine, vaid see on inimkonna koomast väljumine.

See on metafoor inimkonna olekust, tuhandeid sajandeid koomalises olekus. Teie ajalugu aina kordus ja kordus. Et ajalugu enam ei korduks, on tarvis teil kõrgemat teadvuse taset.

Kuid teie seas on veel küllaldaselt neid, kes püüavad tagasi tuua vanas Ilmas olemist. Need ei ole üksikud inimesed, vaid tumeda energia rühm, kes püüab hoida teid hirmu energias, et teie teadvus oleks aheldatud hirmu, siis te ei saa märgata lähenevat Valgust ja tuleviku lootust.

Selles sõnumis räägin vaimsest tervenemisest,et mida see peaks tähendama teie vaimsusele.

Pidage meeles, et teie vaimsuses on kõik see, millest olete läbi käinud kehastuste aegadel, paljudel planeetidel ja ajastutel. Kuna olete osa jumalikust loovusest, siis teis on olemas Looja osa. See sõnum on teie juhendajatelt, kes on teie sisemises energias ja kes on teie jumalikkuseks.

Seda on teile varem räägitud  metafooriliselt Aadama ja Eeva näol, plejaadlaste vestena. See jutt ei ole teie bioloogiast vaid see on teie vaimsusest.

Läheme taas sillast üle ja vaatame, mis on toimumas teie vaimsusega.

Sild on metafoor teada oleva ja teadmatu vahel ning see aitab teadvusel läbida teadmatuse udu silla keskel, mille tulemusel teile avaneb tuleviku nägemus, teie vaimsuse kaunidus, milline on täis mõistmist ja mida olete tunnetanud alateadlikult. Seal olete koos oma vaimsusega, sellega, kes on olnud teiega igavene ja jääb igaveseks.

On see tuttav teie jaoks?

See on teie loovusluse osa, olgu see suur või väike. Lähme taas võlulisse kohta. Lähme läbi uksest, millel tulekirjas on teie nimi. Selle ukse taga on suur saal, kus ei ole kedagi. Põrand on kaldu tuleviku suunas, isegi seinu ei ole näha. Teie ette ilmub tool, millele tuleb istuda ja algab taas teie tunnustamine, teie ärkamise tunnustamine.

Kas ehk teid huvitab, miks olete tulnud sellesse Ilma, sellel ajal?

Siin ärkate hetkel, nüüd, isiklikult, nagu Valgustöötajad, kes ärkavad pimeduse koomast. Kooma on tume energia, milles olite eoonide ajal, elust elusse.

Olite siin seetõttu, et kavandasite olla siin. Siin saite seda, mida oli teile vaja, teie kavanduse kohaselt, kus kogusite tarkust elust elusse. Olete Vana Vaimsus, seega olete olnud siin palju kordi ja ühiselt läbinud maise kooli. Nüüd, olles uuesti siin, olete valmis väljuma koomast ning selleks kehastusitegi taas sellele planeedile.

Nüüd, olles Valgustöötaja, istute siin ja olete rahul kavandatud töö tulemusega.

Kui palju läks aega, et jõuda nende tulemusteni, millised olid kunagi kavandatud?

Ma ütlen teile, et olete saavutanud seda, mida kavandasite.

Nüüd pimedusest hakkavad esile tulema need, kes end selles varjasid. Osa neist on veel hädas, seetõttu ilmuvad teie ette, et te saaksite neid aidata.

Selline on teie kontseptsioon.

Praegu selles avaruses on kõik vaikne ja tasakaalus, kõik on mõistetav. Hakkate mõistma ja aru saama, et pimedusest välja tulijateks olete teie ise, teie Minad eelmistest eludest. See on pidu, olete ärganud ja külvate valgust üle planeedi. Seda saate jätkata kõigi jätkuvate elude ajal. Te olete suurem vägi, kui oskate arvata.

Ei ükski doktriin, ei miski sõna saa võtta teilt, teie poolt saavutatud suursugusust – selline on teie vaimsus. 

Ja nii see ka on…

Krayon

 

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga