LILLA LEEK

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Palju aastakümneid oleme pöördunud teie poole, kui teatud rühma poole. Kui selline rühm kujunes, me ei teadnud ega mõisTnud, kuhu võib see rühm välja jõuda.

Kogu evolutsioon on seotud naisenergiaga. Tänu naiselikule teadvusele avanes mõistmine, kuidas peab kõik arenema. Tänu sellele kujunesid Akasha Kroonikad, millest õenduses on teada ülimalt vähe.

Tehes kokkuvõtte, võiks öelda, et uus energia planeedil soodustas inimteadvuse evolutsiooni. Kui inimteadvus hakkas evolutsioneeruma, ilmnes palju teadvustunud vastuvõtte, milliseid sai vastu võtta kui Lemuuria õpetused.

Kuidas siiski  see kujunes?

Teadvuse evolutsioon erineb suuresti bioloogilisest evolutsioonist, milline vajab lugematuid kehastumisi. Selline on kord bioloogia. Et minna ühelt tasemelt teisele, läheb tarvis ülimalt palju aega, isegi kui tingimused selleks on olemas. Kuid teadvusel peab olema mingi teadmiste alus, või meenduste läte, või suuline pärand. Seda on tarvis kusagilt ammutada, kuna see ei ilmuta end iseenesest.

Oleks hea, kui te mõtleks sellele.

Kõrgemas teadvuses ei sünni midagi lihtsalt niisama. Evolutsioneeruv inimene peab lähtuma sellest, millega ta on kohtunud varem.

Siin on paljus abiks Lemuuria aeg.

Lemuuria on lähte platvorm peamisele tõele, mida plejaadilased esitasid teile. See oli läbi imbunud Akasha Kroonikate naiselikkusest. Asi on selles, et just naine on šamaanlike atribuutide kandjaks. See on ka üks tema rollidest planeedil. See avaldub temas loomulikul viisil ning seda ta õpetab oma lastele ja ka oma meeskonnale.

Ta õpetab vaimseid asju.

Ema on armastuse, mõistmise ja soojuse väljendaja, mitte isa. Temas on terve hulk omadusi, millised on suurepärased ja kaunid oma laste jaoks.

Esimesena see on seotud isetervendamisega  ehk see on seotud šamaanlusega. Inimesed, mistahes põlisrahvaste tsivilisatsioonis, pöördusid esmalt tervendaja või šamaani poole. Siis šamaan oli hulga enamat, kuivaid tarkus, milles on tõe alused.

Tänase sõnumi teemaks on – Lilla Leek.

Tegelikkuses ükski asi pole see, millena ta näib. Kui olete süüvinud metafooridesse, siis mõistate, et Lilla Leek on samastatav pühadusega.

Mis on pühadus seal, kus seda tunnustatakse, mida sellelt oodatakse?

Oodatakse imede tõestust. Samas see on viide neile, kes  loovad imesid.

Mis on teie jaoks spontaanne remissioon?

See on teile imede ime.

Kas hakkate mõistma selle olemust?

Mis on Leek?

Leek on sõna, mis samastub Valgusega.

Kus on leek, seal on ka valgus – teisiti ei saa olla.

Kui katate leegi, siis ka valgus on katte all.

Seega peate teadvustama, et kus on leek, seal on ka valgus.

Kuid mis on siis Valgus?

See on teadlik teadvustamine, see on kaunidus, see on vabanemine pimedusest.

Lillat värvi kannavad eranditult kõik kuningliku pere liikmed.

Kes veel võiks seda kanda?

Lemuurlik õendus – nende põhisuund ongi šamaanlus.

Šamaanid ammu enne pühakuid mõistsid, et kuninglik sugupuu on võimeline kiirgama valgust, mis tervendab. Selleks oletegi teie. Teie oletegi seda kõike tegemas. Kes on õppinud tundma end läbi õenduse, mõistavad, et nende sugupuu tuleneb Lemuuriast. Te võiksite ehk seda pidada vereliiniks – kuid see siiski ei ole nii. See on Akasha Kroonikate sugupuu, mis on hulga võimsam. Vereliinis ulatub see kaugemalegi, kuid seda vaid vere liinis.

Akasha Kroonikate liin ulatub esmasest Tähtede Emast tänase päevani.

Mõnedki teie seast esitavad endale küsimuse, et miks nad on siin, milleks on tulnud siia?

Siin ma ütleksin teile nii – teil on kuninglik sugupuu, milline tuleneb Lemuuriast. Kuigi teid ei olnud ei esimeses, ega teises Lemuuria ajastus, isegi peale Lemuuria hukku, on teil jätkuvalt nende sugupuu, kes teid õpetavad – nemad on pärit sealt.

Isiklikult te ei pea pärinema esmasest Lemuuria ajastust, kuid teis on sealt pärit Akasha Kroonikad ja esmased informatsioonid.

Ma kutsun teid mõtlema selle üle, mida olen teile jaganud nende aastate jooksul. Need sõnumeid on olnud kõrgema tähendusega, need ei ole lineaarsed, seetõttu neis on hulga enamat, kui oskate arvata.

Mis on Lilla Leek ja kuidas seda kasutada.

Lilla leek – see on Isa/Ema Jumala poolne Valguse and.

Lilla Leek on võimas ja see muundab kõike negatiivset ja kõike häirivat, mida teil on olnud käesoleva ja möödunud elude jooksul. Kõik, mida olete avaldanud minevikus oma mõtetes, sõnades, sammudes ja tegudes, saab käesoleval ajal muundatud ja lasta Valgusena välja.

Seda tuleb teha nii kollektiivselt, kui ka individuaalselt, kõik tuleneb läbi teadvuse, nii edasi liikumises, kui ka ülestõusul.

Kõik, mida olete mõelnud, öelnud, või teinud halba/kurja, nüüd on võimalus see muundada  kõik Valguseks – nii saab neist kõigist vabaneda. Seda on tarvis teile kõigile, seega kasutage seda. Antud atribuut on abiks isetervenemise juures.

Lilla Leek kätkeb endas andestust, mõistmist, heasüdamlikkust, ja sellega saavad muundatud kogu teie negatiivsus. Kuid selle teostamiseks on teil tarvis oma südame abi, puhtamatel kavatsustel.

Lilla Leek muundab kogu negatiivsuse, millist ka ei leiduks teis ja mis tõstetakse pinnale, teie oma sisemise energia poolt ja siis te ise vabastate need. Nende energiate vabastamist on vaja teile kollektiivseks tõusuks, ilma nende vabastamiseta, teil tõusu kõrgematesse mõõtmetesse ei toimu.

Kuid samas, just toimuva tõttu, näete hulga valusid, kannatusi, raevu, pettumusi, süütunnet ja häbi, võitlusi, millised on seotud eraldumistega, kriitikaga ja hukkamõistuga. Võite sisse lülitada televiisori ja lugeda kokku kõik need negatiivsed lood, kuid kõik need on üksnes kolmemõõtmelised emotsioonid, mille alusteks on ego, ja ega ole midagi südamest tulevat.

Lilla Leek muundab negatiivsuse, igas ühes ja kogu inimkonnas. Negatiivsus on tarvis muundada Valguseks, muidu kollektiivset ülestõusu ei saa toimuda ja Lilla Leek aitab kõike seda muundada.

Lilla Leek on kättesaadav igaühele, see on kättesaadav läbi Mina Olen Juuresoleku. Igaühe Mina juuresolekuks on iga ühe vaimsus. See on see, kelleks te tõeliselt olete – see on teie jumalik säde.

Piisab soovist ja Lilla Leek viib teie soovi täide – kõik saab vabastatud ja muundatud Valguseks.

Lilla Leek on sedavõrd võimas ja on teile kättesaadav ning ta aitab teid teie elus ja aitab teid liikuda edasi. Tuleb üksnes soovida, et ta muundaks Valguseks iga sõna, iga mõtte, iga tegevuse, mis sai kunagi mõeldud, öeldud, või tehtut, kas selles elus, või mingis möödunud elus. Ei ole oluline millal see oli. Pattusid ei ole olemas, on üksnes karmalised õppetunnid.

Kavatsus on edasiviiv jõud ja usaldus paneb asjad tööle.

Isa/Ema Jumal on andunud meile Lilla Leegi ande, mis võimaldab  muundada kõiki energiaid, üksnes oma südamest tuleva sooviga.

See töötab – uskuge mind.

Soovige ja puhastuge  end, ning muundage kõik Valguseks. Kuivaid saate sellega hakkama, siis kohe teie Valgus hakkab särama eredamalt, sellega võimaldate teistel märgata teie kaunist säravat Valgust.

Pidage meeles – te olete armastatud, olete täis väge – te olete Valgus.

Ei keegi, ega miski saa kustutada teie Valgust. Seega, särage oma sõprade jaoks. 

Ja nii see tõemeeli on …

Krayon

 

 

 

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga