SUURE POTENTSIAALI AASTA&VIHJED, KUIDAS ENDA EESMÄRKE SAAVUTADA!

Järgmise 12 kuu jooksul tuleb meieni suur võimalus.

See, suur potentsiaal kiirendab, selgitab ja avardab meie tööd individuaalsel ja kollektiivsel tasandil. Me saame saada kristalse selguse teadmises, mis on meie jaoks parim ja saame seda ka manifesteerida. See, millele keskendume, seda manifesteerime. Seda aega saame me kasutada oma reaalsuse suuna julgeks nihutamiseks ja tõeliselt põnev on see, et iseenda aitamise kaudu muudame me ennast teenäitajateks inimkonnale tema uuel teel.

See on meie saatus – suunata seda võimsat, sügavalt intuitiivset ja avardunud energiat valguse suunas ja teadvuse ärkamise suunas kõikide elavate olendite südametes. Selle võimaluse käivitab sündmus lääne astroloogias ja seda peegeldatakse tagasi maiade astroloogia kaudu.

10-ndal oktoobril 2017 liigub lääne astroloogias Jupiter Skorpioni ja jääb sinna kauemaks kui aastaks. Palun, uurige selle kohta lisaks usaldusväärselt lääne astroloogilt, kuid minu väheste lääne astroloogia teadmiste kohaselt, ma näen, et isenemine sügavalt psüühilisse ja eneseteadlikku Skorpioni selgusesse kogu Jupiteri määratuses, on inimkonna jaoks ääretu potentsiaaliga aeg.

Päev, mil Jupiter liigub Skorpioni, 10.oktoober 2017.a., on Kiche, Maiade traditsioonilise arvestuse järgi, 3 IX. See tähistab igavesti muutuva tuule avarat hinge. Hinge Jumalik plaan manifesteerub meie sisemuses potentsiaalse ja üllatava, igavese jumaliku vooluna. Meil ei saa olema võimalik seda energiat kontrollida, kuid see juhib meid suunas, mis on parim meie vaimseks kasvuks.

Yukatani Maiade Astroloogia arvestuse järgi, maandub 10. Oktoober 2017 AHAU 10-ndale päevale. See on võimas päev, mis manifesteerib suure kesk PÄIKESE kõrgeimat manifesteeritud visiooni. Paljud maiade eksperdid ütlevad, et selle päeva märki võetakse uue ajatsükli esimese päevana. Minevikus on Tähevanemad jaganud, et 2017 on aeg, mil saame lõpuks selgeks, milles see uus tsükkel seisneb. Nii et see paneb mind mõtlema, et kas see on selle uue tsükli, mida 21. detsembril 2012 lootsime, tegelik algus.

Mulle tundub, et kummaline tühi ruum, kus oleme alates 2013 jaanuarist seisnud, on lõppenud ja see on suurepärane uudis. Lõpuks ometi hakkame edasi liikuma suurema impulsiga. Mille iganes manifesteerimise suunas te viimase viie aasta jooksul tööd olete teinud … hoidke kinni! Sõit saab olema meeletu. Need, kes pole kodutööd teinud (teie puhul, kes te seda loete, on see üsna ebatõenäoline), lükatakse raginaga enese avastamise ja üles ärkamise suunale. Neid võib kiirendatud ülestõusmise protsess pimestada või nad sisenevad hinge pimedasse öösse, šamaani haava. Meie, kõik ülejäänud, oleme kohal, et neid aidata.

Ma tunnen, et see aasta kujuneb väga tegusaks. Kui see suur, uus potentsiaal ühendatakse terve maailma iidsete pühakohtade energiaga, võimendub tema energia tugevalt. Ma tunnen, nagu oleksime pihta saanud uuele, kõrgemale lainesagedusele. Ma tunnen, nagu alustaksime otsast peale täiesti uuel mänguväljakul. Minu hinge jaoks on see tõeliselt põnev. Kui tunnete, et teid kutsub Maal mõni pühakoht, soovitan tugevalt leida võimalus sinna minemiseks. Te ei pettu.

Paljud iidsed kultuurid, nende hulgas Maiad, mõistavad, et me tuleme paigast, mida kutsutakse suureks ookeaniks. See on tohutu potentsiaali ookean. See on kõige elusa ürgne tuum energia. Just täpselt seda tohutut ookeani järgmise 12 kuu jooksul aktiveeritakse. Lõpuks oleme me jalgupidi sellesse uude tsüklisse maandunud ja valmis minema. Kui me võtame selle suure potentsiaali kasutusse, saavad meist selle suure potentsiaali kudujad ja direktorid. Kõik, kes teevad järgmise 12 kuu jooksul tööd pühade kohtadega, toovad sügava tähendusrikka, meenutamise, mis aitab meil samuti suuremat tulevikku manifesteerida.

Nagu ütles Jeesus, mida teen mina, suudate teha ka teie … ja SUUREMAID asju. Mul on tunne, et sellel aastal on see aeg, mil me hakkame lõpuks nendele suurematele asjadele ligi pääsema ja neid manifesteerima.

Nüüd ma mõistan, miks ma panin meie järgmisele palverännakule Maiade maailma nimeks “Vikerkaare Vee Kuduja Palverännak”. Kui Maal on olemas koht, kus saaksime suure potentsiaali ookeanile ligi pääseda, arvaksin mina, et see on Palenque, Mehhikos, mis hoiab suurt, häirimatut ja terviklikku salvestuste halli. Ta hoiab endas suure puhta potentsiaali, mida me nüüd hakkeme kasutusele võtma, iidset mäletamist. Ma olen seda kaua aega oodanud. Minu jaoks algas see protsess 1990!

Järgnevalt meie järgmise 12 kuu plaanid …

Tööd selle suure potentsiaaliga alustame me detsembris, pühade vete ja “vikerkaare vete kuduja” võimete aktiveerimisega, Palenque’is Mehhikos.

Seejärel naaseme Pühale Inglismaale, siduma neid energiaid Jeesuse, Ema Maria, Maria Magdalena ja teiste enne-keldi meenutamistega väga võimsal ja pühal Miikaeli ja Maria lei liinidel 2018 juulis. Siin kutsutakse meid lõikama läbi aja loore ja avardama südame elamise koode.

2018 aasta lõpetame me Egiptuses, et oktoobris ankurdada terve aasta kogemus templites ja püramiidides, mis hoiavad sügavat ja tähendusrikast alkeemiat.

Hästi, kui te seda endiselt loete, siis Tähevanemate sõnul, olete te valmis selleks, mida järgmiseks jagame! Ma tean, et osasid pean kohaldama ka ise. Ehk vihjed, kuidas saavutada oma eesmärke.

Mida saaksite maailma muutmiseks teha kohe praegu.

1. Esimeses järjekorras, enne kui tegelete maailmaga, hoolitsege enda eest.
Ma tean, et paljude tundlike jaoks võib see kõlada enesekeskse ja isekana, kuid kui te pole tegutsemsiks täiesti valmis, siis see, mida te manifesteerite seda peegeldab. Varuge kannatust ja valige hetke. Võtke nii palju aega kui enda ette valmistamiseks vajate. Me teame, et te tahate manifesteerida kõrgeimat võimalikku lõpptulemust.

2. Valige teemasid targalt. Suunake oma energia sinna, millest teate, et see loob muutust. Nagu ütles Jeesus … “Sigade ette ärge pärleid  loopige.” Ehk, lootusetule juhtumile ärge oma energiat raisake, isegi kui see on keegi teie lähedane. Samuti  ärge oma energiat liiga õhukeseks jagage. Koondage oma valgus ühele alale ja püsige liikumises. Lootusetute  juhtumite pärast ärge muretsege. Kui impulss hakkab positiivses suunas liikuma, tõmmatakse sellesse vältimatult  terve maailm. Sellel aastal on meie tööks inertsimomendi positiivses suunas liikumas hoidmine.

  1. 3.Ärge laske end tõmmata maailmas välja mängivatesse draamadesse ja vältimatusse tragöödiale järgnevasse konspiratsiooni. Nagu olete juba mõistnud, on maailmas praegu palju polariseerivat draamat. Tõde ei leia kummaltki poolt, sest nad mõlemad on saastunud. Jääge neutraalseks ja püsige tunnistaja seisundis võimalikult palju. Igas polariseerivas või negatiivses olukorras kasutage violetset leeki ja liikuge kiirelt edasi. Kui te ei tea, mis on violetne leek, siis palun Googeldage. Mida rohkem tähelepanu te negatiivsesse olukorda suunate, seda suurema energiaga te seda toidate.
  2. 4. Püstitage kavatsusi, kuid ärge jääge ootama nende manifesteerumist.
    Kui te seate kavatsuse üles, kuid kahtlete ja jääte oma töö esimeste viljade nägemist ootama, siis saadate te sellega Universumile sõnumi, et seate selle toimumise küsimuse alla. Pidage meeles, Universum võtab kuulda teid; teie kavatsusi; teie motivatsiooni ja isegi teie kahtlusi. Mõistke enda mõõtmatut jõudu ja valgust. Pange oma kavatsus ja tegu maailma välja ja minge edasi.
  3. 5.Võtke kuulda oma esimest mõtet. Tõele järgneb tavaliselt kahtlus. Iga kord kui tuleb mõni hämmastav äratundmine, siis teie järgmine mõte seda tavaliselt saboteerib. Nagu näiteks … Teile võib tulla spontaanne idee, mida järgmisena teha või kuhu oma energia suunata. Koheselt järgneb sellele 20 põhjust, miks te seda teha ei saa. Kui tunnete tugevat negatiivsust, astuge samm tagasi ja leidke üles oma esimene mõte. Kui negatiivseid mõtteid on palju, võite saada ka palju hämmastavaid pool-alateadlikke kaemusi. Lihtsalt astuge samm tagasi ja vaadake oma esimest mõtet. Oma algse mõtte tuvastamine võib olla paljuski sarnane hommikuste unenägude meenutamisega.
  4. 6. Olge positiivne, kuid sitast saia ärge tehke. Polariseerimist või negatiivset olukorda ärge ignoreerige. Märgake seda, tunnistage selles oma osa ja tõmmake seejärel oma energia sellest teadlikult välja. Jätke see olukord või sündmus oma valguse jõust ilma. Kasutage jälle violetset leeki. Millal iganes te negatiivset olukorda või reaalsust ilustate, te tegelikult seda toidate. Kui Universum kuuleb teid ütlemas, et olukord on teie jaoks OK, siis universum serveerib teile seda juurde. Näiteks … Grippi jäädes ärge öelge Universumile, et see on teie jaoks ok, või et te puhastute. Mitte ainult Universum, vaid ka teie immuunsüsteem peab teadma, et te saate aru, et te ei tunne ennast hästi. Siis tehke midagi ja liikuge edasi.
  5. 7. Püsige käesolevas hetkes ja lõpetage enda piitsutamine. Andke igas hetkes endast parim ja teadke kindlalt, et see on piisavalt hea. Kui tunnete, et teie panus pole piisav, siis ei ole te mitte olevikus vaid minevikus. Minevikus ei saa te teha midagi. Midagi ei saa te teha ka tulevikus. End minevikust leides vaadake otsa oma kahetsusvalule. End tulevikust leides vaadake otsa oma hirmule.

Me loodame, et sellest sõnumist on teil saabuval aastal abi. Meil on suur võimalus mõjutada maailma võimsamalt ja positiivsemalt kui kunagi varem. Pidage meeles  te ei ole täiuslik, kuid te olete täiuslikult inimlik. Endast igas hetkes parima andmine võib maailma muuta, ja ta muudab.

Õnnistused,

Aluna Joy Yaxkin & Tähevanemad   – 5/10/2017

Tõlkinud Anu Rumessen

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga