Stsenaariumi ümberseadistamine – NewportBeach, California, 06.detsember 2015

I osa    

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magneetilisest Teenistusest.

Kas on teil teada, et ma tean teist veel enne, kui alustame? Kas olete tunnetamas meie ühesust, mis on meie vahel ja millele te pole kunagi reaalselt mõelnud? Ehk loete seda kanaldust esmakordselt või kuulate. Teadvustage, mida tunnetate , on see inimeselt või on milleltki enamalt? Minu ja teie vahel on ühesus. Inimolevused ja vaimsus on  oma olemuselt  üks. Teie olete osake kõigest, mis on esindamas Loojat. Te tulete sellesse ruumi kohtumisele, kuid laval näete istumas meest, kas tunnetate tema juures miskit? Kas tunnetate miskit muud, kui loete, või kuulate teda hiljem? Ei, te ei tunneta muud, kuna teadvustate reaalselt toimuva mõtet, et te võtate üksnes osa. Kuulates õpetajat, või lugedes neid sõnu, te tajute endas energiat, mis on minu energia. Sellest seondusest olen rääkinud teile juba kakskümmend kuus aastat. Juba kakskümmend kuus aastat oleme rääkinud sellest, mida oodata, milleks tuleme siia ja milleks on kõike seda tarvis. Olen alati enne algust palunud tunnetada meid.

Edasi, mu kallid, teil on vaba valik. Kui vaid lubate endal tunnetada, siis mõistate, et ma pöördun teie südamete poole. Sellises metafooris te tajute armastust, teadvustust, mõistmist ja mõistvat tegevust, kõike muud, mis on väljumas kaugele piiridest, milleks on inimene. Kollektiivsele teadvusele, mis on kogunenud sellesse ruumi, või need, kes loevad, ma ütlen: Oleme läbi põimunud, oleme seonduses, oleme vägevad. Seda saaks kujundlikult väljendada kui elevanti laua all (Krayon muigab), selliselt saaks kirjeldada varjatud väge, energiat, mis on hetkel ja millest tegelikult ei räägi keegi. Kuid meie seetõttu räägime just sellest energiast.

 Teadvuste sõda   (Krayon kurval pilgul)

See toimus üpris hiljuti, miski on sedavõrd kujutelmatu. Mälestused inimeste mälus, kes elavad selles regioonis, on veel värsked ja samuti kogu maailmas. Kõik see kutsus esile massiliselt küsimusi. Miks, kuidas, mida sellega peale hakata, mis asi see on?

Kõik küsimused on enamuselt kolmemõõtmelised. Kui kuulate uudiseid, siis kuulete, et kõik uudised on kolmemõõtmelised. Kuid neil, kes on ees astujad ja kes on näitamas teed, nemad  kõike  teavad seda. On olemas energiate vastandumine, milliseid saate valitseda, ning olete suutelised nendega midagi peale hakkama. Oleme sellestvarem rääkinud, kuid mul on kavas naaseda selle juurde põhjalikumalt. Üle kahekümne aasta tagasi andsime esmakordselt Krayoni sõnumit ja siin on istumas mõningad neist, kes olid siis selle juures. Need olid lihtsad sõnumid toimuva kohta.

Esimene sõnum planeedile oli sellest, et Armagedooni ei tule, ega tule mingit Maailma lõppu, ega Kolmandat Maailma sõda või midagi milleeniumi taolist. See käis risti vastu paljudele prohvetlustele, milliseid olite kuulnud paljudes pühakirjades ja mis kirjeldasid, kuidas võib kõik lõppeda. Kuid seda ei saanud juhtuda, kuna planeedi teadvuse seis hakkas muutuma. Üle kahekümne aasta tagasi me nägime seda kõike. Ikka sama ja ikka sama, taas ja taas, sõjad, vallutused, vihkamised ja tapmised. Kõik see pidi vapustama inimkonna loomust, kes oli alalõpmatult kordamas end, et ärgata lõpuks millegi muu sünniks, millegi uue.

Kümmekond aastat hiljem rääkisime sellest, et on tulemas uut tüüpi lapsed. See oli kui üleskutseks, et pange tähele, on tulemas uus teadvus, pange tähele erinevust,mis saabub kohe. Nii see ka oli ja kõik oli värske, uudne, esmakordne ja sedavõrd, et te tõemeeli ei suutnud mõista, ega saanud aru selle tähendusest. Sellel ajal andsime salapärast sõnumit, kus teatasime, et ühel hetkel teadvuste vahel võivad ilmneda potentsiaalid sõjaks, kõrgema teadvuse vastu, madalamalt teadvuselt  ja see  oli see, mida varem polnud kunagi nähtud.  Need, kes vibreerivad kõrgemalt, on vastandumas nendega, kes vibreerimas madalamalt. Ma rääkisin teile sellest, kuid keegi teist ei mõistnud seda. Nüüd me nimetame seda nihkeks.

Aastal 2012 ütlesin teile, et avaksite uksed, mis ei sulgu enam kunagi. Nihe saavutas sellise taseme, et päästsite valla Valguse. Päästsite valla Valguse üle kogu planeedi. Me ütlesime teile, et see toob midagi enamat, kui teadus on suuteline mõõdistama, see käis planeedi magnetvõre kohta. Nüüdseks olete teadlikud, miks nimetan end Magnetismi Meistriks. Planeedi magnetism ei ole üksnes geofüüsiline atribuut, vaid on osa, mis määratleb teie mõtteviisi. Ta on selleks, et inimloomus saaks nihkuda kohalt, oma kohalt. Teie ajalugu ja inimnatuur on ikka sama – ikka sama, ta pole kunagi kasvanud, ega muutunud. Üksnes nüüd on hakanud nad väljuma senisest rutiinist. Me nägime selle tulekut selgelt, nagu olime näinud seda ka teistel planeetidel. See on nüüd teil käes ja käesoleval ajal on seda võimalik näha. Kakskümmend aastat oleme rääkinud, et see on saabumas, on tulemas teile. Nüüd kõik see on teile kohal.

 Olete hakanud vabastama planeedi Valgust.

Aastal 2012 rääkisime, et olete vabastanud Valguse. Kuid on veel palju kohti, mis on pimeduses ja ootamas valgust. Te olete hakanud vabastama planeedi Valgust. On eesastujaid, kes on näitamas teed, nemad hakkavad mõtlema kõrgemas teadvuses. Teie teadvus vajab kõrgemaid asju, te näete, et on paremaid asju, kui sõda ning te vastandute vanadele energiatele, mis püüavad säilitada kõike endises olekus. Kuidas saab see toimuda? Kuidas toimub see teie ühiskonnas?

Mõningad teist on teadlikud Krayonist, ning nemad ütlevad (Krayon väljendades kibestumust). Olen lugenud Krayonit, temal ei ole õigus, ei ole õigus, ei toimunud mingit nihet, on üksnes kurbus ja õudus. Kas see siis on uueks energiaks.?

Kallid, olete pimeduse ja valguse võitluse piiril. Selline on uus energia, ja see on viimas teid selleni, mida varem polnud olemas. Tere tulemast nihkesse. Jah, see pole üldse nii, nagu arvasite seni. On jätkuvalt neid, kes on uskumas metafüüsikat, keda on mõjutamas idee „päikeses säravast maast“, kes on uskumas, et tuleb omal kujul sähvatus, kus kõik saaksid naaseda nullpunkti ja peale seda kõik muutub suurepäraseks. Sellel planeedil seda ei juhtu, mu kallid.

Kaasmõistmise tegevuse vägi.

Kui vaatate ja kuulate uudiseid, mida te uudistega peale hakkate?

Mõned ehk isegi räägivad (Krayon kaastundvalt), ma hakkan palvetama mahajäänute pärast, hakkan palvetama nende vaimsuste pärast, hakkan saatma neile energiat, hakkan mõtlema neile kõrgemal tasemel. Kuid nad vaatavad sulle otsa ja ütlevad, et sa ise oled ju ka üks nendest. Mida hakata nendega peale? Kas võtad sellist esoteerilist jura vastu? Tahaksin seda arutada, just nendega, kes arvavad, et selles pole midagi erilist. Inimolevus, pane tähele, kas sa oled olnud endast väljas, et lausa arvuti lakkab töötamast või pirn põleb läbi, ja seda hetkel, kui oled endast väljas, või vihane?

Minu partneri juures tühjenevad patareid, kui ta võtab vastu kanaldusi. 90% kanaldustest ta on teinud läbi juhtmega mikrofoni, aga mitte kaugjuhtiva vahendusel. Käekella patareid tühjenevad, nagu ka kõik muud patareid, mis on tema läheduses. Seepeale lubage küsida, kuidas see toimub? Asja tõesus ei luba sul seda koheselt mõista, kuid vastus on järgnevas, et teadvus oma väes on füüsikast üle. Te valdate midagi sedavõrd reaalset, märkimisväärset, võimast, mis on muutmas teie  ümberolevaid asju.

Mis toimub, kui selline suur ruum täitub inimestega, kes on otsustanud tegutseda mõistvalt teatud rühma inimeste aadressil, kellel sügav lein, mis jätkub juba pikemat aega. Mida saate ära teha? Vastuseks on, et   paljut. Antud hetkel teil pole teada nende nimesid, kuid see, mida tuleks teil teha, on, üksnes pöörata pilgud neile, ning suunata , kus on lein, oma Loova Lätte mõistmine. Nemad tajuvad seda. Teil ei ole tarvis minna endast välja, või ärrituda, et luua energiat. Te saate luua energiat mõistvate tegude läbi. Ja see on reaalne. Ärge lubage kellegil väita vastupidist. Kui te otsustate saata energiat, te palvetate, kuid te teete ka veel midagi muud. Te kasutate paljusid erinevaid  viise. Ja see on tõestanud end, et see töötab. Kallid, te olete juba lähedal sellele ja see on juba teie ühesuses.

Lubage ütelda teile, millega te viite oma väe nulli. Te juba kindlasti aimate, mida kavatsen teile ütelda, kas pole?

Kui olete hirmul, siis teid võidetakse. Rõhutan, teie hirm viib teie väe nulli,  täienisti nulli, isegi allapoole, negatiivsesse. Seda teeb hirm. Ärge lubage tumedal poolel võita. Pimedust koonduma sunnib Valgus, mis on voogamas planeedile. Kas pole ime, et mistahes noor inimene, kõikjal üle maailma, saab värvatud kurjuse lätte poolt? Te vaid ütlete imestusega, mis on küll nende peas, kas nemad ise seda ei mõista, ei saa aru? Tõesti, nad ei mõista, ja ma selgitan teile miks.

On olemas teatud lüliti, mis lülitab sisse kas valguse, või pimeduse. Värbajad suudavad varjata nende vahet osavalt. Paljud, suht hilja lõksu sattunud, avastavad, et nemad on „pimeduse armee“ kätes. Olen rääkinud teile selle tulekust ja nüüd see on käes. Cuskos, Peruus, toimus kanaldus, kus ma andsin selgeid ja täpseid selgitusi, mida sellega peale hakata ning see on leidnud kajastust ka avalikkuses. Seda ei saa teha pommidega.

Kallid, ma ütlen teile midagi veel, mida te ei ole suutelised uskuma. Valgus on võitmas. See on ilmnenud teie ühendustes, ja see on tõenduseks, sest ühendustes on tulnud  esile tarkus. Pimedus oli sunnitud koonduma ja kaitsma end, ta on kaotamas võitlust Maailma pärast.

Krayon, millal see lõpeb?“  Kallid, vastuseks on, siis kui lakkate kartmast.

Teid, kes te olete lugemas ja kuulamas ja teid, kes on istumas siin ruumis, on palju, te olete eesastujad, kes on näitamas teed järeltulijatele. Olete need, kes on tegemas tööd kõrgemates vibratsioonides. Teil on teada, mis hakkab edaspidi toimuma. See võib käivituda seal, kus olete. Te olete saanud teatut väge, suuremat, kui olete suutelised sellest teadma, ja millega suudate vabaneda pimedusest. Selline on antud sõnum, mis on lihtne aru saada. Teises osas räägin tasakaalu ümberhäälestusest, häälestuse kokkuviimisest.

Mina olen teadlik sinust, kuid kas sa ise oled endast teadlik? Miks vaid mina, miks ainult mina peaksin nägema kõike seda suursugusust. Väge, mõistmist, kaunidust jne. Palun suunake see neile, kes seda vajavad, neil läheb sellest kergemaks.

Ja nii see on.

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga