ISIKLIK ETTEVÕTMINE – AUSTIN, TEXAS

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Olen teie juures koheselt, kuna te ei vaja ettevalmistust selleks. Asi on selles, et Jumal on olemas igas inimeses  ja sedavõrd täiuslikult, kuivõrd inimene lubab seda endale. Kui inimene on selleks valmis, siis uks on alati avatud ja see on üks parimatest, mida tahaksin teile teatada.

Selle asemel, et pöörduda Jumala poole meditatsioonide või mõtiskluste abil ja osaliselt  palvete või kanalduste kaudu, on  Jumal hoopis  alaliselt teis olemas ja on teile alati kättesaadav.

See pole üksnes kiriklike teenistuste ja pühapäevaste jutluste kogemine,  see on kõik 24/7, ehk kogu ööpäev ja terve nädala jooksul. Isegi teie magamise aegu jumalik õnnistus on teie unedes.

Ärgates hommikul, mõistate, et pole olemas sellist lülitid, millega inimene saaks end sisse-välja lülitada. See on Jumala tunnustus.

 Täna teen kanaldust, mille kunagi lubasin teile anda ja täna teengi seda, isiklikult teile.

Mõni nädal tagasi ma tegin lühiülevaate sellest, mis on planeedil toimumas. Me rääkisime tulevikust ja selle energiatest, mis hakkab toimuma lähima kolme aasta jooksul. Arutasime mõningaid paljumõõtmelisi asju, mis panid meid tupikusse. Rääkisime inimvaimsusest ja uutest saabuvatest atribuutidest ja mida need peaks tähendama. Vaatasime seda, millisel ajaloolisel hetkel te olete ja millisel teie evolutsiooni protsessi ajastul olete.

Kui me küsiksime inimolevuste käest, millised küsimused oleksid neil meile, siis vastuseks saaksime alljärgnevad küsimused:

Mida ma peaks tegema edasi? Kuidas see hakkab tööle minu jaoks? Minu jaoks isiklikult, kui inimesele, kes peab elama selles ühiskonnas, ning  muretsema vahendeid eksisteerimise nimel? Mida ma peaks tegema teiste nimel, oma laste, oma pere nimel? Mul ei ole võimalust hakata mungaks ja lahkuda. Mida on minul, kui vanal vaimsusel, võimalik teha selle planeedi jaoks?

 Ma vastan teile:

On mitmeid atribuute, mida tahaksin jagada teile ja need on suht võrdväärsed ja seda mitte esitluse järjekorras. Neil ei ole seost teie tegevustega vaid teie teadvusega, ja vaid sellega, kuidas võtate neid vastu.

  • Vana vaimsuse tähendusest teie planeedi jaoks.

Esimesena, mida tahaksin, et teeksite – lõõgastuge ja teadvustage, et kuulute „siia“. See on seotud „usuga“ ( sellest oleme varem rääkinud).

Kas te tõemeeli tahaksite teada, mida teha?

Mõningad teie seast seavad võrdlusmärgi oma tegevuse ja oma tähenduse vahel planeedil. Sageli räägite, et pole teinud seda, pole teinud teist, ega pole sõitnud sinna jne. Mõni ehk ütleb, et paljud inimesed on kirjutanud palju raamatuid, aga mina pole teinud midagi.

Kallid, tahaksin kogu armastusest teie vastu, ütelda – See, et olete siin Maa peal, juba sellest on küllaga.

Kas teate, milline tähendus on planeedile omada sellist Valguse generaatorit, kui tei, kui inimene, kes on elamas siin?

Vanad vaimsused, kogu kogemused, milliseid olete kogunud, olete saanud siin elades, olete teinud kõike ja lahendanud probleeme, teil on olnud lugematuid kehastusi, ja mõlemast soost.

Ja nüüd te küsite minult, mida teha?

Kõike olete ise teinud. Üksnes teie eksisteerimine on valgus planeedile. Nüüd lisan veel mõned atribuudid, et panna Valgus ka särama. Ärge küsige kunagi, mida teha, te olete juba teinud kõike.

Mul ei ole enam suuremat armastust, kui olen andnud. Pole oluline teie vanus, sellel puudub tähtsus.

Valgus  on paljumõõtmeline tähendus, mida olete kandmas ja ka läbi oma surmade.

Mõningad teie seast panustavad siia asju, mis jäävad planeedile alaliseks, kuna teadvus jääb alles. Inimene talletab mällu neid asju, milliseid teeb, või millest räägib. Mõned tunnevad end tähtsusetuna, kuid te ei ole seda. See, kuidas te räägite, kuidas tegutsete või mida teete, kõik see omab tähtsust. Näiteks, kui sõidate kellegagi koos autos, siis see inimene jälgimib teie reageeringuid millegile, mis võib teekonnal ette tulla, kas head, või halba ja see jääb talle meelde. Ta ei unusta teie mõistlikkuse reageeringut. Võimalik, et mõnigi järgib teid, jäljendades teid ja teie ei pruugi kunagi saada sellest teada. Tee osutate teistele mõju üksnes sellega, milline olete. Te olete seda kindlasti kõik kogenud kogenud.

Tänulikkus,  on see, milleni kogemine sageli viib ja te olete sellest teadlikud. Kuid te olete inimestelt ootamas enamat, kuna olete elanud siin  palju kordi ja olete teinud nii palju häid tegusid. Nüüd olete olukorras, kus puutute kokku ükskõiksusega või ebaefektiivsusega, kus kuulete ütlemast, minu jaoks see ei tööta (Krayon naerab). Olite oodanud enamat?

Vana vaimsus, ma teadsin seda, et te tahaksite liikuma panna palju asju. Seega,  jutt käib mitte sellest, mida teha edasi? vaid sellest, kuidas olla?

Selleks pakume ühe nimistu, mis oleks teile isiklik nimistu.

Me edastame alati seda teemat, mida on tarvis kuulda siin ruumis olijatele, neile keson viibimas siin ja neile, kes on lugemas või kuulamas seda. Ma olen teadlik teist, oleme alati teadlikud. Teid tõi siia kanaldus, sest teil oli tarvis seda informatsiooni teada saada.

 Sinu kogemus on unikaalne

Siin ruumis, vanade vaimsuste seas, on gigandid.

Kui paljud teie seast on mäletamas šamaanlikku energiat, mida kasutasite kunagi?

Mõned hakkava taas küündima selleni, tunnetamas, kuivõrd sügav see on, tunnetamas seda kui riitust, tunnustamas seda kõike. Hakkate ärkama Jumala poole enda seesmuses. Temal on nii palju vorme, kuna olete läbinud hulga tsivilisatsioone. Nüüd olete hakanud mõistma seda unikaalset protsessi. Unikaalset iga ühe jaoks.

Edasi tuleb üks nimistu atribuutidest. Lõõgastuge ja teadke, et  te olete siin kindlal eesmärgil. Vaid olge ja sellest piisab.

  • Sinu valgus peletab hirmud

Järgmiseks tahaksin, et te hakkaksite mõistma ja uskuma seda, mida räägime teile käesolevatest aegadest. Paljud on hirmul sellest, mis planeedil on toimumas.

Sellest oleme rääkinud varemgi, kuid tänane jutt on suunatud teile isiklikult, kuna  teame, kes on siin ruumis. Siin leidub ehmunuid, kuna nende südameid on puudutanud planeedil toimuv. Teil on olemas tendents lahkuda, kuid mitte läbi surma, vaid pöörata ära, öeldes – ma olen oma osa teinud, ega hakka enam panustama, kuna edasine käib mulle üle jõu.

Kuid ma ütlen teile sõdalased, see on just see, mille järele te tulite siia, see on just see, milleks olete siin.

Ma ei tahaks, et te näeksite kõike üksnes uudistest ja saaksite teada sellest nende kaudu. Hirm on välja lülitatav üksnes teie endi poolt, sest toetades valgust, peletate ta minema. Praktiseerides mõistmist, see kaob teie kodudest, töölt, mängudest ja kogu planeedilt.

  • Uus abi

Nüüd järgmine, mida nimetaksin on, mingi saavutuse vastuvõtt, ehk uue kvaliteedi vastuvõtt, millist varem polnud siin. Teile see on uudseks.

Selline energia loob heasoovlikust kõigis teie elu aspektides. Teie teadvus, teie poolne selle muutmine, teie usk sellesse, teie selle kõige vastuvõtt – need käivitavad asju, milliseid varem kunagi ei esinenud siin. Kuid nüüd on planeedil valgusküllaseid energiaid.

Siin on tegelikult olevusi ja valgusolevusi ja on saabumas neid veel lugematul hulgal, keda pole võimalik kirjeldada ja kellest pole teile kunagi räägitud.

See on abi teile, abi teile (Krayon ohkab kergendusega).

Olete astumas mööda teistsugust Maad. Vana Vaimsus, teie vaba valik on esmakordselt andnud teile võimalust teadvustada endile uuest energiast, milline on avanemas siin. Valgusolevuste leegion on aitamas teid kõiges.

Tõepoolest, ma pole varem kunagi rääkinud selliselt, kuid nii see on sündimas praegu ja just seda on tarvis teil nüüd tunnetada.

Mida arvate minu sõnumi avaldumise kohta?

Vana Vaimsus, sa oled alati nihutanud seda väge. Ta on alati olnud pimedana ja raskena, kui oled taas sündinud siia Ilma. Sul oli raske, kuid oled vanale energiale vastu pidanud. Kuid, kui sul oleks piisavalt mehisust astuda ette ja teatada, et oled tunnetamas Jumalat oma seesmuses, või veelgi enam, omad šamaanlikku energiat, siis kõik senine näiks kahvatu mänguna.

Mõned teie seast olid välja heidetud, mõned surnuks piinatud, mõned vangistatud, mõned tapetud. Kuid nüüd tahaksin ära märkida, et tänavune tsivilisatsioon võtab sinu šamaanlikke energiaid ja sinu mõistvat teadvust hoopis paremini, kui see kunagi on ajaloo jooksul olnud. Ta on ootamas teid, on ootamas sind. Abi sulle on juba siin.

Ole kindel Heasoovlikule Lättele, mis on abiks sulle sinu edaspidistel sammudel. Seda polnud sul kunagi varem. Hakka avama neid uksi, mida pidasid endale igavesti suletuks.

Mis puutub küsimustesse – kuhu minna., mida teha. Või mida võidakse minust arvata – seda kõike võtad nüüd teisiti. Ära pane imeks, kui näed oma valgust teisiti, kui kunagi varem.

  • Mõistmine on tegus

Ja veel üks atribuut, kus jõudsite ettevõtmisteni.

Kallid, ärge isoleerige end ülejäänust Ilmast. Te teete seda üksnes ellujäämise nimel. Selleks, et säilitada enda uskumused, kogunesite rühmadesse, kuna olite teadlikud, et teised ei tule teiega. Kui naaber märkab teid, ta kaob tänava teisele poole, et pääseda kokkusaamisest, teades et teiega on „midagi teisiti“ – kas pole? Olite isoleeritud teie veendumuste ja tegevuste pärast. See hakkab muutuma.

Miski ei saa seda muuta enne, kui su enda isiksus ei muutu pehmemaks, vähem kriitikat ja enam armastust ja heasoovlikkust. Mõneti see on raske, kuna mõneski on tarvis käituda nüüd teisiti, kui möödanikus. Kuid tahaksin lisada, et kui üksnes hakkate vaatama asjadele teisiti ja ütlete oma rakkudele ja oma struktuurile, oma Merkabaale ja oma Jumalale oma seesmuses – ma muutun, kuna on mul enam mõistmist, olen enam teadvustunum, ning olen see, kes olen – selle tulemusel kogu Valgus hakkab särama. KÕIK hakkab särama. Pimedus sinu ümbert kaob ja kõik teised, nähes teie valgust, hakkavad liikuma teile poole.

Need Valgusolevused, kellest rääkisin ja kõik need, kes on saabumas teile abi osutamiseks, saavad kaasatud teie teadvusest, mis aitab teil tõusta ja kergusega.

Tehke kõige keerulisemat, naasege ja veetke aega oma sugulastega, olge rahus nendega, kuigi nad ei mõista teid- Kuid see olukord saab muutuda läbi kaasmõistmise.

Ärge rääkige neile Krayonist (Krayon muigab), ärge rääkige neile Plejaadlastest, ärge rääkige neile millestki. Näidake üksnes välja oma armastust nende vastu. Teie kaasmõistmine on võimeline tegema planeedil enamat, kui mistahes muu. Armastus on Valguse Läte.

Teil ei ole ülesandeks tõestada inimesele oma õigsust. Teil ei ole ülesandeks panna teda tulema taolistele koosolemistele. Teil ei ole ülesandeks teha midagi muud, kui armastada inimkonda ja kusjuures sedavõrd ahvatlevalt, et neil endil ilmneks soov järgneda teile.

Ühel kenal päeval see võib sündida selliselt, et nemad, vaadates teile silma, küsivad – mida on sinul sellist, mida minul ei ole?

Alles peale selle võid rääkida temale kõigest (Krayon naerab).

Sinu seesmuses on Jumal, ilma manitsusteta ja doktriinideta, ilma kultuslike teadmisteta. See on Valguse Leegion, mis võidab selle Ilma.

Oleme teile varem rääkinud… – see ei ole nii, kui te arvate.

Reaalne tõde seisneb selles, kuidas teadvus on valitsemas füüsika üle, kuidas ta on alati võimeline teda muutma. Kuid teie pole veel sellest teadlikud. Teie kaasmõistmine hakkab silma paistma, kui selle planeedi liikumapanev jõud.

Kui oled tervendaja, siis meie õnnistused sulle, me vajame sind. Kui oskad lugeda eelmisi elusid, oled tervendaja, kanaldaja või sõnumite tooja, seda oled üksnes seetõttu, et nii oli tarvis, sa oled saabunud selleks oma vastavate atribuutidega. Meie õnnitlused sulle.

Kui sa poleks üks nende seast, siis ütleksin sulle, et kaasmõistmine on sinul üle kõige ja see on palju enamat, kui mistahes kanaldus, või tervendus. Ära isoleeri end. 

  • Räägi enda reaalsusega

Ma tahaksin, et sa tegeleksid oma afirmeerimistega ehk oma hääle seadetega.

On kätte jõudnud aeg, kus on tarvis mõista, et heli, teadvus ja värv, neis kõigis on energia.

Affirmeering – see on hetk, kus teadvus on rääkimas läbi sinu hääle sinu reaalsusega ja sinu rakkudega, andes neile teada seda, mida neil tarvis teada. Tee seda enda isiku nimel – Ma olen…, mina see ja see

Ma tean, kes on siin istumas. Võib olla hommikul ärgates, võid ütelda – ma olen terve ja olen tervenenud, sellel ööl oli minul hea uni ja ma olen rahul, seega,  ma tervitan uut päeva.

Kas oled võimeline iga hommik ütlema seda?  Ma olen rahul, see tähendab, et oled õnnelik olemast ja pühitse seda päeva. Afirmeeringuid tehakse enda isiksuse poolt, üksnes positiivselt ja suunatult ise endale ja valjul häälel.

Kuidas nii, Krayon, kas tõesti peame seda ütlema valjul häälel?

Parem on, siis seda kuulevad ka teie kõrvad. Seda kuulevad teie kõrvad, kuna see on teine reaalsus. Sa oled harjunud oma kolmemõõtmelise reaalsusega. Kuid nüüd, las nüüd kõrvad kuulevad sind.

Sinu rakustruktuuris on olemas andmete hulk, millistel on olemas antennid, mis on valmis vastu võtma oma bossi korraldusi, kelleks oled sa ise.

Olen tervenenud, olen heasoovlik, olen kaastundlik, olen õnnelik oma eksisteerimise üle, see on suurepärane minu vaimsuse eksisteerimiseks. (nüüd paus). See on võimas.

  • Koondades valgust, kiirendate muutusi.

Kõik, mida edaspidi teed, tee läbi valguse koondamise (Krayon muigab).

Hakkad muutuma kiiremini, kui kunagi varem oled muutunud. Oota tervenemist, oota muutusi oma elus, mis hakkavad sündima kiiremini, kui kunagi varem. Luba täna minu sõnade tõestustel olla sama kiiretena, kui tulevad sõnumid, siis saad tunda õnnistavat energiat, mis ühineb sinuga – ta on hea.

Jumal muutub sinu jaoks suuremaks, õnnistades sind, Valguse Töötaja, Valguse Leegionäär.

  • Ole tänulik oma esivanematele.

Ja viimaseks – see on surm.

Ta on väljaspool teie kultuuri, väljaspool teie tsivilisatsiooni ja traditsioone. Ma tahaksin, et teeksite midagi minu heaks ning vaadake, kuidas ma võtan seda vastu. Ma tahaksin, et te hakkaks tunnustama oma esivanemaid.

Ma olen teadlik, kes on täna koos meiega, kuigi sina võid ütelda, et sa ei tunne neid (Krayon naerab).

Tänane maailm on teine, kui oli põlisrahvaste aegu, kes elutsesid selles kohas, nemad olid teadlikud oma sugupuust paljude põlvkondade ulatuses. Ma ei räägi teie vanaisadest, vaid räägin sellest abstraktselt. Teie esivanemad on teie vaimne pere ja mõned neist olite teie ise, oma eelmiste kehastuste aegu. Tahaksin, et tunnustaksite oma sugupuu kulgemise protsessi. Kehastumine loob peret, mis võtab edaspidi vastu uusi kehastumisi. Mõned neist on teie esivanemad, kelle nimesid enam ei teata, ei ole olemas nende pilte, ehk isegi, pole jälgitav sugupuu liinis. Kontseptsioon seisneb nende tunnustuses, kes on sellest perest läbi käinud ja mõni neist ehk olete teie ise. Põhjus nende meenutamiseks seisneb järgnevas – naaseda teie enda vanadele traditsioonidele. Ma ei suuda seda väljendada selgemalt. See on vägagi isiklik  ja need on hetked, milliseid tahaksin täna rõhutada.

Mitte energiatest, mitte tulevikust, ega suurtest asjadest vaid sinust täna. Ära jäta seda endiseks, mõtle selle üle – teadvusta endale nende olemasolu. Kui teed tööd selle kallal, kallis vana vaimsus, saad näha tulemusi, ma luban seda. Kui sinul on puhas kavatsus panna see tööle, siis saad näha tulemusi.

Peata negatiivsed atribuudid  

On aeg peatada üleelamised ja draamad, eemalduda „vabatahtlikest negatiivsetest atribuutidest“.

See on see negatiivsus, millest sa ise võtad vabatahtlikult osa, ehk ise seda aimamatta. Kui sind uudistes miski kibestab, siis lülita need välja. Kui sind huvitavad sündmused ilmas, siis loe uudistes, või vaata netis järgi. Võid valida seda, mis huvitab aga mitte seda, mida sulle pakutakse.

Kui oled ruumis, kus pekstakse keelt, lahku sealt, avalda mõistmist, aga ära kritiseeri. Ära võta osa negatiivsusest. Kui ei võta osa ringi uudistest, siis need lakkavad. Neid asju saad teha igapäevaselt, kui Valguse Töötaja. Ma tean, et sa oled suuteline neist eemalduma, kui vaid soovid ise seda. Kui kohtad draamat, astu eemale. Kui ta areneb jätkuvalt, siis peata ta oma mõistmise abil.

Ära kaitse end, see ei tee asja paremaks. Ole mõistev. Kui keegi solvab sind, siis see on tema probleem, aga mitte sinu (Krayon muigab). Ole mõistev, kui päev on juhtunud olema „halb“.  

Ole veetlev.

Kallid, teil on palju võimalusi muuta seda, milleks olete, te märkate seda. Sulle ei öelda, kui märkavad, et oled neist „vanem“. Ära imesta, kui püütakse jäljendada sind, sest see on neile  ahvatlev.

Armastus on meelitav. Valgus on meelitav. Heasoovlikkus ja kaunidus on meelitavad, hulga enam, kui kunagi varem. Vana vaimsus on enam teadlik, kui keegi teine planeedil, kuidas panna seda tööle.

See sõnum oli sinule. Lahkudes siit, ole teine, kui tulid. 

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga