Teie aeg on praegu

11/11/2015  Tähe Vanemad tahavad teilt midagi küsida via Aluna Joy Yaxkin

Meile pakub üha rohkem huvi see, miks te tähtsustate kuupäevi ja aegu, mis ei ole osa teie normaalset ja loomulikust rütmist. Inimskafandris olemise normaalsed rütmid on teil: päikese tõus ja loojang; kuu tsüklid; neli aastaaega; päikese aasta; suured tsüklid nagu pööripäevade protsessioon ja kosmiline tsükkel, mida imiteerib kogu loodus ja kosmos (millest üks on Maiade kalender – Tzolk’in). Inimese isiklikud normaalsed rütmid on tema sünnikuupäev; mitmed planeetide annid ning tema 52. ja 104. aasta tule tseremoonia ajad. Need on vaid mõned tõeliselt loomulikud ajad, mis on teie universumis, looduses ja inim-evolutsioonis vaieldamatult nähtavad ja tõestatavad. Vaid mõned algupärased kultuurid (põlisrahvad) elavad loomuliku aja järgi (Indiaani aeg). Kui Gregoriuse kalender loodi selleks, et lükata inimkond välja loomuliku aja sünkroonsusest, siis miks te usute, et 11-11 või mõni muu number on tähtis just siis, kui ta on? Ka 24 tunni kell loodi selleks, et hoida inimesi joonel; ajas; neid kontrollida ja orjastada.

Seetõttu pakub meile huvi, miks te arvate, et suvaline Gregoriuse kuupäev või digitaalkella aeg on võimsam kui kõik teised hetked teie elus. Meile teeb muret see, et sel ajal kui te mingit kindlat aega või kuupäeva ootate või jälgite, lõikate te oma elust välja suured lõigud. Teie poolt tähtsaks muudetud hetked on välja mõeldud ning ei põhine loomulikule ajale ega loodusele ega endale. Iga hetkel toimuv südametukse ja hingetõmme on sama tähtis kui eelmine ja järgmine, mille teete. Me ei mõista, miks te ootate järgmist väidetavat tähtsat hetke, kui see, milles te parajasti olete on sama võimas ja võib muuta teie elu. Te hüüate appi ja palute end vabaks lasta, kuid samal ajal vangistate end ise oma vabal tahtel valides välja võltsid ajad ja kuupäevad.

Kui näete kellal 11-11 (või 121-12; jne…) ei tähenda seda, et sel hetkel jälgivad teid inglid, kaitsjad, või olete jumalikult sünkroonne. Inglid ja kaitsjad jälgivad teid ööpäeva igas millisekundis. Digitaalkellal nähtav 11-11 tuletab teile meelde, et te jätate kasutamata ülejäänud 1339 minuti piiramatu potentsiaali kõikides oma ülimalt pühades ja väärtuslikes päevades. Igas hetkes on teil potentsiaal manifesteerida jumalikku sünkroonsust, kui te seda vaid tunnustate ning annate talle tähelepanu, mida ta väärib.

See, et me jagame oma sõnumit teiega 11-11, ei tee seda ei võimsamaks ega väiksemaks. Paljud teie poolt organiseeritud globaalsed meditatsioonid, mis on jumalikud, õnnistatud üritused ja mõjutavad teie maailma positiivselt, on võimsad seetõttu, et samal ajal kutsutakse kokku suur hulk inimesi. Kui saab kokku kaks või enam on ka kohal MINA OLEN. MINA OLEN on teie jumalik ja kõrgeim kohalolu. Te tunnete väge seetõttu, et teiega on liitunud palju inimesi, kes on teie üksikenergia võimendanud tuhandekordseks, mis on vaieldamatu maailma muutev jõud.

Nii et meid huvitab väga, miks te arvate oma jumalikust väest nii vähe, et tunnete vajadust joondada ennast võlts Gregoriuse päeva või võlts digitaalse ajaga. Kas te tunnete, et need ebaloomulikud ajad muudavad teie pingutused jõulisemaks? Nii annate te oma väe võlts aegadele. Kui te valite globaalsele sündmusele kindlat toimimise aega, siis me imestame, miks te ei kasuta loomulikke aegu. Universum võimendaks teie pingutusi märgatavalt kui planeeriksite üritusi loomulikel aegadel ja kokkupuutepunktidel nagu pööripäevad, jpm.

Kokkuvõtteks. Kõik hetked teie elus on samaväärse jõuga kui kõik teised ja kui armastuses saab kokku rohkem kui kaks inimest, on see pidurdamatu maailma muutev Valgus ja Vägi. Meile tundub, et teie tähelepanu võltsaegadele on märk sellest, et teie, elavad meistrid ja inimesed, veel tõeliselt ei usu oma jumalikku jõusse. Me palume teil endale teadvustada, et viimne kui üks hetk, mida te selles kehastumises omate, on võimas ning ei vääri tähelepanuta jätmist.

Veelkord – viimne kui hetk teie elus on jumalikult suunatud teie kõrgema kohalolu poolt. Palume teil heita kõrvale oma sõltuvus kõikidest võltsaegadest ja uskuda oma jumalikku ja armastavasse Jumala kohalolusse iga päeva igas hetkes. Kui tahate saada vabaks, olla valgustunud ja olla külluslikud, siis ärge raisake hetkegi. Iga teie südametukse ja hingetõmme on teie Jumalik, Võimas aeg valgustatud maailma loomiseks. Me näeme teie ennekuulmatut; meeletut; jumalikku potentsiaali.

Me hoiame teile ruumi, et mõistaksite oma potentsiaali ka ise. Teie eellastena ja tähe perekonnana me usume teisse tõeliselt. Kõik, mis veel teha on jäänud, on see, et hakkaksite täielikult endasse uskuma ka ise!

Copyright © 2015 Aluna Joy Yaxkin – www.AlunaJoy.com

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga