SÕNUM KANALDAJATELE JA MEISTRITELE

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon  Selguse Lätte sfäärist… 

Planeet Maa avarus on täis kõikvõimalikke puhastusportaale. Mõningaid energeetilisi puhastusi korraldavad vaimsused, kes on abiks nii energiate, kui ka väljade puhastuse protsessis. Seda teevad paljud meistrid läbi kõikvõimalike psühhotreeningute ja seda teevad samuti šamaanid ja tervendajad, kes aitavad inimestel terveneda. Nemad tegelevad esmajoones inimeste valudega, emotsionaalsete, vaimsete ja peentasandil nähtavate vaegustega, millised, ühel või teisel viisil, avalduvad füüsilise keha tasandil. Need kõik  tervendavad peenkehasid. Kallid meistrid, teie neid ei tervenda, vaid seda teevad energia vood, mis teie abil, läbivad teie avarust ja läbi teie valmiduse, teha seda tööd, inimesed tervenevad. Ja paljud teie seast, isegi sellest ei ole teadlikud.

Selles puhastuses ja tervenduses on kaks peamist taset.

Esimene taseteadvuse ettevalmistamine ja üldinformatsiooni levitamine.

Selleks on raamatud, kanaldused ja muud vaimse informatsiooni allikad.

Selline informatsioon ladestub vibratsiooniliste peenkihtidena kollektiivsesse teadvusse. Olenevalt sellest, millisel vastuvõtu tasemel on inimene, millisel vibratsiooni tasemel on tema teadvus, ning vastavalt oma  vibratsiooni tasemele, ta on võimeline kätte saama ja kasutusele võtma neid energiaid. Vastuvõtu ja mõistmise variatsioone on inimestel suurel hulgal. Seega, informatiivseid kihte on küll palju, kuid kanaldus-sõnumeid jääb alati puudu. Need kihid oma infosügavuses hakkavad vibreerima üha enam, moodustades sellega kõrgemaid kihte ja täiendades juba olemasolevaid kihte, kiht kihi järel.

Olenevalt sellest, kuidas kasvab konkreetse inimese teadvus, või sinu, lugeja (kuulaja), informatsioonide tajumine ja arusaamine, klammerdute ühte või teise infokihti, millega olete suuteline liituma, läbi mille, sinu vaimsus, saab astuda seondusse sinu mõistusega. Sinu vaimsus, läbi infovälja, saab astuda sinuga ühendusse, anda infokoode, kuidas avada end iseendale. Seetõttu olles ühes või teises infoväljas, pead teadvustama selgelt, et oled endale kohases avaruses, kuigi sa ei ole veel võimeline seda täielikult vastu võtma.

On oluline mõista, et kui sa millegist aru ei saa, siis see ei tähenda veel, et see ei ole sinu jaoks. Kui miski on sinu väljas, kui miski on sinu südames, siis see tähendab, et liigud selle poole. Kui oled vaimsel teel, siis sinu vaimsus juhib sinu mõistust mõistmiseni, vibratsioonideni, millised on kätketud nendesse informatsioonidesse.

Seega kanaldajad, teid ei ole kunagi piisavalt. Infokihtidesse ja infoväljadesse pääsete koos oma vaimsuse ja oma mõistusega, kus puutute kokku infoga, mille abil tõuseb nii teie enda mõistmine, kui ka see, kelleks olete ja millisena ennast näete.

Kallid, süüvige sellesse keerulisse infosse, mida teile edastame. Võtke julgemalt vastu informatsiooni, millist on teil võib olla algul raske mõista. Nii saate avardada oma mõistmist, et olete võimelised vastu võtma veelgi keerulisemat informatsiooni, milles avaneb üha enam teadmisi Ilmaloovusest, teie vaimsusest ja oma teekonnast. Minu pakutu on keeruline – uus ja mõistmatu, mis ei mahu veel seni, teie mõistmiste piiridesse.

Olen tänulik neile, kellel ei ole kahju ajast ega ressurssidest, et saada kokku oma aspektidega, juhendajatega, õpetajatega, Ilmade ja Ilmaruumide Olemustega, et luua ja avastada planeet Maa avarustes uusi, ülimalt olulisi kihte. Olete teinud endaga tööd, puhastanud end selleks, et olla kanaldaja, et võtta vastu kõrgema tasemega informatsiooni (isegi kui see on madalamatest Ilmadest), luues seondusvälju vaimsuse ja mõistuse vahel. Ma tervitan kõiki, kes oma teadvuse tasemega, on avardumas nii kõrgemate kui ka madalamate avaruste suunas. Ei ole ei madalamat, ega kõrgemat, on üksnes erinevate vibratsioonide ja avaruste ühesus. Võttes vastu teadmisi ja sõnumeid, sellega te tõstate oma vibratsioone, millistega annate ka teistele võimaluse kasvamiseks, arenemiseks ja avardumiseks.

Teine tasesee on meistri vahetu töö hoolealustega.

Puhastuse protsess toimub teadvuse kindlates sügavustes. See protsess meenutab pinnu väljavõtmist, mis teeb valu ja ebameeldivusi kollektiivse teadvuse kehas. Pindusid teil on küllaga, teie teadvus on neid täis, aga neid saab välja võtta ainult individuaalsel viisil, ehk tehes tööd iseendaga. Meetodeid selleks on teil küllaga.

Esimeseks ehk otsite kedagi, kes saaks aidata teil vabaneda pindudest enda protsesside sügavustes. Selline meister on teil olemas, kas ühisväljas, või veidi kõrgemal. Aga temaga suhtlemine ei ole teile veel päris mõistetav, kuid ta on alati teile valmis vastama. Teie meister ei asu mingites teistes vastuvõtu piirides, vaid on teie oma vastuvõtu ulatuses. Esoteerik ei lähe kunagi õigeuskliku psühholoogi vastuvõtule, või keegi, kes eitab suuremat plaani ehk vaimset elu, ei lähe regressoloogi vastuvõtule.

Puhastustööd  toimuvad kõikidel tasanditel ning selleks on palju võimalusi ja viise. Kui puhastööd ammenduvad, siis leiate end palju kõrgemal mõistmise tasemel. Seejärel jätkavad teiega tööd sootuks teised meistrid ja hulga sügavamatel viisidel. Nemad on võimelised välja võtma pindu, mis on läbistanud mitte üksnes teie isiklikku välja, vaid ka emotsionaalset keha, nad aitavad tervendada isegi lapsepõlvetraumad, puhastada teie hing valudest, sulgeda kehastumiste vahelised mustrid, lõpetada valelepingud hallide esindajatega, taastada algsed õigused ja meenutada lepinguid planeediga.

Selle taseme meistrite seas on palju kanaldajaid, kes on võimelised looma ühendust kõrgemate energiatega. Teie igaühe töö on unikaalne. Iga väljavõetud pinnuga jõuate Uue Valguse ulatusse. Läbi kollektiivse teadvuse, jõuate Uute energiateni, oma vaimsuse tervendamiseni.

Selles teid  toetavad Kõrgemad Väed ja ingellikud õpetajad.

Ja nii see on….

 

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga