SÕNUM ARKTUURLASTELT – ENERGIAD NIHKUVAD

 

Kallid lugejad, me tervitame teid neil muutuste aegadel.

Ärge lubage kollektiivsel hirmudel ja kahtlustel, mis praegusel ajal  eriti esile tulevad, võtta enda üle võimust. Enamus teist ei ole teadlikud kulisside taga toimuvast, seetõttu on kerge langeda hirmude küüsi, kuna toimuvad asjad, mida ei osatud kuidagi oodata. Peate mõistma, et igal hetkel, toimub energiate nihkumine ja muutumine. Peate endale teadvustama, et kõik toimub Kõrgema kavanduse kohaselt, sest võimsad energia vood katavad planeet Maad.

On aeg lõpetada informatsiooni otsinutega väljastpoolt. Ringlevaid informatsioone on tarvis vaadata nagu juhendava sisuga materjale, aga mitte nagu muutumatu reaalsuse selgitustena. On aeg mõista, et ainus muutumatu reaalsus on teie enda sisemuses. See, mis võib olla tõde ühele inimesele,  ei sobi kuidagi teisele inimesele, kuna kõik oleneb isiklikust energeetilisest tasakaalust. Tarvis olla veendunud omas tões. Olge avatud uutele informatsioonidele nagu juhendustele ning ärge lubage mingil juhul dikteerida teile, mida peate uskuma.

Käesoleva ajal, ajad muutuvad kiiresti. Paljud küsimused, mis olid kohased aasta tagasi, on praeguseks juba väärad ja kohatud. Mistahes energiad saavad kaasata üksnes neid, kes on harmoonias nendega, kes on suutelised tegutsema nende järgi. See on toimuva ülestõusu protsessi üks osa, kus miski ei saa muutuda enne, kuni viimane ei ole veel saavutanud teatud taset. Kõik toimub kavanduse kohaselt.

Kui keegi, kes elab kolmemõõtmelises süsteemis, arvab, et ta on eraldatud sellest, mis peaks teda rahuldama, siis ta hakkab veendunult otsima teed, oma rahulduse saamiseks, kõikvõimalikel viisidel. Isegi need, kes tegutsevad vägivaldselt, usuvad, et nad teevad head. Kuid selline veendumus põhineb nende enda teadvuse tasemelt.

Iga inimene püüdleb rahu ja õnne poole. Enamus otsib seda sealt, kus nende arvates see peaks olema, kasvõi väliste efektide näol. Tegelikkuses, püüd teostumiseni kõikidel tasemetel, on vaimsuse püüd olla tunnustatud, lootes taas sulanduda ühtsusega. Ükskord iga inimene ärkab ja saavutab ühtsuse. Kuid evolutsiooniline rännak vajab palju õppekogemisi, mis aja mõõtmeis ja maises avaruses tähendavad palju ümbersünde. Paljud neist, kes loevad sõnumeid, või liituvad lugejatega, on ise teinud endaga tööd, on ise lähenenud suhteliselt lähedale sellele.

Hirm on iga destruktiivse tegevuse, ehk eraldumuse aluseks, jõuetuse aluseks, millest kujuneb püüd üksindusele, ehk muutub isegi allumiseks lõpututele välistele mõjudele. Hirm paneb otsima abi väljaspool ennast. Usk kahte vastandjõusse, millised on väljapool, loovad ja  toetavad kolmemõõtmelise uskumuse süsteemi.

Maailm praegu rühib nagu läbi soomülka. Teie, kui evolutsioneeruva olevuse mõistmine, ei lasku võitlusse poriga, ja seda seetõttu, et te ei ole kunagi olnud osa porist, ega ole praegugi, ega saa kunagi selleks. Hirm  siiski tuleneb eraldumusest ja usust eraldumusse ja on aluseks ususüsteemile. Kartus  jääb teil kogu maise elu ajaks. Hirm on vaja ära tunda ja neutraliseerida, mitte toita teda oma energiatega. Hirm ei ole teie oma seni, kuni te ei võta teda omaks. Hirm kaotab võimu enamuse üle siis, kui enamus hakkab ärkama ühtsuse tõele. Hirmul ei ole midagi, mis teda toetaks. Ta saab eksisteerida vaid juhul, kui teda kardetakse ja toidetakse hirmu energiatega.

Ühtsusteadvus algab inimese teadvustamise tasemest. Esmalt see võib väljenduda soovina aidata kedagi nõrgemat. Ajapikku inimene hakkab teadvustama ja ilmutama huvi mõningate inimeste vastu, millised on väljaspool tema keskkonda, kuni lõpuks hakkab huvi tundma ka enda keskkonnas olevate vastu. Ja päris lõpuks, ehk pärast rida kehastusi ja teadvuse avardumisi, hakkab ta teadvustama, et ta ise on kõikjal olev ja kõige vägevam Jumala olemus, mis  väljendab end mistahes elusolevusena  ja seda ainult seetõttu, et ta ise on kõik see, mis eksisteerib. Eneseteadvus on see, millest koosneb tingimusteta armastus.

Haigused, vägivallad ja olukorrad, millistesse sattutakse, on selleks, et kutsuda esile ühtsuse tunnet, mida seni, elades maakeral, ei ole täheldatud. Need sündmused on vajalikud neile, kes  eelistavad jääda kindlaks oma väljakujunenud kontseptsioonidele, see on nende äratamiseks.

Paraku, paljud jäävad sellisest rahulolust ilma ja hirmutab neid veelgi rohkem. Kuid kõiki neid olukordi on tarvis vaimseks kasvuks ja kolmemõõtmelise eesmärgi  evolutsioneerumiseks.

Keegi ei kehastu niisama, ainult selleks, et, saavutada edu kontseptsioone, et elada edasi elu kõrgemal tasemel. Igaüks teist kehastub planeedile selleks, et kogeda ja areneda, kuid kolmemõõtmelisuse energia tihkus sundis unustama, et tegelikult tuldi siia kõrgemate sageduste kohastena. Üksnes väikesed lapsed mõnevõrra veel mäletavad oma eelmisi elusid.

Iga vaimsuslik indiviid, oma vaimsuse kohaselt, võttes arvesse kõiki eelnevad kogemusi, valmistub ise järgnevaks kehastuseks, vaimseks arenguks ja kasvuks. Ja pidage meeles, et üheski vaimsuse kavanduses ei ole ühtegi õppetundi, milleks ta ei oleks vaimselt valmis. Vaimsuse vajadus võib avarduda ja muutuda mistahes ajal. Mõnigi vaimsus võib minna kogema täiuslikumat elukogemist, kus saab aru, et mateerialik elu kogemine ei vasta vajadustele, mis on vajalikud vaimsuse arenguks.

Mõned tulevad kogema elu läbi vaesuse, teised jälle läbi võitluste ja haiguste. Paljud vaimsused, oma eelmiste eludega, on kogenud kogemisi tihketes energiates. Vaimsusel on võimalus lahkuda elust mistahes eluhetkel. Mõnedki lahkuvad kehast, et naastes tagasi, et saaksid kogeda sama, kuid teistes tingimustes, või minna üle kõrgematesse energiatesse. Selle teadmine võib viia ka meeltesegadusse, kuid teadke, et valides surma, on see vaimsuse tasemel ja see ei ole kolmemõõtmeline valik.

Vaimsusel surma ei ole. Ta üksnes lõpetab seonduse füüsilise kehaga. Elude ajal kogetu kokkuvõtmise tulemusel kujuneb vajadus uue kehastuse järel. Seega, usaldage oma Kõrgemat Mina. Üksnes temal on teada, millal ja kuhu kehastuda järgnevalt. Usaldage oma alateadvust ja teadvustage endale, et see on teie endi vaimsuse hääl.

Te ei ole siin üksnes kolmemõõtmelise autasu kättesaamise nimel, edu ja rahulolu saavutamise nimel, või materiaalse olemise nautimise nimel. Ja teadke, et seda jumalikus plaanis ei olnud.

Praegu elate olulistes ajahetkedes. Võtke auga need vastu, sest just seetõttu olete valinud olla siin ja praegu. See on see, millest olete tehtud.

Arktuurlased

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga