KAHETEISTKÜMNE RINGI TERVENDAV KESKKOND – SÕNADE VÄGI

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Tänane sõnum saab pühendatud tervendavatele katalüsaatoritele. Esmalt räägime, mis need on ja miks need vajalikud on. Esimene katalüsaatoritest on  „sõna vägi.

Teie keha töö põhineb keemia protsessidel, millesse on kaasatud närvisüsteemide elekter ja millega edastatakse signaale teatud tegevustele. Meditsiini tudengid õpivad füüsilist keha tundma aastaid ja osa sellest ajast kuulub keemia õppimisele. Kui küsida neilt esimesel õppimise aastal, et kui palju keemilisi reaktsioone läheb tarvis, et liigutada kätt, kui korralduse andis aju?

Nad vastavad, et hulga enam, kui arvame, sest see toimub hetkega ja mitte elektri abil, vaid keha keemia abil. Üks keemiline aine loob läbi reaktsiooni, teise aine, mis uue reaktsiooniga loob omakord midagi uut ja seda üksnes selleks, et saaksid liigutada kätt.

Mõelge, kui palju peab midagi toimuma, et sünniksid keemilised reaktsioonid ja seda üksnes ühe käe liigutuse jaoks?

Kui palju toimub keemilisi reaktsioone toidu seedimiseks, alates sellest hetkest, kui toit läks suhu ja edasi, kogu seedimise protsessi ajal?

Te väidate kindlasti, et sellesse protsessi on kaasatud palju ja sellest teada on teil ülimalt vähe. Kuid selline oligi kavandus, et seedimine saaks töötada ilma teie mõttetegevuseta. Kui analüüsite keemilisi rektsioone, et kuidas töötavad kõik teie keha organid, mida need teevad sünnist alates, kuni viimse hingetõmbeni, siis näete, et kõik protsessid on ühesugused. Keha teeb ühte ja sama, taas ja taas ning mille tulemusel ta isegi kasvab. Ajapikku hakkate mõistma oma keha, hakkate mõistma, et kehaga tegeleda ei ole vaja, ta  kas töötab, või ei tööta. Inimese jaoks on olulisem, et töötaks tema pea. Kõik muu on teisejärguline, kuna töötab keemia ja koos keemiaga olete te üles kasvanud.

Kui lõpuks hakkate mõistma, et oma mõtetega olete võimelised mõjutama oma keha keemia tööd, siis ehk mõistate, et suudate kanda ka hoolt oma keha tervise eest. Psühholoogid, uurides inimmõistust, jõudsid järeldusele, et stress on inimese mõrtsukas ja selle põhjuseks on see, et stress muudab keha keemiat negatiivselt, seega, seedimine ja rakkude paljunemine on rivist välja viidud. Negatiivne mõtlemine ja stress ning sellele järgnev hirm, kiirendavad keha vananemist. Teadlased uurisid stressirohkeid ameteid, kus selgus, et nendel ametitel töötavatel inimestel on elu lühem, kuna keha keemia ei saa töötada puhtalt, sest stress mõjutab tema tööd.

Teised teadlased jõudsid järeldusele, et inimese teadvus on energia, läbi mille saab inimene suhelda oma kehaga ja te olete temale nagu peremees. Teie teadlaste erinevad uuringud on tõestanud kõike eelpoolöeldut. Keemia tööd on võimalik mõõta ja jälgida vastavate seadmete abil. Tänu sellele saate luua kooskõlastust ning läbi selle saate korrastada oma keemiat. Uurijad mõistsid, et kui suhelda keha rakkudega, siis on võimalik pikendada keha eluiga. Paljud ei mõista seda kontseptsiooni, seetõttu loodavad, et keha saab ise hakkama.

Edasi räägiksin teile ühe veste. Te ju teate, et vested on metafoorsed mõistukõned.

Elas kord laeval meremees, terve elu oli elanud laeva teki all, alumistes ruumides. Tegi kõike, mida laevas teha oli vaja, kandis hoolt laeva töökorras olemise eest, isegi toitu tegi ise ja hoidis korras oma eluruumi. See oli tema töö ja ta tegi seda aastaid. Ta tunnetas pidevalt laeva õõtsumist ja kuulis laeva kriginat ja vahel kuulis ka vaikust. Ükskord ta tunnetas laeva teisiti, kuid see ei olnud tormi hoiatus, see oli midagi teistmoodi. Meremees oli kindel, et laeva kapten teab, mis see on ja suudab olukorrast üle olla, kuna nii on see alati olnud. Kuid äkki meremees tundis, et laev tahab temaga rääkida ja palus tulla tekile. Meermees ei olnud kunagi tekil käinud ja seetõttu see palve ehmatas teda ja ta ei olnud ka kunagi varem kuulnud laeva rääkimas. Laev ütles, et neil on probleeme ja seetõttu tal tuleb tulla tekile. Meremees arvas, et ta on hulluks läinud, ega tahtnud minna tekile. Tema arvates see oli nagu viirastus, et laev räägib temaga. Kuid siiski, tema alateadvus ütles, et ta peab tegema seda, mida ütleb laev. Ilmus isegi trepp tekile minekuks, mida meremees varem ei olnud märganud. Ta kõhkles veidi, kuna ei teadnud, mida seal on oodata ja pigem lootis kohata laevakaptenit. Ta tõusis mööda treppi üles, lükkas luugi lahti ja nägi esmakordselt merd ja laeva rooli ning mõistis, et ta on laevatekil  üksi. Ta hakkas otsima kaptenit, kuid kaptenit ei näinud kusagil ja mõistis, et laeva ei juhi keegi. Meremees püüdis silmadega leida meeskonda, kes peaksid tegelema purjedega, kuna see oli purjelaev, kuid ka seal ei näinud kedagi. Ta vaatas taas rooli poole, kuid seal ei olnud kedagi. Kui ta vaatas laeva liikumise suunas, siis nägi, et laev liigub otse kaljude suunas. See oli põhjuseks, miks laev hakkas temaga rääkima, sest ta oli ohus. Meremees pani jooksu rooli poole ja haaras esmakordselt sellest kinni. Kui ta puudutas rooli, siis laev kohe muutis kurssi ja laevale oli see nagu kergendus, et lõpuks ometi keegi hakkas teda juhtima.

Meremees küsis laevalt, et kas tõesti kogu see aeg roolis ei olnud kedagi?

Laev kinnitas, et nii see oli tõesti, nad seilasid avatud ookeanis ja tiirutasid nii palju aastaid ja kõik oli hästi seni, kuni tekkis selline olukord. Sina, haarates roolist kinni, aitasid meid ohust välja, ära kunagi lahku tekilt. Nüüd me saime teada ohust, millest me varem ei teadnud. Nüüdsest  vastutad laeva eest, seega sa pead juhtima teda ohutut teed mööda.

Kas mõistate veste mõtet?

Laev on teie keha ja keemia, nad paluvad teil võtta vastutus keha eest enda peale. Kui te ei tee seda ja teil ei ole sidet temaga, siis jääte nagu laev, ekslema eluvetel. Kui teadvus hakkab suhtlema kehaga, ehk rääkima rakkudega ja rooli juures seisate ise, siis seilamine elu vetel kestab ohutult ja kaua, ega haiguste kaljud ei ole võimelised ohustama teie teekonda. Kui teie ise juhite oma Keha-laeva õigel kursil, siis olete õige laeva kapten. Ja seda on tõestanud ka teie teadus. Kui suudate olla kapten, siis sellele järgneb keha tervenemine, kuna te ise juhite keha rakke. Mõelge sellisele reaalsusele.

Minu sõnumid on selleks, et aidata teil tulla lapsepõlvest välja ja hakata mõistma, milline on teie vaimne energia, milline on küps tõde, mis on varjul teie sisemuses. Olete tulnud siia suursugustena, Looja kohastena ja ta armastab teid kõiki. Kui kord lahkute planeedilt, siis naasete oma tõelisse ilma, piiritusse, paljumõõtmelisse ilma, mis on ka Jumala kohaks ja te kõik olete osa selle energiast. Tõustes Looja Valgusesse, saate näha seda hulga reaalsemalt, saate näha, et teil on suursugune vaimsus.

Käes on Akashade ümbervaatamise aeg, möödanik on üksnes vana energia. Kuna olete kogenud kõikvõimalikke kannatusi, siis kõigil on aeg teadvustada, et see oli minevikus ja nüüd see on läinud ja see enam ei kordu. Nüüd on aeg seada oma teadvus ümber ja mõista, kes te tõeliselt olete. Teadvustage, et see reaalsus, milles praegu elate, on osa tõelisest reaalsusest, mis on osa paljumõõtmelisest reaalsusest. Oma paljumõõtmelise teadvusega liigute tõelise reaalsuse poole, mis on piiritu.

Peatuge ja tunnetage, kuidas Valgus täidab teid. Teie planeet on muutumas Valguse planeediks. Paljudel teil planeedil on raske taluda praeguseid muutusi. Kallid vanad vaimsused, teil oli tarvis kehastuda neil aegade, neil muutuste aegadel. Kui mõistate ja võtate selle teadmise omaks, siis see kajastub mitte üksnes teile endile, vaid kogu inimkonna järgnevale sugupuu jadale. Praegu toimuv on üliesoteeriline ja nii see jätkub igavesti. Olete see, kes on muutmas end.

Kas olete suutelised tunnetama jumalikku armastust? See on olnud teie sees alaliselt, kuid hästi varjatuna. Seda on teil tarvis teada ja mõista.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga