SISEMINE EESMÄRK JA KÕRGEM EESMÄRK

✯ Otsid Sa vastust küsimusele – Mis on mu eesmärk? ✯
Sinu eesmärk on kõikjal Su ümber. Ta elab Sinus; ta hingab Sinus; ta tantsib Su kõrval. Sul on vaja vaid lubada tal end suunata ja endale teed näidata. Ma usun, et meil kõigil on kõrgem ja sisemine eesmärk.

✣Sisemine Eesmärk✣

Sisemine eesmärk on asjad, mida te iga päev elate ja hingate. See on teie energia – teie visioon; teie hääl; teie tegevused. Ta sisaldab kõiki asju, mida teie energia on tulnud siia päev päeva järel saavutama.

Sisemine eesmärk väljendub:
♡ Pere kaudu, kuhu sündiste;
♡ Keha kaudu, millesse sündisite;
♡ Keskkonna kaudu, mis teid ümbritseb;
♡ Teie loomuliku talendi; kire ja annete kaudu;
♡ Teie karma kaudu.

Teie sisemine eesmärk on suures osas teie enda kätes.
Selle energia voolu suunamine sõltub teist endast. Ta ei saa kunagi olla rajalt väljas, sest kõik, mida te oma ellu loote on osa teie sisemisest eesmärgist. Pole valesid pöördeid, pole valesid liigutusi.

Sisemist eesmärki võib teil raske olla tajuda või määratleda. See on midagi, mis muutub reaalseks siis, kui te temale mingil hetkel häälestute. Kui te kord mõistate, et teie eesmärk on kõik teie ümber ja voolab teie sisemusest, hakkate te seda tundma oma elus lahti rullumas. Sisemine eesmärk on olemuslikult kõik, mis te olete, sest te olete täiuslikud just sellistena nagu te olete. Te ei pea oma sisemise eesmärgi teada saamiseks tegema midagi, kuna kõik mida te juba teete väljendabki teie sisemist eesmärki. Oma sisemist eesmärki täidate te lihtsalt elades; hingates; kõndides ja rääkides.

✣Kõrgem Eesmärk✣

Teie kõrgem eesmärk on missioon, mida teie hing tuli siia saavutama.
See pandi paika enne, kui te oma füüsilisse kehasse tulite ja see on teie hinge ülim eesmärk. Teie kõrgem eesmärk on kirjutatud hinge lepingusse ja tal on teie elu ülene jõud. Kui hakkate ligi pääsema oma kõrgemale eesmärgile, ühinete te elu voolu ja rütmiga.

Põhiolemuses saavutame me oma kõrgema eesmärgi oma sisemise eesmärgi kaudu. Kõrgem eesmärk nagu toidaks sisemist eesmärki.
Kui need kaks omavahel joondada, hakkab juhtuma tõeline maagia.

Kõrgemat eesmärki pole õieti sõnadesse võimalik pannagi. Sõnad lähevad kõrgemast eesmärgist väljapoole. Ometi ma usun, et eksisteerib kolm peamist kõrgemat eesmärki. (Neid võib olla rohkem kui kolm, kuid kolm on paljastunud mulle minu teel.)

✣✣Kolm Kõrgemat Eesmärki✣✣

♡ Tervendada
♡ Esitada Sõnum
♡ Tuua Pööre

Kõrgemad eesmärgid ei kirjuta teile ette teie karjääri või elustiili. Seda teeb teie sisemine eesmärk. Kriminaal võib olla tervendaja; muusik võib esitada sõnumit ja panga juht võib tuua pöörde. Kõrgema eesmärgi maailma kohale toomise suhtes reegleid ei ole.

Kõrgem eesmärk on see, mida teie hing on tulnud siia saavutama.
Teie sisemine eesmärk paneb paika selle, kuidas te oma kõrgemat eesmärki maailmale esitate.
Need, kes on tulnud tervendama jagavad kaastunnet; rahu; tervist; toitu ja hoolt kõigele elavale, kaasa arvatud planeet.
Need, kes on tulnud esitama sõnumit, teevad lukust lahti oma südame tarkuse, et õpetada; suunata ja tuua maailma informatsiooni.
Need, kes on tulnud tooma pööret, teevad seda asju muutes ja asju välja juurides ja uusi ideid või asjade uutmoodi tegemise viise pakkudes.
Kõik nimetatud kõrgemad eesmärgid võivad mingil moel olla omavahel seotud, sest me kõik oleme siin, sellel planeedil, tegemas inimestena üheskoos tööd.

Kokkuvõtlikult, meie hinged on siin levitamas armastust ja meie kõrgem eesmärk on see, kuidas me seda saavutame. Kõrgem eesmärk paljastatakse teile kõige sagedamini siis, kui hakkate järgima oma joovastust ja häälestute sellesse, kes te tõeliselt olete. Lihstalt öeldes, oma kõrgeimale eesmärgile pihta saamiseks peate kogu aeg olema vaid oma tõeline, autentne mina.

“Ärge muretsege elu eesmärgi leidmise pärast. Selle asemel hakake iga päev tegelema asjadega, mis teid ergastavad. Need on lõimed, mis loovad ühenduse oma teega; oma elu kire ja eesmärgiga.” Ruben Chavez

www.foreverconscious.com

Tõlkinud Anu Rumessen

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga