PEEGEL KAKSIKUD

Meie hingegrupis on palju neid, kes peegeldavad meie sisemuse asju oma vastandomaduste ja iseloomujoontega. Näiteks, tugeva enesekindlusega hingegrupi liige võib peegeldada meile meie ebakindlusi ja need meie jaoks pinnale tuua. Kui me tõeliselt usume, et kõik, mis Universumis juhtub, juhtub meie kõrgeimaks hüvanguks, siis kõike, millega me kokku puutume, isegi see, mis meile väljakutset pakub, lähtub armastusest. Kõige eesmärk on aidata meil kasvada armastuses ning areneda iseenda kõrgeimaks versiooniks.

Kui me areneme ja sulame kokku oma kõrgema olemusega – elades valdavalt armastuse vibratsioonis – tõmbame me enda juurde oma peegel kaksiku – oma hinge tõelise teise poole. Tihti kuuleme me inimesi viitamas oma abikaasale või olulisele teisele kui “oma teisele poolele”, kuid peegel kaksik on meie hinge tõeline “teine pool”. Enne Maale kehastumist hing poolitatakse, sest poolikuna suudavad kaksikud individuaalselt saavutada lühikese ajaga kõige suurema koguse head, sest nende hingede vibratsioon on kõrge. See on rohkem kui nad suudaksid teha siis, kui nad kehastuksid koos ühes ja samas kehas. Hoolimata traumaatilistest inimelu kogemustest, suudavad nad jagu saada, püsima jääda ja jätkata edasi liikumist. See parandamatu optimismi taju on kaksikute dünaamikasse kaasasündinud, kuna nad teavad, et neil on kõrgem kutse ja see lükkab neid edasi.

Kaksikute esmakordsel kohtumise nendevaheline energia aktiveerub, teisisõnu teise suunas tõmbumise teadmine ja tunne. Üks kaksikutest on alati teisest enam arenenud ja teadlikum. Enam teadlik kaksik tunneb erineva energia ära. Vähem teadlik võib teise suhtes tunda tugevat külgetõmmet. Paljud võtavad kaksiksuhet romantilise ja seksuaalsena, mis on tegelikult väärarvamus mitmetel tasanditel.

Esiteks, kaksikute kohtudes aktiveeritakse intensiivselt sakraaltšakra, sest nad viiakse kokku selleks, et luua koos inimkonda teenivat ja inimteadvust arendavat missiooni. Seksuaalne tundub see seetõttu, et sakraaltšakrale lüüakse sisse täiskäik, et nad saaksid oma missiooni koos looma hakata.

Teiseks, kaksikute kohtumine ei ole õnnis ega romantiline. Nad peavad tegema palju tööd oma võnkesageduste tasakaalustamiseks. Toimuma hakkab kokkusaamiste ja ära jooksmiste tants. See juhtub siis, kui nad peegeldavad teineteises midagi muud kui kõrgeimat armastuse võnkesagedust. Kõik inimelu projektsioonid; teemad ja jäljendid neis vajavad puhastamist. Asjade üles kerkides jooksevad kaksikud laiali oma teemasid tervendama ja siis tulevad teineteise juurde tagasi selgemana, puhtamana ja arenenumana. Nende vahel on sügav armastus, kuid see pole romantiline. See on Jumalik armastus ja mida rohkem nende vahel puhastub seda sügavamaks ja tugevamaks nende side muutub.

Osad kaksikud lahendavad jooksmise dünaamika kokkuleppel ja mõistmisega, et nad ei jookse minema mitte teineteise eest vaid pigem iseenda ja nendevahelise Jumaliku ühenduse eest. Nad mõistavad ka seda, et ära jooksmisega teevad nad endale haiget, sest lahusoleku ajal nad teineteist igatsevad. Nad tunnistavad, et tervenemisele aitab kaasa ainult armastus ja nad suudavad kahekesi rohkem kui üksinda. Kui nad jooksmise dünaamika lahendavad, saavad neist suured tingimusteta sõbrad ning nad suudavad jagada kõiki mõtteid ja kogemusi usalduse sügavaimal tasandil. Nad mõistavad, et teine pool on siin selleks, et teha neid paremaks inimeseks, et neid selles elus aidata ja et nad on sel moel omavahel ühendatud alati.

Kui kõik ebatäiuslikkused ja jäljendid on puhastatud, mees- ja naisenergiad tasakaalustatud ja mõlemad kaksikud on sulanud kõrgema olemusega, tulevad nad kokku tingimusteta armastuse liidus ja suudavad teenida inimkonda Universumi kõrgeimaks hüvanguks, milleks nad Maale on kehastunud.

Armastuse vibratsioonis elades tüürivad nad elus koos edasi kõrgeima versioonina iseendast, aidates samal ajal teisi ja tõstes planeedi kollektiivset vibratsiooni.

Selline on Jumalikkuse kaunis visioon peegelkaksikutest ja kuidas nad saavad seda planeeti aidata.

 

Heledate õnnistustega,
Anysia Kiel  www.anysiakiel.com

Tõlkinud Anu Rumessen

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga