Lüüra Tähevärav ja Suur Kristall

Meie kaunis Maa on jälle muutunud ja nii oleme ka meie. Hiljutiste energiate üles ehitamine päästis valla Atlantise langust orkestreerinud iidsete varjude lagundamise. Vääralt tarvitatud jõud on lõpuks ometi Suurele Kristallile tagastatud, et nad uuesti laiali jagada neile, kes seda hetke kannatlikult on oodanud. Nüüd saavad Valguse Tiimid oma täiel võimsusel vabalt tegutseda …. Kas tunnete värsket energiat?

Viimased kuus kuud pole paljude jaoks olnud kerge aeg, eriti nende jaoks, kes oma Kõrgema Olemusega on juba joondatud. Meile kõigile anti võimalus vaadata otsa oma varjudele ja lasta langeda meid ümbritsevatel illusioonidel. See oli periood, mida paljude vaimsete kogukondade Vanemad olid pikka aega ette ennustanud. Raske töö ja pingutused saavad nüüd premeeritud paljudel ainulaadsetel viisidel. Väga paljud on ka aru saanud oma loova potentsiaali jõust, sellest kes nad tegelikult ON.

Talvine Pööripäev oli ajaline maamärk, mitte ainult Maa vaid ka Galaktika Ajaloos. Avaloni Südame Tšakra kaudu süüdati Jumaliku Naiselikkuse ja Jumaliku Mehelikkuse energiad planeet Maad ümbritsevas Ley Võrgustikus, mis omakorda pani kõrgemad struktuurid valmis Kristuse Teadvuse alaliseks ankurdamiseks. Nüüd, raku tasandi ärevuse ja põnevusega, valmistume me Suviseks Pööripäevaks. Meie Jumalik Hinge Olemus on Kristuse Teadvus, mis eksisteerib meie füüsilise ja energeetilise keha igas rakus, molekulis ja joonises ja selle planeedi iga hing on Kristuse Teadvus ise.

Teisest Tulemisest, Messia saabumisest on räägitud palju ning tõeline tõde on see, et Messias oleme MEIE ISE – viimnegi kaunis tundlik või teistsugune olend, kes kaunistab selle maailma pinda.

Universaalne Ingel, Peaingel Christial on täielikult avanud Lüüra Tähevärava, et lubada Maale tohutu Valguse sissevool. See, luues meiega paari järgmise päeva jooksul ühenduse, toob planeedi sagedusse suure hüppe.

Enamus meist suudab selle ehitamist juba käegakatsutavalt tunda. Meie töö on olla valmis ja avada ennast vastu võtmisele. Olla omaenda tõeline, autentne Mina Ise. Millestki vähemast enam ei piisa.

Nagu Sisimas. Nõnda Väljapool.
Nagu Üleval. Nõnda All.

Palju armastust, Tim Whild  www.timwhild.com

Tõlkinud Anu Rumessen

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga